Yeliz Kuvancı kimdir? Dizileri, yaşı, sevgilisi

1987 Yılında doğan ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle yıldızı parlayan Yeliz Kuvancı, oynadığı filmleri, kaç yaşında olduğu ve boy kilo gibi bilgileriyle bu haberimizde.

Yeliz Kuvancı

Yeliz Kuvancı, ilk olarak ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisindeki performansıyla göz doldurmuş ve bir anda en merak edilen oyuncular arasındaki yerini almış oyuncudur. Yüksekokul mezunu olan güzel oyuncu oynadığı filmlerde hep dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şimdilerde ise Sadakatsiz dizinde boy gösteren Yeliz Kuvancı kimdir? Yaşı, boyu ve sevgilisi hakkında merak edilen tüm sorularınıza cevapları bu yazımız içerisinde bulacaksınız.

Henüz çok genç yaşlarda dizilerde oynamaya başlamış ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde genç bir öğretmeni canlandırmıştır. Güzel ve genç oyuncu oynadığı filmler olan, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Seni Bana Yazmışlar, Böyle Bitmesin, Kocamın Ailesi, Hangimiz Sevmedik, Tutunamayanlar ve Sadakatsiz dizilerinde rol almış ve oyunculuğu ile göz doldurmuştur. Sevgilisi kim, kaç yaşında, boy ve kilo gibi bilgilerin olduğu biyografisi ve hayatı burada.

Yeliz Kuvancı Kimdir?

Yeliz Kuvancı Kimdir?

Yeliz Kuvancı, 28 Şubat 1987 İstanbul doğumlu, dizi oyuncusudur. Aslen Ankaralı olan Yeliz Kuvancı’nın tam olarak nerede doğduğu hakkında bazı kaynaklar Ankara derken bazıları ise İstanbul demişlerdir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Şimdi Yeliz Kuvancı biyografisi ve hayatı hakkında daha detaylı bilgilenelim.

Yeliz Kuvancı Kaç Yaşında Kaç Doğumlu?: 34 yaşında. (28 Şubat 1987 İstanbul doğumlu)
Yeliz Kuvancı Boyu: 1.74 metre boyundadır.
Yeliz Kuvancı Kilosu Kaç Kilo?: 64 kg ağırlığa sahiptir.
Yeliz Kuvancı Dizileri: Öyle Bir Geçer Zaman ki, Seni Bana Yazmışlar, Böyle Bitmesin, Kocamın Ailesi, Hangimiz Sevmedik, Tutunamayanlar ve Sadakatsiz.
Yeliz Kuvancı Annesi ve Babasının Adı Ne?: Henüz yeterli bilgi bulunmamaktadır.
Yeliz Kuvancı Nereli?: Ankara doğumludur.
Yeliz Kuvancı Göz Rengi: Kahverengi göz rengine sahiptir.
Yeliz Kuvancı Burcu Ne?: Balık burcu.
Yeliz Kuvancı Sevgilisi ve Eşi Kim?: Ali İl
Yeliz Kuvancı Ne iş Yapıyor?: Oyuncu.

Yeliz Kuvancı Oynadığı Filmler ve Dizileri

  • 2010-2011 Öyle Bir Geçer Zaman ki
  • 2011-2012 Seni Bana Yazmışlar
  • 2012 Böyle Bitmesin
  • 2014 Kocamın Ailesi
  • 2016 Hangimiz Sevmedik
  • 2020 Tutunamayanlar
  • 2020 Sadakatsiz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir