Ekin Mert Daymaz kimdir, nereli, sevgilisi kim, kaç yaşında?

1990 Yılında Hollanda'da doğan, oynadığı bir çok film ve dizilerle ismini duyuran Ekin Mert Daymaz'ın, sevgilisi, boyu, yaşı gibi detaylar bu haberimizde.

Ekin Mert Daymaz

Ekin Mert Daymaz, bugün düşen son dakika haberi ile bir anda gündeme bomba gibi düştü. Çünkü Tuba Büyüküstün ile aşk yaşadığı iddiaları bir anda onu gazete manşetlerine taşıdı. Bizde bu haberlerden dolayı kendisi hakkında bilgileri, oynadığı dizileri, sevgililerini, boyunu, yaşını gibi detayları burada paylaşalım istedik.

29 Yaşında olan Ekin Mert Duymaz, sık sık magazin basınına sevgilileri ile ilgili haberlerden dolayı düşmekte, oynadığı diziler başrol oyuncusu olduğu halde geri planda kalmaktaydı. İşte herkesin merak ettiği Ekin Mert Duymaz biyografisi ve hayatı.

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

2 Aralık 1990 yılında Hollanda’nın Arnhem şehrinde dünyaya gelen Ekin Mert Daymaz, Best Model Of Turkey yarışmasında 3. olduktan sonra oyunculuğa adım atmıştır. Haliç Üniversitesinde hala eğitimine devam etmekte olan Ekin Mert Daymaz, antrenörlük ve fitness okumaktadır.

Ekin Mert Daymaz Kaç Yaşında Kaç Doğumlu?: 29 yaşında. (2 Aralık 1990 Hollanda Arnhem doğumlu)
Ekin Mert Daymaz Boyu: 1.92 cm boyundadır.
Ekin Mert Daymaz Kilosu Kaç Kilo?: 85 kg ağırlığa sahiptir.
Ekin Mert Daymaz Dizileri Hangileri?: Not Defteri, Çilek Kokusu, Hayat Sevince Güzel, Kırlangıç Fırtınası, Ağlama Anne, Mirasyedi Ozan, Gençliğim Eyvah
Ekin Mert Daymaz Oynadığı Filmler Hangileri?: Asktroloji, Mirasyedi, Prangali Yarim, Ölü Yatırım
Ekin Mert Daymaz Nereli?: Hollanda doğumludur.
Ekin Mert Daymaz Göz Rengi: Kahverengi göz rengine sahiptir.
Ekin Mert Daymaz Burcu Ne?: Yay burcu.
Ekin Mert Daymaz Sevgilisi ve Eşi Kim?: Henüz kendisi tarafından doğrulanmasa da Tuba Büyüküstün olduğu iddia edilmekte.
Ekin Mert Daymaz Ne iş Yapıyor: Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.