Özür Mesajları

Reklamlar

Sevgiliye Özür Mesajları Kısa 2018

özür mesajlarıNiye sonuna kadar aklımızda olan kişiye karşı duygularımızı düşüncelerimizi onu kırdığımız için ne kadar üzgün olduğumuzu söylemiyoruz da hep karşıdan bekliyoruz. Eğer hatalı olduğunuzun farkındaysanız ve beklemeyin inanın bana siz üzüleceksiniz. Neyse bizler burada komik olanları da dahil arkadaşa etkileyici özür mesajları uzun ve kısa olarak hazırladık.

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orada beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için ÖZÜR DİLERİM. arkadaşa özür mesajları sevgiliye

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim

Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim

SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN… BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

BEN BU OZUR ISLERINDE HICBIR ZAMAN IYI OLAMADIM ANCAK SENI O KADAR SEVIYORUM KI. ONUN ICIN. OZUR DILERIM CANIM!

SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN… BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?

BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR.. BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM.. AFFET LUTFEN BENI…

BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE… BILIYORUM GOZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI. AFFET BENI N.OLUR SEVDIGIM… OZURLERIMI KABUL ET. SENI SEVIYORUM!

YAPTIGIM ONCA HATADAN SONRA SENIN YUZUNE BAKACAK HALIM KALMADI. LUTFEN BU MESAJLA BIRLIKTE GELEN SEVGIMI KABUL ET VE BENI AFFET…

SANIRIM OZUR DILEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: OZUR DILERIM!

SENDEN OZUR DILEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI SOYLESEM BANA BU SANSI TANIR MISIN?

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi.. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum.. Affet lütfen beni…

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce… Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni neolur sevdiğim… Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, nolur!

Günlerdir özürümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için… Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Biliyorum hata bende… Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana neolur beni affet… https://www.nazlim.net/guzel-sozler/ozur-mesajlari.html

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim…

Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: özür dilerim!

etkileyici özür mesajlarıÖzür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden… Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda? Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle senden özür diliyorum! Aşkım, kalbim her şeyim sensin, birtanemsin? Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim… Seni seviyorum…

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla..

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim… Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, lütfen olumlu bir mesaj gönderin!

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden?

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim ; bir ‘af’tır

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.. Beni affet.

Reklamlar

"Özür Mesajları" için toplam 16 yorum yapmış

 1. Premses   16 Temmuz 2018 at 11:50

  Beni affet prensim seni üzdügüm icin cokkkk ozür dilerim beni affetttttt

 2. Mert can .C   24 Ocak 2018 at 20:37

  Ben ne yaptım biliyomusun ben bu dünyadaki HAYATIM dediğim insani üzdüm ben bu dünyadaki en değerlimi üzdüm senden ozur dilemek icin gram yüzümde yok ben sevdim ben cok sevdim haketmedim ama senin sevgini haketmedim ben hiçbir zan o mutlu insan olamadım ben hiçbir zaman o huzurlu insan olamamıştım o güne kadar o gün ilk el ele tutuştuğumuz güne kadar o günden sonra dünyanın belkide en mutlu insanı oldum ama haketmedim ben üzdüm bilmesemde üzdüm bilerekte üzdüm o HAYATIM dediğim kadınımı üzdüm o sevdiğim canim dediğim kadını üzdüm ben affedilecek bi yerim bile kalmadi cunku beni çok seven kadın beni her seferinde affetti simdi affetcekmi bilmiyorum olsun affetmesende ben burdayım biz 1 dakika bile yan yana durmayınca birbirimizi hic görmemiş gibi özlüyoruz ama bu sefer ne kadar sürede affedersin bilmiyorum belkide affetmessin ben cunki sadece SENI SEVEN BI INSANIM CANIMDAN ÇOK SEVEN BI INSANIM SEN ŞIMDI BENO BELKI AFFETMICEKSIN BELKI HIC AFFETMICEKSIN AMA BUNU DA UNUTMICAGINI BILIYORUM EVDE YANLIZ BI SEKILDE SADECE SENI DÜŞÜNÜYORUM TEK FAZLAM BELKİDE KOLUMDAN AKAN KANLARDIR AMA BEN BEKLICEM BENIM CAMIM SENIN PENCERELERININ HEPSINI GÖRÜYO BELKI ÇIKARSIN BU TARAFA DOĞRU BAKARSIN DIYE BEKLIYORUM BEN ÇOK YANLIŞLAR YAPTIM HAYATIM OZUR DILERIM DEMEYE BILE YÜZÜM YOK BILIYOSUN SENIN AFFINA SIĞINDIM BELKI AFFEDERSIN UMUDUYLA YAŞIYORUM AMA AFFETMESENDE BEN DAHA SANA BISEY DIYEMEM. DERIM AMA ÖYLE SEYLER DERIMKI HEMDE AMA ICINDEN DERIM YÜZÜNE KARŞI SENI SEVİYORUM HATUNUM DEMEYE BULE UTANIYORUM BEN SEVDIM YA SEVDIM BEN ILK DEFA KOLUMU KESDIM BEN ILK DEFA SENIN ICIN AĞLADIM DUVARLARI YUMRUKLADIM SIRF SENI ÜZDÜM DIYE SENDE BILIYOSUN ADIM GIBI BILIYORUM BANU NE KADAR SEVDIGINI AMA ISTERMISIN BENLE DEVAM ETMEK BILMIYORUM SEN ŞIMDI BANA BOYLE DÜŞÜNDÜM DIYEDE KIZICAKSIN ASKIM BILIYORUM SEN NASIL DÜŞÜNÜRSÜN BOYLE DICEKSIN SEN KAFANDA BITIRMISSIN ZATEN SICAKSIN AMA . O ÖYLE BITMIYO KAFADA BEN SEVDIM BEN ÇOK SEVDIM SENIN ICIN ÖLÜMÜ BÖLE GOZE ALIRIM SENIN HAYATIN BOYUNCA MUTLU OLCAGINI BILIM BEN YOKKEN DE BEN BOLUM EMIN OLIM KENDIMI BILE ÖLDÜRÜRÜM. BIZ O ÇOK SEVILEN CIFTLERDENDIK BELKI AFFEDERSEN HALA ÖYLE KALIRIZ AMA. BILMOYORUM BEKLIYORUM KOLUMDA O YÜZLERCE CIZIKLERLE BEKLIYORUM SU ANDA YAPIYORUM EVET AMA SEN GINE KIZICAKSIN BENIM CANIMI NASIL YAKARSIN DIYE SEN BENIM CANIMSIN NASIL YAKARSIN DICEKSIN ACIMADIMI DICEKSIN EVET ÇOK ACIDI ÇOK ACODI KOLUM KIPKIRMIZI OLDU AMA KENDIMI AFFEDEMIYORUM CUNKU BEN SEVDIGIM KADINIMI UZDUM SENI SEVIYORUM KADINIM BEKLIYORUMMM…

 3. Ramazan arslan   08 Ocak 2018 at 01:58

  beni affet iremnur Sancar senden bin defa diil ömrümün sonuna kadar Özür dilerim kirginsin ama bir şans ver bana ufacık bir şans

 4. Zehra   06 Temmuz 2017 at 14:59

  Bni affet pandam özür dilerim seni kırdığım icin seni seviyorum.

 5. HİSSİZ KIZ   09 Aralık 2016 at 16:29

  Dün sana demiştim ya seni sevmiyorum senden nefret ediyorum sonrada sen yüzüme bakmadın benimke konuşmadın tek kelime etmedin bile.Sana bunu dediğim gün gittim odama ağladım paramparça ettim kendimi 4 tane kalp hapı içtim kollarıma derinden jilet çektim. Aslında bu yalandı sevgilim herşey yalandı.Bugün dersi bıraktım 8 saat boyunca seni düşündüm. Aslında tek bugünde değil aklımdan çıktığında yok. Ya ne biliim sen olmazsan yaşayamam yapamam ki ben. Sen hiç üzülüyormusun hiç kahroluyormusun seni çözemedim sevgilim. Aklıma geliyosun darmadağın oluyorum kahroluyorum kendimi kaybediyorum. Ne bileyim böyle durduk yere ciğerim yanıyor yüreğim yanıyor kalbim sızlıyor. Ben seni kendimden herkesten çok sevdim bitanem. Bugün özür diledim senden seni öptüm sende beni öptün ama olmuyo sevgilim kendimi rahat hissetmiyorum tamam barıştık ama kabul et olmuyor arada bi soğukluk var. Keşke böyle olmasaydık. Keşke şimdi yeniden tanışsaydık öyle karşılaşsaydık yada hiç birbirimizi g9rmeseydik. Bilmiyorum kendimi hem çok yalnız hemde çok çaresiz hissediyorum galiba ben hissiz kalmışım sevgilim senin bana yaptıklarından sonra. Ya ben hâlâ nefes alam8yorum hâlâ içim cız ediyo. Ben anladım ki bu aşk beni yakar

 6. Abdullah Basın   18 Temmuz 2016 at 14:28

  Lütfen beni affet Dilek seni üzdüğüm için çok özür dilerim.

 7. aslı   17 Mayıs 2016 at 08:45

  affet

 8. sertcan aykac   19 Ağustos 2015 at 23:51

  selmam senı cok sevıyorum yeter bu hasretlık

 9. sertcan aykac   19 Ağustos 2015 at 23:51

  Selmamm senı sevıyorum

 10. MB   28 Şubat 2013 at 20:31

  Lütfen beni affet busemmmm

 11. EMRE AKTAŞ   30 Mart 2012 at 14:19

  SENİ KIRDIĞIM VE DE ÜZDÜĞÜM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SEN SİZ GEÇEN HER HER DAKİKA BANA 60 SN GİBİ GELİYOR SENİ UNUTAMIYORUM SENİN BU GÜN TELAFİ ETTİĞİN UNUTNAK KELİMESİ VEDE BAZI İNSANLARIN UNUT DEMESİ BENİM SADECE MEZAR TAŞIMDA OLUR AMA O DABELKİ NE OLUR SEVGİLİ AFFET BENİN BU AŞK HEM BANA HEM SANA YETER…CANSUMMM

 12. nazlı ali   26 Ağustos 2011 at 01:05

  kaç gece yalnız geçti hesapla kaç gece bi sonraki günü düşünerek geçti.oysa her sabahı birlikte karşılamak wardı seninle.bu şehrin sokaklarını el ele dolaşmak bakışlara aldırmadan öpmek seni..bu sürgüne bi son wer ömrüm canıma bi can daha kat yüreğimdeki acıya bi son wer..affet beni güzel gözlüm aşka geç kalmayalım..

 13. mahmut yavuz   02 Temmuz 2011 at 16:43

  sevgilim ben senı cok sevdim ama sen beni dinlemeden sildin simdi bu mesaj da beni anla lütfen hani her sabah acan gül domurcukları varya işte ben de sana yenide bu kadar güzel bir arkads lık teklıfın de bulunuyorum beni affet

 14. Mrs Lip   19 Haziran 2011 at 23:32

  Ya bişi diyimmi bunlardan bir kaç tanesini karıştırıp mesaj attım ve bana attığı mesaj aynen şu oldu ‘ tamam askm affediyorum ‘ 😀 Alllaammm çok mutluyummmm 😀

 15. tgb   17 Mart 2010 at 17:36

  Hep ama hep aynı şeyler hani biz hiçbir zaman birbirimizden kopmayacaktık hani ant içtiğimiz günler nerede ? Sözüme alındın oysaki ben seni seviyorum seni daha fazla kırmamak için braz ayrı kalalım dedm sense kıvılcım yarattın Senden özür dilemek gibi bir şansım var mı bilmioyorum Ama özür diliyorum ben kimseye benzmeye çalışmıyorum Büyükler affedicidir affetmek güzeldir sende affet

 16. üZgÜnÜm...   28 Aralık 2009 at 17:07

  bn hep hata yaptım sn hep affettin… artık özür dilemeye ne yüzüm ne gücüm kalmadı… affedersen beni çok sevindirirsin anlatamayacağım kadar. çünkü seni çoooook seviyorum. ama affetmessen de anlarım. bundan sonra seni içimde yaşatırım…karar sana kalmış…özür dilerim…

Leave a Reply

Your email address will not be published.