Af Dileme Sözleri

Sevgiliden af dileme sözleri sayfamızda karşınızdaki sevdiğinizden yada aşkınızdan af dilemek için söyleyeceğiniz sözleri bulabilirsiniz.

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

Yapılan hataları olgunlukla karşılayıp ona göre değer vermek gerekir. Affetmeni diliyorum senden onay bekliyorum. Hadi bırak şu inadı kırma yarınlarımı.

Sevgiliye Af Dileme Sözleri

Af Dileme Sözleri

Gitme bırakma ellerimi af diliyorum ağlatma şu yüreğimi sözlerinle vur dayanırım ama giderek vurma yaşayamam sensiz. Gitme ne olur özür dilerim affet beni affetmesen de gitme hayatımı bitirme.

Umutlarımı geleceğime bağladım hayaller kurdum şimdi sen bunları silmek istiyorsun ne kadar af dilesem de duymamazlıktan geliyorsun.. Bitirmek mi istiyorsun bendeki beni ve Seni?

Af dilerken gözlerine bakmak istiyorum. Özür dilerken seni ne kadar sevdiğimi anlatmak istiyorum kelimelerimin içinde. Ne olur affet beni sevgilim.

Seni o kadar çok seviyorum ki affedeceğini umuyorum çünkü sende biliyorsun seni ne kadar sevdiğimi. Affetmek istiyorsun sende hadi af diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına.

Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama affedersen her şey daha güzel olacak biliyorum.

Af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affettim de sonunda. Seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.

Özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bu kadar sevdiğim için..

Seni seviyorum sen ne kadar terslesen de seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesen de ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesen de..

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak ne kadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ağ çekiyorum..

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

Affettim dersen hayata dönerim yeniden. Hadi gel seni aşkım için bağışladım de bana. Bende şeytanı çıkarayım tecrübesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..

Özürüm kabahatimden büyük olsa da sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni her şeyimle.

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

Sevgilim özür dilerim. Senin hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim.

Kırılan kalbini almak istiyorum ellerime yeniden. Başlamak istiyorum o ölümsüz sevgimize ne olur. Bir kelime söyle affettim seni de başlayalım yıkılmayacak aşkımıza.

Gemileri yaktın gittin benide gemilerle yakmaya çalıştın ama sana olan sevgim her zaman gerçekçiydi ufak hatalar yüzünden bitirme bu ilişkiyi affet beni.

Sanıyor musun ki üzülmüyorum gülüyorum bu boş odada, senin için ağlıyorum kendimi affetmiyorum bari sen affet beni belki gülerim.

Kalmadı mı sevgin bana bitti mi her şey bir anda? Seviyorum seni dinlemiyorsun beni affet beni desem de duymamazlıktan geliyorsun beni.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet!

İlgili Makaleler

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

Şey nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık şey dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara yani özür dilerim.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki? Onun için? Özür dilerim canım!

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Yaptıklarım için af diliyorum senden. Bir tanem seviyorum seni ne olur affet beni.

Hayalleri yıkılmış bir insanım bu hayatta. Seni sevmekle buldum kendimi hayatta. Şimdi beni bırakıp gitme! Ne olur affet bu sana aşık olan garibanı.

İnsafına kaldı hayatım. Sana kaldı umutlarım. Af diliyorum senden. Seni diliyorum Rabbimden hadi gel ne olur üzme beni.

Sana derdimi anlatmak istedim, sen kendini dinledin haklıydın, çok anlamlıydın arkana bile bakma, yüreğim sana, gözlerin düşlerime emanet, ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen için…

Kısa Af Dileme Sözleri

Bir uçurumdan aşağı düşüyor olsam sende orada bir dal olsan seni tutup incitmektense ölmeyi tercih ederim.

Ey dost aklımda, fikrimde ve zikrimdesin bana hayat veren iksirdesin! Gözden ırak olsanda sen her zaman aklımdasın.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici onlar kadar güzel ama aranızada bir tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Seni bir serçenin gözyaşları kadar seviyorum, bilir misin sen o gözyaşları ne kadar değerlidir serçe ağladığında ölürmüş bende ölümüne seviyorum seni iste…!

Aşk, gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalsa da, dikenlerin hesabını gülden soramazsın.

Elini yağmurlu bir günde pencereden dışarı uzat tuta bildiğin yağmurlar kadar sen beni seviyosun tutamadığın yağmurlar kadar ben seni seviyorum…

Bir gün karşılaşırsak ayrıldığımız yerde, eller gibi davranıp görmemezlikten gelme…

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet? Tekrar yazıyorum Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın. Ne olur beni affettiğini söyle?

Gitmek Gerekir Bazen,Yüreği Dinlendirmek Ve Yalnızlığın Seni Olgunlaştırmasını Beklemek İçin! İşte Vakit Geldi Sevgili O Gün Bu Gündür!

Eğer sensiz olacaksa yarın! Ben yokum şimdiden!

Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, ne de yıldızlı aksamları! Özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım, ölümsüz olurdum “Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın”

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte.

Fırlatmıştım kalbimi uzağa, en uzağa. Denk gelirde rastlar diye bir yıldıza. Yanılıp susturdum, ağrımın çağrısını, çağrımın köhnemiş ağrısını.

Oysa kim bilir ki, yanağımda yangınlardan çok önce o yarin bıraktığı öpüş izi var. Yüreğimde anılardan kalan bin düş izi var.

Kanmadım aynalara sana kandığım kadar içimde bir boşluk sana yandığım kadar.

Bir çift yeşil göz yüzünden içimde bir sonbahar acıyor; öyle acıyor ki, acılar acısız kalıyor, mevsimler üstüme devriliyor, kışlar kışsız kalıyor…

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Bugün çok gerginim, stresliyim. Sesim sürekli ağlamaklı kafam o biçim. Ama sen beni tanır, bilirsin bana katlanırsın. Farkındayım bugün üzdüm seni, ama sen beni bilir susarsın aşkım.

Bana sürekli öyle hemen parlama, kızma derdin. Ama bu kadar da kolay alınma. Durma uzakta öle yaklaş ve sarıl bana. Bana sarıldığında hiç bişe düşünme. Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma

Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür Dilerim aşkım.

Bir rüyaydın benim için uyandığımda yoktun yanımda. seni kaybettiğimi biliyorum. ayrılmamızın üzerinden 22 ay geçmesine rağmen sana hala aynı aşkla bağlıyım. ve seni asla unutmayacağım. Lütfen affet beni.

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet…

Hatalar yapılmasa affetmenin güzelliği olmazdı hayatta… Çok üzgünüm… Lütfen beni affet…

Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet…

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..

Seni incetmemin tek sebebi, seni her şeyden çok sevmem. Seni sevmesem böyle bir hata yapmazdım. Sevgimize affet beni hayatım.

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Samimiyetime inan ve beni affet bir tanem… Sensiz olamam.

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Hayatta kimseden özür dilemedim ama gururum aşkımdan öte değil. Senden özür diliyorum aşkım. Lütfen beni affet.

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum: Seni Seviyorum.

Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür dilerim aşkım.

Seni incitmemin tek sebebi, seni her şeyden çok sevmem. Seni sevmesem böyle bir hata yapmazdım. Sevgimize affet beni hayatım.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir aftır…

Uzun Af Dileme Sözleri

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim.

Ben seni istemeden yürekten kırmış olabilirim. Sonra da bütün suçu sana yüklemiş olabilirim. Sen bana birden kızıp çok ağır konuşmuş olabilirsin. Ardımdan çekip gidip aramamış sormamış olabilirsin. Bak hayat geçiyor, aşk gurur dinlemiyor affet beni gözümün nuru…

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım. Üzgünüm canım. Telafi edeceğime söz veriyorum!

Bir rüyaydın benim için uyandığımda yoktun yanımda. Seni kaybettiğimi biliyorum. Ayrılmamızın üzerinden 22 ay geçmesine rağmen sana hala aynı aşkla bağlıyım. Ve seni asla unutmayacağım. Lütfen affet beni.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

Bana sürekli öyle hemen parlama, kızma derdin. Ama bu kadar da kolay alınma. Durma uzakta öle yaklaş ve sarıl bana. Bana sarıldığında hiçbir şey düşünme. Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma.

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yok senden başka beni affet ne olur bir tanem…

Hiçbir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

Daha fazla vakit kaybetmeyelim, ya sen gel ya da ben geleyim. Yeter artık inat etmeyelim, birbirimize emek verelim hatalıydım özür dilerim.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet!

Şey nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Bak hayat geçiyor, aşk gurur dinlemiyor. Ya sen gel ya da ben geleyim. Hiç bitmedi sana sevdam benim. Birbirimizi artık affedelim…

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni af dileme sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

7 Yorum

  1. Sana affedilemeyecek kadar büyük hata yapan birine akıl sınırlarının bittiği yerden başlayacak ceza vermek istiyorsan bütün samimiyetlnle affet. hissedilen herşeyi arsivleyen kadar, kendisiyle en iyi biçimde ilgilenecektir. M.A

  2. Sevmem demiştim ama olmadi sevdim bir kere… sen benimsin anla sen benim olmalisin.. bal kokan dudaklarını özledim sevgili

  3. bilseydim bugün seni son görüşüm oldugunu sana sarıldığımda hiç bırakmazdım
    gözlerine baktığimda kapamazdım gözlerimi
    kopardılar beni senden ama nolur wazgeçme bizden aşkimizdan ömrümüzden
    KOPARSALARDA BENİ SENDEN VAZGEÇMİCEM SENDEN!!!

  4. soytarılık etmeden güldüre bilmek seni ekmek çalmadan doyura bilmek ve haksızlık etmeden doğan güneşe bütün aydınlıkları içine süzebilmek gibi mülteci isteklerim oldu ara sıra biliyorsun şimdi iyi niyetlerimi bir bir yargılayıp asıyorum bu son olsun be bu son olsun buda benim sana yarılırken mazeretim olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir