Doğum Günü Mesajları

En güzel doğum günü mesajları 2024 sayfamızda, tanıdığınız herhangi birisine kutlama yapmak için kullanacağınız, okuyanın etkilenmesini sağlayacak sözleri bulabilirsiniz.

Dünyada ve Türkiye’de neredeyse her gün binlerce kişi doğuyor ve çoğunun doğum günleri de aynı güne denk geliyor. Aynı saatlerde doğan insan sayısı bile tahmin edemeyeceğiniz kadar fazladır. Bizde bu amaçla onları hatırladığınızı önem verdiğinizi anlatacak doğum günü mesajlarını kısa ve uzun alternatifleri ile bu sayfada topladık.

Lütfen onların önemli anlarını, unutmadığınızı göstereceğiniz zamanlarını hatırlayın ve mutlaka o kişiye bunu hissettirin. Böyle yapın ki daha sonra ona sıra geldiğinde o kişide aynı şekilde karşılık versin. İnanın bana çok sevinecekler ve hatırlandıklarını hissettikleri anda sizlerde gözlerinde bir başka büyüyeceksiniz.

Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara…

Hayat bir sudur önünde durulmaz, arkadaşlık öyle güzel bir şeydir ki asla unutulmaz. İyi ki doğdun Arkadaşım…

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel dilekler güzel insanlara iletilir doğum günün kutlu olsun

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun…

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. İşte güzel insan bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında bu mutlu anında insanın havalara uçası geliyor ama en iyi arkadaşının yanında olmasını diliyor. Arkasına bakınca arkadaşını görüyor.ve arkadaşı ona diyor ki: ruhum hep senle olsun sen nereye gidersen git hep peşindeyim. Nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu doğum günün kutlu olsun.

Adını yazmışlar gök yüzüne fırtınalara düşmüş kaderime yolumu çizmişsin sen yine emrin olur gülüm baş üstüne, nice yıllara.

Mutsuzdum hayata küsmüştüm sanki umutsuzdum bir anda sen geldin değişti dünyam, bugün benim için çok anlamlı eğer bugün sen doğmasaydın nasıl aydınlanırdı dünyam… İyi ki doğdun bebeğim.

Seni gök yüzünün geceye sabaha bağlanan yıldızların geceyi parlatan yıldızlar kadar sayamasam da sen yıldızların prensesisin askım iyi ki doğdun seni seviyorum.

Yanında değilim ama bil ki. Kalbinin en derin yerinde Bu özel günü seninle birlikte kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Yeni yaşın sana en güzel mutlulukları beraberinde getirsin. Tüm hayatımız boyunca yan yana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum.

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Elini kalbine koy, gözlerini kapat, ruhumu sana gönderiyorum. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en iyisini en güzelini yaşar, hayatın boyunca başarı merdivenlerini kolayca tırmanırsın. İnşaAllah yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Nice mutlu yıllara.

Doğum Günü Mesajları

Doğum gününü Kutlar sağlık mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim, nice yıllara.

İyi ki doğdun iyi ki varsın sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın

Sana daha nice mutlu yıllar ve ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

Unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajı

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce. Sana boncuktan kuş yaptım, konacak pencerene..

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NİCE YILLARA…

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. iyi ki varsın. Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa her doğan güneş sana onu getirsin Doğum günü kutlu olsun.

Hmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum. Doğum günün kutlu olsun!

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA.

Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR…

Dünya’da eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun!

Flupp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Sözleri

Doğum Günü Mesajları

Tanımadıklarınıza değil ama uzaktan da olsa tanıdığınız birisinin doğduğu zamanı biliyorsanız bence bugünü değerlendirin ve onu sevindirin. Bu amaçla doğum günü sözlerini burada bulacaksınız. Bunlardan başka çok ısrar edilerek bunu da ekleyin dediklerinizi de sayfamızın sonlarına doğru burada olacak.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım… senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilekler içermektedir. Bir dakika için seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol. Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir yıl boyunca hiç yitirme. Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim. Sensiz bir hayatta kime gerçekten dostum diyebilirdim bilmiyorum. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

365 Sayfalık bir öykü daha başlıyor, her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. İyi ki doğdun.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken herkes gülüyordu. Öyle bir ömür yaşa ki öldüğünde herkes ağlasın, sen mutlulukla gülümse. İyi ki doğdun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Duygular vardır anlatılmayan. Sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan işte sende onlardansın.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Bütün güzel günler sadece senin, sen ise sadece benim ol bir tanem, iyi ki doğdun iyi ki benimsin bebeğim her şeyim senin, sen mutlu oldukça benim için her gün doğum günüdür.

Benim için bana ilk baktığın gün, elimi tuttuğun gün, ilk öptüğün gün ve bunların bana hediye olarak verildiği gündür. Doğduğun gün kutlu olsun aşkım, seninle bir günü değil ömrümü paylaşmaya hazırım canım tek varlığım.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun canım.

Duygularının mutlulukla kaynaştığı bu güzel ve özel günde, bütün arzularının hayata geçmesini dilerim, en kötü gününde böyle olsun doğum günün kutlu olsun.

Gözlerini nasıl ilk açtığın gün umutla baktıysan hayata, bugünden sonrada öyle bakmanı diliyorum hayata, unutma ki her nefes bir umut, her umut bir yeni sayfadır ve her sayfa yeni bir dünyadır, içindeki dünya huzurla dolsun yarınların bugünlerinden daha güzel olsun doğum günün kutlu olsun.

Yanında olamasam da aynı heyecanı yaşıyorum şuan senden uzakta, hayatın göz bebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun..

Mutlu günler çabuk geçer, bugünün de vermiş olduğu huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırırsın, sen her zaman benim için özel insansın unutma bunu doğum gününü kutlarım canım.

Birlikte ağlayıp, birlikte güldüğümüz şu fani dünyada, beklentilerinin keyif verici şekilde gerçekleşmesi dileğiyle, bugünün tüm içtenliğiyle hayatının gözlerin kadar güzel geçmesini dilerim doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Etkileyici Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Bolca sevgi, biraz şans, biraz heyecan, birazda kalbimden katıyorum bu mesaja umarım bunların birleşmesinden çıkacak sonucu söylersin bana doğum günün kutlu olsun canım nice güzel yıllara.

160 Kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Hm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Dostlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum…

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler…

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun…

Flüp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana…

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü Mesajları


Umarım bu yıl, kalbinin arzuladığı her şeyi gerçekleşir! Doğum günün kutlu olsun!

Bugün, herkesin hayatına mutluluk getirdiğin yıl sayısını kutlayacağımız gün. Doğum günün kutlu olsun!

Hayatın her zaman doğum günü pastanızda yanan mumlardan daha güzel ve parlak olsun. Mutlu yıllar!

Umarım kalbininin özlediği her şey her zaman elininin altında olur. Doğum günün kutlu olsun!

Gözlerini kapat ve mumlarını üfle. Bu yıl, senin için dilenen tüm iyi dileklerin gerçekleşmesini sağla. İyi ki doğdun!

Ne istersen alabileceğin, neyin cevabını ararsan bulabileceğin ve hayatındaki tüm boşlukları doldurabileceğin mükemmel bir yıl geçirmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günleri yeni başlangıç ve hedefler için her zaman özel bir gündür. Umarım bu sene yeni başlangıçlar yapacağın ve hedeflerine ulaşacağın bir yıl olur. Doğum günün kutlu olsun!

Herkes beni reddettiğinde bile yanımda durdun. Bana benzeri görülmemiş ölçüde sevgi gösterdin. Bana karşı olan şefkatini asla unutamayacağım. İyi ki hayatıma dokundun, iyi ki doğdun!

Keşke senin gibi her hareketiyle insanları mutlu eden biri olabilsem, ama senden daha iyi biri olmanın yolu yok. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günü pastan senin kadar tatlı, doğum günü partin de senin kadar unutulmaz olsun. Mutlu yıllar!

Hayatın anlamını gülümsemelerine göre ölç, gözyaşlarına göre değil. Doğum günün kutlu olsun!

Sen çevrendeki insanlara her zaman ilham oldun ve onları her zaman destekledin. Sen etrafındaki insanlar için bir lütufsun. İyi ki doğdun!

Bu yıl her anı yakaladığından ve yoluna çıkan her zorluğu yendiğinden emin ol. Mutlu yıllar!

Dünya, senin gibi insanlar yüzünden daha iyi bir yer. Doğum günün kutlu olsun!

Yıllardır bana gösterdiğin destek ve cesareti hayatım boyunca asla unutmayacağım. Senin gibi insanlar olmasa benim gibi hayata karşı cesareti olmayan bir sürü insan olurdu. Umarım bu sene de hayata karşı cesaretlendireceğin insanlar olur. Doğum günün kutlu olsun!

Biliyorum, çok daha önemli işlerin var, fakat lütfen bugün dünyayı kurtarmaya bir ara ver ve bugünü kendine ayır. Doğum günün kutlu olsun!

Ne zaman gülümseyecek bir nedenim olmadığını düşünsem, yaptığın komikliklerle beni güldürüyorsun. En kötü zamanlarımda bile bana böyle hissettirdiğin için seni tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun!

Hayatın en korkutucu yanlarını bile yönetilebilir hale getiren mükemmel bir arkadaşa… Daima yanımda olduğun ve hak etmediğim zamanlarda bile beni desteklediğin için çok teşekkür ederim. Sana çok şey borçluyum. Doğum günün kutlu olsun!

Sen en pahalı elmastan bile daha değerlisin. Sadece güçlü ve akıllı değil, aynı zamanda nazik ve düşüncelisin. Doğum günün, her sene sana ne kadar değer verdiğimi ve minnettar olduğumu göstermek için mükemmel bir fırsat oluyor. Doğum günün kutlu olsun!

Senin gibi bir insanla tanıştığım için ne kadar şanslı olduğuma inanamıyorum. Hayatımın her gününü çok özel kılıyorsun. Doğum günün umarım şimdiye kadarki en özel günlerden biri olur. Seninle doğum gününü kutlamak için sabırsızlanıyorum!

Komik Doğum Günü Sözleri

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günü ya bugün güzel dilekler seni bulur.

Bir seni bir de boş dersleri sevdim. Bugün doğum günün. Bütün iyi dilekleri senin için diledim.

Mutlulukların Kaf dağı kadar yüksek, üzüntülerin kibrit kadar küçük olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Her insan bir yıldızdır. Sen tam bir kutup yıldızı gibisin, yalnız ama güçlü, iyi ki varsın.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara. İyi ki doğdun.

İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca. Dil önemli değil, nice mutlu yıllara.

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun.

Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları.

Umarım 100 senelik bir hayat yaşarsın ve bir günde anlatırsın. İyi ki doğdun arkadaşım.

Elma dala asilsin, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. İyi ki doğdun.

Doğum günü kutlu olsun hep böyle melekler doğsun.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günü bugün senin daha ne diye somurtursun.

Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek.

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun.

7 Yorum

  1. bu gün ayrıyız biliyorum ama bu gün senin en mutlu günün prensesim hani küçükken hayaller kurardık gökyüzüne gönderirdik hayallerimizi ne mutlu olurduk hani sana söz vermiştim canparçam ne olursa olsun yanında olacagim diye ben sözümü tutamadım ama her nerde olursam olayım hep kalbimdesin kısacası şebeğim doğum günün kutlu olsun

  2. BATMAYAN GÜNEŞSİN BENİM GÖNLÜMDESORU GELMEYEN HECESİN BENİM DİLİMDE GÖRMEMİ ENGELEYEN PERDESİN GÖZÜMDE HERŞEYİM SENSİN ÇİÇEĞĞİMDE GÜLÜMDE ŞİİR BÖYLE OLUR ASIL

  3. ÇOk klasik şeyler yazıyo .Biraz dah uzun ve güzel şeyler yazsa çok iyi olucak.

  4. beim doqum günüm 10.07.2003 yazın sevgilimle yemek keyfi geçireceqim ;)

  5. haytımın aşkı iyi ki doğdun iyi ki varsın sevinçler hep senle kalsın….muck

  6. qardeşLéRİn ßir tanesi. diLéRİmki hayatta hép sAna güLér o güzéL yüzündén hiç göz yaşı damLALarı akmasın. <3 séni séviyorum . iyiiki doğdun…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir