Duygusal Mesajlar

Son Güncelleme: 22.12.2020 00:52

Duygusal MesajlarSevgiliye Duygusal Mesajlar

Eğer aşkın bir hevesse, gerçek değil hayalse, sevip acı çekmektense istemem sevme beni. Eğer günahıma gireceksen, acıyıpta sevecek, sonunda terk edip gideceksen istemem sevme beni.

Gündüzüm gecem, söylediğim her hecem, hayatımın yarısı, kalbimin bir parçası, sevgimin anlamı, aşkımın tamamı, her şeyim sensin be başımın belası.

Sahilde seni tek başına gören olursa, dertliyim derman bulamadım dersin! Sevgilin ne zaman dönecek derlerse, geldi kalbimde yaşıyor dersin! Başkasıyla evlen diyen olursa, ondan başkasını sevemem dersin! Onun aşkı yalan diyen olursa, Allah(c.c) huzurunda yemini var dersin!

Gece yarısı başlarsa çığlığım duyulsun diye değil, ağlamamsa gelmen için hiç değil. Duyurmadan seslenmeyi biliyorsa bu yürek, görmeden sevmeyi de bilir.

Sen sevdiğim, sen yanımda olmadıkça bu beden yaşar mı sanıyorsun? Bu kalp atar mı, bu kan geçer mi damarlarımdan. Sesini duymasam durabilir miyim yerimde? Sen sevdiğim sen, sen bendesin bende sen.

Seni gördüğümde içimdeki şeytanın bile sesi soluğu kesiliyor. Kötü bir şey düşünemiyorum. Öyle seviyorum ki kendime gelemiyorum.

Düşünki ben yağmur damlasıyım yere düştüm mü dağılırım düşünki ben bir kar tanesiyim güneşi gördüm mü eririm düşün ki sen benimsin gittin mi ölürüm.

Sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek …

Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, bin bir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var….

Unutmak zor, anlatmak imkansız. Çünkü sen, unutuldukça hatırlanan anlatıldıkça hiç bitmeyensin.

İsmin dudağımda oldu bir hece. Bakışın sitemli aşksız bilmece. Uykusuz kaldığım bu kaçıncı gece. Sokak lambaları şahidim olsun!

Gönül bahçeleri yuvasız yersiz hayatin tadı yok anladım sensiz. Toprak mezar olsun bana kefensiz. Yaşayamam sevgilim inan sensiz!

Hayalin gözümden bir gün gider mi? Yazdığın yazıyı yıllar siler mi ismini anmadan günler geçer mi? Sensiz yasamak mümkün mü söyle?

Maziyi yaşadım dün aksam yine yazdığın ilk mektup geçti elime. Gözlerim takıldı ilk cümlesine. Seni seviyorum diye yazmışsın!!

Aşkımın baharı sensin diyerek. Kalbimin feryadı dinsin diyerek. Hayatta yalnız seni severek, açılan gülümü dermeye geldim!

Hasretin bir yana kahrın bir yana, sensizlik ne demek sorsunlar bana. Bu hasretlik biter nasıl olsa yinede sevgilim doyamam sana!

Dolmasın gözlerin düşündüğün an. Geçmişle teselli bul zaman zaman. Bu hasretlikte biter diye dayan. Benden başkasını sevme ne olur!

Ben seni kalbime yar diyerek. Gurbette sevgilim var diyerek. Alın yazıma boyun bükerek güzel gözlerini görmeye geldim!

Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım

Ey alfabemin en güzel harfi yâr!. Gönlüm seni gözümden, gözüm seni gönlümden istiyor.

Öyle bir baktın ki gözlerime gülesim değil ölesim geldi be sevgili ! Özledim seni.

Sevdim be! Hiç sevmediğim kadar sevdim ve hiç pişman olmadığım kadar pişman oldum.

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın. Ne diyorum biliyor musun? Her gün yağmur yağsın.

Sakın yanlış anlama, kendimi yitirmiş değilim, sadece sende kayboldum o kadar.

Sonsuzluk istemiştim ben aslında; ama s’yi biraz sessiz söylemişim galiba.

Saçının bir teline dünyalar feda olsun, kalbin hep benimle dolu olsun. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/duygusal-mesajlar.html

Sen benim aşk ararken bulduğum değil, hiç aklımda yokken aşık olduğumsun.

Bir korkudur girdi çıkmaz içimden. Beni böyle boynu bükük bırakma. Adını anarım her nefesimde. Ne olur bir tanem beni unutma!

Bazen dünyanın en zor mesleğidir kendi duygularına tercüman olmak.

Seni ne kadar çok sevdiğimi, biri seni sevince anlayacaksın.

Evet aklımda hala o var, imkansız olduğunu bile bile.

Mevsimlik bir çiçek misin bir bahar açıp bir bahar solasın? Vefasız bir gönülemi düştünde dün hatırlanıp bu gün unutulasın? Asla unutmaki hep aklımdasın!

Sana kendimi anlatmak istesem seni tenha da bulamam. Seni tenhada bulsam ben kendimi bulamam.

Ey Gafil! Sen kendi şehvetine aşk adını koymuşsun. Şu halinle o namusu ekberi soymuşsun. Aşkın asıl manasının altını oymuşsun. Bir bilebilsen küstahlığa nasıl.

Benim bir şeye ihtiyacım yoktu. Her şeyim sendin.

Gerçek aşk şans oyunları gibi… Hayali bile mutlu edebiliyor insanı fakat tutturabilene aşk olsun.

Ey tabip! Aşk derdiyle başım hoş benim yaramdan el çek sen. Bana derman hazırlama ki senin merhemlerin benim ölümüm sayılır.

Hayat dair anılarımı bıraktım geride seninle başlıyorum yeniden dönüyorum kendi dünyama hayat artık sensin benim için.

Fani aşk yoktur aşkların hepsi baki olanadır. Tek fark şudur ki kimi sanatı görür kimi sanatçıyı.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni duygusal mesajınızı smslerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.net

4 Yorum

  1. Sabahlari ilk günaydini senden duymak, aksamlari iyi geceler tatli rüyalar demeni dinlemek çok güzel aşkımm. Hani bi gün tartisiyoruzda sen bana diyosunya kalbini kirmak istemiyorum diye senin sevdan bnm kalbimi çoktan kırdı birtanem sen kırsan kaaç yazar ama senin bir gün bile sesini duymamak çok yakiyo canimi biliyorum sende özlüyosun. Hani derlerya seninle ayni sehirde yasamak isterim ayni mahalledeyiz seni görmedikten sonra ne ise yararki…

  2. ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,ne zaman güneş doğmayı unutup ,ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte ozaman seni unutur başkasını severim aşkım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir