Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri, En Güzel Teşekkür Mesajları

Yapılan bir iyilik karşısında bizlerinde nezaketen de olsa onlara sağ ol dememiz gerekir. Peki bunu diyebilmek için neler yapmalıyız ve nasıl söylemeyiz? İşte burada eşe, dostlara, arkadaşa, sevgiliye yada akrabaya cep telefonu ile gönderebileceğiniz teşekkür ederim sözleri yazılmıştır. Buradan aldığınız cümleler ile karşınızdakine memnuniyetinizi ifade edebilirsiniz.

Teşekkür sözleri

Nazlim.net yazarları tarafından seçilmiş 13 teşekkür sözü:

 1. Gönderdiğin hediye için teşekkür ederim. Çok mutlu oldum.
 2. Hayatı öğrenmem de bir öğretmene düşen vazifeyi fazlasıyla yaptığınız için minnettarım. Çok teşekkür ederim.
 3. İyi ve kötü günümde her zaman yanımda olan sevdiklerime binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
 4. Bu kadar anlamlı bir hediye için sevgiliye nasıl teşekkür edilir bilmiyorum. Ama sen harika bir şeysin onu biliyorum.
 5. Hayatımın her anında yanımda olan senin gibi bir arkadaşa sahibim. Ve bunun için minnet duyuyorum. Çok teşekkürler.
 6. Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim.
 7. Herkes birbiri ile dost olabilir ama herkes birbiri ile candan arkadaş olamaz. Sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim.
 8. Yeni hayatında yeni ümitler ile yol alman dileğiyle teşekkürlerimi sunuyorum.
 9. Beni Dünya’ya getiren ve benim bu yıllara gelmemde katkısı, emeği olan aileye yani aileme çok teşekkür ediyorum.
 10. Bu özel doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim. Birlikte nice mutlu senelere.
 11. Yine dünyaya gelsem yine sizin gibi bir anneye ve babaya sahip olmak isterdim. Sonsuz teşekkür ederim ikinize de.
 12. Sen benim için bir nimetsin. Bir sevgiliden alacağım en güzel hediyeyi aldım. Çok teşekkür ederim sana.
 13. Bu mutlu günümde ve bundan sonra ki mutlu günlerimde sizleri yeniden yanımda görmek isterim. Bugün adına hepinize teşekkür ederim.

En güzel teşekkür mesajları

Teşekkür Mesajları

Bugün değerli zamanını bana ayırdığın çok teşekkür ederim.

Yaptıklarını asla unutmayacağım. O değerli vaktini bana ayırıp yardım ettiğin için teşekkür ediyorum.

Bu zor zamanlarımda hep yanımda oldunuz. Size gönülden teşekkür ederim.

Senin kalbinin güzelliğini biliyordum ama bu kadarını tahmin etmiyordum. Sonsuz tşk ederim.

Dünyamı aydınlattığın için teşekkür ederim.

Gülümseme sebebim olduğun için teşekkür ederim.

Bana hep inanıp güvendiğin için minnettarım. Bütün kalbimle teşekkür ederim sana.

Sana borcumu ödeyemem. Her zaman çok yardımcı oluyorsun. Teşekkürler iyi ki varsın.

Desteğiniz için minnettarım. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Yaptığın her şey için teşekkürler. Her zaman çok yardımcı oluyorsun.

Bana yardım etme zahmetine girdiğin için teşekkürler. Böyle harika bir katkı için teşekkür ederiz.

Kısa teşekkür mesajları

Karşınızdaki kişiye teşekkür etmek için kullanacağınız basit ve kısa teşekkür mesajı sözleri:

Ayaklarım yerden kesildi. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Çok sağol.

Sen benim hayatımda ki en önemli kişisin. Bundan dolayı teşekkür ederim.

Yaptıkların için ne kadar minnet etsem azdır. Gerçekten çok teşekkür ederim.

Teşekkürlerimi sana ifade etmek kelime bulamıyorum. Yardımların ve yanımda olduğun için çok sağol.

Yaptığın iyiliğin altında eziliyorum. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bugün geçirdiğimiz zaman etkileyici ve çok anlamlı idi. Teşekkür ederim.

Sen benim için nimetsin. Bu kadar zaman sonra bunu tekrar anladım. Teşekkür ederim.

En içten ve tüm kalbimle kucak dolusu teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu mutlu günümde yanımda olduğun ve beni yalnız bırakmadığın için teşekkür ederim.

Doğum günüme geldiğin ve beni bu anlamlı hediye ile mutlu ettiğin için teşekkürlerimi sunuyorum.

Zor zamanlarımda hep yanımda olduğunu ve olacağını bilmek ne güzel. Çok teşekkür ediyorum.

Beni neyin mutlu ettiğini neyin etmediğini çok iyi biliyorsun. Düşünceli ve nazik tavrın için teşekkür ederim.

Sevgiliye teşekkür mesajları

Başlığımız içinde sizin için çok değerli olan hayat arkadaşınıza yani sevgiliye teşekkür mesajı örnekleri hazırlanmıştır:

Sensiz yaşamıyordum sanki hayatta seninle hayata döndüm. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim sevgilim.

Bir gülün kokusu kadar gerçeksin bende. Bir hayatın gidişi kadar hayatsın kalbimde. Sen benim tek gerçeğimsin. Teşekkür ederim aşkım.

Her zaman benim tek sevdiğim oldun. Nefesimin son çığlığında da adını haykıracağım. Bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim biriciğim.

Gözyaşlarımın sahibi sensin, mutluluğumun tek eseridir senin sözlerin. Bir gün ölürsem eğer, sevgilim bil ki sensizlikten ölürüm biriciğim. Bana yaşam nefesi verdiğin için teşekkür ederim.

Benim hayatımda bir dünya oldun sen. Dünyamın içinde bir ülke ve o ülkenin tek vatandaşı kabul ettin beni. Sana teşekkür ediyorum sevgilim.

Dertlerim seninle huzur bulur. Huzurum seninle mutluluğa kavuşur. Her adını andığımda yüzümde tebessüm oluşur. Sevgilim teşekkür ediyorum, sen benim yaşama sebebimsin.

Teşekkür ediyorum sana sözlerime nefes ve içime huzur olduğun için. Teşekkür ediyorum sana ki hayatımı farklı kıldığın için.

Kimse bilemez içimde ki seni, kimse anlayamaz sana olan bendeki sevgiyi. Dünümde bu günümde sadece sen varsın. Ben senin adını kalbime kazıdım, teşekkür ederim sana.

Dünden bugüne kadar olan sana sevdam hiç bitmedi. Çünkü seni hala ilk günkü gibi seviyorum sevgilim. Bu heyecanımın tek sebebi sensin teşekkür ederim.

Teşekkür ediyorum sana sevgilim, beni hayata döndürdüğün için. Soğuk bedenime sıcak gülüşlerini aşıladığın için. Seviyorum seni.

Güzelliğinle içimi yakarsın. Bir gülüşünle beni benden alır, sesinle ruhumu okşarsın. Seni çok seviyorum teşekkürlerimi sunarım canım sevgilim.

Güller solsa da seni bırakmam. Hayatım bitse de sensin yeni başlangıcım. Bir gün öleceksem gözlerine bakarak ölmek isterim. Teşekkür ederim.

Bir gün sen olmaz isen yanımda bil ki ben o gün can veriyorum demektir. Sensizlik benim için hayat değil ölüm demektir. Bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim.

Tek hayalim sen oldun ve hayallerim artık gerçek oldu. Seninle bir ömür boyu yaşamaya yeminliyim. Teşekkür ederim bana hayallerimi verdiğin için bir tanem.

Sen yaşama sebebim, sen mutluluğun anahtarısın benim için. Sen huzursun kalbimde sevgilim, sen kalbimde bir dünya oldun bunu bil biriciğim. Teşekkür ederim sana dünyam olduğun için biriciğim.

Dünüm nasıl senin ise bugünümde yarınımda senin. Sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim. Bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.

Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine. Bir sözün yeter beni hayata döndürmek için. İşte sen benim için o kadar önemlisin sevgilim. Teşekkür ederim sana her şey için.

Bugün seni seviyorum diyenler yarın başka hayatların içinde olur iken, biz hala bir bütünüz seninle ve bir nefes olduk bu bedende, teşekkür ederim sevgilim..

Kim ne derse desin benim içimde sadece sen varsın, kim giderse gitsin, benim dünyamda sadece sen varsın, kimlerle değil sadece seninleyim sevgilim, benim olduğun için teşekkür ederim.

Sensizliğin sonu ölüm biliyorum. Sensizlik hayatın bittiği yer, cehennemin başladığı yerdir benim için bir tanem. Teşekkür ediyorum bana hayatımı geri verdiğin için sevgilim.

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana. Sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Sensizliğe dayanamaz bu yürek, sensiz buz tutar ellerim üşürüm sevgilim, seninle hayat bulur bedenim bana bu sevgiyi yaşattığın için teşekkür ederim.

Her yalanın bir mumu vardır, her mumun söneceği bir gün vardır. Sen yalancıların yaktığı o mumdan olmadın, gerçek bir sevgilisin sana teşekkür ediyorum.

Gözlerim senden başkasını görmez, başka göze gözüm değerse haramdır bilirim. Kalbim senden başkası için atmaz. Kalbim ve gözlerim sadece senindir sevgilim. Her şeyimle sana teşekkür ederim bir tanem.

Arkadaşa teşekkür mesajları

Arkadaş demek güven demektir. Arkadaş demek iyi günde kötü günde bir beden olmaktır. Arkadaş demek sen demektir. Teşekkür ederim arkadaşlığın için.

Ölüm arkadaşları ayıramaz, arkadaşları ayıran sadece yalanlardır. Beni de senden sadece ölüm ayırır canım arkadaşım teşekkür ederim.

Arkadaş sadece iyi günde değil kötü günde de destek olmalıdır. Sende benim hem iyi hem de kötü günümde yanımda olduğun için teşekkür ederim sana arkadaşım.

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, başın sıkışınca değil her zaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım.

Her zaman yanında olan seninle senin duygularını yaşayabilendir arkadaş. Sende her zaman yanımda olup beni anladığın için bana arkadaş olduğun için teşekkür ediyorum.

Arkadaşlığın değerini kimse bilemez, çünkü kimsenin senin gibi harbi arkadaşı olamaz. Teşekkür ederim bana yaptıkların için arkadaşım.

Arkadaşlık özel bir kelimedir ve bu özel kelime senin gibi bir arkadaşa denilebilir. Beni maddi ve manevi her açıdan yanımda olman ve desteklemenden dolayı teşekkür ediyorum.

Arkadaş dediğin canını ortaya koymalı yeri geldiğinde. Arkadaş dediğin yalanların arkasına saklanmamalı 5 kuruş için. Sende böyle olmadığın için teşekkür ederim arkadaşım benim…

Arkadaşlar iyi gün ve kötü gün ayırt etmeksizin yan yana olur. İşte sende benim öyle bir arkadaşımsın her zaman yanımda olduğun için sana teşekkür ederim.

Sana olduğum kadar kimseye samimi olmadım. Kimseye olmadığım kadar sadece sana samimi oldum arkadaşım tek dostumsun benim teşekkür ederim.

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlışı, doğruyu. Sen benim en iyi arkadaşımsın. Sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanacaktım. Teşekkür ederim arkadaşım.

Hep yanımda olan ve kötü günlerimi atlatmamda katkıları büyük olan dostlara teşekkürlerimi sunuyorum. Sizi asla unutmayacağım.

Ne arkadaşlar bir laf uğruna harcadı sevdiklerini, ne sözler arkadaşları ayırdı. Her zaman bana inanan ve savunan oldun. Sana çok teşekkür ediyorum gerçek arkadaşım benim.

Doğum günü için teşekkür mesajları

Bu kadar işinin arasında bana vakit ayırıp doğum günümü kutladığın için teşekkürler.

Büyük ve ayrıca çok güzel bir kalbin var. Bu özel günümde beni yalnız bırakmadığın teşekkür ederim.

Doğum günü partime geldiğin için teşekkür ederim. Seninle kutlamak benim için daha özeldi.

Birlikte gülüp birlikte ağlayacağımız nice güzel doğum günlerimde bir arada olmak ümidi ile herkese teşekkür ederim.

Doğum gününde bize bu mutluluğu yaşattığın içim teşekkür ederiz. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Doğum günümde sizin gibi özel insanların yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Herkese teşekkür ederim.

Beni yalnız bırakmayan ve şuan gerek yanımda gerek ise mesaj atarak bu özel günümde manevi yönden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim. İyi ki hayatımda varsınız.

Manevi desteğini benden esirgemeyen ve iyi kötü günümde her zaman yanımda olan ayrıca bu özel günümde beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Birlikte nice güzel günlerde buluşmak adına sağ olun.

Doğum günümde tüm sevdiklerimi bir arada görmek ve mesaj ile beni bu mutlu günümde bırakmayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Sözler
Kısa güzel sözlerAnlamlı sözlerAşk sözleri
Sevgiliye güzel sözlerÖzlü sözlerAğır sözler
Kapak sözlerLaf sokucu sözlerDamar sözler
Soğuk esprilerKomik sözlerEtkileyici sözler
Dini sözlerDoğum günü mesajlarıMevlana sözleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir