Büyüleyici Sözler Büyülü Sözler

Büyüleyici Sözler

Aşk ile ilgili yeni büyüleyici sözler ve büyülü sözler resimli olarak burada yer alır. Ayrıca güzel sözler kategorisinin bu bölümüne büyüleyici aşk sözleri ve büyüleyici Whatsapp durumları da eklendi.

Büyüleyici sözler resimli

Yazarlar tarafından seçilmiş en güzel 10 büyüleyici söz:

 • Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim.
 • Gözlerimin önünden kaybolup gider hayat sallanırım.
 • Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.
 • Başın göğsüme yaslandığında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman.
 • Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.
 • Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim. Sevilmeyi, her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.
 • Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.
 • Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış. Tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir.
 • Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim. Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.
 • Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21’imden sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi.

Büyüleyici Whatsapp Durumları

Dünyada iki gül olsun, biri kırmızı biri beyaz. Sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.

Yanağına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulaştığı zaman, ve bir damla serinliği biriyle paylaşmak isteğinde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim işte.

İsmini kağıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, elerim tutmuyor çizemiyorum, resmini görenler tutulur diye.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda olduğun için.

Benim sana olan aşkım sağır bir ressamın, kristal bir yüzeye düşen gülün sesini çizdiği zaman biter.

Kaldır ayağını dünyamdan, yüreğimi çiğnedin canım yanıyor.

Büyüleyici sözler 2023

Ne zaman eskiyor sevgiler? Ödenen bedellerin acısı geçince mi?

Yetim kalmış bir çocuk gibiydim hayatta tuttun çıkardın beni benliğimden aldın kendine, şimdi o güzel dünyanda yaşıyorum hayatı doyasıya biriciğim.

Yalan değil gerçeği gördüm sende, sevgiyi değil aşkı tattım yalansız kalbinde. Büyüledin beni gözlerinle hayatım değişti seni görünce sen benim büyülü aşkım oldun yaşadığım kadarıyla, seviyorum seni büyüleyici aşkım benim.

Gözlerin büyüledi beni, sözlerin vurdu kalbimi, gülüşün kötülükleri kovdu, mutlulukları getirdi hayatıma. Seviyorum seni aşkım.

Bir hayatı yeniden yaşattın bana, sanki yeniden doğdum. Seninle yeniden gülüyorum ve daha iyi bakıyorum hayata. Kalbim huzurlu, bedenim mutlu, büyüledin beni sevgilim benim.

Hayatı doyasıya yaşamak istiyorum seninle, büyülü geceleri seninle aydınlatıp sevgi ekmek istiyorum geleceğimize. Seni seviyorum sen benim büyülü prensesimsin bir tanem.

Bu canım sadece sana yandı. Senden başkası getiremez şifasını. Sen benim hayatımı büyüledin ve hayatımda öyle kaldın. Bir seni sevdim bu hayatta, bir sen büyüledin beni aşkım.

Kısa bir yaşam öyküsü benimkisi. Seviyorum seni demek yetmiyor nefesime, sensin benim göz bebeğim. Sensin benim biricik bebeğim.

Sözün yeter bana gülmem için, gözlerin yeter bana aşkın büyüsüne kapılmam için. Öyle zayıf kalmışım ki düşerken, tuttun beni sevginle hayata döndürdün yüreğimi biriciğim.

Kalbim kan ağlarken gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde. Bir senin gülüşünle gelirim kendime, büyülü gözlerinle ölürüm sevginde.

Yaşamak değil benimkisi, kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım, ne aşk kaldı ne sevgi içimde bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye.

Bir şiir bahçesi olmak isterim kalbinde. Her şiirimde sen ol, her kafiyede senin adın olsun. Sen sadece benim büyülü sözlerim ol, sen sadece benim ol sevgilim.

Büyülü Sözler

Yarım kalan kalbimi tamamladın, hayata yeniden başlattın. Beni sakın durdurma, bu büyülü hayatı yaşamak istiyorum. Yaşamın içinde sadece sen ol istiyorum bir tanem tek gerçeğim.

Yazı beklerken kışları yaşadım içimde. İlkbaharı beklerken hep son baharları yaşadı bedenim. Şimdi seni bekliyorum, yeniden gel yeniden içimdeki dünya dönsün süresizce.

Bir değil bin acı olsa da önümde, senin için çekerim. Bir değil bin ölüm olsa da, senin için giderim. Yeter ki büyülü aşkımız bozulmasın. Bu büyü hayatımızdan hiç çıkmasın aşkım, sen hep benim bende senin olayım bu güzel dünyada.

Bir rüya değilsin sen benim için. Yalan olan dünyada bir gerçeksin içimde. Sen teksin kalbimde. Bu can seninle, sende kalbimde yaşa ölümüne biriciğim.

Büyülü sözler

Ben kattım sana biraz, öyle sevdim seni. Çünkü sen de bensiz; o kadar güzel değilsin hani. Özdemir Asaf

Nihayet geldi beklediğim hayat. Sonunda buldu beni. Ne olursa olsun bu büyülü hayatı bir seninle yaşarım aşkım.

Çok güzel geliyor hayat seninle bana. Bütün güzellikler sanki seninle var oluyor o anda. Sen misin etrafı güzelleştiren yoksa aşkımız mı etrafı büyüleyen biriciğim benim.

Zerre kadar korkum yok artık ölümden. Sadece tek korkum sensiz olmak, sensiz bir hayatı yaşamak, sensiz bir gerçek hayat istemiyorum. Yalanda olsa seninle yaşamak istiyorum bu hayatı bir tanem.

Aşkımın zirvesinde kimse ulaşamaz bize. Bizim sevgimiz ne kötülükleri nede karamsarlıkları barındırıyor içinde. Bizim dünyamızda bir sen varsın, birde senin kurduğun büyülü bir dünya var içimde.

Vakitsiz gelen ayrılıklarla değil senin sözlerine ağladım gece boyunca. Bırakıp gitmene değil giderken yüzüme bile bakamamana darıldım. Şimdi ölümüne seviyorum seni o büyülü gülüşünle.

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kalbimde. Kalbim kan ağlarken gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde. Bir senin gülüşünle gelirim kendime büyülü gözlerinle ölürüm sevginde.

Yaşamak değil benimkisi. Kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım. Ne aşk kaldı, ne sevgi içimde. Bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye.

Büyüledin beni gözlerinle hayatım değişti seni görünce sen benim büyülü aşkım oldun yaşadığım kadarıyla, seviyorum seni büyüleyici aşkım benim.

3 Yorum

 1. SUSSS.DİNLE ATIYOR.SA KALBİM.OZAMAN SEN YASIOSUN BENDE…DURMUSSA ..eGeR ..ÖLMÜŞSÜN BU BEDENDE.BAK YİNE HALA BENLE…RUHUMUN AŞKINI İBADET SAYDIGI YERLERDE..HALA SENİ SENLE…ÖLÜRCESİNE BU BEDENDE BU KALPTE….

 2. aşk sevipte acı duymakmı zalim aşk sevipte ayrılmakmı ben cok sevdim bunu bil güzelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir