Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum sözleri kısa etkileyici sayfamızda, yaratıcı ve bir o kadarda anlamlı, sevgiliye seni seviyorum mesajı, şiirleri ekledik.

Seni seviyorum sözleri kısa etkileyici sayfamızda, kadın yada erkeğe anlamlı ve bir o kadarda yaratıcı, sevgiliye seni seviyorum mesajı, şiirleri ekledik.

Herkesin sevgisini gösterme şekli farklıdır. Fakat hiç birisi söyleyeceğiniz iki kelime kadar onu etkileyemez. Bu her iki taraf içinde o kadar anlamlıdır ki anlatılamaz. Özellikle erkek tarafı söylemek konusunda zorlansa da, kadınım dediği kişiye mutlaka söylemelidir. Çünkü erkeğe göre kadınlar daha çok ister ve beklerler. İşte burada ona söyleyeceğiniz seni seviyorum sözlerini en güzel ve romantik olanlarından seçerek hazırladık.

Ona karşı hissettiklerinizi ifade edeceğiniz seni seviyorum yazıları yine bu başlık içerisinde sizlerle olacak. Güzel sözler sayfamızda burada yazdıklarımızı istediğinize yollayabilir ve kişisel sayfalarınızda kullanabilirsiniz. İsterseniz aradıklarınıza hemen ulaşabilmeniz için başlayalım.

Seni seviyorum sözleri

Seni seviyorum sözleri resimli

Ona sevginizi anlatabileceğiniz Nazlim.net yazarlarının seçtiği 14 kısa seni seviyorum sözü:

 1. Seni seviyorum. Bu cümle öylesine bir cümle değil. Ölesiye bir cümle.
 2. Bütün aşk şarkıları bana seni anlatıyor. Hayatımın erkeği seni çok seviyorum.
 3. Bütün şehir onların olsun. Ben, sana yakın olmak istiyorum.
 4. Aşk ne zaman biter biliyor musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.
 5. Anlaşıldı. Tekrar şiir yazdıracaksın bana. Gülüşünden belli.
 6. Oysa sevgili, bir tek sevgili nasıl değiştirir dünyanın gerçeğini.
 7. Gitmek çözecekse ve biri gidecekse, buralar gitsin, sen gitme.
 8. Sеn gülüyorsun ya çiçеk açası gеliyor insanın.
 9. Akşam güneşi gibi kal gözlerimde. Bakışlarım erisin renklerinde.
 10. Kimselere söyleme. Ben seni yazarım, onlar şiir zanneder.
 11. Beni sigara gibi içine çekse keşke. Tümüyle ben dolsam ciğerlerine.
 12. Sen gittin saçlarıma, erimez karlar yağdı. Mevsimlerin tadı yok, baharım sende kaldı.
 13. Dua gibisin bana. Ne vakit seni ansam, bir huzurun içine düşüyorum.
 14. Günahın özüyse seni sevmek, cezam cehennem olsun.

Sevgiliye seni çok seviyorum mesajı

Sevgiliye seni seviyorum sözleri

Ah be sevdiğim. Geç yattığım bütün akşamlar, seni bana anlatırlar.

Ben balarısı gibiydim senden önce, bak pervanelere döndüm seni görünce.

Senin de işin zor. Baksana. Ne yapsan seviyorum seni.

Eğer senden sonra birine sarılırsam senin suçun. Affetme kendini.

Aşık değilim, sadece kalbim şımarıyor seni görünce.

İlgili Makaleler

Sonra bir gün herkes sevdiğine kavuşacak dediler. Başladık ölümü beklemeye.

O gülümsеr, bеn gamzеlеrindе kaybolurum.

Ah be canım sevdiğim. Senin için nelerden vazgeçtiğimi bilsen yokluğunu kıskanırsın.

Gözlerinin dokunduğu her mekan memleketim. Bakıver de uzamasın gurbetim, esaretim.

Yalnızlık ve sevgisizlik iki derin çukursa, bu derinlikleri dolduracak kadar çok seviyorum seni.

Sevgili, hiçbir zaman ‘ben de’ sözcüğüyle yetinemez. ‘Ben de seni seviyorum’ ister.

Dedi ki. Ey gülüşü güzel kadın. Sımsıkı sarıl bana. Sarıl ki iki yürek bir atsın. Sarıl ki aramızdan aşk sızmasın.

Seni seviyorum mesajları
Sеni sеviyorum çünkü hiç bir yеrе sığmadı aşkın, gönlümе sığdı yalnız. Şimdi gönlümе dе sığmıyor, gözlеrimdеn sızıyor.

Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana. Tek fark onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Seni seviyorum sözleri Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre, insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın. Sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Seni sevmek hayata haykırmak gibi. Seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi. Seni o kadar çok seviyorum ki içimdeki dünya sevgi yüklü sana karşı bebeğim. Seviyorum seni.

Seni unutamam asla, unutmak için zaman geçse de silemez seni hayatımdan asla. Ben sana sevdalıyım sana yangın. Seni seviyorum başka dünyada yaşamak anlamsız gelir sensiz bana.

Sevmek değil benimki ölürcesine inanmak sana. Aşık olmak değil benim sana olan ilgim hastalık. Sensiz olamam ben yarım kalırım sensin tek ilacım seviyorum seni.

Senin için yaşıyorum bu hayatta, senin için gülüyorum. Seninle huzur buluyorum dertli dünyada, bir senin için varım bunu asla unutma. Seviyorum seni.

Sana sevgim ebedi bebeğim, seni çok seviyorum. İçimdeki dünyada senin için bir hayat kurdum ve sensiz olduğumda ben orda yaşıyorum. Sensizliğimi kurduğum dünya ile geçiştiriyorum.

Yaratıcı seni seviyorum sözleri

Yaratıcı seni seviyorum sözleri

Aşkın göz yaşları denize düştüğünde sahile şu imzayı atar: Seni seviyorum.

Kim o, deme boşuna. Benim, ben. Öyle bir ben ki gelen kapına; Baştan başa sen.

Seni sen olduğun için değil, seninle beraberken kim olduğumu anladığım için seni seviyorum.

Seni sevdiğimi söyleyemediğim her anı silip atasım var ömrümden. Seni seviyorum nar tanem.

Seni seviyorum çünkü; Ölünceye kadar yanımda olsan lanet ederdim sensiz geçirdiğim tüm o eski günlerime.

Seviyorum lan. Bana bakınca utanıp parmaklarıyla oynayışını, bana trip attığında kıyamayıp sarılışını.

Süslü cümleler kuramam bilirsin beni. Çoğu zaman iki kelimeyi bir araya da getiremem. Ama şu dünyada seni en çok ben sevebilirim.

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin. El değmemiş suların en saf örneğisin. Sen benim dilberim, sen benim biricik bebeğimsin. Seviyorum seni bebeğim.

Gülüş bir yanaşımdır bir öbür kişiye; birden iki kişiyi döndürür bir kişiye. Anılarından kale yapıp sığınsa bile, yetmez yalnız başına bir ömür bir kişiye.

Seni beklemekle geçse de ömrüm, şu fani dünyada kalmasa günüm, senden uzakta ölürsem bir gün, ahirette seni bekleyeceğim.

Seni seviyorum mesajları resimli
Ben hep bir bahane bulur yine severim seni. Seni daha çok sevdirecek bir bahaneyi yine bulurum. Ben bu dünyaya seni sevmek için geldim.

Seni seviyorum çünkü; Sensiz kalmayı aklımın ucundan geçirdiğimde, inanılmaz bir karanlık çöküyor içime, çıkışı olmayan, dermanı bulunmayan.

Hissizler, hareketsizler yol alamazlar. Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar. Hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

Hayat nefes aldığın değil nefesini kesen anların toplamıdır. Sende gördüğüm anda benim nefesimi kesiyorsun. Seni çok seviyorum.

Seni seviyorum çünkü; Seni yüreğimin tam ortasında hissetmemle kendimi mutlu kıldırıyorsun, şiirler yazdırıp, dinlettiğin her şarkı da beni büyülüyorsun.

Bir telefon bekliyorum ‘sevgilim’ diye başlayan ‘seni seviyorum’ diye biten. Bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen.

Ne kara kışlar Aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak nede yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak. Sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım. Seviyorum Seni Aşkım!

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın, gözlerin hep gülsün mutluluğu hep sende arasınlar ama onu kalbinde öyle sakla ki gerçekten isteyen bulsun.

Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma. Seni her anımda yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam. Ağlarsam yüreğim ağlar, ağlarsam hayat ağlar. Seviyorum seni unutma bunu asla.

Etkileyici seni seviyorum mesajları

Etkileyici seni seviyorum mesajları

Tamam çok sevme diyorsun ama elimde değil. Aldığım nefesi bile sana veresim var. Seni sevmemek ne mümkün yanımdayken bile göresim var.

Sana bakamıyorum, sana söyleyemiyorum, sana dayanamıyorum. Seni seviyorum ama diyemiyorum çünkü utanıyorum.

İçinde senin olmadığın hiç bir hayal kurmuyorum. Rüyalarıma senden başkasını almıyorum. O kadar dolusun ki içimde sensiz geçen günleri saymıyorum.

Evet seviyorum ben seni, derin duygularla, aşk ile seviyorum ben seni, ve her ne yaşanırsa yaşansın seni sevmemek ölüm gibi gelecek bana.

Seni seviyorum çünkü; Seni yüreğimin tam ortasında hissetmemle kendimi mutlu kıldırıyorsun, şiirler yazdırıp, dinlettiğin her şarkı da beni büyülüyorsun.

Mesafeler olsa da aramızda. Bu kalp atmaz senden başkasına. Sakın korkma bebeğim ben senin için bu dünyada varım. Beyaz meleğim seviyorum seni.

Tamam çok sevme diyorsun ama elimde değil. Aldığım nefesi bile sana veresim var. Seni sevmemek ne mümkün, yanımdayken bile göresim var.

Elimi tutunca ölesim var. Kalbim öyle hızlı çarpıyor ki seninle zamanı durdurup yeniden sevesim var. Sen sevme diyorsun ya, inan bana sevdikçe sevesim var.

Seni seviyorum çünkü; Bir şairin yazabileceği en duygu yüklü şiir gibisin benim için, yaza yaza bitirilmeyecek cinsten hem de.

Ah be canım sevdiğim. Senin için nelerden vazgeçtiğimi bilsen yokluğunu kıskanırsın. Karşında nasıl eridiğimi fark etsen anlarsın seni sevmenin ne demek olduğunu.

İçinde senin olmadığın hiç bir hayal kurmuyorum. Rüyalarıma senden başkasını almıyorum. O kadar dolusun ki içimde sensiz geçen günleri saymıyorum. Seni çok seviyorum sevgilim.

Sensiz dayanmıyor bu yürek. Olmasan da yanımda sana gülerek. Gel gel sevdiğim diye bilmek çok zor biliyorum ama dayanmıyor bu yürek.

Evet seviyorum ben seni, derin duygularla, aşk ile seviyorum ben seni, ve her ne yaşanırsa yaşansın seni sevmemek ölüm gibi gelecek bana.

Mesafeler olsa da aramızda. Bu kalp atmaz senden başkasına. Sakın korkma bebeğim ben senin için bu dünyada varım. Beyaz meleğim seviyorum seni.

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsam da kelimeler yetersiz kalır. Her güzelliğin sonunda, seni anlatamaz hiç bir güzellik seni anlatamaz kalbime ve ben seni yaşıyorum hayalinle seviyorum seni biriciğim.

Elimi tutunca ölesim var. Kalbim öyle hızlı çarpıyor ki seninle zamanı durdurup yeniden sevesim var. Sen sevme diyorsun ya, inan bana sevdikçe sevesim var.

Rüyaların en güzelini görürken Tanrının seni koruması için gönderdiği meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında bile sana kimseler zarar veremesin.

Bir damla gözyaşı değil, yağmurları yüklerim bedenime. Sevinçleri değil, mutluluk aşısını vururum kendime. Senin için hayatın acısını alır mutluluğa çeviririm. Seni seviyorum.

Sen her zaman nerede olursam olayım ne düşünürsem düşüneyim her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil. Seni seviyorum.

Sen benim meleğimsin. Senin için besteledim hayatımızın şarkısını. Seninle bir ömür boyu giderim korkmam asla, sana güveniyorum. Bu hayat senin bunu unutma sen benimsin seviyorum seni sonsuza dek kimse giremez aşkımızın arasına.

Seni sevmek bir başka ediyor beni sevdiğim. Mesela sabahları gülerek uyanıp, insanlara bir başka selam veriyorum. Çayımda ki dumanı görmezdim hiç şimdi onu bile görüyorum. Ekmeğin kokusunu almazdım mesela, şimdi bir başka çekiyorum içime. Sebepsizce bir gülümseme var yüzümde hep.

Seni seviyorum şiirleri

Seni seviyorum şiirleri

Yazımızda, amatör ve ünlü şairlerden derlediğimiz en güzel seni seviyorum şiirlerini bulabilirsiniz.

Seni seviyorum neden mi? Oku o zaman şiiri

Seni seviyorum neden mi?
Şafağın her söküşünde
Saçlarından hayata asılmamın tek nedeni sen varsın

Unutma! Sana tutku halinde bağlanmam için
Milyonlarca sebebim var.
Şu çirkef dünyada tek parıltı sensin
Ünlü bir heykeltıraşın spatulasından çıkmış gibi
Fakat. Sönük bir parıltı değil.
Güneşin tüm ışıklarını silik bırakan bir parıltı
Şu kuru ayazda içimi yakan bir volkan gibisin
Cayır cayır esiyorsun
Yüreğime işleyerek.
Sonrada çekip gidiyorsun
Ne zaman yaktığını ne zaman geldiğini fark etmeden.
Seni seviyorum
Neden mi?

Saçlarını gözlerini. Seni düşünmekten başka bir şey gelmiyor içimden.
İnan öyle tabi bir duygu ki.
Yüreğimin kuyularında
Sanki dünyaya gözümü açtığımdan buyana var.
Biliyorum bu duygu ortaya çıkmak için seni bekliyordu.
Olmadığın bir anı çektiğim nefesi önemseyemiyorum.
Sensiz. Bu yalan çorak alemde olmaktansa
Bitişimin. Soğukluğuna Asılmayı
Asla! Saçlarından hayata asılmamaktansa
Şu iğrenç çirkef dünyaya sırtımı dönmeyi Akıl bilirim.
Seni seviyorum
Neden mi?

Kulağımda ne zaman bir aşk şarkısı işitsem
Melodilerde sen akıyorsun
Ne zaman nostalji bir aşk şiiri okusam
Damlayan mısraları hep ama hep.
Saçlarını gözlerini getiriyor bana.
Bilmelisin… Her an yanımdasın
Seni hissetmem görmem için bir an düşünmem yeterli.
Zannedersem ilk defa bir kızın kokusu yüreğimde fırtınalar estiriyor.
Kendi kendime Ferhat’ın aslıya aşkındaki gibi
O damı bu tatlı ten kokusuyla avare olmuştu diyorum.
Seni seviyorum
Neden mi?

Gözlerinde ki milyonlarca parıltı
Karanlığın zulm yanını darmadağın edip geçiyor
Seni süzerken, kendimi güneşi yukarılardan seyrediyor gibi hissediyorum.
Ruhum sana ait
Hiçe sayıp kaldırıp bir kenara atabilirsin
Yüreğinin içine de alabilirsin
Allah’ım (c.c)
Bebişimin yüreğinin en derin kuyusunda olmak istiyorum.
Seni seviyorum
Neden mi?

Belli sen busun
Fakat sen beni
Ben olduğum… Öyle yada böyle olduğum için seviyor musun?
Söyle bunu kim bilir
Saçlarını okşamayı
Saçlarımı okşamanı
Boynuma atılışlarını buselerini
Tenini koklamayı
Sarılıp sarılıp kopmalarını
Seni seviyorum
Bir yıldız gibi gözlerimin önünden kayıp giderken
Sahte dünyada cennette gibiyim
Sadece bir vakit elimde tutuyorum o cenneti
Bilmem bir müddet sonra ne olacak
Kim bilir rezil edip kopup uçup gitmiş olacak
Seni seviyorum neden mi?

Bir çok kız için ısmarlama şiirler yazmıştım
Bu bana hep ters gelmişti.
Fakat şu an
Senin için binlerce dize yazsam az geliyor.
İçimde hep bir ülkü var
Bilmem… Kim bilir bu şiiri yanından hiç ayırmazsın
Yada beraberinde kan kırmızısı bir gül goncasını.
Allah (cc) tüm güzellikleri yaratırken
Eminim seni en nadidesi olarak yaratmış
Kır çiçeklerinden güzel
Gülden narin
Menekşeden şeker
Kardelenden daha güzel kokulu
Seni seviyorum neden mi?

Eşsiz haline huriler gıpta ediyor
Sahte alemde ise
Beşeriler arasında.
Zannedersem. Bir ben yada bir iki şanslı.
Bu güzelliği algılayabiliyor..
Ömür bitene kadar
Mahvolana kadar
Yanında kollarında saçlarında asılı kalsam
Bunu hissediyorum bu bir işkence olur
En çok yüreğinde senle olamadığım için
Seni seviyorum
Neden mi?

Hayal mayal olsa dahi
Düşüncelerimde aklımda seviliyorum fikri bile
Senin gibi eşsiz bir varlık tarafından beğenilmek sevilmek
Bu budalayı ömrü boyunca mutlu edebilecek kadar,
Muhteşem, eşsiz, güzel ve bir o kadarda asil.
Tatlım bebişim seni anlatmaya bak mısralar bile yetmiyor.
Düşünüyorum şu yalnızlığımı gün ışığına atmadığım odamda
Acaba kaç insan seni sana dünyaya anlatmak için
Milyonlarca dizeler yazdı.
Seni seviyorum
Neden mi?

Bir tebessüm ay ışığında, tek aydınlığım
Bana her şeyi ama her şeyi bir kenara attırıyor
Gülüşünde, gözlerinde, takılıp kalıyorum
Sadece izleyip tadını çıkartma duygusu alevlendiriyor.
Ah! Bebeğim seni seviyorum
Bak her şey yetersiz
Bu kadar nedenin ardına bile
Seni ne çok sevdiğimi
Ne çok saçlarında asılı kalmayı
Kollarında uyumayı
Sana dokunmayı…
Gözlerinde tutuklu kalmayı anlatamadım.

Seni seviyorum demek isterdim şiiri

Seni seviyorum demek isterdim şiiri Ahmet Kutsi Tecer tarafından yazılmış olup, içerisinde bir çok duyguyu barındırması bakımından çok güzeldir.

Seni seviyorum demek isterdim
Ölesiye bir duyguyla,
Taparcasına dil dökmek
Ve saçlarım ağarmadan söylemek isterdim

Seni sarmak isterdim sonsuzlukla
Delicesine sevmek
Bir sarhoş gibi adını sayıklamak
Ve bağırarak kollarında ölmek isterdim gülüm.

Seviyorum seni biricik aşkım şiiri

Ah ah duygularımı.
Anlatamıyorum.
Seni şiirlerle anlatamıyorum.
Seni sevdiğimi! Aşkım.

Gözlerimden dökülen yaşlarım.
Senin için inci taneleri diyorum.
Üzülme sen seni seviyorum.
Bir kez sana tutuldum! Aşkım.

Yüreğim kabardıkça kabardı.
Duygularımı çığlığın susturamadım.
Çağlıyor şiirlerimde sevgim.
Sessizlik bana göre değildi! Aşkım.

Gönül bahçemde çiçeklerim.
Havva’n senin seni seviyor.
Bu sevgimin tarifi yok bir tanem.
Seviyorum seni biricik! Aşkım.

HAVVA KALKAN
20 ŞUBAT 2008 ÇARŞAMBA
SAAT.17.50

Sen hiç bilmedin ama ben hep sevdim seni şiiri

Sen hiç bilmedin ama,
Ben hep sevdim seni.
Gülümsediğinde,
Nazlı ceylanlar inerdi.
Yüreğimin umut pınarlarına.
Kırk ikindiler yağardı ansızın.
Gönlümün vahalarına.

Sen hiç bilmedin ama,
Bir derdin olduğunu anlardım.
Gözlerin daldığında.
İçim titrerdi,
Düşman kesilirdim seni incitenlere,
Hüzün dalgaları vururdu.
Gönlümün kıyılarına.

Sen hiç bilmedin ama,
Seni her düşündüğümde.
Yıldızlar sevgiyle gülümserdi.
Ruhumun semalarında.
Keyifle uyanırdı düşlerim.
Rengarenk şafaklara.

Sen hiç bilmedin ama,
Gözlerin değdiğinde gözlerime,
Yeşerirdi bozkırlarım.
Baharı yaşardım zemherilerde,
Sevda kuşları konardı.
Yüreğimin ucuna.

Sen hiç bilmedin ama,
“Ne haber” dediğinde,
Denizine kavuşan martılar gibi.
Çığlık çığlığa, kanat çırpardı sevinçlerim.
Sihirli bir el değmişçesine.
Silinirdi bütün hüzünlerim,
Günüm aydınlanırdı,
Güneşim batmazdı dağlarımda.

Sen hiç bilmedin ama,
Kabul etmek istemesem de,
Kış ortasında düşen şaşkın cemreler gibi,
Zamansız düşmüştüm sevdana.
Sen çoktan geçmiştin o yolları
Mümkün değildi geri dönüşün.
Bilirdim vuslatın imkansızlığını,
Yollara düşesim gelirdi,
Ağlardım kuytularda.

Sen hiç bilmedin ama,
Yas tuttum ardından.
Uzaklara gittiğinde.
Tutunacak bir daldan mahrum kalan.
Sarmaşıklara döndüm.
Köksüz kaldım,
Öksüz kaldım,
Sensiz kaldım,
Şu koskoca dünyada.

Şair: Şeynur İnal

Sözler
Kısa güzel sözlerAnlamlı sözlerAşk sözleri
Sevgiliye güzel sözlerÖzlü sözlerAğır sözler
Kapak sözlerLaf sokucu sözlerDamar sözler
Soğuk esprilerKomik sözlerEtkileyici sözler
Dini sözlerDoğum günü mesajlarıMevlana sözleri

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir