Aşk Sözleri 2019

Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

İçeriğimize aşk sözlerini 2019 için yayınlayarak sizlere sunduk. Diğerlerinden farklı olması için, en güzel aşk sözlerinin sevgiliye olanlarını resimli olarak buraya ekledik.

Geçmişte amatör yada ünlü şairler tarafından üzerine en fazla yazı yazılan, günümüzde ise belli bir yaştan itibaren onun etrafında dolandığımız aşkı anlatmanın yolu olan sözlere geldi sıra. Bu sayfamız aşkı dolu dolu yaşamanızı sağlayacak demedi demeyin.

Hayatımız, belli bir yaşa kadar onun etrafında gelişiyor desek yeridir. Hayatınızda mutlaka ama mutlaka bir kerede olsa aşık olup o duyguyu tatmışsınızdır. Günümüzde ise aynı anda beş kişiye hatta daha fazla kişiye bile aşık olanlar yada olduğunu sananlar bile var.

Dikkat ederseniz tarih boyunca üzerine en fazla yazı yazılan konu aşktır. Dini şairler ALLAH(c.c)’a olan aşk hakkında yazılar yazarken, diğerleri hep karşı cinse olan duygularını, sevgiliye aşk sözlerini satırlara dökmüşler.

Eskilerin söylediklerini zaten sosyal medya aracılığı ile çoğumuz biliyoruz ama yeni yeni bu konu hakkında öyle sözler söyleniyor ki hepsi de mükemmel arkadaşlar.

Bu sözü genelde kalbinizi kıran birisine söylemek gerekir. Ne kadar seviyorsun diye soruyorlar bazen. Bende cevap veriyorum. Hak etmediği kadar.

Seven ama söyleyemeyen yada onunla bir araya gelmenin dünyanın en son şeyi olacağını anlatan bir söz. Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğu için aşığım sana!

Benim favori sözlerim arasında bu geliyor. “Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’. Ben ‘HOŞ’ olurum zaten.”

Aşkın fedakarlıklarını anlatan sözlerden birisi sizde beğeneceksiniz. Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir!

Aşkın karşındaki kişinin yanlışlarını görmemek olduğunu anlatan bir söz. Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim! Bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim.

Onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek istiyorsanız bence bu tam size göre olacak. Ey Sevgili! Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi, taşıyabilir miydin acaba bendeki seni.

Aşkta bağlılığı ve sonuna kadar onunla olmayı anlatan güzel bir söz. Ben gidiyorum dediğimde, ‘gitme’ diyen birini değil, Ben de geliyorum, yalnız gidemezsin! diyen birini istiyorum..

Ona sevdiğini söylemekte kararsız olanların ve karşılığında alacağı cevaptan korkanları ifade en bir söz. Bazen diyorum ki, ne olacak söyle gitsin. Sonra diyorum ki, söyleyince ne olacak? Sus bitsin.

Aşk konusunda sizi üzecek kıracak bir şey yapıldıysa onu anlatan söz. Bazen alabileceğin en büyük intikam; affetmektir. Ve bazen karşındakine verilebilecek en güzel cevap gülüp geçmektir.

Ayrılırken yada bu aşkın sonunun olmayacağını düşünenlerin sözü. “Gitmek unutmak değildir sen bunu çok iyi biliyorsun. Aklımda gözlerin varken, sen buna gitmek mi diyorsun”

Ona karşı içindeki aşkı çok kuvvetli hisseden birisinin ağzından dökülen sözler. Hiçbir hayale sığdıramadığım tek gerçeğimsin. Sevdim işte, ötesi de yok gerisi de.

Unutmayı ve unutmamayı ifade eden bir sözle baş başayız. Eğer birini unutmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabahleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz ki hiçbir fırtına ya da dalga onu silemesin!

Onunla evliliği düşündüğünüzü ona anlatacak başka bir söz yoktur herhalde. Mavililer giyer deniz olurum, yeşiller giyer bahar olurum, belli olmaz belki bir gün beyazlar giyer senin olurum.

Aşkta umudun her zaman var olduğunun sözlere dökülüş biçimi. Bizim de dünyamızda sabah olacak gülüm, düşmezse düşmesin yakamızdan ölüm. Umuduma bin kurşun sıksa da ölüm. Unutma, umuduma kurşun işlemez gülüm.

Aşkınızı onu ne kadar sevdiğinizi yüzlerce sayfaya yazmak yerine, tek cümleyle anlatan bir söz. Yar, bütün şiirlerime sebep ettim seni, hakkını helal et!

Aşk SözleriOna bakarken dokunurken bile utandığınızı kıyamadığınızı anlatacak başka bir şey var mıdır? O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Aklınızdan hiç çıkmayan ama yanınızda olmasını istediğiniz sevgilinize aşkınızı bu sözle anlatın. Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme… Yanıma gel, mevzu kalbimde!

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin .

Dünyanın en güzel duygusuna aşka karşı olan şeytanın bile sizdeki bu aşkı görünce pes edeceğini ona anlatın. Seni öyle bir severim ki, şeytan bile maşAllah der.

Onu unutmanın mümkün olmadığını bir cümleye sığdırın. Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni.

Sonunda ölüm bile yanında olacağınızı ona anlatmanın başka ifadesi var mıdır? İşte bu söz hepsine yeter. Ey yar! Seninle ölmeye geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim. Mevlana

Uzakta olan sevdiğinize aşkınızı bu mısra ile ifade edebilirsiniz. Şehrime gel sevgili. Yarın çık gel. Bırak her şeyi bir bekleyenim var de gel. Gel ki bu şehir adımlarınla anlamlansın. Gel ki bu şehir nefretim olmaktan çıksın. Gel ki nefes alayım. Gel. Nazım Hikmet

Kısaca ona aşkı yaşa benimle demenin anlamlı ve bir o kadarda güzel tarifi. Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin.

Onu gülümsetecek bir söz göndermek için bunu deneyebilirsiniz. Ne kadar tatlı bakıyorsun, gözlerinin içine şeker mi sakladın.

Sizden kendisini unutmasını isteyen sevgiliye, hala seviyorsanız yazılacak sözlerden birisi. Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Onunla olmanız mümkün olmadığı halde aşkınızın büyüklüğünü anlatan bir cümle istiyorsanız bu tam yerinde bir söz. Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana…

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.

Sevgiliye Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Ona içimizdeki aşkın ne kadar yoğun olduğunu anlatan sevgiliye aşk sözlerini bu başlık içerisinde topladık ama devamı gelecek. Siz şimdilik bunlarla yetinin.

Devamlı onunla olmak istediğinizi, her zaman aklınızda olduğunu ona anlatın. Bir hayal misin yaratıp ta hükmedemediğim yoksa bir roman mısın okuyup ta bitiremediğim ama şunu iyi biliyorum bir tek sensin merhaba deyip elveda diyemediğim…

Sadece bu dünyada değil diğer alemde de beraber olma isteğini ona belli etmenin yolu. Bir ilk gibi yaşayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, sakin ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde.

Onunla evlenmek istediğinizi ve bu konuda ciddi olduğunuzu ona yazın. Çok direnme, naz etme küçük hanım. Gazozuna şiir kattım, yakındır benim olacaksın!

Çok beğendiğim sözlerden birisi daha ona söyleyin ilk defa duyacaktır belkide. Sabah namazında, ışıkları yanan evler kadar güzelsin yar. Daha ne diyeyim ki!

Her an aklınızda olduğunu sevgilinize söyleyin ama dolaylı yolda bu sözle. Dışarıya yağmur, yüreğime hasret, fikrime sen. Nasıl yağıyorsunuz üçünüz birden bir bilsen.

En sevdiğiniz özelliğinin onun gülümsemesi olduğunu yazın ona ama bu şekilde. Bir gülüyorsun bir gülüyorsun sen tamam diyorum dünya bitti kapatın gidelim.

Şarkılarda ve şiirlerde mısralarda hep onu bulduğunuzu söyleyin ama yandaki söz ile anlayacaktır o. Bütün şairler sana mı aşıktı ki her okuduğum şiirde, dinlediğim ezgide sen vardın.

Onsuz dünyanın ne kadar boş, hayatın anlamsız olduğunu anlatan bir aşk sözü arıyorsanız bunu deneyin. Şimdi uzaklarda olsan da hayalin yetiyor. Bana bir gün geleceksin yanıma o zaman başlayacağım yaşamaya.

Onu seyretmenin ve onun güzelliğine dalmanın ne kadar mükemmel bir şey olduğunu bu söz ile yazın ona. Bir gün oturup çay içelim seninle. Çaylar benden olur, manzara senden.

Sevdiğinizi görünce heyecandan konuşamadığınızı, hislerinizi ona açık açık belli edemediğinizi anlatan bir söz arıyorsanız bu tam size göre. Bazen aşk iki lafı bir araya getirememektir. Seni dersin… Tükenir nefesin.

Aşkınızın sonunun olmayacağını ama onu delice sevdiğinizi ve onunda sevmesi gerektiğini yazın ona. Sonunda aşk acısı olsa da sev, çok sev. Usul usul gir yüreğime, kalbim bağrım çatlasın!

Seninle her şeye varım ben, sen benim uğurlu yolumsun. Yıldızlara yürürüm senle, sen iste canım senin olsun.

”Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum” Özdemir Asaf

Aşk tenini nefsetmek değil, ruhunu resmetmektir. Bedenini bedene değil, kalbi kalbe hapsetmektir.

Üşüdüysen söyle sevgilim. Seni bir kat daha seveyim. Cemal Süreya

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım!

Ah benim sevdasında bencil; ama yüreğinde sağlam sevdiğim. Aklıma gelişini seveyim: ne güzel darma duman ediyorsun beni. Nazım Hikmet

”Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel.” Ümit Yaşar Oğuzcan

Aşkın sanki kalbimin üzerinde hep, ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde… Seninle pembe bir rüyanın içinde gibiyim; bitmesini hiç istemediğim, çok sevdiğim bir rüya

Kalbimin ritmini değiştiriyorsun her kaşıma çıkığında. Seni her gördüğümde ellerim titriyor, avcum terliyor… Gözlerimi senden kaçırmamı yanlış anlama, heyecanım tüm bedenimi ele geçiriyor…

Gözlerin kalemin kâğıda dokunuşu gibi… Ya bütün şairler seni sevmiş ya da ben her mısrada seni buluyorum.

Öyle bir gel ki, sana her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.

Gel ey yar… Sabahın ilk ışıkları gibi… Yağacak sağanak yağmurun ilk damlaları gibi… Gel ne olursan gel!

Ben sana tahmin edebileceğinden çok daha fazla vurgunum ey güzel. Beni hiç bırakma, bakışlarınla bahar açtıran gözlerinle bana hep öyle bak.

Şimdi açsam pencereyi de beklesem… Sen gelsen… Olmaz ya hani geliversen… Hiçbir şey sormasan… Hiçbir şey söylemesen… Sussam… Sussan… Sussak…

Her gece onu düşünmekten saatim ilerlemez oldu. Kim sorsa saat kaç diye, cevabım hep aynı; o’na doğru.

Günlerce konuşmaz, yazmaz, aramaz, sormaz; sonra gelir bir ‘MERHABA’ der, yine o kazanır.

Sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki; yine gelsen yine severim seni.

Yeter, aklından çıkar artık onu” diyor kimileri. Siz de aklınızla değil de, yüreğinizle sevseydiniz anlardınız beni.

Sеn böylе güzеlkеn bаnа söz düşmеz. Bаkmа böylе yаzılаr yаzdığımа, bеn аslındа Oku! Еmrinе аmаdе sеni okuyorum sеvgili.

Kelebek misalidir aşk; Anlamayana ömrü günlük, Anlayana bir ömürlük!

En Güzel Aşk Sözleri 2019

Aşk Sözleri

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse saman yolundan bir yıldız düşer.

Kalp dediğin atıyor zaten, marifet ritmi değiştirebilen de.

Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu bir tanem!

Aşk, kalemiyle yazanların değil, yüreğiyle yananların işidir.

Kimsin sen? Yasamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğim sin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Bir tebessüm kadar güzel. Bir nefes kadar önemlisin.

Ne hasta bekler sabahı ne taze ölüyü mezar nede şeytan bir günahı seni beklediğim kadar.

İmtihanın adı aşk olunca, dile “Elhamdülillah” yakışır.

Hasret yağıyor bu gün sokaklara, resmin var sanki göz kapaklarımda, ne zaman gözlerimi kapasam seni görüyorum karşımda.

Hiç zorlanmamıştım kalbimden gelen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duygulara hakim olamıyorum nedense, sana söylemek istediğim bir söz var ama, korkum engel oluyor sözlerime.

Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca, gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca, her sabah gözlerimi açtığımda, yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma.

Sen güllere özenme, güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin.

Hasret ve özlem sevdiğinle güzel, karşımdaki senin gibi olunca özel, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyor mu ecel.

Aşk SözleriÇölün suya duyduğu özlem bile, benim sana duyduğum aşkın yanında hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün, çöller gözyaşlarımla ıslanır.

Huzur içinde ellerimi kavuşturuyor ve bekliyorum, rüzgara, gelgite yada denize aldırmıyorum. Artık zamana yada kadere isyan etmiyorum, bana ait bana gelecek çünkü.

Hasretin bir yağmur gibi yağıyor üzerime, yokluğun engeller koyuyor bedenime, bir gün ay gibi doğsan gecelerime, beni de alır mısın aşkım o sıcak yüreğine?

Sen. Yüreğimdeki gülüşün gizli sahibi, ruhumdaki çiçeği besleyen toprak. Yeni bir günde yeniden doğan umudum, yanlışlarım arasından seçtiğim tek doğrum. Beraberken huzur bulduğum, kaybetmekten korktuğum, yanımdayken bakmaya doyamadığım biricik aşkımsın. Seni seviyorum!

Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevmişim seni.

Yemin ettim senin üstüne.. Yemin ettim sevmem bir daha. Çekerim ben acıyı dertleri. Seveceksen beklerim bir ömür seni…

Gözlerim rahatsız ediyorsa seni kapatırım bir daha bakmam. Sözlerim rahatsız ediyorsa seni susarım bir daha konuşmam. Varlığım rahatsız ediyorsa seni ölürüm bir daha karşına çıkmam. Sevgim rahatsız ediyorsa seni üzgünüm bir tanem buna engel olamam.

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler. Yüreğine sus dersin, belki sözünü dinler. Giden gitsin aldırma, yangınlarda söner. Sakın bakma arkana, krallar önde gider.

Ben senin gözlerine daldım dalalı tattım derinliğinde serin sularını. Ben senin gözlerine daldım dalalı unuttum karaları limanları.

Kendimle savaşım ve duygularımla verdiğim o sayılı mücadele sanırım artık bu gece sona erdi ve ben ilk defa nazlim.net demir kapıların ardında gizli güneşimin senin yüreğine doğmasına izin verdim.

Ben seni bir serçenin göz yaşı kadar seviyorum. Şimdi diyeceksin ki bu kadar mı ama bilmediğin bir şey var serçeler ağladıklarında ölürler.

Seni unutmayı düşündüm bu gece, bir sigaranın üstüne adını yazdım. Sigara bittiğinde unutacaktım seni, duman duman atacaktım seni içimden, rüzgar savuracaktı küllerini fakat seni unutmayı düşünürken, nereden bile bilirdim ki seni her nefeste içime çektiğimi!

Şair bensem şiirim sensin. Deli bensem, zincirim sensin. Aşık bensem aşkım sensin. Ben hala yaşıyorsam sebebi sensin.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, zannetme ki ellerim ellerini tutmayacak, kapansa da gözlerim, ebediyen son sözüm seni seviyorum olacak.

Bazen şarkılar bile anlatamaz aşkımı sana, ne şiirler anlam bulur ne şarkılar yanında sevgilim.

Bulutlara yazacağım sana olan sevgimi, yağmurlar yağdığında anlayacaksın sana olan hasretimi.

Aşk, acılar içinde yaşanan zamana bir gülücüktür.

Neyin var?” sorusuna “sen yoksun” diyesim var. Bildiğin gibi değil.

Güneşin buz tuttuğu bir alev görürsen o bil ki senin için yanan kalbimdir.

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki?

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Allah(c.c) gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş. Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhane deyim ya da tam karşısında.

Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

Sen yokken, birkaç defa daha sevdim seni. Helal et.

İnsanlar kırmızı güllerin peşinde koşarken ayakları altında ezilen papatyaların farkına bile varmazlar.

Bir delinin seni öpmesine izin ver, ama bir öpücüğün seni deli etmesine izin verme.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Eğer aşkta güzel bir an varsa oda başkalarını baştan çıkartan o yüreğin benim için kan ağladığı zamandır.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Dünde bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy.. Ben hep oradayım.

En büyük okyanusta bir su damlası olmak, uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak ama en önemlisi milyonlarca insanın içinden senin sevgilin olmak…

Bir yudum mutluluk, peşinden koşuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmişim seni bir kere, doyamadan gidiyorum.

Sizde Kendi aşk sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

"Aşk Sözleri 2019" için toplam 86 yorum yapmış

 1. cici kız   17 Şubat 2019 at 14:26

  seni sewiyorum yek tanem

  Cevapla
 2. Ali   08 Şubat 2019 at 23:40

  Seni çok ama çok seviyorum ömrüm seninle yaşlanıp seninle ölmek istiyorum seninle gülüp seninle eğlenip seninle ağlamak istiyorum seninle ve çocuklarımızla vakit geçirmek istiyorum sen benim mutluluk sebebim oldun hayata tutunma sebebim oldun kalbimin diğer parçası oldun Allah(c.c)’a dua ediyorum iyi ki o gün seninle tanismisim çok şükür sen benimsin bende Seninim kızımız ayni sana benzemesini istiyorum senin gibi tatlı temiz kalbi ve güzel olmasını istiyorum akşamları isten gelince kapımı açıp bana sarılıp beni opmeni istiyorum seni çok ama çok seviyorum sen benim her şeyimsin iyi ki benimsin bebeğim.

  Cevapla
 3. Ozan orhan gulmez   01 Mart 2018 at 11:26

  Canimda cansin ömrüme ömür katanim hayatımın en güzel anlamı mesurem benim güzel kadınım kurban olduğum Allah(c.c) seni benden ayırmasın inşallah amin amin.

  Cevapla
 4. Ozan orhan gulmez   01 Mart 2018 at 11:21

  Mesurem ölürüm ben senin için her şeyi yaparım askim seni ölümüne çok seviyorum seni hiç bırakmayacağım aşkım güzel mesurem benim

  Cevapla
 5. Taner Efe   02 Kasım 2017 at 21:41

  Gökte Milyonlarca
  Yıldız Olmasına Rağmen
  Ben Seni Güneşe Benzetiyorum
  Çünkü Eşi Benzeri Olmayıp
  Ona Bakamayıp
  O Yaklaşınca Yanıp kavrulduğun İçin
  Bende Sana Öyle Oluyorum Aşkım…
  NURAYIMM .

  Cevapla
 6. Ramazan   03 Ekim 2017 at 20:40

  Ben seni ölümüne değil yaşamına sevdim

  Cevapla
 7. Murat Durmaz   25 Temmuz 2017 at 23:35

  Oysa sadece bir avuç sevgine muhtaçtım.
  Teninden yoksun,

  Oysa sadece bir selamına muhtaçtım
  Sesinden yoksun,

  Sadece sana muhtaçtım.
  Senden yoksun.

  Cevapla
 8. Mehmet şahin   19 Temmuz 2017 at 18:13

  sevdanın çölü de olur denizi de. edebiyat misali sevgi de olur nefret de. leyla ile mecnun misali hasret kalmakta var sevgi cennetinde. diyar diyar dolanıp dağları delmek te. Aşk işte sevene cehennem sevilene cennet bu şehirde..

  Cevapla
 9. Oktay   05 Haziran 2017 at 01:30

  Benim herseyim butunum vazgecilmezm hayatimin sonu….
  DÜNYANIN EN GUZELI ECEMIM

  Cevapla
 10. Rabia   28 Nisan 2017 at 14:57

  Her kum tanesi “seni seviyorum ” demekse , çölleri sana gönderiyorum

  Cevapla
  • Adem   06 Mayıs 2017 at 10:10

   Sensiz hayat yaşamaksa, ölümün adını ölümsüz koyarım…

   Cevapla
 11. Hakan AŞKIN   09 Nisan 2017 at 22:45

  Aşkını gönlüme
  Yüzünü gözüme
  Yazdım Sevgilim..!

  Cevapla
 12. Esra   05 Mart 2017 at 17:24

  +biR gülüşü vaR
  -kelebek gòRse öMrü uzaR..

  Cevapla
 13. elif   18 Ocak 2017 at 09:07

  Seni seviyorum harunum

  Cevapla
 14. MENEKŞE   20 Aralık 2016 at 14:36

  tatil dediğin nedir ki gelip geçici ya aşk gençliğini öldüren katillllllllllllllllllllllll?

  Cevapla
 15. senem   04 Temmuz 2016 at 22:58

  artık seni seviyorum diyene tek 1 cevabım var kaç günlüğüne????????? :):)

  Cevapla
 16. samet   08 Haziran 2016 at 13:09

  ben yanıldım hayat vurma yüzüme
  yol verdim sevdanın en delisine
  o yüzden ömrümden giden gidene
  şu yalnız başımı eğdirme beni

  Cevapla
 17. SUDE   21 Mayıs 2016 at 09:48

  YA FARKIMA VARDIĞINDA FARKI KALMAMIŞ OLURSA

  Cevapla
 18. Mustafa   03 Nisan 2016 at 18:07

  Aşk sözleri kısa, aşk sözleri yeni, aşk sözleri facebook, aşk sözleri twitter, en güzel aşk sözleri 2016

  Cevapla
 19. deniz   29 Mart 2016 at 16:03

  Ey Sevgili!
  -Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi,
  -Taşıyabilir miydin acaba bendeki seni

  Cevapla
 20. mikail   09 Mart 2016 at 16:16

  bazen diyorum ki ne olacak söyle gitsin sonra diyorum ki söyleyince ne olacak sus bitsin

  Cevapla
 21. melike kose   02 Mart 2016 at 21:21

  Sana ayetle sesleniyorum sevdiğim
  ”Ve Ellefe Beyne Kulubihim”
  Klaperi birbirine ısındıran Allah’tır :)

  Cevapla
  • Erhan durmaz   18 Temmuz 2016 at 23:32

   En güzel söz bu

   Cevapla
 22. fatma nur cansu kaplan   01 Mart 2016 at 18:54

  aşkım benim nekadarda özledim F..:…:::: M ONUN KADAR KİMSE VERMEDİ BANA DEĞER AŞKIM KALBİMİ O GÜLDÜRDÜ ONU ÇOK KÖTÜ SEVİYORUM

  Cevapla
 23. sadece seni seven   29 Şubat 2016 at 19:41

  hani sorarlar ya sevmek nasıl bişey diye bak kardeşim birisini tanıyor sun ona bağlanıyor sun tüm sevginle tüm kalbinle bağlanıyor sun ona o kadar çok ısınıyorsunuz ki bir birinize 1 dk ayrı kalamıyorsun ondan o kadar çok seviyor sun ki sevdiğini kimselere anlatamıyor sun sevdiğin kadına bile nasıl nerden başlayacağını bir türlü bulamıyor sun sadece elinde telefonun karşın da da resmi oluyor başlıyor sun içten anlatmaya aşık çocuk diyorlar sana ama neden böyle içten yazdığını kimse bilmiyor ki gün geçtikçe daha çok bağlanıyorsun ona çünki gün geçtikçe daha çok seviyorsun onu ve sana seviyorum deyişi aklını alıyor seni taaaa kimsenin bulamayacağı yere götürüyor kayboluyor sun gözlerinin içine baktığında sanki cennete dalıyorsun hiç çıkmak istemiyor sun ondan onun düşünüyor sun her gece çok özlüyorsun onu ve ağlıyor sun onun için delice özlüyor sun ve kimseye söyleyemiyor sun ki çünki kimse anlamıyor onu nasıl çok sevdiğimi mutlu olmak istiyor san sevecek sin tüm sevginle sevecek sin her gece hayalini kuracak sın isteyecek sin.. 17 – 08 – 2015 de başladım ve de nefesim bitene kadar seveceğim seni
  SENİ ÇOOOKK SEVİYORUM MİNİK KUŞUM

  Cevapla
 24. edik   16 Şubat 2016 at 19:22

  seni ne kadar sevsemde beni yine sevmedin amma allah sevdi

  Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.