Aşk Mantık İntikam oyuncuları

Aşk Mantık İntikam, yapım şirketi “No Dokuz Productions” ve yönetmeni Murat Öztürk ile Koray Kerimoğlu olup FOX kanalında yayınlanan dizidir. Cunning Single Lady dizisinden uyarlama olan dizinin senaryosu Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal tarafından yazıldı. Aşk Mantık İntikam dizisi başrol oyuncuları Burcu Özberk, İlhan Şen ve Burak Yörük gibi isimlerden oluşmaktadır. İlk bölümü 18 Haziran 2021’de yayınlanan, 1 sezon ve 42 bölüm boyunca devam eden dizi, 22 Nisan 2022 yılında final yaparak bitmiştir.

Hakkında

 • Kanal: Fox
 • Son bölüm yayın tarihi: 22 Nisan 2022
 • İlk bölüm yayın tarihi: 18 Haziran 2021
 • Sezon sayısı: 1
 • Bölüm sayısı: 42
 • Başrol: Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük
 • Yönetmen: Murat Öztürk, Koray Kerimoğlu
 • Senarist: Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal
 • Yapım şirketi: No Dokuz Productions
 • Yapımcı: Yağmur Ünal

Oyuncular

Aşk Mantık İntikam oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgiler yer alır.
Diğer oyuncu kadrosu

KarakterCanlandıran
Kuaför NerimanPelin Budak
Salim KayaSüreyya Gürsel Evren
AndreaAlla Kraeva
Rükneddinİsmail Düvenci
MusaMehmet Yılmaz
Faruk KorfalıCihat Tamer
LeylaAylin Şallı
SinanSinan Sicimoğlu
Mert BalkırYusuf Akgün
HavvaNazan Diper
Hande YılmazNilgün Türksever
FerayeSibel Şişman
ReyhanBirgül Ulusoy
Arif YılmazMurat Karasu
Ela BalkırSaadet Melek Sözan
Ayaz KarakoçAnıl Altan
Çınar YılmazBurak Yörük
Nilgün GürsoyElçin Atamgüç
Rüya GürsoySebahat Kumaş
BarışErdem Şanlı
Efe SayanoğluCem Belevi

  Konusu

  Esra, ailesiyle mutlu bir kızdır. Çok sevdiği babasının hayallerimin peşinden gideceğim deyip evi terk etmesiyle yıkılır. İnsanlara güveni kırılır ve çocukluktan tanıdığı Ozan ile evlenir. Ozan’ın da hayalleri için işini bırakmasıyla ondan boşanır. Yıllar sonra eski kocası Ozan’la yolları kesişir.

  Ozan eskisi değildir ve çok değişmiştir. Zengin olmuş, eskisine göre çok daha karizmatik ve etrafı kızlarla doludur. Tüm bunların yanında Esra’ya mesafeli durmaktadır. Peki tüm bunlara rağmen eski çılgın aşıkların aşkları tekrar depreşecek midir? İşte dizinin ana konusu budur.

  Ozan Korfalı, Esra’nın eski eşidir. Karısından boşandığı iki sene içerisinde çok değişmiştir. Kibirli, kendini beğenmiş ve insanlara tepeden bakan birisi haline gelmiştir. Tüm bunlara rağmen özünde çok iyi bir insandır. Yaşadığı hayat şartları onu sert biri yapsa da asla öyle birisi değildir. Evliliğini bile tehlikeye atacak kadar hayallerinin peşinde koşan birisidir. Aşk Mantık İntikam Ozan, gerçek adı İlhan Şen olup ve yaşı 35 olarak bilinmektedir.

  Esra Erten, Ozan’ın eski karısıdır. Boşandığı eşini iki yıldır görmemiştir ama aniden her yerde onun afişlerini görünce şaşırmıştır. Aile bağları çok kuvvetli olan Esra, kendisini terk eden babasını bile seven biridir. Pes etmek onun kitabında yoktur. Düştüğünde daha kuvvetli şekilde kalkan birisidir. Aşk Mantık İntikam Esra, gerçek adı Burcu Özberk olup ve yaşı 33 olarak bilinmektedir.

  Elif Korfalı, Ozan’ın kardeşidir. Abisini çok seven Elif, aynı zamanda onun sırdaşıdır. Her ne olursa olsun abisine desteği tamdır. Aşk Mantık İntikam Elif, gerçek adı Ceren Koç olup ve yaşı 29 olarak bilinmektedir. Bu diziden önce bir çok dizide oynayarak oyunculuğunu geliştirmiştir. Ayrıca oynadığı tiyatro oyunlarıyla da tanınmaktadır.

  Çağla Yılmaz, Ozan’dan hoşlanan başarılı bir iş kadınıdır. Modayı yakından takip ettiği gibi, giyimine de ayrı bir özen gösterir. Çok sert görünmesine rağmen içine kapanık, romantik ve iyi kalpli bir kızdır. İşinde çok başarılı olan Çağla’nın çok karizmatik bir havası vardır. Aşk Mantık İntikam Çağla, gerçek adı Melisa Döngel olup ve yaşı 23 olarak bilinmektedir.

  İlgili Makaleler

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir