İntikam Dizisi Oyuncuları

İntikam dizisi oyuncuları isimleri sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz intikam dizisi oyuncuları kimler daha yakından tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

İntikam dizisi
Hangi kanalda yayınlandı?Kanal D
Ne zaman çekildi?3 Ocak 2013 başladı, 20 Şubat 2014 günü bitti.
Nerede çekildi?İstanbul, Kanlıca
Kaç sezon sürdü?2
YönetmenMesude Eraslan, Çağrı Vila Lostuvalı
Kaç bölüm sürdü?44
Senaristİntikam dizisinin senaryosu Berkun Oya, Nuran Evren Şit Erdik tarafından yazılmıştır.

İntikam Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yağmur Özden

Beren Saat

Gerçek adı Beren Saat olan Yağmur Özden çekici, zengin ve tehlikeli bir kadın. Hayatını, babasını ve çocukluğunu elinden alanlardan intikam almaya adamıştır. Gerçek ismi olan Derin Çelik’i, düşmanlarından gizlenmek için Yağmur Özden olarak değiştirmiştir. Duygularını ve iç dünyasını düşmanlarından ustalıkla gizler. İntikam hedefi, Yağmur’u, hayatının aşkı Rüzgar’dan vazgeçmeye zorlar. Yağmur, hedefine ulaşmak için, en büyük düşmanlarının, yani Arsoy ailesinin oğlu Emre’yi kendine aşık edecektir. Yağmur’un ne zaman kötü, ne zaman vicdanlı olacağı önceden kestirilemez. İntikamına ulaşmak için sert bir kabuk giyinmiştir. Fakat, vicdanının sesine, her zaman kulak tıkayamaz. İç hesaplaşmaları, zaman zaman gardının düşmesine ve tökezlemesine neden olur. Ama Yağmur, hedefinden asla vazgeçmez. Çünkü onu hayatta tutan tek şey, babasının intikamını almak için, kendine verdiği sözdür.

Rüzgar Denizci

Nejat İşler

Gerçek adı Nejat İşler olan Rüzgar Denizci Yağmur’un çocukluk aşkıdır. Romantik ve duygusal bir adamdır. Çevresindeki insanlara ve özellikle ailesine karşı, oldukça merhametli ve fedakârdır. Rüzgar, özgür ve yalnız olmayı seçmiştir. Çoğunlukla zengin ailelerin yaşadığı bir semtte, kimseye bulaşmadan, kendi dünyasında yaşar. Babası Tarık’ın senelerdir işlettiği, Yolcu ismindeki küçük kafede çalışmaktadır. Çocukluk aşkı Derin, Rüzgar’ın şimdiye kadarki tek gerçek arkadaşı olmuştur. Rüzgar hayatını, Derin’in geri gelmesini bekleyerek geçirmiştir. Etraftaki insanlardan uzak duran Rüzgar’ın, en çok zaman geçirdiği yer teknesidir. Fırsat bulduğu her an teknesine kaçar ve uzaklara gitmenin hayalini kurar. Rüzgar, semte yeni taşınan Yağmur’a garip bir yakınlık duyar ve Yağmur’a aşık olur. Ancak Rüzgar, Yağmur’un, çocukluk aşkı Derin’in ta kendisi olduğundan tamamen habersizdir.

Kerem Arsoy

Mert Fırat

Gerçek adı Mert Fırat olan Kerem Arsoy yakışıklı, zengin, genç bir adam. Şahika ve Haldun Arsoy çiftinin ilk çocuklarıdır. Üniversite eğitimini Harvard’da tamamlamış ve Türkiye’ye yeni dönmüştür. Akıllı, çalışkan ve kültürlüdür. Ailesi kendisine oldukça korunaklı ve rahat bir hayat sunmuştur. Buna rağmen Emre, şımarık ve bencil bir insan değildir. Oldukça duygusal ve başka insanlara karşı merhametli bir yapısı vardır. Çevresine ve sevdiklerine, her zaman anlayışlı ve kibar yaklaşır. Emre’nin en büyük zaafı alkoldür. Annesi Şahika, Emre’nin üzerine, çocukluğundan bu yana fazlaca düşmüştür. Emre Şahika’nın hayattaki en büyük servetidir. Annesinin bu ilgisi, Emre’nin olgunlaşmasını engeller. Emre, annesi yüzünden yaşının getirdiği sorumluluğu alamaz, kendi başına karar vermekte zorlanır. Emre’nin toyluğu en çok Yağmur’un işine yarayacaktır. Yağmur, intikam almak istediği Arsoy ailesine, Emre sayesinde girecektir.

Hakan Eren

Engin Hepileri

Gerçek adı Engin Hepileri olan Hakan Eren genç, zeki ve oldukça sıra dışı bir işadamı. Hakan’ın değerli bir iletişim şirketi ve borsada yüksek miktarda hissesi vardır. Genç yaşta kendi işini kurmuş ve büyük bir servet kazanmıştır. Ancak, Hakan’ın hal ve tavırları, yaşadığı zengin dünyaya ait olmadığını hissettirmektedir. Özgür ve renkli bir kişiliğe sahiptir. Hakan’ın servetinin getirdiği ekonomik güçle, herhangi bir statü kazanmak ya da prestij elde etmek gibi bir derdi yoktur. Tam aksine, içine girdiği gösterişli ve lüks hayat ona komik ve basit gelir. Hakan, semte yeni taşınan Yağmur’un geçmişini, sırrını ve amacını bilen tek kişidir. Bu sır ikiliyi işbirliğine iter. Yağmur’un intikam planına katılan Hakan, kıvrak zekasını, bağlantılarını ve parasını Yağmur için kullanmaktan çekinmez.

Haldun Arsoy

Zafer Algöz

Gerçek adı Zafer Algöz olan Haldun Arsoy Şahika Arsoy’un kocası Haldun, zengin ve hırslı bir iş adamıdır. Köklü bir ailenin oğlu olarak doğmuş ve ömür boyu varlıklı bir hayat sürmüştür. Sahip olduğu güç ve servet onu, acımasız, bencil ve istediğini almak için, elini kirletmekten çekinmeyen bir adama dönüştürmüştür. Haldun için her şeyden önce, kendisi ve ailesi gelir. Kendisini korumak için, yaptığı büyük sahtekarlığın cezasını, masum bir adama ve küçük kızına ödetmiştir. Şahika, Haldun’un hayatının aşkıdır. Şahika’ya, büyük bir tutkuyla bağlı olmasına rağmen, geçmişte yaşadıkları, Haldun ve Şahika’nın evliliklerini farklı bir yola itmiştir. Haldun, Şahika’dan göremediği sevgiyi, başka kadınlarda arar. İyi bir eş ve iyi bir baba olamasa da, serveti ve gücü sayesinde ailesinin kendisinden uzaklaşmasını engellemiştir.

Şahika Arsoy

Arzu Gamze Kılınç

Gerçek adı Arzu Gamze Kılınç olan Şahika Arsoy ailesinin en güçlü ismi ve Yağmur’un en büyük düşmanı. Güzel, alımlı, asil bir kadın. İlerleyen yaşına rağmen, hala çekiciliğini korumaktadır. Keskin bir zekası ve güçlü sezgileri vardır. Kibirlidir. Çevresindeki insanlar, onu adeta bir kraliçe olarak görür. Şahika, sosyetenin örnek aldığı, imrendiği, ama bir o kadar da korktuğu isimdir. İnsanları çok iyi tanır, onları yönetmekte ve kullanmakta zorlanmaz. Planlı ve organize düşünmek konusunda ustadır. Şahika çocuklarını ve ailesini korumak için acımasızlaşabilir. Onlar için parasını ve bağlantılarını kullanmaktan, kirli işlere bulaşmaktan çekinmez. Oğlu Emre, en büyük zaafıdır. Geçmişte Adil’e yaptıkları yüzünden, derin bir vicdan azabı duymaktadır. Yağmur’un babası Adil, Şahika’nın da parçası olduğu bir iftira yüzünden, haksız yere cezaevine düşmüş ve cezaevinde ölmüştür. Şahika, Yağmur’un intikam ateşini körükleyen, en büyük hedefidir.

Cemre Arsoy

Ezgi Eyüboğlu

Gerçek adı Ezgi Eyüboğlu olan Cemre Arsoy, Şahika ve Haldun’un ikinci çocukları. Güzel ve çekici bir genç kız. Hali ve tavırlarından zengin bir ailenin kızı olduğu kolaylıkla anlaşılır. Ailesi tarafından büyük bir ilgiyle ve şımartılarak yetiştirilmiştir. Cemre’nin zaman zaman takındığı havai ve umursamaz tavırlar, bunun göstergesidir. Cemre, Barış ile aynı üniversitede okumaktadır. Kendisi gibi zengin ve elit ailelerin çocuklarıyla arkadaşlık kurar. Ancak Cemre, arkadaşlarının aksine, farklı sınıftan insanlara merak duyar ve onlarla arkadaşlık etmek ister. Evin dışında mutlu, sorunsuz, kendine güvenli görünen bu genç kızın, eve girdiği anda annesiyle çatışması alevlenmektedir. Şahika kızı Cemre’yi, kendisine benzetmek amacındadır. Cemre’nin de kendisi gibi ağırbaşlı ve asil bir kadın olması için çaba gösterir. Cemre ise, annesini bir rol model olarak görmez. Hayatı, annesinin doğrularına göre değil, kendi seçtiği gibi yaşamak istemektedir.

Aslı Sağlam

Dilşad Çelebi

Gerçek adı Dilşad Çelebi olan Aslı Sağlam, Şahika Arsoy’un asistanıdır. Yirmili yaşlarının sonunda, güzel, alımlı, genç bir kadın olan Aslı, orta sınıf bir ailenin kızı olarak yetişmiştir. Kısıtlı imkanlarına rağmen iyi bir eğitim almıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak zorunda kalması, onu hırslı ve azimli bir kadına dönüştürür. Oldukça çalışkan ve disiplinli olan Aslı’nın, insanlarla iletişim kurma becerisi de yüksektir. Bu sayede içine girdiği zengin dünyaya kolay uyum sağlar. Aslı patronu Şahika Arsoy’a karşı her zaman kibar ve nazik davranır. Yükselmek için, Şahika’nın güvenini kazanması gerektiğinin bilincindedir. Bu yüzden kendisine verilen her görevde büyük bir titizlikle çalışır. Aslı’nın amacı, hizmet ettiği bu zengin çevreye dahil olmaktır. Aslı hayal ettiği hayatı elde etmek için, yalnızca eğitimini ve çalışkanlığını değil, gerektiği zaman güzelliğini ve çekiciliğini de kullanacaktır.

Barış Denizci

Can Sipahi

Gerçek adı Can Sipahi olan Barış Denizci, Rüzgar’ın kardeşi, ailesinin en küçük üyesidir. Çoğunlukla sempatik ve neşeli bir hali vardır. Ağabeyi Rüzgar’ın aksine, sosyal ve eğlenceli bir insandır. Özel bir vakıf üniversitesinde, burslu okumaktadır. Annesi, Barış daha çok küçükken ölmüştür. Babasıyla ise, yaşının getirdiği sorunlar yüzünden, sağlıklı bir ilişki kuramamaktadır. Harçlığını kazanmak için, babasının sahip olduğu Yolcu isimli kafede çalışır. Arkadaşları da kendisi gibi orta sınıf ailelerin çocuklarıdır. Barış kompleksiz ve rahat bir genç adamdır. Ancak elde etmek istediği bir şey olduğunda, oldukça inatçı ve azimli birine dönüşür. Barış, Arsoy ailesinin kızları Cemre’yle tanıştıktan kısa süre sonra, Cemre’ye aşık olur.

Leyla Saygın

Didem Uzel

Gerçek adı Didem Uzel olan Leyla Saygın, 40’lı yaşların başında, güzel, tehlikeli ve güvenilmez bir kadın. Leyla Şahika’nın en yakın arkadaşıdır. Arsoy ailesinin, Adil Çelik’e kurduğu komploya yardım etmiştir. Bu yüzden, Yağmur’un en büyük düşmanlarından biridir. Leyla ve Şahika’nın, geçmişe dayanan, oldukça köklü bir dostlukları vardır. Leyla, Şahika’ya karşı fedakar ve dostane bir görüntü sunsa da, onu kendine ciddi bir rakip olarak görür. Şahika gibi olmak için çabalar. Fakat zekası ve hayat tecrübesi, Şahika’yı alt edebilecek düzeyde değildir. Leyla kendine güveni düşük, duygusal açıdan güçsüz bir kadındır. En önemli silahının, dişiliği ve güzelliği olduğunun farkındadır. Bu avantajını, cömertçe sunmaktan çekinmez.

Derin Çelik

Başak Daşman

Gerçek adı Başak Daşman olan Derin Çelik, 10 Nisan 1981 İstanbul doğumludur.

Selen

Seda Demir

Gerçek adı Seda Demir olan Selen, 8 Mart 1983 İstanbul doğumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir