Özür Mesajları

Özür MesajlarıÖzür Mesajları 2020, Özür Dilerim Mesajları

Niye sonuna kadar aklımızda olan kişiye karşı duygularımızı düşüncelerimizi onu kırdığımız için ne kadar üzgün olduğumuzu söylemiyoruz da hep karşıdan bekliyoruz. Eğer hatalı olduğunuzun farkındaysanız ve beklemeyin inanın bana siz üzüleceksiniz.

Neyse bizler burada arkadaşa yada sevgiliye özür mesajları uzun ve kısa olarak hazırladık. Size söyleyeceğim tek şey onları fazla bekletmeden zamanınız varken özür dilemeniz.

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

Ah! Dilim. Söylediklerim yüzünden kalbim dilim dilim. Özür dilerim.

Şu an bana çok kızgınsın biliyorum. Ama lütfen her şeyi açıklamam için bana bir şans ver. Bana bir şans verirsen, beni dünyanın en mutlu insanı yaparsın. Ve bilmeni istiyorum ki, gerçekten çok üzgünüm bebeğim ve umarım beni affedersin!

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime… Seni seviyorum.

Söyle güzel kalbin affetsin beni bir sayfa açalım tertemiz yeni. Çok özür dilerim kırdıysam seni şu an çektiğimi Allah(c.c) biliyor…

Seven insan kolayca hata yapabilir. Hepimiz insanız illa ki hatalarımız olacak ama hatayı telafi etmek öncelikle onu anlamakla başlar. Ben hatamı anladım üstüme düşeni yapmaya hazırım. İznin var mı sevgilim?

Kolay değildir hataları yok saymak. Sen zaten hep mükemmel bir erkek/kadın oldun. Her durumu düzeltmek için elinden geleni yaptın. Bırak şimdi de ben durumu düzelteyim yeter ki sen sadece ‘’bağışladım’’ de.

ÖZÜR DİLERİM MESAJI

Sevgilim ne olur darılma bana seni üzgün görmek yıkıyor. İnsan hata yapar sözüm yok sana, bir sitemin bile yürek yakıyor…

Son zamanlarda çok gergin zamanlar geçirdim. Garip davrandığımın farkındayım ama inan bana hiç bir şey seninle ilgili değildi. Son dönemlerde kaba ve kırıcı olduğum için çok üzgünüm. Özür dilerim hayatım!

İlgili Makaleler

Sen benim canımsın düşmesin yüzün. Öyle hüzün dolu bakmasın gözün. Bizim ile ilgisi yok ettiğim sözün inan bana aşkım içim sızlıyor.

Seni çok üzüyorum ve kendim bile yaptığım hatalardan sıkılmış durumdayım. Ancak bu durumu düzeltmem için son bir şansa ihtiyacım var. Eğer o şansı bana verirsen söz veriyorum her şeyi düzelteceğim.

Sen hayatımdaki en değerli kişisin. Bu yüzden seni üzmek, senden çok benim canımı acıtıyor. Lütfen özrümü kabul et ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya kaldığım yerden devam edeyim.

Gel bu yaşananı kaldırıp rafa, şu üç günlük dünyada sürelim seninle sefa. İnsan sevdiğine eder mi cefa? Seni seven kalbim seni istiyor…

Sen sadece bana karşı değil herkese karşı çok affedicisin. Bu yüzden belki sana karşı kabalık yapmış bu adamı/kadını da affedebilirsin diye düşünüyorum. Özür dilerim aşkım!

Dün sinir anında söylediğim her şey için çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım!

Düşünmeden konuştuğum ve hak etmediğin şeyler söylediğim için üzgünüm aşkım. Hatamı nasıl telafi edeceğim bilmiyorum ama telafi edeceğime emin ol. Sen yeter ki beni affet!

Seni mutsuz görmekten nefret ediyorum ama seni mutsuz eden de benim. Bu yüzden kendimi asla affetmeyeceğim ama senin beni affetmeni bekliyorum. Lütfen beni affet!

Hiç bir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Unuttun mu geçmişteki hatalarımı bilemiyorum. Neye önem versem, hep dikkat etmeye çalışsam illa ki orada büyük bir hata yapıyorum. Affet beni güzel kardeşim.

Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam aşkım kalbimden özür dilerim içine seni sığdıramıyorum bedenimden de özür dilerim damarlarımda seni gezdirdiğim için.

Özür Mesajları Sevgiliye
Seni çok üzdüm farkındayım farkında olduğum üzüntünün yeniden olmaması için çabalıyorum beni mutlu etmek ister misin? O zaman özür dileğimi kabul eder misin.

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Keşke diyerek uykuya dalmaya çalıştığım gecelerde anladım ki senden ayrı olmam imkansız. Gel sen bağışla beni de ben yine senin biricik sevgilin olayım.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun. Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

Çalışma hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata yapıyorum. Hata yapmamın sebeplerini de sizlere açıkladım. Vereceğiniz karara her zaman saygılıyım.

Seni hak etmediğin bir duruma düşürdüm affet beni seviyorum seni, özür dilerim bir tanem. Hepsi benim hatamdı, barışmak istiyorum.

Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak hatalarını telafi ederler sende hatamı telafi etmemde yardım edersen özür dileğimi kabul eder misin.

Çocuk gibiyim değil mi? Sürekli hata yapıyorum ve doyamadım bu hatalara. Hadi gel öpeyim seni barışalım ve bir daha asla hata yapmayayım.

Duygularını dinle güzelim. İnan onlar sana benim pişmanlıklarımı anlatmaya yetecek. Özrümü kabul et bende yeniden sarılabileyim sana.

Kim ne derse desin hatalarımın fakındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım, senden özür dilerim kabul ediyor musun özrümü.

Özür Mesajları Resimli
Aşkım bitanem seni kırdığım için çok özür dilerim, söylediklerim için çok pişmanım, nolur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.

Sana nasıl bu kadar kötü davranabildim bilmiyorum. İnan bana bir daha asla böyle bir şey olmayacak. Beni lütfen affet bebeğim!

Dünyanın en güzel gözlerine bir kez daha bakabilmek için her şeyi değiştirmeye razıyım. Yeter ki sen beni tekrar kabul et.

Seni kırdığım, kalbini paramparça ettiğim için özür dilerim. Eğer bir yolu varsa kırdığım her şeyi tamir etmek istiyorum.?

Hatasız insan olmaz. O kadar çok hata yaptım ki belki de insan olmamam lazım benim. Sadece pişmanım ve affını istiyorum.

Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Unutturmak için çok zamana ihtiyacım var biliyorum, ancak ben her gün her saat senden özrümü dilemeye devam edeceğim. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/ozur-mesajlari.html

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir ‘af’tır.

Hatalarım olmuş olabilir, ama bu hataları düzeltmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Lütfen beni affet.

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.

Gel de birbirimizin kıymetini bilelim. Çünkü ansızın ayrılacağız birbirimizden. Seni kırdıysam özür dilerim.

Dönüpte beni affet deme olur mu? Bende kırdığım bardaklardan özür diledim ama her parçası ayrı bir yerde.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!

İstersen güneşim ol, ışığınla sar, ısıt beni! Bağışlayan sevgilerle dol, son kez affet yar beni.

O güzel günlerin hatırına benimle yeniden eski günlerdeki aşkımıza dönmeye hazır mısın sevgilim?

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim, bir daha tekrarlanmayacak, kusura bakma canım.

Çok özür dilerim senden baba. Bu kadar ileri gitmek benim haddim değildi, lütfen beni affet.

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum: Seni seviyorum.

Pişman olmak bir şeyi değiştirmiyor elbette, ancak ben yine de senden çok özür diliyorum.

Senden çok özür diliyorum, ben böyle olmasını istemezdim, nolur affet beni yalvarırım.

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Hatamı telafi etmeme izin verirsen, seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yaparım!

Her şey için çok üzgünüm. Seni yeniden kazanmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Özür dilemek büyüklükse, özrü kabul etmekte bir erdemliktir di mi?

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Sensiz bir dünya düşünemiyorum. Lütfen beni affet bebeğim!

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.

Dostluk affetmektir. Affetmeyi bilmek demektir.

Hayatım sensiz anlamsız. Lütfen beni affet!

Pişmanım ve affımı istiyorum.

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. Beni affet prensim seni üzdügüm icin cokkkk ozür dilerim beni affetttttt

 2. Ben ne yaptım biliyomusun ben bu dünyadaki HAYATIM dediğim insani üzdüm ben bu dünyadaki en değerlimi üzdüm senden ozur dilemek icin gram yüzümde yok ben sevdim ben cok sevdim haketmedim ama senin sevgini haketmedim ben hiçbir zan o mutlu insan olamadım ben hiçbir zaman o huzurlu insan olamamıştım o güne kadar o gün ilk el ele tutuştuğumuz güne kadar o günden sonra dünyanın belkide en mutlu insanı oldum ama haketmedim ben üzdüm bilmesemde üzdüm bilerekte üzdüm o HAYATIM dediğim kadınımı üzdüm o sevdiğim canim dediğim kadını üzdüm ben affedilecek bi yerim bile kalmadi cunku beni çok seven kadın beni her seferinde affetti simdi affetcekmi bilmiyorum olsun affetmesende ben burdayım biz 1 dakika bile yan yana durmayınca birbirimizi hic görmemiş gibi özlüyoruz ama bu sefer ne kadar sürede affedersin bilmiyorum belkide affetmessin ben cunki sadece SENI SEVEN BI INSANIM CANIMDAN ÇOK SEVEN BI INSANIM SEN ŞIMDI BENO BELKI AFFETMICEKSIN BELKI HIC AFFETMICEKSIN AMA BUNU DA UNUTMICAGINI BILIYORUM EVDE YANLIZ BI SEKILDE SADECE SENI DÜŞÜNÜYORUM TEK FAZLAM BELKİDE KOLUMDAN AKAN KANLARDIR AMA BEN BEKLICEM BENIM CAMIM SENIN PENCERELERININ HEPSINI GÖRÜYO BELKI ÇIKARSIN BU TARAFA DOĞRU BAKARSIN DIYE BEKLIYORUM BEN ÇOK YANLIŞLAR YAPTIM HAYATIM OZUR DILERIM DEMEYE BILE YÜZÜM YOK BILIYOSUN SENIN AFFINA SIĞINDIM BELKI AFFEDERSIN UMUDUYLA YAŞIYORUM AMA AFFETMESENDE BEN DAHA SANA BISEY DIYEMEM. DERIM AMA ÖYLE SEYLER DERIMKI HEMDE AMA ICINDEN DERIM YÜZÜNE KARŞI SENI SEVİYORUM HATUNUM DEMEYE BULE UTANIYORUM BEN SEVDIM YA SEVDIM BEN ILK DEFA KOLUMU KESDIM BEN ILK DEFA SENIN ICIN AĞLADIM DUVARLARI YUMRUKLADIM SIRF SENI ÜZDÜM DIYE SENDE BILIYOSUN ADIM GIBI BILIYORUM BANU NE KADAR SEVDIGINI AMA ISTERMISIN BENLE DEVAM ETMEK BILMIYORUM SEN ŞIMDI BANA BOYLE DÜŞÜNDÜM DIYEDE KIZICAKSIN ASKIM BILIYORUM SEN NASIL DÜŞÜNÜRSÜN BOYLE DICEKSIN SEN KAFANDA BITIRMISSIN ZATEN SICAKSIN AMA . O ÖYLE BITMIYO KAFADA BEN SEVDIM BEN ÇOK SEVDIM SENIN ICIN ÖLÜMÜ BÖLE GOZE ALIRIM SENIN HAYATIN BOYUNCA MUTLU OLCAGINI BILIM BEN YOKKEN DE BEN BOLUM EMIN OLIM KENDIMI BILE ÖLDÜRÜRÜM. BIZ O ÇOK SEVILEN CIFTLERDENDIK BELKI AFFEDERSEN HALA ÖYLE KALIRIZ AMA. BILMOYORUM BEKLIYORUM KOLUMDA O YÜZLERCE CIZIKLERLE BEKLIYORUM SU ANDA YAPIYORUM EVET AMA SEN GINE KIZICAKSIN BENIM CANIMI NASIL YAKARSIN DIYE SEN BENIM CANIMSIN NASIL YAKARSIN DICEKSIN ACIMADIMI DICEKSIN EVET ÇOK ACIDI ÇOK ACODI KOLUM KIPKIRMIZI OLDU AMA KENDIMI AFFEDEMIYORUM CUNKU BEN SEVDIGIM KADINIMI UZDUM SENI SEVIYORUM KADINIM BEKLIYORUMMM…

 3. beni affet iremnur Sancar senden bin defa diil ömrümün sonuna kadar Özür dilerim kirginsin ama bir şans ver bana ufacık bir şans

 4. Bni affet pandam özür dilerim seni kırdığım icin seni seviyorum.

 5. Dün sana demiştim ya seni sevmiyorum senden nefret ediyorum sonrada sen yüzüme bakmadın benimke konuşmadın tek kelime etmedin bile.Sana bunu dediğim gün gittim odama ağladım paramparça ettim kendimi 4 tane kalp hapı içtim kollarıma derinden jilet çektim. Aslında bu yalandı sevgilim herşey yalandı.Bugün dersi bıraktım 8 saat boyunca seni düşündüm. Aslında tek bugünde değil aklımdan çıktığında yok. Ya ne biliim sen olmazsan yaşayamam yapamam ki ben. Sen hiç üzülüyormusun hiç kahroluyormusun seni çözemedim sevgilim. Aklıma geliyosun darmadağın oluyorum kahroluyorum kendimi kaybediyorum. Ne bileyim böyle durduk yere ciğerim yanıyor yüreğim yanıyor kalbim sızlıyor. Ben seni kendimden herkesten çok sevdim bitanem. Bugün özür diledim senden seni öptüm sende beni öptün ama olmuyo sevgilim kendimi rahat hissetmiyorum tamam barıştık ama kabul et olmuyor arada bi soğukluk var. Keşke böyle olmasaydık. Keşke şimdi yeniden tanışsaydık öyle karşılaşsaydık yada hiç birbirimizi g9rmeseydik. Bilmiyorum kendimi hem çok yalnız hemde çok çaresiz hissediyorum galiba ben hissiz kalmışım sevgilim senin bana yaptıklarından sonra. Ya ben hâlâ nefes alam8yorum hâlâ içim cız ediyo. Ben anladım ki bu aşk beni yakar

 6. Lütfen beni affet Dilek seni üzdüğüm için çok özür dilerim.

 7. SENİ KIRDIĞIM VE DE ÜZDÜĞÜM İÇİN ÖZÜR DİLERİM SEN SİZ GEÇEN HER HER DAKİKA BANA 60 SN GİBİ GELİYOR SENİ UNUTAMIYORUM SENİN BU GÜN TELAFİ ETTİĞİN UNUTNAK KELİMESİ VEDE BAZI İNSANLARIN UNUT DEMESİ BENİM SADECE MEZAR TAŞIMDA OLUR AMA O DABELKİ NE OLUR SEVGİLİ AFFET BENİN BU AŞK HEM BANA HEM SANA YETER…CANSUMMM

 8. kaç gece yalnız geçti hesapla kaç gece bi sonraki günü düşünerek geçti.oysa her sabahı birlikte karşılamak wardı seninle.bu şehrin sokaklarını el ele dolaşmak bakışlara aldırmadan öpmek seni..bu sürgüne bi son wer ömrüm canıma bi can daha kat yüreğimdeki acıya bi son wer..affet beni güzel gözlüm aşka geç kalmayalım..

 9. sevgilim ben senı cok sevdim ama sen beni dinlemeden sildin simdi bu mesaj da beni anla lütfen hani her sabah acan gül domurcukları varya işte ben de sana yenide bu kadar güzel bir arkads lık teklıfın de bulunuyorum beni affet

 10. Ya bişi diyimmi bunlardan bir kaç tanesini karıştırıp mesaj attım ve bana attığı mesaj aynen şu oldu ‘ tamam askm affediyorum ‘ :D Alllaammm çok mutluyummmm :D

 11. Hep ama hep aynı şeyler hani biz hiçbir zaman birbirimizden kopmayacaktık hani ant içtiğimiz günler nerede ? Sözüme alındın oysaki ben seni seviyorum seni daha fazla kırmamak için braz ayrı kalalım dedm sense kıvılcım yarattın Senden özür dilemek gibi bir şansım var mı bilmioyorum Ama özür diliyorum ben kimseye benzmeye çalışmıyorum Büyükler affedicidir affetmek güzeldir sende affet

 12. bn hep hata yaptım sn hep affettin… artık özür dilemeye ne yüzüm ne gücüm kalmadı… affedersen beni çok sevindirirsin anlatamayacağım kadar. çünkü seni çoooook seviyorum. ama affetmessen de anlarım. bundan sonra seni içimde yaşatırım…karar sana kalmış…özür dilerim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir