Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleriİçeriğimiz sevgi sözleri 2019, anlamlı sevgi sözleri, sevgi mesajları ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Herkesin bir şekilde ifade etme yeteneği olmayabilir. Mesela ben özel bir şeyler söyleyeceksem dilim dolanır kekelemeye karıştırmaya başlarım. Benim ve bana benzer olanlar için buradaki sayfamız yardımcı olacaktır. Kısa olanları isteyenler olmuş merak etmeyin hepsinden oldukça fazla şekilde bulacaksınız arkadaşlar.

Son kibrit çöpüm gibi sakladım seni rüzgarsızdı hava tiryakiydim üstelik yakmadım seni ben yağmur yüklü bir bulutum kime çarpsam ağlarım.

Denizde kalem kumdan kağıtlar yapdım: Her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım.

Ne zaman sağır ressam kristal bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım.

Deniz, kumsaldaki kumları; zaman, geçmişteki anıları; siler Ama hiç bir şey kalbimdeki gerçek sevgini silemez!

Sen çölde açmış bir çiçek olsaydın, seni kaybetmemek için ölene dek ağlardım.

Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın.

Mehtaplar kadar serin, denizler kadar derin, senin en güzel yerin, bana bakan gözlerin.

Saçının bir teline dünyalar feda olsun, kalbin hep benimle dolu olsun.

Saatin pili bitince, etmez tıktık, vakti zamanı gelince ruha derler çık çık. Hakka kulluk eyle, yoksa ahirette dinlemezler hık mık.

Sadece çocukken güler insan, diğerleri palavra “Çünkü insan büyüdükçe komikliklere değil, acılara gülmeyi öğrenir aslında”

Bir ömür seninleyim derken hangi hayvandın? Kelebek mi?

Yeni bir ‘Başlangıç’ değil , Mutlu Bir ‘son’ istiyorum!

Ben yıllarımı kaybettim, anıları değil. Ben mutluluğu terk ettim, acıları değil. Ben yaşamayı unuttum, Seni değil.

Bir yağmur damlası SENİ SEVİYORUM anlamını taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi sorsaydın inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı!

Beni unutsun demişsin ama söyler misin sen HATIRLANMAYA DEĞER MISIN!!!

hayat gördüğün gibi güzel olsaydı dünyada dert denen bir şey olmazdı sevenler sevilip mutlu olsaydı meyhaneler böyle dolu olmazdı.

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara. Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldızı gönderirdim.

Ya durgun olmalı deniz; ya durmalı ya da kudurmalı, sonuna kadar saplanamayacaksa hançer kınıda durmalı, seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, Herkesin sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğim ki .Bir daha cennetine dönemeyeceksin.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde. Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm. Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen. Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen. Sevenlerin mumudur sevgi. Eriyip de hiç bitmeyen.

Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev. Daha sonrada istersen beni ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, çünkü ben seni öyle sevdim.

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi… Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye…

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler, hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim. Ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…

Dünyada iki gül olsun biri kırmızı biri beyaz, sen beni unutursan kırmızı gül solsun, ben seni unutursam beyaz gül kefenim olsun…

Aşkımıza nokta koyma;sana bir kucak dolusu virgül getirdim !

Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz.

Gözlerine gözleriyle göz koyanın, gözlerini gözlerimle oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zamanla takılırsa uzaklara, hele kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir.

İsmini kağıda yazamıyorum. Gün gelir yerlere atılır diye, elerim tutmuyor çizemiyorum resmini görenler tutulur diye…

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken, dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya, bu gece yanımda olduğun için…

Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21 imden sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi…

Benim sana olan aşkım sağır bir ressamın , kristal bir yüzeye düşen gülün sesini çizdiği zaman biter.

Sevgiliyi aylarca göremeyen aşığa, sevgili için akan gözyaşı bile güzeldir.

İnsanlar her ne kadar sonbaharı ayrılık mevsimi kabul etmişlerse de, kaderde ayrılık varsa sonbaharı beklemez.

Beraber ağlamakta ki tatlılık kadar hiçbir şey kalpleri birbirine bağlamaz.

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın.Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için yaşayan birileri mutlaka vardır

Seninle bir pergelin iki ayrı kolları gibiyiz ne kadar dönersen dön yine aynı yerde karşılaşacağız

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Bana unut dediler seni unuttum; Ama seni değil, bana seni unut diyenleri.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bil ki ben ölmüşüm.

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüz bin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım.

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonu da ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verir de bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..

Bir gün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir.YAŞAMAK DİRENMEKTİR!

Ağlamak istiyorsanız asla yapmayın. Çünkü, bir yerlerde sadece sizin bir gülüşünüz için, yaşayan birileri mutlaka vardır.

Tutulmuşum Bir Esmerin Yakıcı Gözlerine Neden Sonra Anladım Bütün Hep Hayalmiş Taş Bastırdım Göğsüme Sevgili Yerine.

Başkalarına Olduğundan Fazla değer Verme Ya Onu Kaybedersin Ya Kendini Mahvedersin. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/sevgi-sozleri.html

Aşkımı Bilmez Kimse Senden Başka Senide Kimse bilmez Benden Başka.. Bu Aşk Hayatımda Seni Tanıdım hayat Başladı Yanında Seninle Son Bulur Ancak Bu Rüya…

Güller güzeldir Dikeni Olmasa, Kokusu yeter her Aşığa, Sen benim Biricik Gülümsün Dikenin Batsa da Koklayacağım Son Gülsün!!!

ben Seninle Siyah Beyaz Bir Aşk Hikayesi ile başladım Hayata Şimdi Rengarenk Bir Aşkla Devam ediyorum Seninle Hayata…

Aşk 1 Kelime ile Anlatılsa Seni Gösteririm Cümle Alemi Alıp karşıma…

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın. mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

Dünyada iki kor tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben…

Gece midir insani hüzünlendiren, yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamazsın.

Seni benim kadar sevenler , sana benim kadar hasret kalsın.

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim.

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarin sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek…

Aşk bir elma şekeridir. Şekeri yersin sapı kalır…

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin..

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede…

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni…

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin..

Sonu gelmeyen gecelerde Seni Sevmeyi öğrendim Soğuk Odamda hayalinle ısınmayı öğrendim Senin Sayende Sevmeyi öğrendim, Seninle birlikte ölmesini de Öğreneceğim Aşkım..

Ne Gözlerimden Gider Hayalin Ne Aklımdan Silinir ismin Kalbime Kazımışım Seni Bitmez Bu Deli Sevgim…

Adına şarkılar yazmadım diye resmini yollara çizmedim diye sanma ki sevgilim seni sevmedim.

Gözler dudaklardan önce tebessüm ederse o sevgiden şüphe edilmez…

Sen ağlama seni ağlatmak isteyenler ağlasın.

Bitmeyen sevgimi açamaz kimse kalp anahtarım yalnızca sende.

Bir bakış bir bakışa neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır…

Kalp durduğu zaman değil unutulduğu zaman Ölür.

Yağmurun her damlasında sen varsın dilerim ki Allah(c.c)’tan yağmur hep yağsın.

Aşkın ecel olsa yine içerim yolun ecel olsa Korkmam yine geçerim.

Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir.

Renklerden maviyi, çiçeklerden gülü, mevsimlerden baharı, ama her şeyden çok SENİ SEVİYORUM…

Yarıştım yağmurlarla sabaha kadar Yağdıkça ağladım sensin sebebi!…

İlk sevgilim değilsin Affet fakat sonuncu olabilirsin dikkat et!

Aşkımıza nokta koyma bir tanem sana kucak dolusu virgül getiririm.

Aşkı tadan öğrenci sınıfta kalmaya mahkumdur.

Seni sen olduğun için değil kalbimde yerin olduğu için seviyorum.

Hatırlamak yaşamak kadar güzelse unutulmak ölüm kadar acıdır.

Aşk: bir kişi için felaket, iki kişi için saadet, üç kişi için cinayet!!!

Ben seni asil insanların Sevdiği basit sevgiyle değil! Basit insanların Sevdiği asil sevgilerle seviyorum

Sana ilk yalanımı son nefesimde söyleyeceğim sırf yalan olsun diye (SENİ SEVMİYORUM) diyeceğim!…

Beni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

Bana kalpsiz diyorlar doğru ama; Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?…

Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi.

Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep oradayım!

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Basın göğsüme yaslandığında, tek düşmanım var. Geçip giden zaman…

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun…

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı… Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı… Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

Allah’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın…

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun…

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir. Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

İnsan Güzel Bulduğunu Değil; Sevdiğini Güzel Bulur.

AÇIK ARTTIRMA: Beni öyle sev öyle arttır ki.. Hep senin üstüne kalayım!!!

Bir gün güzel gözlerin yaşlarla dolarsa deme bana sen yaktın..Sen isteyerek yandın!!

Derin ve ihtiraslı sev. Kalbin kırılabilir ama hayatı dolu dolu yaşamanın tek yoludur.

Bir kır çiçeğinin taç yaprağına umut yazıyorum. Nice soğuk gecelere direniyor da, bir sözünle kırılır diye korkuyorum…

Ne hasta bekler sabahı, Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı, seni beklediğim kadar. Geçti istemem gelmeni, Yokluğunda buldum seni, Bırak vehmim de gölgeni, Gelme artık neye yarar…

Durup sebepsiz yere ağladığın oluyor mu? Sonra özlemin alevler gibi fışkırıyor mu her yerinden? Akşama yakın saatlerde bir efkar basıyor mu içini? Onu çiçeklerden kuşlardan bile kıskanıyor musun? Yokluğunda dünya sana zindan oluyor mu? Seviyorsun o zaman…

İpek böceği örer de kozayı …İçine hapseder kendini bilir misin? Suçun yok bunda senin… Yokta bilmez misin, ipekler hep senin için..

Dünyadaki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin…Ne yazık gönlümde esirsin..Cezan bir ömür sevilmek hemde sevildiğini hiç bilmeden…

Yazılmamış Bir Sevda idim hayatın Kucağında Seni görünce hayata bir anlam daha katıldı seninle hayatın içinde bir sevgi daha başladı ve seninle bu hayat biter benim hayatımda.

Kalbim Bir çiçek oldu sen olmayınca soluyor, seni görünce yeniden açıyor, sen benim suyumsun sen benim hayat kaynağımsın bir tanem.

İlkbahar gibisin kış acısı çeken hayatıma ışık verdin kalbimi erittin gözlerimi bağladın kendine kurtulmak istemiyorum senden al beni götür kendinle birlikte.

Kısa Bir Aşk bestesi olmak istemiyorum Senin yanında, Bütün Aşk bestelerini yaşamak istiyorum Seninle, Sen benim Aşk bestemsin bir tanem unutma..

Ve Seni Sevdim hayat Başladı, Gözlerin için Hayatımı Adadım üzülme sakın senin için yaşamaya başladım senin için hayatı karşıma aldım bebeğim.

Yar Seni Sevdim Sadece Hayata Bağlı kalmak için kalbine Bağladım Hayatımı Senin kalbin Attığı Sürece Nefes Alacağım Sen Olmadığında Bil ki bende Yaşamayacağım..

Yokluğunu yaşamak istemem Bu hayatta Seni bulmuşum Kaybetmek istemem yarınlarımda, Seviyorum Seni Sevgim Bir Çığ Gibi Büyüyor içimdeki Dünyada Seninle yaşıyorum Seninle Nefes Alıyorum Canım Aşkım..

Biz ikimiz bir gül gibiyiz..gül dikensiz yapamazsa..dikende gülden vaz geçemez…

Gökyüzünde yıldız çok ay bir tane..Yer yüzünde insan çok sen bir tane…

Uçurumun kenarından olsan bile sırf bu dünyaya inat GÜLÜMSE!!

Sizde kendi sevgi sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

"Sevgi Sözleri" için toplam 111 yorum yapmış

 1. IREMSU   02 Haziran 2017 at 14:41

  Insan sevdalandimi unutamiyor.

  Cevapla
 2. Mehmet salih şam   14 Temmuz 2016 at 23:54

  Siz siz olun hiçibir zaman eski sevgiliye dönmeyin eski sevgili
  Hani bi kitabı tekrardan okumak gibidir!

  Cevapla
  • IREMSU   02 Haziran 2017 at 14:42

   Deyismez demi ama insan da unutamiyor ya iste bu koyar insana

   Cevapla
 3. ARZU   15 Kasım 2015 at 20:03

  gündüzlerin gecelerden bir farkı kalmadı artık sen yoksun yanımda her yer zindan her yer karanlık boşamı geçti sevdiğim geçen zamana yazık bir ümit ver sabahım ol, ol artık.

  Cevapla
 4. doğukan krc as   14 Kasım 2015 at 18:26

  bir gün yanına geldiğimde bir elimde çiçek bir elimde silah bir elimde gül olursa silahı alıp benimi vururdun yoksa çiçeği alıp benimmi olurdun?

  Cevapla
 5. emel   02 Haziran 2015 at 15:44

  seversen dağ olur sevmezsen bağ olur

  Cevapla
 6. İntikam Avcısı   29 Kasım 2014 at 08:55

  Aşk kadar kalbini acıtan bir silah yoktur
  Keşke sevmeseydim o melek yüzünü
  Keşke sevmeseydim o güzel gözünü
  Keşke sevmeseydim o masum gülüşlerini
  Ama kalp sevince gönül ferman dinlemiyo be
  SEVGİLİ

  Cevapla
 7. emre baş   01 Kasım 2014 at 10:59

  slm sevdim öle çok sevdimki sevgimin rabbim den geldini bildim için sevdim hamdolsun şukurler olsun ki ilk ğünki kadar sevdim ve seviyorum ben öle çok seviyorum ki rabbimin bana ver di bu güzel sevgiyle seviyorummmm şükür hamdolsun kiii çok ama çok seviyorum o güzel melek yüzlümüüüü

  Cevapla
 8. Mert   25 Aralık 2013 at 15:00

  bide seviyom dedı ınan ölüyom dedı duman oluyom dedı

  ooof yeter cok konustun kısaca ?

  Seni seviyorum :)

  Cevapla
 9. oha bide seviyom dedi   05 Ağustos 2013 at 23:06

  Bazen Diyorlar ; Daha Çok Gençsin Nedir Bu Azrail Çağrısı ?

  Diyorum ki ; Yasamakta Mesele Yok , Mevzu Kalp Ağrısı . . !

  Cevapla
 10. ahmet copcu   26 Mayıs 2013 at 14:38

  sakla samanı dağda kestim kereste :D

  Cevapla
 11. duygu   01 Nisan 2013 at 22:36

  gülü birgün seni hergün gülü soluncaya kadar seni ölünceye kadar seveceyim gülüm

  Cevapla
 12. arsız   17 Mart 2013 at 12:34

  Biz İsYanKâr soKaKLarda büyüdük güLüm, anLamayIz senİn gibi BaLLı ekmek yemeĞi. Biz 10 ya$ında dünyaya , 18 ya$ında kasıp kavuran a$kLara İsyan etMi$iz, BiLmeyiz kaygan pisTte dansetMeyi, Satmayız on kuru$ İçin, bize haKKı oLan sevenLeri

  Cevapla
 13. Salih erden   06 Şubat 2013 at 23:29

  Ben seni unutmak için sevmedimki…

  Cevapla
 14. ömür fenerbahce sevgisi   15 Ocak 2013 at 20:57

  burası süper

  Cevapla
 15. osman söyler   31 Aralık 2012 at 21:38

  yapacağın (EYLEM)hayatan bezmiş, kendinden bıkmış insanlara yol, yolunu kaybetmiş insanlara ışık,ışığını kaybetmiş insanları aydınlatır nitelikte olsun (sibelim)

  Cevapla
 16. osman söyler   31 Aralık 2012 at 21:34

  sana olan sevgim, ne dağların yüksekliği,ne denizlerin derinliği,nede yıldızların sayısı ile ölçülür (sibelim)

  Cevapla
 17. özlem   07 Aralık 2012 at 20:26

  eyyy güzel gözlü yarim benim sol yanım sol yanım diyorum sana duyuyormusun çünkü sensizliği düşündüğümde sol yanım acıyor ey sevgili seni yıldızlara benzetiyorum herkesin görebildiği fakat dokunamadıkları için seni çok seviyorum paşam ahmetim..

  Cevapla
 18. gül   29 Kasım 2012 at 19:02

  SUS DİLİM!!!Senin söyliyceklerin bitti konuşsan ne fayda edecek ki dile söylenen her söz ne kadar olabilir ki.KONUŞ BE YÜREĞİM!!!Senin konuşma waktin geldi konuş ki saklı olupta o yare inandıramadığım ne kadar sewgi warsa haykır hepsini
  !!!BİLALİM!!!
  !!!GÜLÜM!!!

  Cevapla
 19. batuhan   26 Kasım 2012 at 18:04

  Aşk Bir Mesele Gel Sırtımı Kesele:D

  Her Yüz Güzel Değil Senin Yüzünden <3

  BeLkide imkansız oLduğun için seviyorumdur seni.

  Benden Bukadar: yaren diye biz kız sevdim aramızda:::ddd

  Cevapla
 20. Orhan AYDIN   26 Kasım 2012 at 12:37

  İster inan sevgilim istersen hiç inanama
  Bu kalbi sana verdim yalnız senin olacak
  Şu yalancı dünyada kavuşmazsak eğer
  Ahiret denen dünyada düğünümüz olacak

  Beyaz bir köşk yerine
  Küçük toprak odada
  Beyaz duvak yerine
  Kefenimiz olacak
  Ölümsüz kahkahalar yükselirken mezardan
  Düğünümüzde melekler şahidimiz olacak.

  Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.