Güneşi Beklerken oyuncuları

Güneşi Beklerken dizisinin oyuncuları kimler? Güneşi Beklerken oyuncularının isimleri neler? Güneşi Beklerken dizisinde kimler oynuyor?

Güneşi Beklerken, yapım şirketi “D Productions” ve yönetmeni Altan Dönmez olup Kanal D kanalında yayımlanan dizidir. Dizinin senaryosu Gökhan Horzum, Deniz Dargı ile Rüya İşçileri tarafından yazıldı. Güneşi Beklerken dizisi başrol oyuncuları Hande Doğandemir, Kerem Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin gibi isimlerden oluşmaktadır. İlk bölümü 2 Temmuz 2013’de yayınlanan, 1 sezon ve 54 bölüm boyunca devam eden dizi, 27 Temmuz 2014 yılında final yaparak bitmiştir.

Hakkında

Güneşi Beklerken
  • Kanal: Kanal D
  • Son bölüm yayın tarihi: 27 Temmuz 2014
  • İlk bölüm yayın tarihi: 2 Temmuz 2013
  • Sezon sayısı: 1
  • Bölüm sayısı: 54
  • Başrol: Hande Doğandemir, Kerem Bürsin ve Yağmur Tanrısevsin
  • Yönetmen: Altan Dönmez
  • Senarist: Gökhan Horzum, Deniz Dargı, Rüya İşçileri
  • Yapım şirketi: D Productions
  • Yapımcı: Ayşe E. Durmaz

Oyuncular

Güneşi Beklerken oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgiler yer alır.

Diğer oyuncu kadrosu

KarakterCanlandıran
Ahmet SayerHasan Şahintürk
MeldaEce Dizdar
Sevim SayerSimay Küçük Tuna
Aksel VarolOzan Osmanpaşaoğlu
BehiceHale Akınlı
Mehmet VarolEmre Törün
Sedat ArslanYiğit Özyer
Osman DedeLevent Yılmaz
UfukEmrah Özçelik
NurgülDerya Aldemir
JaneElayne Molberg
MerveSelen Korkutan
DilanEce Bozyaka
Koray SayerCaner Şimşek
AydanDemet Sevim

Konusu

Mütevazı yaşamlarını bırakıp İstanbul’a gelmek zorunda kalan bir anne ve kızın, yeni hayatlarında başlarına gelenler konu ediliyor. Saklanan sırlar, karşılıksız aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor.

Demet, kızı Zeynep’e hem babalık hem de annelik yapan fedakar bir kadındır. Ancak, anne-kızın Gölyazı’da kurdukları mütevazı yaşam, Demet’in işlettiği dükkanın iflası ile altüst olur. Maddi sıkıntıya düşen ve bu durumu Zeynep’ten saklayan Demet’e yardım eli en yakın arkadaşı Jale’den gelir.

Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden biri olan Özel Sayer Koleji’nin müdürüdür. Demet’e ve Zeynep’e reddedemeyecekleri bir teklifte bulunur. Demet, İstanbul’a gitme konusunda kararsızdır. Üstelik Zeynep, gitmemek için ayak direr hatta evden kaçar. Jale’nin, en yakın dostuna yardım etmesinin altında ise esasında yıllar önce yaptığı bir hatayı telafi etmek vardır.

İstanbul’da yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan Demet de aslında tedirgindir. Çünkü kızından babası ile ilgili gerçeği yıllardır saklamaktadır. Jale, Demet’e kız kardeşinin yanında iş bulur. Fakat bu iş, Demet’e beraberinde hiç beklemediği büyük bir sürprizi de beraberinde getirir.

Zorla geldiği İstanbul’a alışmak Zeynep için de kolay olmaz. Daha ilk günden okulda adeta kendi krallığını ilan etmiş olan şımarık çocuk Kerem Sayer ile karşı karşıya gelirler. Zeynep, Kerem’in ekibi ile işkence ettiği bir öğrenciyi onun zulmünden kurtarır. Fakat bu kahramanlık ona pahalıya patlar. Okuldaki otoritesi sarsılan Kerem, Zeynep’ten herkesin içinde kendisinden özür dilemesini ister. Bunu kabul etmeyen ve ona meydan okuyan Zeynep’e destek Kerem’in kardeşi kadar sevdiği Barış’tan gelir.

Öte yandan Zeynep’in koşudaki doğal yeteneği okulun beden eğitimi öğretmeni Cihan’ın dikkatini çeker. Cihan bu yetenekli genç kızla daha yakından ilgilenmeye başlar. Fakat bu durum Cihan’ın aynı okulda okuyan kızı Melis’in hiç hoşuna gitmez. Bu durum Melis’i iyice hırslandırır ve aşık olduğu Kerem’in gözüne girebilmek için, Zeynep’e iyi bir ders verme konusunda yardım etmeyi teklif eder. Hocasından aldığı tebrikle keyfi yerine gelen Zeynep’in bu mutluluğu pek kısa sürer. İntikam ateşi ile yanan Kerem, Zeynep’i tüm okula rezil edecek planı için çoktan geri sayıma başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir