Acı Sözler Acılı Sözler

Kısa Acı Sözler Kısa ve Anlamlı Acılı Sözler 2019

Hayatta her zaman insanın yüzü gülmüyor ve bazen öyle anlar geliyor ki yada bazıları sizleri öyle hale getiriyor ki ne yapacağınızı ne edeceğinizi bilemiyorsunuz.

Acı SözlerBu sayfamızda sevgiliye acı sözler facebook twitter paylaş yapabilmeniz için acılı sözler kısa olanlarını hazırladık.

Acısı acımdan derin. Tutsam ellerinden, üşür ellerin! Cahit Sıtkı Tarancı

Benim derin acılarım üfleyince değil, üzmeyince geçer.

Kırdım Artık hayatımı bakamam geriye gururum ayaklarının önünde bir kağıt parçası oldu acıyla bıraktığın kalbim ise artık acıyı temizleyen bir paspas oldu hayatım sadece senin acılarını temizlemekle geçiyor lanet olsun!

Öyle zor geliyor ki bazen anıları hatırlamak kalbim daralıyor gözlerimden yaş akıyor ama yinede anıları hatırlıyorum ne olursa olsun bu acıyı çekmek zorundayım ben severek ayrıldım!

Yabancı bir şarkı gibiyim, dinleyenim çok anlayanım az.

Siyahın En derin karanlıklarına kapattın beni elime bir acılı kalp verdin terk ettin yaşamayı aldın elimden hayatın güzelliklerini aldın kötülükleriyle bıraktın beni..

Öyle çıkarsız, öyle içtendi ki yüreğimin en derinindeki yerin; çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok.

Ucuz bir sevginin kurbanı olmuşum, geç fark ettim fark ettiğimde kalbimi vermiştim sana insafsız! şimdi acılar içinde bıraktın beni yapayalnız Vicdansız! acılı sözler damar

Bıraktım kendimi Artık bakmıyorum hayata, kapandım odama yaşamıyorum Sanki Bu hayatta ne şarkılar ne şiirler teselli etmek harabe gönlümü ben Acılara gömülmüşüm Kimse Alamaz Gönlümü..

Gerçekten yaşanan sözlerim bunlar kimse kaldıramaz içimdeki acıları bir gencin çığlıkları bunlar anlamaz sevmeyen anlamaz çekmeyen acıyla bir dünya var hayatımda nereye baksam onu görüyorum karşımda…

Sana karşı kalbimde derin sözler saklarım, senin bana bir bakışın için bu dünyayı yakarım, yeter ki gel de yalın ayak yola çıkarım.

Buruk bir hayatın buruk bir acı hatırasıyım hayatta ne yalnızlığıma ağlarım nede acıyan kalbime sadece sana ağlarım akıp giden zamanıma üzülürüm..

Nefretimi sana yazsam ne olacak sonunda yine acı çekecek seven kalbim seni seven kalbim acılar içinde kaybolacak sonunda senin hayatımda kaybolduğun gibi.

İçimde yalnızlıklar içimde ayrılıklar ve içimde bunların tüm acısı sen bakma bana gül oyna yaşa kendi hayatında ben acılarımla terk edilmişim bu dünyada mutsuz etmek istemem kimseyi acılarımla..

Yanlış zamanlara kapıldım seninle yanlış bir aşkı yaşadım seninle acıyı yazdın kalbime gittin sebepsizce lanet ediyorum sana!!!

Sen sadece kalbimin değil acılarımı da kalbime yazansın sen beni benden alıp bir boşluğa atansın nefret ediyorum senden nefret ediyorum seni sevdiğim için acılı kalbimden.

Ben ağlarken yanımda yoksan, ben gülerken gölge yapma.

Başka bir hayat yok artık sevdim sevildim ağlattın güldüm ah aldım beddua ettim ama ben sadece anladım ki bu dünyada yalanları yaşamışım şimdi acılarla gidiyorum elveda size acılarımla mutluyum başka mutluluk istemem dünyamda.

Acılı sözlerMutluluğun resmini çizemem ama acının heykelini bile dikerim.

Acı çeken yüreğimi atıyorsun karanlıklara sevgimden anlamıyorsun hep beni yok görüyorsun bu hayatta şimdi gidiyorum hayatından acılı duygularımla elveda sevgilim elveda.

Bir yalnızlık şarkısı olmuşum değersiz hayatımda bir seni sevmiştim bir enin için acıya göğüs germiştim sende bırakıp gittin beni hayat gibi acıyorum kalbime acıyorum bu sevgilere.

Zaman bitmiş hayatımızda sadece yaşamaya çalışıyorum renksiz dünyamda. Zaten renklerimi aldın götürdün benden. Acı ile bıraktın kalbimi sadece kalbimi değil acı ile bıraktın bedenimi karanlık dünyamda.

Bırakıp gitsem de zamanı unutsam da sevgini hatırlamak istemesem de güzel günleri terk etmiyor sevdan beni acı ile yanıyor içim bitmiyor ateşin içimde yanıyorum sessizce ve sensizce.

Gururumu bıraktım artık acı ile kaynaştım hayatımı acı ile paylaşıyorum sen ise gururumu çiğniyorsun büyük bir mutlulukla helal olsun sana.

Yalnızlık çeksem de içimde acılar bırakmaz beni ağlatır her gece. Sen bırakıp gittin ya acılar kaldı yüreğimde, bir acılar bırakmadı kalbimdeki terk edilmiş sevdayı..

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Millet dayı olmuş etrafı boş bıraktık çakal dolmuş yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri şey meğersem buymuş harbiden halimiz DUMAN olmuş..

Seni sevdim diye sanma kalbim yetimdir ölürüm de yalvarmam aşkım asaletimdir.

Dağ dağa erişir de seven erişmez adaleti zalim zalimle bölüşür süremedim sefasını gençliğim ziyan sefir alemlerin vefasızı beni mahvetti.. Zalimlerin cezasını mevlam versin

Acı sözler resimliBeni yarım bırakma, başkasına can olur. Beni yarına da bırakma, can bu belli mi olur.

Bir insanın akıllı olmasına bir şey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın.

Her gün kendime yeni bir beyaz sayfa açıyorum anladım ki sayfa siyah dahi olsa imzayı atan kalemin rengidir. ^^İnsanın Kendisi^^

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim… Bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim. Şu an ne haldeyim ne dertteyim nereden bileceksin be gülüm… Onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim.

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Bense seni senden habersiz seven biriydim…

Umutsuzluğu ihraç eden bir çok ülkenin herhangi bir şehrinde bıraktım seni, inzivaya çekilmiş bu hikayenin hüzün dolu tetiğini çoktan çektim, seni öldüreli çok oldu.

Ay ağlıyor sevipte kavuşamayanlar için. Yıldızlar şarkı söylüyor sevipte sevilmeyenler içim. Bende ağlıyorum sevipte kavuşamadığım aşkım için.

En uzun gecen yasımı tuttuğun gün olacak sabahlara kadar ağlayacaksın pişman olacaksın ama elinde sana verdiğim kırmızı gulden başka hiç bir şeyin olmayacak.

Acılı sözler resimliHer ne kadar bu hayatta hep yalnız kalmış olsak da, sevdiğimiz bizi sırtımızdan vursa da, yıkılmayız ve hep ayaktayız. Her darbede yıkılmak değil zorluklar karsısında ayakta kalabilmektir yaşamak. Unutmayın ki ağaçlar ayakta ölür!

Ben küçücük bir bebektim sen kocaman bir sevda… Ben senin ellerinde büyüdüm sen benim yüreğimde…

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin. Aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!!

Gönüller birdir vücutlar ayrı olsa da yaşananlar güzeldir mazide kalsa da umurumda değil dünyalar yıkılsa da biz sevdiğimizi unutmayız o bizi unutsa da.

Dünü düşünüyorum dün geçti yarına umut var mı? Gençliğe de güvenmem ölenler hep ihtiyar mı?

İsterdim ki benimle mutlu olalım acı hayatın içinde isterdim ki acılarla boğuşalım hayata meydan okuyalım seninle.

Sen Beni Mutluluklarımı Başlattın Bir Süre Sonra Acılarımı Çoğalttın. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/aci-sozler-acili-sozler.html

Sen bir gülsün sen koklamak istedim benim olmanı istedim dikenlerinle hayatımı aldın canımı acıttın.

Resimli acı sözlerGözün arkada kalmasın, bende senden vazgeçtim.

Acı olan Kaderimde mutlu Olmak istedim Sevgisiz yüreğimde bir ışık olursun diye bekledim.

Sen ne kadar zalim olursan Olur Acıtsan da Yüreğimi Seviyorum Seni.

Söylesen de suratıma bu kalp senin başkası olmaz bundan sonra.

Acılar içinde geçse de ömrüm seni sevmiş bu deli gönlüm.

Acı çekiyorum gecenin soğuk havasında acı sözlerinle ısınıyorum senden mahrum sersefil odamda.

Bıraktım kendimi artık bakmıyorum hayata, kapandım odama yaşamıyorum sanki. Bu hayatta ne şarkılar ne şiirler teselli etmek harabe gönlümü ben acılara gömülmüşüm kimse alamaz gönlümü..

Gerçekten yaşanan sözlerim bunlar kimse kaldıramaz içimdeki acıları bir gencin çığlıkları bunlar anlamaz sevmeyen anlamaz çekmeyen acıyla bir dünya var hayatımda nereye baksam onu görüyorum karşımda…

Buruk bir hayatın buruk bir acı hatırasıyım hayatta ne yalnızlığıma ağlarım nede acıyan kalbime sadece sana ağlarım akıp giden zamanıma üzülürüm..

Resimli acılı sözlerBir de giderken hakkını helal et derler. Haram ettikleri hayattan helallik isterler!

Ve bazıları yokken bile vardır. Fazlasıyla.

Sev ama mevsimlik olmasın! Yazın açıp, kışın solmasın.

Yalnız olmak, yanlış bir kalpte olmaktan iyidir.

Her şeyi içine atarsın da kendini atacak yer bulamazsın.

Özür dilerim gözlerim. Ben sevdim sen ağladın.

Bazı insanlar yağmuru hisseder. Diğerleri ise sadece ıslanır.

Hatırlayıp da üzüleceğine, unut da yüzün gülsün.

Belki yağmura gerek kalmazdı insanlar bu kadar kirli olmasaydı.

En sağır edici ses, acı çeken bir kadının suskunluğudur.

Sanki tüm hayatım boyunca yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim.

Toprak, sevdiklerimizi aldığı için mi böyle güzel kokar?

Anlatamıyorum ki ben derdimi, gözlerine bakıp konuşamıyorum ki.

Aramızda bir harfin lafımı olur sevgilim? Ha g’ittin’ Ha ‘ittin’.

Mendil satan çocuğun burnunu koluyla silmesi kadar acımasız bu hayat…

İnandığım değerler değişmedi, inandığım insanlar değişti sadece.

Acı sözler facebookSonunda aşk acısı olsa da sev, çok sev. Usul usul gir yüreğime, kalbim bağrım çatlasın!

En çok güvendiklerimiz öğretiyor bize, kimseye güvenmememiz gerektiğini.

Şimdi söndü ışık sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Dünya ahiret acımsın artık.

Yalan dünyanın ipine takılmışız, kurtulalım derken hep dolanmışız!

Beni hep yanlış anladın zaten sen. ‘Geleceğim’ ol demiştim, ‘gel ecelim’ ol değil.

Sevmek; saatlerce öpüşmek değil. Öpmek için saatlerce düşünmektir.

Sevdiklerinizi incitmeyin. Çünkü onları bir gün incitmek için bile bulamayabilirsiniz.

Hiç kimseye acınızı göstermeyin. Çünkü ateşinize odun atacak kişi var.

Her tesadüf bir başlangıçtır; finali sen oynarsın, perdeyi kader kapatır.

Ne çok isterdim bir atkı olmayı üşüdüğünde boynuna sarılmayı benimki de hayal işte.

Seni seviyorum diyenin aşkından şüphe et. Çünkü Aşk sensiz ve dilsizdir.

Eski yaralarımızın acılarını dindirecek şefkatli bir el beklerken, yeni yaralar sahibi olduk.

Acılı sözler facebookSeni affedecek kadar olgunum ama tekrar güvenecek kadar aptal değilim.

O nasıl? diye soruyorlar. Öldü galiba diyorum, çünkü ömrü yettiği kadar yanımda olacaktı.

Mutluluğu herkesle paylaşabilirsin ama acıyı paylaştığın insanlar özeldir.

Ve öyle bir konuş ki bir şehir gibi mesela İstanbul gibi de ki ölümüne kadar seveceğim seni.

Belki hiç bir şey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi!

Çocuk olsam yeniden… Bir tek düştüğüm için acısa içim ve kalbim; çok koştuğum zaman çarpsa.

Acıtıyor değil mi? En çok önemsendiğin insan tarafından göz ardı edilmek.

Dünya unutursa dönmeyi, rüzgar unutursa esmeyi, aşıklar unutursa sevmeyi, belki o zaman unuturum seni.

Bir göz bir göze neler anlatır bilmem ama bir söz bir gözü yıllarca ağlatır.

Bakma bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma ben hep gülerim ve gülerken kimse yalan olduğunu anlamaz.

Ne zor değil mi yüreğinde aşk diye taşıdığına yabancı olmak. Alaattin Çağıl

Sanmayın ki mutluyum. Attığım her adımda eceli bekliyorum, konuştuğum her kelimede ölümü sayıklıyorum.

Önce sevdiğin terk eder seni ardından uykun. Sonra ne sevdiğin gelir ne uykun!

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni acı ve acılı sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

"Acı Sözler Acılı Sözler" için toplam 45 yorum yapmış

 1. Memo   24 Eylül 2017 at 19:39

  Sen tatlı bir liseli ben ise hayatı olmayan bir serseri hor görme be liseli hor gördüğün o serseri bir lisenin eseri memo kisak

  Cevapla
 2. mehmetali   23 Ocak 2017 at 19:00

  Annem yaşı ilerledikçe elim kolum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün sol yanım ağrıyor..

  Cevapla
 3. davuttt.04   06 Aralık 2015 at 10:23

  Benim aşkım senin hayallerine bile sığmaz!..

  Cevapla
 4. belarus....   09 Şubat 2013 at 20:10

  eyer hayat bı sınavsa adımı yazar çıkarım

  Cevapla
 5. deniz   19 Aralık 2012 at 15:55

  tren yolun da çiçek
  tren buradan geçecek
  seni sev meyen pezemek
  sigara içmeyecek

  Cevapla
 6. seni seviyorum   23 Kasım 2012 at 23:08

  sevdiğime bir ceza verebilseydim onun da benim onu sevdiğim gibi beni sevmesini isterdim

  Cevapla
 7. rabia salman   21 Kasım 2012 at 16:45

  seni çok seviyorum aşkım salman…

  Cevapla
 8. dilara   29 Ekim 2012 at 23:09

  dipsiz karanlık kuyu benim mekanım dokunmayın alışkınım aralamayın karanlığımla barışığım bukader ben kaderime boyun eydim ışıktan korkuyorum aralamayın görünce günün ışıltısını yenıden o karanlığa dönemem işte ben ozaman yaşayamam ben kapattıkca karanlık olsun dedik ce aıkdı herkapanış canımdan can aldı nefesiz kaldım belkıde içimceki yanlızlık yorgun ben bitkin hani yaşamak isterya insan yasamak sanırım açılan ışık yaşama hevesimi artırıyorki baktıkca biran ohbe nekadar güzel dunya var diyip hiç ummadığım anda itikleniyorum yine o karanlığa işte ozaman ben bir kac sene birden ölüyorumm dokunmayın ben karanlığımda mutluyum ..

  Cevapla
 9. seda   09 Ağustos 2012 at 13:42

  sahte aşklar bilmedin kadar uzakta gercek aşklar ise bilmedein kadar yakındadır ama dogru secime baglı(ya ben yazar olmak istiyorum yazdıgım onda söz vrki hiçbirini anlamıyorlar

  Cevapla
  • Sinan   26 Kasım 2017 at 13:16

   Aynen öyle Seda hanım

   Cevapla
 10. Satı mehmet dilek   27 Haziran 2012 at 22:11

  KADERDE YÜZÜNÜDE GÖRMEDEN AYRILMAK VARMIŞ DEMEK PARAMPARÇA KALBİMİ SOKAKLARA SERPTİM KUM TOZ HALİNDE ŞİMDİ UZAKLARDAYIM RAHAT AL NEFESİNİ KORKMA ÇIKMAM BİDAHA KARŞINA AMA UNUTMA NEFES ALIRKEN RÜZGARA KARŞI DURMA DAYANAMAM BELKİ ALEVLENİR YÜREĞİMDEKİ KIVILCIM ALDIĞIN NEFESE DOĞRU İTERSE RÜZGAR BENİ DURAMAM TEKRAR KALBİNİN DERİNLİKLERİNE (SATI MEHMET DİLEK )

  Cevapla
 11. nehir   11 Nisan 2012 at 21:09

  arkadaşlar size tek bir cümle söyleyeceğim AŞK YALANDIR AMA SEVMEK DEĞİLDİR !!!! bunu unutmayın arkadaslar

  Cevapla
 12. VaNlı   20 Şubat 2012 at 20:38

  aşkın yalan sevdanın dolan olduğu yerdeyim…!Tek aşkım AnaM tek dostum ise GölGem bundan sonra …

  Cevapla
 13. oğuz   24 Aralık 2011 at 23:12

  sevipte sevilmeyenlere gelsin.. Aslında bu şehir mahsum günahsız içindeki kullar kalpsiz vefasız kimi ümit verir terk edip gider kimi can yakmakla olmuş VİCDANSIZ..!!!!

  Cevapla
 14. uğur şahin   20 Aralık 2011 at 15:31

  trabzon merkez ,akıllı olsun herkez, çatılır kaşlar kesilir başlar en büyük aşklar trabzonda başlar.farkımız tarzımız trabzonlu olmamız , ya tam sustururuz, yada kan kustururuz, bu alemde ne kral ne de kural tanırız, çünkü biz sapına kadar”TRABZONLUYUZ”

  Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.