Özür Dileme Sözleri

Özür Dileme SözleriÖzür dileme sözleri kısa sayfamızda kalbini kırdığınız kişi kim olursa olsun ona karşı söyleyebileceğiniz sevgiliye özür dileme sözleri uzun ve kısa kelimeler cümleler yer alacaktır.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür dilerim!

Umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun ne kadar özür dilesem de duymamazlıktan geliyorsun.. Bitirmek mi istiyorsun bendeki beni ve seni?

Ben yaşamak için seni sevmişim ama sen beni yaşamak için değil zaman geçirmek için eğlenmişsin af edersin!

Yaşama hakkımı sana devrediyorum sen yaşa benim yerime de zaten affetmiyorsun yaşamanın değeri kalmıyor artık benim için tek değer sensin sende ne yapsam geri dönmezsin! af dilesem de gelmezsin vicdansız sevgilim..

Özür Dileme Sözleri

Beni bırakırsan ne olacak hayatında? Mutlu mu olacaksın kendi başına yalan hayatta? Hadi özür diliyorum kabul et yarınlarımıza gülelim hep.

Özür diliyorum sözlerimle özür diliyorum gözlerimle özür diliyorum senden sevgilim. Yanlışlarımla ne olur affet beni kabul et özür dileklerimi..

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim özür dilerim seni aramadığım için, özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için, özür dilerim yaptığım her yanlış için.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. Üzgünüm canım telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye. Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız. Seni seviyorum!”

İlgili Makaleler

Hayalleri yıkılmış bir insanım bu hayatta seni sevmekle buldum kendimi hayatta şimdi beni bırakıp gitme! ne olur affet bu sana aşık olan garibanı.

İnsafına kaldı hayatım sana kaldı umutların özür diliyorum senden seni diliyorum Rabbimden hadi gel ne olur üzme beni.

Özür dilemek erdemliktir bizde sevdik mi Allah(c.c)’ına kadar severiz silersek bir daha aynı ismi kitabımıza yazmayız. Af diliyorum senden yap bir büyüklük erdemlik göster.

Af dilerken gözlerine bakmak istiyorum özür dilerken seni ne kadar sevdiğimi anlatmak istiyorum kelimelerimin içinde ne olur affet beni sevgilim.

Seni o kadar çok seviyorum ki affedeceğini umuyorum çünkü sende biliyorsun seni ne kadar sevdiğimi affetmek istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına.

Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama affedersen her şey daha güzel olacak biliyorum.

Af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin özür diliyorum huzurunda.

Özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bu kadar sevdiğim için..

Seni seviyorum sen ne kadar terslesen de seninle hayaller kuruyorum. Sen beni affetmesen de ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesen de.

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak ne kadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ah çekiyorum..

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

Affettim dersen hayata dönerim yeniden. Hadi gel seni aşkım için bağışladım de bana. Bende şeytanı çıkarayım tecrübesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..

Özürüm kabahatimden büyük olsa da sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni her şeyimle.

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

Hazin bir son istemiyorum bu dünyada ellerimi açtım huzurunda af diliyorum gör artık senin için ağlayan gözlerimi ne olur sevdiğim.

Sevgilim özür dilerim. Senin hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim.

Kırılan kalbini almak istiyorum ellerime yeniden başlamak istiyorum o ölümsüz sevgimize ne olur bir kelime söyle affettim seni de başlayalım yıkılmayacak aşkımıza.

Gemileri yaktın gittin beni de gemilerle yakmaya çalıştın ama sana olan sevgim her zaman gerçekçiydi ufak hatalar yüzünden bitirme bu ilişkiyi affet beni.

Sanıyor musun ki üzülmüyorum gülüyorum bu boş odada, senin için ağlıyorum kendimi affetmiyorum bari sen affet beni belki gülerim.

Kalmadı mı sevgin bana bitti mi her şey bir anda? Seviyorum seni dinlemiyorsun beni affet beni desem de duymamazlıktan geliyorsun beni.

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

Yapılan hataları olgunlukla karşılayıp ona göre değer vermek gerekir affetmeni diliyorum senden onay bekliyorum hadi bırak şu inadı kırma yarınlarımı.

Gitme bırakma ellerimi af diliyorum ağlatma şu yüreğimi sözlerinle vur dayanırım ama giderek vurma yaşayamam sensiz gitme ne olur özür dilerim affet beni affetmesen de gitme hayatımı bitirme.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden…

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla…

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Sağa dönüyorum olmuyor… Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum!

Özür Dileme İle İlgili Özlü Sözler

Akıllı bir kimse, hiçbir zaman özür dilemek zorunda kalmaz. EMERSON

Özür dilemek erdemliktir.

Özür, yalandan daha korkunç, daha kötüdür; üstü örtülmüş bir yalandır çünkü. ALEXANDER POPE

“Özür dilemek üzere gelen din kardeşiniz, niyetinde samimi olmasa da, özrünü kabul edin.” (Hakim)“Din kardeşinin özrünü kabul etmeyen, Kevser havuzundan içemez.” (Hakim)

“Müslüman kardeşinin özrünü kabul etmemek günahtır.” (Ebu Davud)”Özrü kabul etmeyen, özür dileyenin günahını yüklenmiş olur.” (İbni Mace)

Müslümanın özrünü reddetmek mekruhtur.

Özrü kabul etmek ve kusurları affetmek, Allahü teâlânın sıfatlarındandır.

Böyle özrü de kabul etmeyene, Allahü teâlâ azap ve gazap eder. Bir hadis-i şerif meali:”Allahü teâlâ özür dileyenin özrünü kabul eder.” (Ebu Ya’la)

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Biliyorum hata bende… Yaptığım affedilecek bir sey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet…

Özür dilerim çok sevdiğim için hata yaptım. Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!

Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip sana aşık olmaktan!

Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi, banane gidersen ONLAR AĞLASIN!

Zengin bir adam dar bir sokağa girmiş ayni anda yandan bir filozof gelmiş, zengin adam demiş ki ben bir serseri için yoldan çekilmem filozof da demiş ben çekilirim.

Çiçekler bahçesinde geçse de ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsa da ölüm sen buna değersin be gülüm.

Düşlerim vardı görmekten korktuğum,hislerim vardı söylemekten korktuğum, şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum, şimdi sen varsın kaybetmekten korktuğum

Vücudun otobüs, beynin şofördür kalbin şoför maaline geçerse aşık oldun demektir.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim…

Ben senin adını ne sahilde ki kumlara yazdım, nede ormandaki ağaçlara kazdım. Ben senin adını gece gündüz kalbimde yaşattım.”AŞKIM

Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için…

Senin için yaptıklarımı yazmaya kalksam satırlar yetmez! Senin için düşündüklerimi anlatsam aklın almaz. Bir hata yüzünden böyle her şey bırakıp gidilmez güzelim…

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni özür dileme sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Aşkım seni bilmeden de bilerek ‘de olsa özür diliyorum sen beni affet mesen de çoooooook özür diliyorum !

 2. Aşka bazen güvenmek gerek ben bu güvençi veremedim özür dilerim aşk’m herşey için af diliyorum affet beni ne olur

 3. sevmeyederken neden yaptıklarınıbilmiyorum ama herşeyeramen sevicem unutcam herşeyi

 4. Hayatımda hic cimri olmadım taki seni tanıyana kadar.senin sevgni ne kimseyle paylasa blırim nde sensiz yaparım. sylediklerim agr oldu ama sevgmde bencil davrandım,bunu degstıremem ama aynı şekilde davranmam özür dilerim seni kırdgm icin beni affet ltfn seni cok seviyorum

 5. bende bugün çok değerli bir insanı kırdım.. bu öğretmenim için:

  hayatta insan sevdiğini çoğu kez kırar onlar unutulur ama bazende bir kırar geri dönüş yoktur. bende bu durumdayım . artık senden bir umut bekliyorum cevabın olumlu olmasını çok istiyorum. ne kadar bende kırgın olsam da sana , bir özürü çok görmüyorum. bugüne kadar yatığım herşey için çook ama çook özür diliyorumm. sizi çok seviyorum..
  nimet hocam

 6. yaşananlara saygın bna sevgin varsa.aşkımız adına bn ö.dilerim hayatımın anlamısn sadece sen olacaksın iyiki varsın. bni affettgn gunu olene kdr bekliycem seni cok seviyorm…

 7. arkadaş için beni bırakıyosan .arkadaşlarımın ve kendim adına özür dilerim artık sevmem bil bunu ……………

 8. sevgilim senden çok özür dilerim…bugün seni kırdım ben sadece seni merak ediyordum ve sen beni tersledin…bu merakım sana verdiğim değerden kaynaklanıyor lütfen özürümü kabul et seni çok seviyorum canımın içi

 9. dünyada iki gül olsa biri beyaz biri kırmızı eğer sen beni unutursan kırmızı güller solsun bende seni unutursam beyaz gül kefenim olsun…

 10. ben sonsuzluk gemisine bindiğimde sen bi kere dönüpte bakmadın be sevgili ben öyle yalnız kaldığımda son bi kere bakmadın bana sevgili bu kalbimde cok büyük yara actı artık israilin ıragı sevmediği gibi bende seni sevmeyecegim sevgili……..

 11. seni sevdiğim için yüreğimi sana verdiğim için özür dilerim

 12. bunca yaşananları bir çırpıda silmek bu kadar kolaymı ha insafsız. hiç mi sen de bir etki bırakmadı bu aşk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir