Öyle Bir Geçer Zaman ki Oyuncuları

Öyle Bir Geçer Zaman ki oyuncuları gerçek isimleri ile birlikte yayınlanacak olan bu sayfamızda, Öyle Bir Geçer Zaman ki oyuncu kadrosu karakterleri ile sizlerle birlikte olacak.

Öyle Bir Geçer Zaman ki oyuncuları gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz sayfamızda, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ile beraber burada sizlerle olacak.

Öyle Bir Geçer Zaman ki toplam 120 bölüm yayınlanarak ve her bölümü reyting rekorları kırarak kırılması imkansız rekorlara imza atan Kanal D yapımı bir dizidir.

Dizide aldatma, çocuk sorunları ve geçim derdi dahil bir çok sorunun 12 eylül darbesi zamanlarında işlenmesi seyirciyi kendisine bağlamayı başarmıştır.


Öyle bir geçer zaman ki Ali
Gerçek adı: Erkan Petek Kaya

Öyle bir geçer zaman ki Cemile
Gerçek adı: Ayça Bingöl

Öyle bir geçer zaman ki Berrin
Gerçek adı: Yıldız Çağrı Atiksoy

Öyle bir geçer zaman ki Aylin
Gerçek adı: Farah Zeynep Abdullah

Öyle bir geçer zaman ki Mete
Gerçek adı: Aras Bulut İynemli

Öyle bir geçer zaman ki Osman
Gerçek adı: Emir Berke Zincidi

Öyle bir geçer zaman ki Carolin
Gerçek adı: Wilma Elles

Öyle bir geçer zaman ki Soner
Gerçek adı: Mete Horozoğlu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki konusu

1960’lı yılların sonunda, kocasının kendisine yaptığı onca kötülüğü ve yaşadığı aile dramını unutamamış, bir evladını torununun doğumunda kaybetmiş bir annenin ve aynı zamanda kendisine ait bir konfeksiyon atölyesinin sahibi olan Cemile’nin, kızları Berrin ve Aylin; oğulları Mete ve Osman, kayınvalidesi Hasefe Hanım, damatları ve torunları ile verdiği mücadele anlatılmaktadır. Geçen bu olayları Cemile’nin küçük oğlu Osman anlatmaktadır. 3. sezonda 12 Eylül Darbesi anlatılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir