Ayrılık Sözleri

Son Güncelleme: 05.01.2021 06:04

Ayrılık sözleri kısa, duygusal ayrılık sözleri ve bu konularla ilgili başka yazılar bu sayfamız içerisinde sizlere sunulacaktır.

İnsan bazen istemeden yada isteyerek ayrılmak zorunda kalır ve bunu da karşısındakine anlatmak için yada üzüntüsünü belli etmek için cümleler yazmak ister. Bizde bu amaçla bazıları uzun bazıları kısa olacak şekilde sizlerin işine yaracağını düşündüğümüz sözleri burada yayınladık.

Neden durgunsun sorusuna cevap aramaktan ve bunu sormasınlar diye gülümsemekten yoruldum artık..!

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

Ayrılığın dillere yazılara dökülmüş halini okuyacaksınız burada. Mutlaka sizin de başınıza gelmiştir yada şu anda ayrılığın izlerini taşıyorsunuzdur. O zaman doğru yerdesiniz demektir.

”Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın. Ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” Şems-i Tebrizi

”Son sigaram gibiydin sen sevgili, kıyamazdım içmeye. O cebimde kırıldı, sen kalbimde.” Yılmaz Erdoğan.

Öpüşmeyi bilmeyen kız, gözleri yere bakan erkek; Aşk size yakışır.

Bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun birine, gün gelir hatır bile soramazsın.

Sırtından vurana kızma, ona güvenip arkanı dönen sensin. Arkandan konuşana da darılma, onu insan yerine koyan yine sensin.

Öyle içten ki. Öyle yüreğimin en derininde ki yerin. Çıkarı yok. Çıkası yok. Çıkarasım yok.

Güzel yüzüne tatlı sözüne aldandım sana değil geçirdiğim zamana yandım senden gelecek beklemişim boşuna sen bana ayrılıkları tanıttın!

Bıraktım hayatı bıraktım yaşamayı senin sayende istemiyorum artık hayatta mutlu olmayı ayrılıkları yaşadım artık ayrılıklarla bu hayata katlanırım.

Ayrılığı kalbine yalnızlığı kendime, anılarımızı dibi olmayan denizlere bırakıyorum elveda.

Kalmadı artık içimde sana ait bir ben kalmadı bende senin için taşıdığım kalp ayrılıklar öldürdü içimdeki seni, ayrıldık artık sevgilim.

Eskisi gibi olmaz bilirim sevgiler, artık sevgilerin diğer adı olmuş ayrılıklar, sevmekten korkuyorum ayrılık yaşamak istemiyorum.

Bana kalan gözyaşlarım olsa da, inadına resimlerine aşık olacağım.

Sensizliğe yelken açtı gözlerim, sensizlik oldu yeni dertlerim.

Gülen yüzlerimiz ağlamaya başladı işte ne sevgi kaldı içimde ne bir duygu bıraktın seninle olan dünyamda. Ayrıldık sonunda mutlu ol başka aşklarda elveda!

Yaşanan güzellikler kaldı anılarımızda şimdi maziye bakarak ağlıyorum geçen zamana aldatılan sevgilerle harcamışım zamanı ayrılıklarla bitireceğim bu zamanı.

Ayrılık Sözleri
Geleceğim, bekle dedi, gitti. Ben beklemedim, o da gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu. Ama kimse ölmedi. Özdemir Asaf

Çıkma karşıma artık mutlu olamıyoruz biz sadece boş bir mutluluğa inandık şimdi anladık ki olamıyoruz bir bütün en iyisi son sözüm bu elveda sana ayrılık girdi aramıza.

Yazık biten sevgilere yazık geleceğe gülen yüzlerin ağlayarak bitmesi. Şimdi bir ayrılık şarkısı yazıyorum sana ne olur bu şarkıyı dinledikten sonra bir daha adımı anma.

Ayrılıkları getirdim kendi dünyama haran rüzgarları içimde esiyor savuruyor beni amansızca, bir seni sevdim bu dünyada birde ayrılıkları sevdim istemeden de olsa..

Yaralı kalbim artık bunları kaldıramaz. Benim gibi kimse aşkı için ağlayamaz. Aşkıma ağladım senin gibi yalancı bir insana değil kendi içimde yaşadığım aşkı sevdim, seni sevmedim, şimdi ayrılıkları yazıyorum kalbime. Seni hiç yazmadım bu kalbe kendini teselli etme sevildin diye!

Sevdim seni yalansızca şimdi gidiyorsun arkana bakmadan, yaşanan bunca güzel günlerin hatırına bir elveda bile demiyorsun ayrılıkları bırakıyorsun beni hayatımdan soğutuyorsun!

1 Gün önce gülen yüzlerimiz şimdi ağlıyor, senin için atan kalbim şimdi ne yapıyor bilmiyorum o son mesajın yok mu işte AYRILIK konusu olan, işte o beni kendimden değil hayatımdan soğuttu.

Ayrıldıktan sonra seninle yeniden başlamak istemem ya sev beni insanca yada çek git hayvanca!

Aynı dili paylaşsak da seninle aynı duyguları yaşamıyoruz içimizde sadece konuşmak olmuyor aşk defterinde anlamakta gerekiyor sevdiğinde, sende bu kabiliyet yok sana güle güle ayrılıklar geldi yine.

Senin için harcadım bu ömrümü. Sonunda mükafatım ayrılık mı olacaktı? Sonunda seninle ayrılıkları mı oynayacaktık bu hayatta inanmıyorum artık hayata.

Ben Sensizdim! Akşamın yaklaştığı saatlerde. Kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma , düşünüyorum da çok acı çekmiştim, ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak..

Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/kisa-ayrilik-sozleri.html

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir…

Bir birimize söz vermiştik, bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, yeminler etmiştik, asla ayrılmayacaktık, ama ne oldu bir kış günü, yıldızların bakışlarında, ayrılığımızı söyledik..

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN…

Bir eski dost gibi hatırla beni. Bir selam ver yeter. Unutmuş olsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki, sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür.

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, el tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, bakıp yaptığından utanır mısın?

Bir gün bu köşede sessiz sedasız hıçkıra hıçkıra ağlayacağım, şu lanet kaderime sitemler edip, tanrıya son kez yalvaracağım, güzel gözlerin gelecek aklıma, solup gideceğim en güzel çağımda, sensizlik beni çağırdığında, boş sokaklara haykırdığında, artık burada olmayacağım.

Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Duygusal Ayrılık Sözleri

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme…

Kaldır kadehi ey sevgili! Önce gelişine sonra gidişine. Dibini bulunca gelmişine geçmişine!

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık. Çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun. Bugün bana esersin yarın ellere…

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Bir sevgilim var uzakta Yüzünü göremediğim, sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta elini tutamadığım, saçına dokunamadığım Ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki, gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de, belki bel kilerle dolu bir hayattı bu..

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın. Bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın.

Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım. baktın olmadı,ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi, senin için ölmeye ben çoktan razıyım.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız, bil ki bir yerlerde özleniyorsun.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak.

Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile. Kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Bitmesin isterdim umutlarımız. Bitmesin isterdim duygularımız. Ne çıkar sel olsa göz yaşlarımız. Her şey bitti artık bil bundan sonra..

Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var. Baktığın her yer, gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler var. İşte unutamamamın sebebi de bu. Çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor.

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun.

Bu gül sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün

Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim. Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin.

Ağzımın tadı yoksa, hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam, inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. Attila İlhan

Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, akıllı ise O’nu ayaklarını altında arar. Seninle olmak varken; sensiz kalmak, yaşamak dururken ölmek demektir…

Damar Ayrılık Sözleri

Allah(c.c)’ım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın.

Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi…

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler biri misin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

Aramıza yollar, yabancı kollar, zor yıllar girdi, ümitlerimi, saf sevinçlerimi derken seni kaybettim. Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı. Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.

Geceyi deniz tutmuş, kalbimi hasret, hangi sularda ayak izlerin, hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin.

Geleceği benimle karanlık görüyorsan, umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim, sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Gidersen kim sular fesleğenleri, kuşlar nereye sığınır akşam olunca. Gidersen kar yağar avuçlarıma, gidersen kuşlarda ölür bende.

Gidişinle beni boş bir sedaya bıraktın, şimdiden sayıyorum sensizlik günlerini ve geleceğin günü bekliyorum sabırsızlıkla, o günün sevgisiyle avutuyorum bir parçacık kalbimi.

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere, yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle..

Gittin… Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebilirsin artık geriye, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

Gökte rahmet olsan umudum değilsin seninde yağmurunda ıslanmıyor bedenim kızgınlığım sana değil kendime senin mevsiminde açmıyor açamıyor çiçeklerim.

“Elinden geleni yaptıktan sonra, hala olmuyorsa, sıra ayağından geleni yapmakta: gitmek gibi mesela.”

Gidenin arkasından beddua etmeyin. 3 Küfür, bir tükür. Gittiği içinde çok şükür!

Yanlış yaptık, önce gözyaşlarımızı değil, onlara neden olanları silmeliydik biz.

Bırak artık şu seviyorum ayaklarını bir aya kalmaz onu da terk edersin..!

Ağlama sakın mektubumu alınca aşkım. Gözyaşlarım boşa değil içinde sen varsın.

Ey yalnızlık nikah mı kıydın bana. Her gece helalimmişsin gibi girme koynuma.

Sus..! Hiç başlama elvedalı cümlelere. Bizi değil beni öldürürsün sonra…

Gittin de ayrıldık mı sanıyorsun? Sen orada sigaranı yakarsın, külü benim içime düşer.

Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim…

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir…

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya ölürdüm görsem ömrümden uzansa sensiz geceler…

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün…

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık… Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa…

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin Bir tanem…

Bir karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saltanatından. Yetişir bunca keder bunca elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem diyorum.

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim halde söyleyememek hep bir şeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek…

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır…

Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

Hasretin öldürdü beni. Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz

Elimde denizden çaldığım bir midye var. Denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin.

Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü ayaydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış ben…

Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasız bir hançer gibi sanma ki korkarım ben ölümden.. Acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsin ki ayrılıktan acı.

Sevgiliye Ayrılık Sözleri

Ayrılık Mesajları

Çok zordur bende yaşadığım için az çok biliyorum ve istemeden oluyorsa yani zoraki bir şekilde ayrılıyorsanız insanı daha çok üzüyor. Bu yazımızda ayrılanlar için yada bu durumda olanlara özel karşısındaki kişiye gönderebileceğiniz anlamlı ayrılık mesajları uzun ve kısa olanlarını yayınladık. Kısaca söylemek gerekirse sevgiliye ayrılık sözlerini burada hazırladık.

Silinir Diyorlar En Acı İzler, Bitermiş Kışlarım Gelirmiş Yazlar, Bilmezler Su Gönlüm Derinden Sizler, Unutursun Diye Söylemek Kolay.

Unutmak Zor Anlatmaksa İmkansız Çünkü Sen Unuttukça Hatırlanan ve de Anlattıkça Bitmeyensin. Bir tanem. Seni Seviyorum.

Dünya Bir Efsane Hayat Bir Dram Yaşam Bir Hüzün Sevmek Bir Hata.

Belki Anlamadığım Bir His, Belki Sana Kızamadığımın Belgesi, Belki de Samimiyeti Yanlış Zamanda Yanlış İnsanda Aramanın Çaresiz Anlatılışı İdi.

Seni Bırakıyorum Bir Elveda Bile Diyemeden, Seni Seviyorum, Seni Bile Göremeden.

Ne Zaman Sağır Bir Ressam Kristal Bir Zemin Üzerine Düşen Gulun Çıkardığı Sesin Resmini Yaparsa İşte O Zaman Ben Senden Vazgeçerim…

Sensiz Kaldığım İlk Günden Beri İçimde Bir Umut Vuslata Dair. Akşamları İmzaladım Gözyaşlarımla. Seni Aramıyor Seni Sormuyorsam Bum Senden Vazgeçtim Demek Değildir Bir Daha Böyle Sevecek Olsam Bir Kalemde Silerdim Seni…

Sensizlik Hayat Denen Defterin Zindan Karası Yapraklarına Hasret Kırmızısıyla Mülteci Hüzünler Yazmak Gibi Aşkım…

Acıyı Hissetmiyorum. Sevmeyi Beceremiyorum. Çaresizlik Hiç Bitmeyen Bir Senfoni Sensiz…

Hayatta 4 Yanlış Yaptım Doğmak Yasamak Büyümek Ve Umutlara Sarılmak 1 Tek Doğru Yaptım O Da Seni Sevmek Ama Unutmuşum Güzelim 4 Yanlış 1 Doğruyu Götürdü.

Gerçek Gülüşler Sana Sana Umutlar, Mutluluklar Sana. Sana Yaz, Sana Bahar Rengarenk Çiçekler Bana Yalnızlık, Kış, Kar Ve Sahte Gülüşler Yeter!

Nasıl ki Sensizliği Ben Yaratmadıysam Yaşayacağın Bensizlikte Benim Eserim Olmayacak Üzülme Üzülürsen Yılların Senden Alacağı Tek Şey Gençliğin Olacaktır…

Bir Karanlık Geliyor Yokluğunun Ardından. Ne Zaman Güneş Batsa Bu Son Gecem Diyorum. Vazgeç Yalan Dünyanın Köhne Saltanatından. Yetişir Bunca Keder Bunca Elem Diyorum. Bu Ne Bitmez Ayrılık, Bu Ne Bitmez Özlem Diyorum.

Ben Seni Bir Noktadan Gecen Doğrular Kadar Sevdim, Sen Beni İki Noktadan Gecen Doğru Kadar Anladın…

Aşk Karşındakini Bulunmaz Hint Kumaşı Sanmakla Hıyarın Teki Olduğunu Anlaman Arasındaki Zamandır.

Hadi Git Bırak Beni Eski Kısımda Yarınlarımı Alda Git Ömrüm Boyunca Yaşayacağım Unutuluşları, Hüzünleri Ve Ölümleri Bırak Ve Git..

Sen benim içimde açan bir güldün. Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın yar.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucundan birinin hayatından geçmiş oldun!

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… Yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”.

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki, gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de, belki belkilerle dolu bir hayattı bu.

Ben Sensizdim! Akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı… Seni çok seviyorum.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutma ki bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN!

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Artık anlıyorum hasretten, göz yaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi?

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

Eğer Hayattan Bıkıp Ölüme Doğru Sessizce Yürümek İstersen Yanıma Gelki Sana Sensizliğin Olum Olduğunu Göstereyim…

Belimi Büküyor Böyle Ayrılık. Verdiğin Acılar Hasret Tanıdık. Görmedim Ki Bir Gün Senden Yakınlık. Dönmesen de Geri Fark etmez Artık…

Tutulmuşum Bir Esmerin Yakıcı Gözlerine Neden Sonra Anladım Bütün Bunlar Hep Hayalmiş Tas Bastırdım Göğsüme Bir Sevgili Yerine…

Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın! Keşke Yalnızlığımla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım! Keşke Senin Adin Yalnızlık Olsaydı Ve Ben Hep Yalnız Kalsaydım!

Hep Kalanlara Gidenleri Kattım! Bir Gün Yerine Geçemediler. O Kalanlara Gidenleri Kattım Yine Bir Tane Sen Edemediler. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım..

Seni senle yaşamak varken, neden seni sensiz yaşayayım, seni senle sevmek varken neden seni sensiz yaşayayım inan ki bi tanem bu hiç içime sinmiyor…

Eğer bir gün gökyüzünün kara mavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bil ki kanatlarındaki buruk gülümsemelerle ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek…

Ağlatan Ayrılık Mesajları Uzun

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir..

Ne geri dönecek yolun olacak nede tutunacak dalın kalacak.. korkarım pişmanlık sonun olacak yanlız kalacaksın günün birinde pişman olacaksın günün birinde..

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

Sensiz geçen her gün, Cehennemi yaşarım. Sevginle büyüyen, Hayatı ararım. Dolaşırım sokaklarda, Hep seni ararım. İsmini sorduğum insanlarda, Yine seni ararım. Bir gülücük vardı ya İşte onu ararım. Bulamadığımda ise taklidini yaparım. Ama olmuyor, yinede seni ararım. Bir gün seni, Aradığım yerde bulursam, İlk önce sende, Kendimi ararım.

Bir daha görüşmemekti senin seçimin Seni severken kaybetmek niçin Anlamsız bir öfkeyle doldu için seni kırdım biliyorum bir hiç için Ayrılık nedenini hissediyorum Artık dönüşü yok biliyorum Her gün seni düşünüyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Böyle olmasını da sen istedin Beni zaten hiç sevmedin.

Seziyorum ki kaçacaksın yalvaramam koşamam ama sesini bırak bende Biliyorum ki kopacaksın tutamam saçlarından ama kokunu bırak bende Anlıyorum ki ayrılacaksın Çok yıkkınım yıkılamam ama rengini bırak bende Duyumsuyorum ki yiteceksin en büyük acım olacak içimde ama ısını bırak bende Ayrımsıyorum ki unutacaksın acı kurşun bir okyanus ama tadını bırak bende Nasıl olsa gideceksin Hakkım yok durdurmaya ama kendini bırak bende.

Sana beni sev mi dedim benim için öl mü dedim. Dizlerine kapanıp ta gel kalbime gir mi dedim. Sen istedin, sen istedin ayrılmayı sen istedin. Beni aşka köle edip gençliğimden ne istedin…

Hani bir şarkı duyarsın, hani için geçer biraz, Karamsarlaşırsın, hüzünlenirsin biran, Ağlamak gelir içinden ağlayamazsın bir türlü, Benimkisi böyle bir sevgi, amaçsız, çaresiz, sonsuz…..

Sanma ki vefasız unuttum seni şu seven kalbimi terk eden sen pişmanlık duyup ararsan eğer yüreğin sızlayıp yanarsa eğer neredesin diye sorarsan eğer.. Hasretin Çölünde Sürgündeyim Ben !

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,Ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bi kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var. Baktığın her yer,gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler var. İşte unutamamamın sebebi de bu. Çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor…

Ne unutacak kadar nefret ettin ne hatırlayacak kadar sevdin sana bensizliği bırakıp seni içimden terk ediyorum bitanem.

Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten göz yaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime Ağladım Ağladım Çocuklar Gibi Ağladım..

Çok şeymi istedim senden hiç farkında olmadan bir çiçeğin bile kıymeti var sararıpta solmadan bıktım artık bıktım hep sana hep bana hep bu umutsuz aşka ağlamaktan tek korkum Allah tan birde sensiz kalmaktan…

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Seni çok seviyorum dönmeyeceğini bilsem de bekliyorum beni bıraktın ona gittin olsun yine de kızamıyorum ne olur dön bana bekliyorum seni hala çok seviyorum. Dön artık…

Bu yaşamdaki her şey yalan ve sen benim için bulutlar arkasındaki dokunulmamış bembeyaz bir sevgi yumağısın ve şunu da biliyorum ki tüm sevgime rağmen bu yaşamda sevgisine layık olmadığım tek insan sensin. Sen ki en güzel sevgilere ve en muhteşem duygulara layıksın.

Dilerim tanrıdan yüzün hiç gülmesin Yıllarca benim gibi sevip sende acı çekesin sevgimi bilmedin suç bende mi! seven çeker acıyı sevmeyen ne bilsin.. Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin…

Korkum sevmek değil Korkum sevipte ayrılmak. Korkum ölüm değil korkum senin tarafından unutulmak. Korkum kurşun yemek değil korkum kalleşce vurulmak…

Özleminle yok oldum, karardı gecelerim sönmüş yıldızlar gibi tükendi ümitlerim. Bu ne kahreden yangın, bu ne zamansız gidiş, çıldırmak üzereyim yetiş sevgilim yetiş, bu ne yalancı sevda bu ne anlamsız bitiş, can vermek üzereyim yetiş sevgilim yetiş…

Elbet mutluluk elimi tutacak bir gün, elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazık ki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acıda sevgin kadar geçicidir..

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

Ay doğarken bir söğüdün arkasından, göl yüzünde sisli bir esintiyle, akşamın göğsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma…

Yine sensiz bir sabahın matemini tutuyorum sevgili… Sensizliğin acısı gün geçtikçe tüketiyor beni. Neredesin sevgili hangi şehirde hangi kollarda… Arıyor hüzün dolu gözlerim seni. Aç kurtlar misali bekliyorum bana tekrar dönmeni bana tekrar bağlanmanı… Gel artık sevgili bekletme beni…

Sen son cümle ben noktayım, bitme bensiz bitme sakın! Bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın. Su bende ben kuraktayım. Var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım. Sakın durma gitme sakın…

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı kendi ayrılık ile ilgili sözlerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

188 Yorum

 1. keşke sevmek kolay olsaydı ben bi yıldız gibi parlaktim beni söndürdüler ne ailem nede bi baskasi beni hic sevmediler ben hep ayakta durdum ama artik soldum sanki dünya üstüme geliyor ben dogarken aglamışım düşe kalka büyümüşüm tek gùnahım dünyaya gelmekti dualariniza ihtiyacim var benden esirgemeyin

 2. Gitmek, kaybetmek/ kazanmak deĞildir… gitmek gitmekTİR…. insan İNSAN olduğu sürece, dürüst olduğu sürece kimse kimseyi hayatından çıkarmaz…

 3. Aşık Değilim Sana
  Sevdalıyım Sana Neden Diye sorarsan Bana “Aşk Hevesim Bitene Kadardır.
  Sevda” Nefesim Bitene Kadardır.!!

 4. Bu sözler güzel değil ya ben beğenmiyorum böle sözleri nazım hikmet falan daha güzel sözleri güzel bu sözler kılasik bişey uyandırmıyo ki instagramda güzel sözler falan var daha güzel öyleben beğenmiyorum böle sözleri bi bakıyım dedim hüçte güzel değil

 5. Sizce bir kıza cıkma teklıfı ettım fakat kız baska
  bır erkekle sevgılıymıs ve ya sevgılınden ayrılırsun
  yada benı burada goremmesıın dedım oda ayrıldı
  ve bana cıkma teklıfı ettı ve kabul edıyımmı etmıyımmı sızce

 6. Sen bulut ol ben günes
  Sen yıldız ol ben gükyüzü
  Sen aşk ol ben sevgi
  Sen can ol ben canan
  Ve sen sen ol
  Ben sen olalım

 7. Bazı olayların üzerine gitmemek gerekir zamana bırakmak.Olumsuz olaylarda hep daha kötüsünü düşünûrüm ve şükrederim.Böylesi daha hayırlıymış demek ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir