Aşk İtiraf Sözleri

İçeriğimiz aşk itiraf sözleri, aşk itiraf mesajları, sevgiliye aşk itiraf sözleri ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Sevdiğiniz kişilere karşı aşkınızı itiraf etmek için ertelemeyin çünkü zamanı asla geriye alamazsınız. Ne kadar çok beklerseniz onu kaybetme olasılığınız o kadar fazla demektir. O yüzden benden sizlere tavsiye, vakit varken gidin ve ona bir şekilde sevdiğinizi söyleyin.

Peki sevginizi karşınızdakine nasıl söyleyeceksiniz? Cesaretiniz yok değil mi? İşte burada ona söyleyeceğiniz yada yazacağınız sözleri bir araya getirdik. Beğendikleriniz arasından birisini seçin yada sizde de varsa gönderin yayınlayalım.

Aşkını İtiraf Etme Sözleri

Aşk İtiraf Sözleri

Gözlerini böyle silkelersen üzerime, benim üstüm başım sen olur. Yapma! Aşk dolar her yanım, itiraf ediyorum.

Biliyorum, imkansız aşk bu ama hükmedemiyorum kendime. Çünkü, bu yürek seni çok sevdi.

Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim öfkem yaşayamadıklarıma!

Koyver kovulmuş yüreğimdeki kıskanç sözleri, seni sevdiğimi unut , unut unutturduğum acıları.

Yağmur ıslatıyor duygularımı, hafif bir sis var sokağında, perdeler kapalı, görünen yüz sensin gönül gözümde.

Son aşkımı sana verdim, son cümlemi sana söylüyorum. Bu kalp seni sevmekten ancak durduğunda vazgeçer.

Ve bir gün seni anlattığım kişilerden dinle kendini. Onlar anlatırlar seni nasıl sevdiğimi.

Bir gülüşün, bir bakışın ile kandırdın beni. Şimdi unutmamı isteme benden. Seni nasıl sevdiğimi bir bilsen, tiksinirdin kendinden.

Oradan bakınca çok belli oluyor mu üzerime sıçrattığın yokluğun? İtiraf ediyorum, sensiz her gün ölüm gibi geliyor ve yine itiraf ediyorum seni çok seviyorum.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Bir gün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Tek kaldı dünyam, dünyam olur musun? Deniz kadar sevdim, dalgam olur musun? Ateş gibi yandım, Alevim olur musun? Hiç aşık olmadım desem, aşık olur musun?

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? “Bir melek asla başka bir meleği izleyemez” dedi.

Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Aklım sende kaldı, yüreğimde. Geri de istediğim yok, varsın kalsın. Ne zaman geri verirsen, alır giderim o zaman.

Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu başucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum!

Bir gelinciğin uykudan uyanması gibi, buz tutmuş bir kalbi eritir gibi, bir akşamüstü yeniden doğar gibi seni seviyorum.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Bir gün cehennemde karsılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için, bense Tanrıyı bırakıp sana taptığım için.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

İtirafı zor ama ölürken bile sanki hiç giyilmemiş bir elbise kadar temiz ve ütülü değil mi aslında? Hiç giyilmemiş gibi.

Gözlerinde mutluluk, aşk ve sevgiyi gördüm aşkım.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki?

Hayatta iki kör tanıyorum; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen.

Allah(c.c)’ım ben bu kulunu çok sevdim. Onu bana bir ömür ödünç verir misin?

Diyorum ki yar; ellerimi tutan ellerin, cennete götüren rehberim olsun.

Yüreğime gömdüm seni, söküp atmak mümkün değil. Yanında olamasam da rüyaların yeter bana.

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum.

Bir delinin seni öpmesine izin ver ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir