Papatyam Dizisi Oyuncuları

Papatyam dizisi oyuncuları isimleri sayfamızda, dizide oynayan karakterlerin gerçek isimleri ile birlikte oyuncu kadrosu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Yapımcılığını Mint Prodüksiyon’un ve yönetmenliğini Bora Tekay’ın yaptığı dizi Star TV kanalında yayınlanmıştır. “Papatyam” dizisinin senaryosunu Murat Aras yazmıştır. Dizinin yapımcısı ise Birol Güvendir. “Papatyam” dizisi başrolleri Metin Akpınar, Nilgün Kasapbaşoğlu, Özlem Kuş ve Atılgan Gümüş gibi oyunculardan oluşmaktadır.

  • Papatyam dizisi hangi kanalda yayınlandı?: Star TV
  • Papatyam dizisi kaç bölüm oynadı?: Toplamda 4 sezon süren dizisi 121 bölüm oynamıştır.
  • Papatyam dizisi hangi gün yayınlandı?: Salı
  • Papatyam dizisi saat kaçta başlıyordu?: 20:00
  • Papatyam dizisi nerede çekildi?: İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekilmiştir.
  • Papatyam dizisi ne zaman bitti?: 6 Ocak 2009 yılında başlayan dizi 28 Aralık 2011 yılında 121 bölüm ile final yaparak bitti.
  • Papatyam dizisi konusu: Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi.

Papatyam Oyuncu Kadrosu

KarakterGerçek AdıKaç Yaşında?
NecatiMetin Akpınar82
FerideNilgün Kasapbaşoğlu69
TaylanTarık Papuççuoğlu75
LütfüDeniz Oral60
ErdemAtılgan Gümüş47
FulyaÇiğdem Batur41
GülşenAslı Omağ54
GoncaMiray Daner25
ŞebnemCeren Erginsoy48
HarunNecmi Yapıcı52

3 Yorum

  1. BU DİZİYİ ÇOK SEVEREK İZLEMEYE BAŞLAMIŞTIM AMA 115.BÖLÜMDE VERİMEN MÜZİK DERSLERİ BENİ SIKTIĞI GİBİ DİĞER SEYİRCİLERİDE SIKIYOR METİN BEYİN TÜRKİYENİN GÜNDEMİNDEKİ OLAYLARI İRDELEMESİ GÜZEL BİR ŞEY BEN TAKDİR EDİYORUM AMA DİZİDE DE MÜZİK DERSİ OLURMU SEYİRCİ SIKILIYOR BAK SÖYLEMEDİM DEMEYİN REYTİNKLER BUNDAN SONRA DÜŞEBİLİR SEYİRCİYİ ANLAMSIZ UZATMALARLA VE MÜZİK DERSLERİNLE SIKMAYIN

    TEŞEKKÜRLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir