Özür Dileme Sözleri

Reklamlar

Özür Dileme SözleriAnlamlı özür dileme sözleri kısa 2019 sayfamızda kalbini kırdığınız kişi kim olursa olsun ona karşı söyleyebileceğiniz sevgiliye özür dileme sözleri arkadaşa dosta olan özürleriniz için uzun ve kısa kelimeler cümleler yer alacaktır.

SANIRIM ÖZÜR DİLEMEK İÇİN ÇOK GEÇ KALDIM AMA YİNE DE SON KEZ ŞANSIMI DENEMEK İSTİYORUM: ÖZÜR DİLERİM!

Umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun ne kadar Af Dilesem de duymamazlıktan geliyorsun.. Bitirmek mi istiyorsun bendeki beni ve Seni?

ben yaşamak için Seni Sevmişim Ama Sen Beni Yaşamak için değil Zaman geçirmek için Eğlenmişsin Afedersin…!!!

Yaşama Hakkımı Sana Devrediyorum Sen yaşa benim yerime de Zaten Affetmiyorsun Yaşamanın Değeri Kalmıyor Artık benim için tek değer sensin sende ne yapsam geri dönmezsin! Af Dilesem de gelmezsin Vicdansız Sevgilim..

Beni Bırakırsan Ne olacak hayatında? Mutlumu Olacaksın Kendi Başına yalan hayatta? Hadi Af Diliyorum Kabul Et yarınlarımıza Gülelim hep..

Af Diliyorum Sözlerimle Af Diliyorum Gözlerimle Af Diliyorum Senden Sevgilim yanlışlarımla Ne Olur Affet beni kabul et özür dileklerimi..

Benim icin çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar Senden beni affetmeni diliyorum Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce Biliyorum bana ne kadar kızdığını, gözlerinden okudum kırgınlığını Affet beni nolur sevdiğim Özür dilerim seni aramadığım için Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için Özür dilerim yaptığım her yanlış için

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için Gerçekten çok üzgünüm Haydi artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım Üzgünüm canım Telafi edeceğime söz veriyorum!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı! Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor ki: “Kırdım seni ama inan çok üzgünüm Bugün için özür dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız Seni seviyorum!”

Hayalleri Yıkılmış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle Buldum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme! Ne Olur Affet Bu Sana Aşık Olan garibanı..

insafına Kaldı hayatım Sana Kaldı Umutların Af Diliyorum Senden Seni Diliyorum Rabbimden Hadi gel Ne olur üzme Beni.

özür Dilemek erdemliktir bizde Sevdikmi ALLAHına Kadar Severiz Silersek Birdaha Aynı ismi Kitabımıza Yazmayız, Af diliyorum Senden Yap bir büyüklük Erdemlik Göster..

Af Dilerken Gözlerine Bakmak istiyorum özür dilerken Seni Nekadar Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Kelimelerimin içinde Ne olur Affet beni Sevgilim.

Seni Okadar çok Seviyorumki Affedeceğini umuyorum çünki sende biliyorsun seni nekadar sevdiğimi Affetmek istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına.

Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum.

af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.

özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bukadar sevdiğim için..

Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende..

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ağ çekiyorum..

Güzel hayatımı Kışa çevirme Sözlerinle Ne olur Affettim De Hadi gel De, Bırakıp Gitme Beni Soğuk Buz Tutmuş hayatımla Başbaşa Bırakma Beni Sensiz bırakma beni geleceksiz.

Affettim dersen hayata dönerim yeniden Hadi gel Seni Aşkım için Bağışladım De bana Bende Şeytanı Çıkarayım tecrubesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..

özürüm kabahatimden büyük olsada sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni herşeyimle..

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

Hazin Bir Son istemiyorum Bu Dünyada Ellerimi Açtım Huzurunda Af Diliyorum Gör Artık Senin için Ağlayan Gözlerimi Ne olur Sevdiğim..

Sevgilim özür dilerim Senin Hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim

Kırılan Kalbini Almak istiyorum Ellerime yeniden Başlamak istiyorum o öLümsüz Sevgimize Ne Olur Bir kelime Söyle Affettim Seni De Başlayalım Yıkılmayacak Aşkımıza.

gemileri Yaktın Gittin Benide Gemilerle yakmaya Çalıştın Ama Sana Olan Sevgim herzaman Gerçekçiydi Ufak hatalar Yüzünden Bitirme Bu ilişkiyi Affet beni.

Sanıyormusunki üzülmüyorum gülüyorum Bu Boş Odada, Senin için Ağlıyorum kendimi Affetmiyorum Bari Sen Affet beni Belki gülerim.

Kalmadımı Sevgin bana Bittimi herşey Bir Anda? Seviyorum Seni Dinlemiyorsun beni Affet beni Desemde Duymamazlıktan geliyorsun beni…

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

Yapılan hataları Olgunlukla Karşılayıp Ona göre Değer vermek gerekir Affetmeni Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı..

Gitme Bırakma Ellerimi Af Diliyorum Ağlatma Şu yüreğimi Sözlerinle Vur Dayanırım Ama Giderek Vurma yaşayamam Sensiz Gitme Ne olur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla…

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Sağa dönüyorum olmuyor… Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum!

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni özür dileme sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Reklamlar

"Özür Dileme Sözleri" için toplam 12 yorum yapmış

 1. ahmet   22 Şubat 2016 at 17:32

  Aşkım seni bilmeden de bilerek ‘de olsa özür diliyorum sen beni affet mesen de çoooooook özür diliyorum !

  Cevapla
 2. Pınar   29 Temmuz 2014 at 18:42

  Aşka bazen güvenmek gerek ben bu güvençi veremedim özür dilerim aşk’m herşey için af diliyorum affet beni ne olur

  Cevapla
 3. aysenur yasar   03 Kasım 2013 at 17:48

  sevmeyederken neden yaptıklarınıbilmiyorum ama herşeyeramen sevicem unutcam herşeyi

  Cevapla
 4. fatih   15 Eylül 2013 at 11:21

  Hayatımda hic cimri olmadım taki seni tanıyana kadar.senin sevgni ne kimseyle paylasa blırim nde sensiz yaparım. sylediklerim agr oldu ama sevgmde bencil davrandım,bunu degstıremem ama aynı şekilde davranmam özür dilerim seni kırdgm icin beni affet ltfn seni cok seviyorum

  Cevapla
 5. Almina   09 Aralık 2011 at 19:25

  bende bugün çok değerli bir insanı kırdım.. bu öğretmenim için:

  hayatta insan sevdiğini çoğu kez kırar onlar unutulur ama bazende bir kırar geri dönüş yoktur. bende bu durumdayım . artık senden bir umut bekliyorum cevabın olumlu olmasını çok istiyorum. ne kadar bende kırgın olsam da sana , bir özürü çok görmüyorum. bugüne kadar yatığım herşey için çook ama çook özür diliyorumm. sizi çok seviyorum..
  nimet hocam

  Cevapla
 6. ihsan   02 Kasım 2011 at 13:49

  yaşananlara saygın bna sevgin varsa.aşkımız adına bn ö.dilerim hayatımın anlamısn sadece sen olacaksın iyiki varsın. bni affettgn gunu olene kdr bekliycem seni cok seviyorm…

  Cevapla
 7. özgür   25 Ağustos 2011 at 20:27

  arkadaş için beni bırakıyosan .arkadaşlarımın ve kendim adına özür dilerim artık sevmem bil bunu ……………

  Cevapla
 8. cml   31 Ocak 2011 at 22:32

  sevgilim senden çok özür dilerim…bugün seni kırdım ben sadece seni merak ediyordum ve sen beni tersledin…bu merakım sana verdiğim değerden kaynaklanıyor lütfen özürümü kabul et seni çok seviyorum canımın içi

  Cevapla
 9. arya   27 Ocak 2011 at 22:17

  dünyada iki gül olsa biri beyaz biri kırmızı eğer sen beni unutursan kırmızı güller solsun bende seni unutursam beyaz gül kefenim olsun…

  Cevapla
 10. güll   22 Ocak 2011 at 08:38

  ben sonsuzluk gemisine bindiğimde sen bi kere dönüpte bakmadın be sevgili ben öyle yalnız kaldığımda son bi kere bakmadın bana sevgili bu kalbimde cok büyük yara actı artık israilin ıragı sevmediği gibi bende seni sevmeyecegim sevgili……..

  Cevapla
 11. eylül   16 Nisan 2010 at 11:36

  seni sevdiğim için yüreğimi sana verdiğim için özür dilerim

  Cevapla
 12. esmer melek   24 Kasım 2009 at 14:12

  bunca yaşananları bir çırpıda silmek bu kadar kolaymı ha insafsız. hiç mi sen de bir etki bırakmadı bu aşk

  Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.