Ziynet Sali kimdir? Kaç yaşında, nereli, eşi kim ve kaç kilo?

1975 Yılında doğan, Türk ve Yunan müziklerinin sevilen melodilerini seslendirmiş Ziynet Sali, yaşı, aslen nereli olduğu ve evli mi gibi sorularınıza burada cevaplar bulacaksınız.

Ziynet Sali

Ziynet Sali, müzik dünyasına öyle bir giriş yaptı ki bir anda herkesin dinlediği ve şarkılarının dillerde dolaştığı şarkıcılardan birisi haline geldi. Yunan ezgileriyle yaptığı bir şarkı hem Türkiye’de hem de Yunanistan’da oldukça fazla sevilmiştir. Sizlere burada Ziynet Sali kaç yaşında, nereli, kilosu kaç olduğu ve en çok merak edilen eşi hakkındaki merak edilenlere cevaplar vereceğiz.

Ziynet Sali, hem albümleriyle hem de çıkardığı tekli çalışmalarla rekorlara imza atmıştır. En çok özel hayatı merak edilen şarkıcının, özellikle eşi ile arasında yaş farkı devamlı konuşulmuştur. O zaman hemen Ziynet Sali kimdir diyerek yazımıza geçelim ve sevilen şarkıcıyı sizlere tanıtalım.

Ziynet Sali Kimdir?

Ziynet Sali Kimdir?

Ziynet Sali, 29 Nisan 1975 yılında Kıbrıs Lefkoşe’de doğdu. Söylediği pop şarkıları ile herkesin sevgisini kazanmıştır. Babasının işi dolayısıyla İngiltere’ye gitmiş ve orada İngiliz vatandaşlığı da almıştır. 2019 Yılında Erkan Erzurumlu ile evlenmiş olan Ziynet Sali, hala bu evliliğini sürdürmektedir.

Ziynet Sali Biyografi ve Hayatı

Kaç Yaşında Kaç Doğumlu?: 45 yaşında. (29 Nisan 1975 Kıbrıs doğumlu)
Boyu: 1.64 metre boyundadır.
Kilosu Kaç Kilo?: 55 kg ağırlığa sahiptir.
Dizileri: Cennet Mahallesi, Arka Sokaklar, Son Osmanlı Yandım Ali, Kartallar Yüksek Uçar, Geniş Aile, Arkadaşım Hoşgeldin, Buyur Burdan Bak.
Annesi ve Babasının Adı Ne?: Henüz yeterli bilgi bulunmamaktadır.
Aslen Nereli?: Kıbrıs doğumludur.
Göz Rengi: Kahverengi göz rengine sahiptir.
Burcu Ne?: Boğa burcu.
Sevgilisi veya Eşi Kim?: Erkan Erzurumlu
Ne iş Yapıyor?: Şarkıcı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir