Aşk Mantık İntikam Oyuncuları

Aşk Mantık İntikam oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Aşk Mantık İntikam dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Aşk Mantık İntikam oyuncuları isimleri sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Aşk Mantık İntikam dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Yapımcılığını Yağmur Ünal’ın ve yönetmenliğini Murat Öztürk ile Koray Kerimoğlu’nun yaptığı dizi FOX TV kanalında yayınlanıyor. Dizinin senaryosunu ise Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal yazmaktadır. Aşk Mantık İntikam Kore dizisi olan Cunning Single Lady dizisinden uyarlanarak hayata geçirilmiştir.

Aşk Mantık İntikam dizisi başrolleri Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel gibi oyuncularla paylaşılmaktadır. Şimdi Aşk Mantık İntikam dizisinde oynayan oyuncuların karakterleri de dahil rolleri ve dizinin konusu hakkında biraz bilgi edinelim.

 • Aşk Mantık İntikam hangi kanalda yayınlanıyor?: FOX TV
 • Aşk Mantık İntikam hangi gün çıkıyor?: Cuma
 • Aşk Mantık İntikam saat kaçta başlıyor?: 20:00
 • Aşk Mantık İntikam hangi diziden uyarlama: Cunning Single Lady

Aşk Mantık İntikam Oyuncu Kadrosu

Esra

Aşk Mantık İntikam Esra

Esra Erten, Ozan’ın eski karısıdır. Boşandığı eşini iki yıldır görmemiştir ama aniden her yerde onun afişlerini görünce şaşırmıştır. Aile bağları çok kuvvetli olan Esra, kendisini terk eden babasını bile seven biridir. Pes etmek onun kitabında yoktur. Düştüğünde daha kuvvetli şekilde kalkan birisidir. Aşk Mantık İntikam Esra, gerçek adı Burcu Özberk olup ve yaşı 33 olarak bilinmektedir.

Ozan

Aşk Mantık İntikam Ozan

Ozan Korfalı, Esra’nın eski eşidir. Karısından boşandığı iki sene içerisinde çok değişmiştir. Kibirli, kendini beğenmiş ve insanlara tepeden bakan birisi haline gelmiştir. Tüm bunlara rağmen özünde çok iyi bir insandır. Yaşadığı hayat şartları onu sert biri yapsa da asla öyle birisi değildir. Evliliğini bile tehlikeye atacak kadar hayallerinin peşinde koşan birisidir. Aşk Mantık İntikam Ozan, gerçek adı İlhan Şen olup ve yaşı 35 olarak bilinmektedir.

Elif

Aşk Mantık İntikam Elif

Elif Korfalı, Ozan’ın kardeşidir. Abisini çok seven Elif, aynı zamanda onun sırdaşıdır. Her ne olursa olsun abisine desteği tamdır. Aşk Mantık İntikam Elif, gerçek adı Ceren Koç olup ve yaşı 29 olarak bilinmektedir. Bu diziden önce bir çok dizide oynayarak oyunculuğunu geliştirmiştir. Ayrıca oynadığı tiyatro oyunlarıyla da tanınmaktadır.

Çağla

Aşk Mantık İntikam Çağla

Çağla Yılmaz, Ozan’dan hoşlanan başarılı bir iş kadınıdır. Modayı yakından takip ettiği gibi, giyimine de ayrı bir özen gösterir. Çok sert görünmesine rağmen içine kapanık, romantik ve iyi kalpli bir kızdır. İşinde çok başarılı olan Çağla’nın çok karizmatik bir havası vardır. Aşk Mantık İntikam Çağla, gerçek adı Melisa Döngel olup ve yaşı 23 olarak bilinmektedir.

Çınar

Aşk Mantık İntikam Çınar

Çınar Yılmaz gerçek adı: Burak Yörük
Yaşı: 27

Zümrüt

Aşk Mantık İntikam Zümrüt

Zümrüt Korfalı gerçek adı: Günay Karacaoğlu
Yaşı: 51

Zeyno

Aşk Mantık İntikam Zeyno

Zeynep yani Zeyno gerçek adı: Sevda Baş
Yaşı: 26

Diğer Oyuncular

 • Çınar Yılmaz (Gerçek adı: Burak Yörük)
 • Ekrem Erten (Gerçek adı: Mehmet Korhan Fırat)
 • Menekşe Erten (Gerçek adı: Zeynep Kankonde)
 • Yalçın Erten (Gerçek adı: Süleyman Atanısev)
 • Arif Yılmaz (Gerçek adı: Murat Karasu)
 • Reyhan (Gerçek adı: Birgül Ulusoy)
 • Musa (Gerçek adı: Mehmet Yılmaz)
 • Feraye (Gerçek adı: Sibel Şişman)
 • Gaye (Gerçek adı: Gözde Duru)
 • Kuaför Neriman (Gerçek adı: Pelin Budak)
 • Hande (Gerçek adı: Nilgün Türksever)

Aşk Mantık İntikam Konusu

Esra, ailesiyle mutlu bir kızdır. Çok sevdiği babasının hayallerimin peşinden gideceğim deyip evi terk etmesiyle yıkılır. İnsanlara güveni kırılır ve çocukluktan tanıdığı Ozan ile evlenir. Ozan’ın da hayalleri için işini bırakmasıyla ondan boşanır. Yıllar sonra eski kocası Ozan’la yolları kesişir.

Ozan eskisi değildir ve çok değişmiştir. Zengin olmuş, eskisine göre çok daha karizmatik ve etrafı kızlarla doludur. Tüm bunların yanında Esra’ya mesafeli durmaktadır. Peki tüm bunlara rağmen eski çılgın aşıkların aşkları tekrar depreşecek midir? İşte dizinin ana konusu budur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir