Aşk Sözleri

Reklamlar

Hayatımız, belli bir yaşa kadar onun etrafında gelişiyor desek yeridir. Her insan mutlaka hayatında bir kere de olsa bile aşık olmuştur. Günümüzde ise aynı anda beş kişiye hatta daha fazla kişiye bile aşık olanlar olabilir. Dikkat ederseniz tarih boyunca üzerine en fazla yazı yazılan konu aşktır. Romanlar, şiirler, tiyatro oyunları, diziler, sinema filmleri hatta müziklerde bile en çok işlenen tema aşktır.

Dini şairler ALLAH(c.c)’a olan aşk hakkında yazılar yazarken, diğerleri hep karşı cinse olan duygularını satırlara dökmüşler. Harika yazılar ortaya çıkmış ki; bunlar arasında en güzel olanları sevgiliye aşk sözleri yazılarıdır. Eskilerin söylediklerini zaten sosyal medya aracılığı ile çoğumuz biliyoruz ama yeni yeni bu konu hakkında öyle sözler söyleniyor ki hepsi de mükemmel arkadaşlar.

Aşk sözleriAşk Sözleri 2019

Burada yazacağımız sözlere gelecek olursak; yazımız içerisinde en güzel aşk sözleri resimli olarak bol bol eklenmiştir. Bunun yanında aşk sözleri uzun olsun diyenler için uzun cümleler, aşk sözleri kısa olsun diyenlere de kısaca kısa kelimeler eklenmiştir. Ne ararsanız bulacaksınız bundan emin olabilirsiniz. Bazı yerlerde görüyorum kimsede olmayan sadece bizde olan diye yazıyorlar da inanmayın. Söyleyenler belli yazılanlar belli, çoğunda aynı şeyler var ne farklı bir yazı olacak ki? Yeni aşk sözleri var mı onlara bakmak gerek değil mi? Bizde de bunlardan bulacaksınız.

Sevgiliye Anlamlı Aşk Sözleri Uzun ve Kısa

Ne kadar seviyorsun diye soruyorlar bazen. Bende cevap veriyorum. Hak etmediği kadar.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğu için aşığım sana!

“Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’.. Ben ‘HOŞ’ olurum zaten..”

Bir insanin sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir!

“Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim!
– Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.. ”

“Ey Sevgili!
-Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
-Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni”

Ben gidiyorum dediğimde, ‘gitme’ diyen birini değil, Ben de geliyorum, yalnız gidemezsin! diyen birini istiyorum..

Bazen diyorum ki, ne olacak söyle gitsin. Sonra diyorum ki, söyleyince ne olacak? Sus bitsin.

Bazen alabileceğin en büyük intikam; affetmektir. Ve bazen karşındakine verilebilecek en güzel cevap gülüp geçmektir.

“Gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken, sen buna gitmek mi diyorsun”

Aşk sözleriHiçbir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte, ötesi de yok gerisi de.

Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin!

Eğer birgün buluşacağımız yere gelemezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır. Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet ölüm beni yakalamıştır demektir.

Karanlık, içine beni bile alamayan küçük dünyamda bir ateş böceği kadar az ışık versen de, tek ışığımdın biliyor musun? Nereden bilirdim yanına yaklaşıp, dokunmak istediğimde parlayıp beni küle çevireceğini?

Güllerimiz olsun kırmızı ve beyaz. Kırmızı güller senin, beyaz güller benim. Beni unutursan kırmızı güller solsun, ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Mavililer giyer deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, belli olmaz belki bir gün beyazlar giyer senin olurum.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin…

Bizim de dünyamızda sabah olacak gülüm, düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm Umuduma bin kurşun sıksa da ölüm unutma, umuduma kurşun işlemez gülüm…

Kirletirken incitirken sokaklar düşlerimi, örseleyip yok ederken yaşamak yüreğimi, içime saklan hep orada kal. Her solukta duymalıyım seni. Umudum da kal, umrumda ol. Sensiz anlamsızım bitanem.

Bizim ömrümüzde ırmaklarımız vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır , günler ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatin cesaret veren mutluluk yani ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille sunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim…

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun.

Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatim desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canim demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yaşıyor.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yasamak.

Ben sevdanın sokağında oturuyorum. Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Aşk sözleriAllah(c.c)’ım bana bir yol göster ona çıksın.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kursuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım…

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman… Tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana…

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adini ask koyardım…

Önce düstüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Aci ve hüzün bir yildiz kadar uzak, mutluluk gözbebegin kadar yakin olsun. Umutlarin gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutluluklarin sonsuz olsun…

Bir an buruk bir aci saplanirsa yüregine, gözlerin zamansiz takilirsa, kulaklarin zamansiz deli gibi çinlarsa bil ki bir yerlerde özlemissindir beni…

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklima vazgeçtim.

Hadi uyandir beni söyle gördügüm zamansiz bir düs mü? Hadi git, uzaklas, yokluguna inandir beni. Gerçekten yoruldum her buldugum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düstügüm yer dudaklarin olsa.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana…

Seni sevdiğim kadar yaşasaydim; ölümsüzlüğün adini aşk koyardim.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğum da acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakin olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun…

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni.

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Aşk sözleri facebookSeni öyle bir severim ki, şeytan bile maşAllah der.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladim sevgimi, yagmurlar yagdirdim gözyaslarimla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde göz yaşlarını yağmur olup silebilmek için.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir sise mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Biliyorsun her gök kuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gök kuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam su an bu mesajı okuyor.

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor.

Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni.

Allah(c.c) gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş. Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş.

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canin sağolsun.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime mal oluyor.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.

Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

Bir deniz düşün “susuz”, bir gece düşün “uykusuz”, bir insan düşün “sevgisiz”, bir bahar düşün “çiçeksiz”, bir de beni düşün “sensiz”.

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime degse samanyolundan bir yildiz düser.

Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim ki sen rahat uyu birtanem!

Askim yatagin, sevgim yorganin, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem.

Aşk sözleri resimliKalp dediğin atıyor zaten, marifet ritmi değiştirebilende.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana…

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil…

Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu bir tanem!

Aşk, kalemiyle yazanların değil, yüreğiyle yananların işidir.

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu bir tanem.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaşlı gözlerini çevirip göklere, her gün istemem yılda bir kere, adimi anmayı sakin unutma!

Kimsin sen? Yasamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim..

En Güzel Aşk Sözleri

Biten neydi acaba diye hep düşünüyorum, o kadar çok soru var ki beynimde.

Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

Yokluğunu bu kadar derinden hissetmeseydim varlığının eşsiz güzelliğini anlayamazdım PAŞAM!

Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin..

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar…

Eğer bir gün kader seni benim kollarımdan alıp bir başkasının kollarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim ölüm marşım olacaktır…

Yüzümde tebessüm gözlerimde ışık kalbimde güneştin şimdi gittin boğazımda düğüm oldun.

Her aynaya baktığında beni hatırla gözlerin yıldızlara takılırsa gözlerimdir sakın unutma.. unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse ellerimdir sakın bırakma..

Resimli aşk sözleriİmtihanın adı AŞK olunca, dile “Elhamdülillah” yakışır.

Bulutların gözyaşları pencerene vurduğu bir akşamda gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecekte onları yaşatsın.

Kalbe yazılan yazı silinmiyor, sildim desende bir iz kalıyor, senden kalan anılar aklıma geldiğinde, kalbimde uyuyan dev uykudan kalkıyor.

Hasret yağıyor bu gün sokaklara, resmin var sanki göz kapaklarımda, ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karşımda.

Hiç zorlanmamıştım kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense, sana söylemek istediğim bir söz var ama, korkum engel oluyor sözlerime.

Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kalbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu ateş beni öyle sarmış ki, ne yapsam söndüremiyorum.

Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca, gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca, her sabah gözlerimi açtığımda, yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma.

Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin, sevgi kadar özgürsün.

Hasret ve özlem sevdiğinle güzel, karşımdaki senin gibi olunca özel, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyor mu ecel.

Çölün suya duyduğu özlem bile, Benim sana duyduğum aşkın yanında hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün, Çöller gözyaşlarımla ıslanır…

Şu uzun gibi görünen ama gayet kısa hayat yolunda çare olmasa da ağlamak! Mümkün mü ki ağlamamak.

Ben mavi, Sen gökyüzü.Ben deniz, Sen dalgası.Ben beden, Sen can.Söyle şimdi, Dalgasız deniz, Cansız beden, Sesiz bir Ben olur mu hiç?.

Sen bir güneşsin etrafında bir çok gezegen var. ama unutma ki ben de bir dünyayım ve bir tek bende hayat var!

Kahretsin unutamıyorum ama normaldir, çünkü o benim kalbimle beynim arasında çelik halattan asma köprü kurdu, nice tır konvoyları geçti köprü sallanmadı bile!

Huzur içinde ellerimi kavuşturuyor ve bekliyorum, rüzgara, gelgite yada denize aldırmıyorum. Artık zamana yada kadere isyan etmiyorum,bana ait bana gelecek çünkü.

Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz, arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz, dünyalarımız farklıdır anlaşamıyacaz eminiz.. Asadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz

Bu Oyunlar Yordu Beni.. Sen Oyunlarını Kendin Oyna Artık.. Oyun Bitti..!

Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Aşıklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni.

Hasretin bir yağmur gibi yağıyor üzerime, yokluğun engeller koyuyor bedenime, bir gün ay gibi doğsan gecelerime, beni de alır mısın aşkım o sıcak yüreğine?

Sana ne desem bilemiyorum hayatım desem hayat çok kısa, güneşim desem batıyor, çiçeğim desem oda soluyor, en iyisi sana canım demek çünkü bu can senle yaşıyor!

Aşkım sana dünyanın en güzel şeyini verebilmek isterdim ama seni sana veremem ki.

Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım. Kaç kere ağladım böyle gizlice ne yaptıysam onu unutamadım… Ve seni hala çok ama çok seviyorum.

Sen. Yüreğimdeki gülüşün gizli sahibi, ruhumdaki çiçeği besleyen toprak. Yeni bir günde yeniden doğan umudum, yanlışlarım arasından seçtiğim tek doğrum. Beraberken huzur bulduğum, kaybetmekten korktuğum, yanımdayken bakmaya doyamadığım biricik aşkımsın SENİ SEVİYORUM!!!

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Sen gecemi gündüze çeviren ayım, Gündüzse beni ısıtan güneş, Sen içimde kanayan yaram, Beni yakan ateşsin. Ve sen benim için aldığım nefes kadar kıymetli, paylaşılması mümkün olmayan bir eşsin. SENİ CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Biliyorum sen güneşsin etrafında bir çok gezegen var ama bende dünyayım ve sende biliyorsun ki tek bende hayat var.

Sen ALLAH(c.c)’a dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümde süzülen yaş tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin. Sen her gece rüyama giren biricik aşkımsın…! SENİ SEVİYORUM

Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları!. Özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları.

Ben sana mecburum bilemezsin, adını mıh gibi tutuyorum aklımda. İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşünsem “sus” deyip adınla başlıyorum.

Senin gibi olmaz olsa bile senin kadar beni bağlamaz aşkım.

Sensizlik yaşamak mı sanıyorsun? Sensizlik hayat mı sanıyorsun? Seni sevmek benim kaderim yaşamak halayım. Bunu unutma Aşkım.

En güzel aşk sözleriSen yokken, birkaç defa daha sevdim seni.. Helal et.

Gül yüzünü öpmeye kıyamam seni kimseyle paylaşamam aşkım. Aşkımın volümünü açık bırakıyorum, dünyayı rulo yapıp cebime koyuyorum, ritüel bir hazla sana bağlanmak istiyorum aşkım.

Bir Tek Günümü Seni Sevmeden geçiremiyorum Aşkım. Hayalin her zaman beynimde kalbimde düşüncelerimde, bir ırmağın akıntısı gibi senden uzaklaşıyorsam bunun tek nedeni seni daha çabuk görebilmek Aşkım.

Aşkımı Anlatmaya Türk Dil Kurumu Tarafından Basılan Sözlükler yetmez. Aşkım Seni Seviyorum.

Seni o kadar çok seviyorum ki , seni kalbimden sen bile çıkaramazsın Sevgilim.

Eğer Aşkın Bir Deniz ise ben O denizin İçinde Nesli tükenmiş balık olmak isterim bebeğim.

Aşkım Hayalin uykuma Engel Oluyor Eşek arısı Gibi Uzaklaştırmaya Çalışdıkça yapışıyor bedenime.

“Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevmişim seni.”

Sevda Irmağında Balığa Durdum, Oltama Sen takıldın Bebeğim…

Seni Seninle Yaşamak varken kader Sensizliği Alnıma Yazdı Aşkım.

Sevgilim Sen Erişilmeyecek kadar yüksek Bir Dağın Zirvesindeki Koparılmayan Kır Çiçeğimsin Birtanem…

Senin kalbini Kuşatmak “Viyana Kuşatması” ndan da Zormuş Sevgilim.

Bir Söz Vardır Aşkım Harç Bitti Yapı Paydos, Sen Gittin Aşka Paydos

Aşkım hadi Rol yapmayı Bırak Bir Kalp taşıdığın ortaya Çıksın.

Yalvarırım Aç Artık Sevgini Bana. Aşk Şarabını Delice içelim Sevgilim Seninle.

Seni Bu kadar Sevmenin Cezasını kendime Ödeteceğim Aşkım.

Sen Sonsuzluğun Anlamsızlığı içinde var olan Bir Realitesin gerçek Aşkım benim…

Gözlerinle Gözlerimi Kapatmak isterim ömrün bitince…

Bazen yaşama nokta koymak istiyorum. Kalemi elime aldığımda aklıma sen geliyorsun, seni düşünüyorum ve YAŞAMAYA DEĞER diyorum ve yazmaya devam ediyorum.

Eğer bir gün ıslak sokaklar boyu aşkı ararsan adım adım ve bir hançer saplanırsa yüreğine uzat ellerini çünkü biz eski değil eskimeyen aşıklarız.

Yüreğimden yüreğine bir yol çizdim sarp kayalardan öte dağlardan engin…bir kor gibi sıcak sular gibi serin hep yanında aradığın her mekanda..sen yeter ki görmesini bil…

Bir yıldız seç gökyüzünden gözlerin gibi parlak olsun, bir yıldız da benim için seç parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun bir tanem.

Ne kadar cicisin: Bir dizi incisin: Sana canım diyemem: Canımın içisin:

Gül dalında güzeldir sen yanımda gül yaprağa muhtaç bende sana

Yemin ettim senin üstüne.. Yemin ettim sevmem bir daha. Çekerim ben acıyı dertleri. Seveceksen beklerim bir ömür seni…

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasina birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasina birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kisi sensin..

Bir gün ölürsem sana doyamadan, mezarıma çiçek getir güneş doğmadan, sende bir mezar kazdır yani başıma, aşıklar diye yazdır mezar taşına!

Seni bana getirecek göz yaşlarımsa eğer ağlamak kaderim olsun gülüm.

Gözlerim rahatsız ediyorsa seni kapatırım bir daha bakmam. Sözlerim rahatsız ediyorsa seni susarım bir daha konuşmam. Varlığım rahatsız ediyorsa seni ölürüm bir daha karşına çıkmam. Sevgim rahatsız ediyorsa seni üzgünüm bir tanem buna engel olamam.

Seni unutmak mümkün mü? Seni unutmak uyanmayı unutmak. Bir gün uyur da uyanmayı unutursam, bil ki seni unutmuşumdur gülüm..

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler. Yüreğine sus dersin, belki sözünü dinler. Giden gitsin aldırma, yangınlarda söner. Sakın bakma arkana, krallar önde gider.

Ben senin gözlerine daldım dalalı tattım derinliğinde serin sularını. Ben senin gözlerine daldım dalalı unuttum karaları limanları.

Bırakacağın eli hiç tutma, tutacağın eli hiç bırakma. Sahte sevgilere gül olmaktansa gerçek sevgilere diken olmaya değer bunu sakın unutma.

Kendimle savaşım ve duygularımla verdiğim o sayılı mücadele sanırım artık bu gece sona erdi ve ben ilk defa demir kapıların ardında gizli güneşimin senin yüreğine doğmasına izin verdim.

Seni umutlarıma ektim onlarla biçeceğim ve ben seni yarın seveceğim, unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar.

Ben seni bir serçenin göz yaşı kadar seviyorum. Şimdi diyeceksin ki bu kadar mı ama bilmediğin bir şey var serçeler ağladıklarında ölürler.

Seni unutmayı düşündüm bu gece, bir sigaranın üstüne adını yazdım. Sigara bittiğinde unutacaktım seni, duman duman atacaktım seni içimden, rüzgar savuracaktı küllerini, fakat! Seni unutmayı düşünürken, nereden bile bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi!

Şair bensem şiirim sensin. Deli bensem, zincirim sensin. Aşık bensem aşkım sensin. Ben hala yaşıyorsam sebebi sensin.

İsteyip de sahip olamadığım her şeyin üzerine senin varlığını koyduğumda anlıyorum ki her şeye sahipmişim…Çünkü; sen her şeye bedelsin.

Bir gün hayat dedikleri şeyi merak edersen unutma ki hayat hayatın boyunca hayatım diyebileceğin insanı bulunca başlar ve benim için hayat seninle başladı.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, zannetme ki ellerim ellerini tutmayacak, kapansa da gözlerim, ebediyen son sözüm seni seviyorum olacak.

Bir yağmur bir güneş gibisin bir bakmışım hüzünlü bir bakmışım sevgi dolu bir bakmışım yüreklerde bide akıllardasın lakin yanımda değilsin bide yanımda olsan.

Bazen şarkılar bile anlatamaz aşkımı sana, ne şiirler anlam bulur ne şarkılar yanında Sevgilim.

Senin peşinden koşarken, peşimden koşanlara aldırmıyorum Aşkım.

Bulutlara yazacağım sana olan sevgimi, yağmurlar yağdığında anlayacaksın sana olan hasretimi.

Yarınlarımda beslediğim umut sensin, hayallerimdeki beyaz atlı prensim. Seni Çok Seviyor Prensesin

Aşk, acılar içinde yaşanan zamana bir gülücüktür.

Her insanın vaz geçemediği tek Duygu aşktır. Aşık olmayan bir insanın ölüden farkı yoktur.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Neyin var?” sorusuna “sen yoksun” diyesim var. Bildiğin gibi değil.

Bugün mavi bulutları avucuna mutluluğu baş ucuna sevgimi de usulca kalbine koyuyorum. Güneş yalnızca senin için doğsun seni seviyorum!

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tuta bildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi gördüm Aşkım

Hayatta iki kör tanıyorum ; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen.

Güneşin buz tuttuğu bir alev görürsen o bil ki senin için yanan kalbimdir.

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki?

insanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni deli etmesine izin verme.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

Seni sevdiğim kadar ibadet etseydim; cennette köşküm olurdu.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var.

Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi de. Her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için.

Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım 19’umdan sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi..

Dünde bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım… Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy.. Ben hep oradayım……

Sen sahra çöllerinde bir gül olsan seni kurutmamak için göz yaşlarımla sulardım seni

Aşk bittikten sonra arkadaş kalalım dediler… Güle başka isim versen değişik kokar?

En büyük okyanusta bir su damlası olmak, uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak ama en önemlisi milyonlarca insanın içinden senin sevgilin olmak…

Her yağmur damlası seni seviyorum demek olsaydı her yeri sel götürürdü…

Bir yudum mutluluk, peşinden koşuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmişim seni bir kere, doyamadan gidiyorum.

Sizde Kendi aşk sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Reklamlar

"Aşk Sözleri" için toplam 84 yorum yapmış

 1. Ozan orhan gulmez   01 Mart 2018 at 11:26

  Canimda cansin ömrüme ömür katanim hayatımın en güzel anlamı mesurem benim güzel kadınım kurban olduğum Allah(c.c) seni benden ayırmasın inşallah amin amin.

 2. Ozan orhan gulmez   01 Mart 2018 at 11:21

  Mesurem ölürüm ben senin için her şeyi yaparım askim seni ölümüne çok seviyorum seni hiç bırakmayacağım aşkım güzel mesurem benim

 3. Taner Efe   02 Kasım 2017 at 21:41

  Gökte Milyonlarca
  Yıldız Olmasına Rağmen
  Ben Seni Güneşe Benzetiyorum
  Çünkü Eşi Benzeri Olmayıp
  Ona Bakamayıp
  O Yaklaşınca Yanıp kavrulduğun İçin
  Bende Sana Öyle Oluyorum Aşkım…
  NURAYIMM .

 4. Ramazan   03 Ekim 2017 at 20:40

  Ben seni ölümüne değil yaşamına sevdim

 5. Murat Durmaz   25 Temmuz 2017 at 23:35

  Oysa sadece bir avuç sevgine muhtaçtım.
  Teninden yoksun,

  Oysa sadece bir selamına muhtaçtım
  Sesinden yoksun,

  Sadece sana muhtaçtım.
  Senden yoksun.

 6. Mehmet şahin   19 Temmuz 2017 at 18:13

  sevdanın çölü de olur denizi de. edebiyat misali sevgi de olur nefret de. leyla ile mecnun misali hasret kalmakta var sevgi cennetinde. diyar diyar dolanıp dağları delmek te. Aşk işte sevene cehennem sevilene cennet bu şehirde..

 7. Oktay   05 Haziran 2017 at 01:30

  Benim herseyim butunum vazgecilmezm hayatimin sonu….
  DÜNYANIN EN GUZELI ECEMIM

 8. Adem   06 Mayıs 2017 at 10:10

  Sensiz hayat yaşamaksa, ölümün adını ölümsüz koyarım…

 9. Rabia   28 Nisan 2017 at 14:57

  Her kum tanesi “seni seviyorum ” demekse , çölleri sana gönderiyorum

 10. Hakan AŞKIN   09 Nisan 2017 at 22:45

  Aşkını gönlüme
  Yüzünü gözüme
  Yazdım Sevgilim..!

 11. Esra   05 Mart 2017 at 17:24

  +biR gülüşü vaR
  -kelebek gòRse öMrü uzaR..

 12. elif   18 Ocak 2017 at 09:07

  Seni seviyorum harunum

 13. MENEKŞE   20 Aralık 2016 at 14:36

  tatil dediğin nedir ki gelip geçici ya aşk gençliğini öldüren katillllllllllllllllllllllll?

 14. Erhan durmaz   18 Temmuz 2016 at 23:32

  En güzel söz bu

Leave a Reply

Your email address will not be published.