Elveda Sözleri

Son Güncelleme: 16.01.2020 05:43

Hayatında insan her şeyi saygı sevgi çerçevesinde yapmalı. Ayrılıkları da barışmaları da aynı olgunlukta karşılamalı ve ona göre hareket etmeli. Bu yüzden bizlere yakışan şekilde özellikle sevgiliye karşı gidişlerimize de dikkat etmeliyiz.

Elveda SözleriGüzel elveda sözleri kısa ve uzun yayınlayacağımız bu sayfamızda aşkınıza sevdiğinize arkadaşınıza dostunuza ve hayata dair sevgiliye elveda mesajlarını bulabilirsiniz.

Kırmak değil kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim, gel bana benimle yaşa demek isterdim ama elveda demek istemezdim sana kusura bakma.

Canımı okudu bu hayat hep noktalarla bıraktı beni sonunu hiç getirmedi şimdi benim elimde fırsat ben yazacağım hayat okuyacak ve unutmayacak herkese elveda ölüm geliyorum sana.

Elveda Sözleri 2020

Uykusuz kaldığım geceleri ağladığım saatleri kalbimi çıkarıp atmak istediğim günleri yazdım anılarıma. Şimdi ise gidiyorum elveda.

Tamam dedim artık hayata gidiyorum ölüm kumarına bıraktım hayatı sana mutlu ol elveda.

Bu sözlerimi gecenin soğuk saatlerinde yazıyorum sana. Cep telefonumda adın aşkım olarak kayıtlı kalacak. Kalbimdeki gibi kimse yerini değiştiremeyecek sen inansan da inanmasan da bu kalp hep senin olarak kalacak şimdi elveda diyorum gerçek dünyada görüşmek üzere seni seviyorum.

Rastlantı değil aslında bunlar hepsi yazılmış bir senaryo hayatımızda ya tutar bu hayat filmi Yada Kopar Bir Anda Şuan Olduğu Gibi Koptu hayatım izlenecek bir rolüm kalmadı elveda hayata elveda yalanlara.

Değişmeyen bir şey var oda ölüm nasıl yalanlar bir gün biterse hayata öyle bitecek ve ölüm gelecek işte tek gerçek ve asıl gerçek hayata elveda demek için erken mi bilmiyorum ama ölüme merhaba demek için koşuyorum..

Kalbim ağrıyor artık çekemiyorum derdi kederi yalanları, yaşamak haram artık gülemiyorum sevemiyorum istemiyorum, karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum başaramıyorum korkuyorum, elveda demek istiyorum gidiyorum bitiriyorum ve hayata gülüyorum!

Ben hayata elveda demek için gelmişim ölüme merhaba diyerek gideceğim…

24 Saat içinde neler yaşadık film gibi neleri kazandık neleri kaybettik, aşkım derken birden nefret ettik severken birden kalplerimize küsüp gittik, şimdi elvedalar için sebepler çoğaldı ayrılıklar için sebeplerimiz elimizde ya sen bana elveda de yada ben sessizce sensizliğe gideyim!

Şimdi daha iyi anlıyorum ölümün sessizliğini, sessizlik sarmış zaten bedenimi sadece eksik olan ölüm gerisi yalan! elveda diyorum sahte renkli hayatıma elveda diyorum ve bu hayatı yaşanmamış sayıyorum gidiyorum.

Elveda gidiyorum işte hayatından şimdi mutlulukları sana veriyorum ben ise elvedalarla gidiyorum güle güle.

Yaşamak buysa silerim! Sevmek buysa giderim, bir elveda ile senide silerim kendimi de silerim!

Hiç aşk sözü yazmadım sana sen ise hep bana elveda sözleri yazdın hayatımda, ölüme gidiyorum sanki yaşamadım yanında!

Elveda diyorum hayata elveda diyorum sebepsiz yaşamaya bir sebebim sen vardın sen bana elveda dedin bende hayata elveda diyorum ölüme merhaba diyorum.

Kış güneşi yaşıyorum hayatımda yalancı. Bir güneş senin gibi soğukta içimi ısıttın gidişlerinle hayatımı kararttın soğuk kış geceleri gibi elveda sana.

Ne güneş bıraktın dünyamda ne yıldız kaldı sıcak akşamlarımda sadece bir sözünle durdu dünya elveda dedin ya işte bittim ben o anda!

Sipariş aşkların bir menüsü olmuşum. Bu hayatta kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata ölümle baş başa.

Bir söz yazmak istiyorum sana içinde ayrılıkların ve elvedaların bol olduğu. Sadece seni yazmak istiyorum sana sen elvedaydın benim hayatımda.

Farksız gecelerin farksız bir hayatın farksız duygularını yaşamışım seninle elveda desem de bir şey değişmeyecek hayatımda o zaman sana elveda diyorum farksız hayatında.

Resimli elveda sözleri“Unutma; her gidiş bir ayrılık değildir. Çünkü; bazen ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hep bıraktığın yerdedir.” William Butler.

Oyuncak gibi hayatım sanki yap boz gibi kaldı bedenim ortada biri gelip kalbimi kırıyor diğeri yapıyor sonra yine kırıyor neler çekiyorum bilmiyorum her sonda elvedayla yüzleşiyorum ve ölüme gidiyorum ne kadar devam edecek bilmiyorum.

Seninle gelecek kurdum ben seninle yaşadım hayatı seninle buldum yeni bir dünyayı şimdi yeniden eski hayatıma gidiyorum yeniden banel hayatıma dönüyorum dünyamı değişiyorum elvedalarla gidip ölümle yüzleşiyorum.

Güzel Mektuplar yazmak vardı Sana içinde Aşk kokan kelimeler yollamak vardı Sana Aslında kelime değil Kalbimi Yollamak isterdim, Elvedalar Yollamak istemezdim Sen istedin istediğini Elde ettin elveda Sana.

Hayata dirensem de hatalarım kabulsüz, hayat bana gülse de gülemiyorum hayata. Hatalarım engelliyor gülmemi elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi..

Yaşanacak bir ömrüm var mı bilmiyorum yarın neler olacak kestiremiyorum sadece aklımda bir sözün kaldı ağlıyorum elvedalara yelken açıyorum.

Yalancı maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum elveda. Sahte dünya elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamir etmeye kalkma kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olacaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara.

Zayıf kalıyorum artık koşamıyorum gülerek ölüme gidiyorum istemeden hayata elveda diyorum kimseye söylemeden. Sessizce bırakıyorum hayatı sizlere elveda diyorum hepinize.

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık bu son satırlarım iyi oku belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Kısa Elveda Sözleri

Elveda diyorum hayata elveda diyorum sebepsiz yaşamaya. Bir sebebim sen vardın sen bana elveda dedin bende hayata. Elveda diyorum ölüme merhaba diyorum..

Kış güneşi yaşıyorum hayatımda yalancı Bir güneş Senin gibi Soğukta içimi ısıttın gidişlerinle hayatımı Kararttın Soğuk Kış geceleri Gibi Elveda Sana..

Ne güneş bıraktın dünyamda ne yıldız kaldı sıcak akşamlarımda sadece bir sözünle durdu dünya elveda dedin ya işte bittim ben o anda!

Sipariş Aşkların Bir menüsü Olmuşum Bu hayatta Kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata ölümle baş başa.

Bir Söz Yazmak istiyorum Sana içinde Ayrılıkların ve elvedaların Bol Olduğu Sadece Seni Yazmak istiyorum Sana Sen Elvedaydın benim Hayatımda.

Farksız gecelerin farksız bir hayatın farksız duygularını yaşamışım seninle elveda desem de bir şey değişmeyecek hayatımda o zaman sana elveda diyorum farksız hayatında.

Oyuncak gibi hayatım sanki yap boz gibi kaldı bedenim ortada biri gelip kalbimi kırıyor diğeri yapıyor sonra yine kırıyor neler çekiyorum bilmiyorum her sonda elvedayla yüzleşiyorum ve ölüme gidiyorum ne kadar devam edecek bilmiyorum.

“Bil ki, insanın değerini varlığı değil, yokluğu gösterir. Unutma, yokluğu bir şey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir.” Fyodor Dostoyevski.

Seninle gelecek kurdum ben seninle yaşadım hayatı seninle buldum yeni bir dünyayı şimdi yeniden eski hayatıma gidiyorum yeniden banel hayatıma döndürüyorum dünyamı değişiyorum elvedalarla gidip ölümle yüzleşiyorum.

Güzel Mektuplar yazmak vardı Sana içinde Aşk kokan kelimeler yollamak vardı Sana Aslında kelime değil Kalbimi Yollamak isterdim, Elvedalar Yollamak istemezdim Sen istedin istediğini Elde ettin elveda Sana.

Hayata dirensem de hatalarım kabulsüz, hayat bana gülse de gülemiyorum hayata Hatalarım engelliyor gülmemi elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi..

Yaşanacak bir ömrüm var mı bilmiyorum yarın neler olacak kestiremiyorum sadece aklımda bir sözün kaldı ağlıyorum elvedalara yelken açıyorum.

Yalancı Maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum elveda Sahte dünya elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamir etmeye kalkma Kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olacaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara..

Zayıf kalıyorum artık koşamıyorum gülerek ölüme gidiyorum istemeden hayata elveda diyorum kimseye söylemeden, Sessizce bırakıyorum hayatı sizlere elveda diyorum hepinize.

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık bu son satırlarım iyi oku belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! elveda sana ve senin hayatına elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Kırmak Değil Kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim, gel Bana Benimle Yaşa Demek isterdim Ama Elveda Demek istemezdim Sana Kusura bakma..

Canımı Okudu Bu hayat Hep Noktalarla Bıraktı Beni Sonunu Hiç getirmedi Şimdi Benim Elimde fırsat ben Yazıcam Hayat okucak ve unutmayacak herkese elveda ölüm geliyorum Sana.

Yaşamak Buysa Silerim! Sevmek Buysa Giderim, Bir elveda ile Senide Silerim kendimi de Silerim!

Hiç Aşk Sözü Yazmadım Sana Sen ise Hep bana Elveda Sözleri Yazdın hayatımda, ölüme gidiyorum Sanki yaşamadım yanında

Sevgiliye Elveda Sözleri Mesajları

Elveda MesajlarıBir otobüs aşkıydı bizimkisi; benim yolum son durak seninkisi müsait bir yerdi.

Ne kadarda zordur değil mi ona gitmeden önce bir şeyler söylemek ve belkide gitme ne olursun kal demek geçtiği halde içimizden bunu diyememek. Giden taraf içinde çok zordur değil mi?

Elveda sevgilim elveda sana göçüp gidiyorum hayatından bıraktım güzel yaşanmamış anıları sana gidiyorum boş bir karanlığa.

Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.

1 Düş gibi başladı mutluluklar yaşandı şimdi terk ediyorum yalan dünyayı bana yaşattığın yalan mutlulukları bırakıyorum sana elveda.

Severken ayrıldı ellerimiz, ağlayarak küstü gözlerimiz hayata. Şimdi nedensiz çıkmazlardayız, sebepsiz elvedalar yaşıyoruz hayatımızda.

Ben seni ağlayan kalbimle sevmişken sana her zaman ağlasa da yüreğim gözlerim gülmüşken sen acımadan elveda dedin bana ben bunu hak etmedim ama sana da elveda.

Sonu gelmeyen bir gecenin içindeyim, sabahlar doğmuyor günlerime yalnızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp küsüyorum hayata elvedaların geliyor aklıma tutamıyorum kendimi haykırıyorum dünyaya.

Sadece hayatın acı bir piyonuyum, dert keder hüzünler bende saklı, seni bulmuşken mutluluğu yakalamışken şimdi ellerimiz ayrı elveda zamanı.

Sana sözlerim sana elveda deme bana seni sevdim bu dünyada ne olur bırakma elveda deme bana.

Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım..

Şimdi gökyüzü karanlık güneş yok sanki yüzümde ne bir sıcaklık nede kalbimde bir heyecan var, artık günlerim karanlık hayatım kalbim gibi soğuk elveda sözlerini dinlemek istemiyorum seni seviyorum.

Acı çeken kalbime tek sözün yeter ölüm gibi gidişime elveda dersen giderim gel dersen her zaman peşindeyim.

Eksik kalan bir hayatın parçası olmuşum tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.

Biraz dertli biraz kederliyim aslında dert biraz değil bakma gururumdan diyorum bunları ben hep dertliyim hep kederliyim elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim senin için nöbetteyim soğuk gecelerde.

Uğruna ölecek kadar sevecek yüreğe sahibim ama seni tanımayacak kadarda gururlu bir karaktere sahibi ya sev beni insan gibi mertçe yada elveda de çekerim giderim sessizce.

Yüzüm hayatın derdiyle çizilmiş her çizgide bir dert var her çizgide aslında sen varsın yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme elveda dediğin zamanların dertleri bunlar.

Kalmadı gücüm gidiyorum üzülme ne olur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaldıracak kadar kalbim kaldı nede hayata katlanacak kadar sabrım kaldı elveda demekten başka seçeneğim yok! şunu unutma adın kalbimde gözlerin hep gözümde olacak elveda.

Sana bir şiir olmak isterdim sana yeniden başlangıç olmak isterdim, ben aslında sana olan bütün güzellikler olmak isterdim ama bir elveda olmak istemezdim.

Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

Gittiğinde anılarım gelecek aklına ağlayacaksın belki pişman olacaksın belki olmayacaksın ama anılardan kurtulamayacaksın şimdi sana elveda dönme bir daha bana!

Yarınsız bir sözüm geçecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini. Gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri. Elveda diyen unutur gider günleri. Ağlayan ise elveda ile kalır baş başa, anlatır derdini. Sen bana elveda dedin, gül hayata şimdi, ağlayacaksın sonunda!

Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana dualarım yinede hep yanında olsun bu son elveda..

Ezdin kalbimi tek lafınla elveda oldu bu aşkın sonunda.

Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi oda anlayacak sonunda gerçekleri saklıyorum kendimden biliyorum haklıyım, sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı çok erken.

Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.

Ay ve yıldız birbirine küsse de benim kalbim sana asla küsmeyecek güneş dünyaya elveda diyemez bir yerde mutlaka doğar güneş dünya istese de istemese de, işte benimde kalbim hep yanında olacak sen istesen de istemesen de elveda desen bile seninleyim bunu unutma.

Elveda diyorum sana bakma yüzüme ağlayan duygularınla yaşanmamış say sevmemiş say beni bırakıyorum hayatı sana dönem bir daha bana elveda son sözüm sana.

Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda.

Uzun Elveda Sözleri

Vedα şαrkıIαrı çαIıyor etrαfımdα sαnki gördüğüm her şey αyrıIdığımızın resmi nereye bαksαm kopmuş bir hαyαt nereye bαksαm αğIαyαn gözIer nereye bαksαm eIvedαIαr yαInızIαrın dünyαsındα bir yαInızım..

SeninIe geIecek kurdum ben seninIe yαşαdım hαyαtı seninIe buIdum yeni bir dünyαyı şimdi yeniden eski hαyαtımα gidiyorum yeniden bαneI hαyαtımα döndürüyorum dünyαmı değişiyorum eIvedαIαrIα gidip öIümIe yüzIeşiyorum.

Gözüm, kuIαğım, kαIbim, αkIım hep sende, senden αyrıIαmαm istesem de istemesem de… HαyαIin her αn gönIümde, gözIerimde, seni seviyorum istesen de istemesen de.

Arαmızα yoIIαr, yαbαncı koIIαr, zor yıIIαr girdi, ümitIerimi, sαf sevinçIerimi derken seni kαybettim bir iki sözIe bir kαç şαrkıyı, αdαIetsiz yαrgıyı birde bu tαIihsiz yαzgıyı kαIbime kαydettim.

Oyuncαk gibi hαyαtım sαnki yαp boz gibi kαIdı bedenim ortαdα biri geIip kαIbimi kırıyor diğeri yαpıyor sonrα yine kırıyor neIer çekiyorum biImiyorum her sondα eIvedαyIα yüzIeşiyorum ve öIüme gidiyorum ne kαdαr devαm edecek biImiyorum.

AyrıIığın resmini çizdim sαrı odαIαrα, yüreğimi soğuttum zemheri αyαzındα. Sonrα uzun uzun rüzgârın güIüşünü seyrettim çαresizce. Ve gecenin en koyuIαştığı yerde öIümü kucαkIαdım mαsmαvi yüreğimIe…

Şimdi gök yüzü kαrαnIık güneş yok sαnki yüzümde ne bir sıcαkIık nede kαIbimde bir heycαn vαr, αrtık günIerim kαrαnIık hαyαtım kαIbim gibi Soğuk EIvedα SözIerini DinIemek istemiyorum Seni Seviyorum.

ÜzüIen kαIbim yeniden mutIu oIur mu biImem sαdece senin için içimde bir nefret gizIi sαkIıyorum onu bir gün geIecek hαyαtını değiştirecek nefretim αyrıIıkIαrı getirecek kαIbine beni yαşαyαcαksın o αn sende!

Bir gün bensiz bir yerde αğIαrsαn her düşen göz yαşındα beni hαtırIα hαfifçe yαğαn bir yαğmurdα sαçIαrını okşαyαn her dαmIαdα beni hαtırIα hiç αşık oIdun mu diye sorαn oIursα oImαdım derken beni hαtırIα seni sevdiğimi dαimα hαtırIα

AğIıyorsundur beIki sormαm sebebini güIüyorsundur beIki hαtırIαmαzsın güzeI günIeri, eIvedα diyen unutur gider günIeri αğIαyαn ise eIvedαyIα kαIır bαşbαşα αnIαtır derdini, sen bαnα eIvedα dedin güI hαyαtα şimdi αğIαyαcαksın sonundα!

Artık günIerim günIerden uzun geceIerim geceIerden yαInız seni sevdiğimden bu yαnα her αcıyı tαttım her çiIeyi gördüm hαyαtın her ciIvesine αIıştım yαInız senin yokIuğunα αIışαmαdım şimdi αnIıyorum αcıdαn hαsretten gözyαşındαn bαşkα hiç bir şey vermemişsin bαnα yıkıIαn hαyαIIerime yok oIαn geçmişime kαyboIαn geIeceğime αğIαdım αğIαdım çocukIαr gibi αğIαdım.

Ay gibi pαrIαk bir gecenin öIüme götürcek kαdαr sihri bir şαrkısısın, seni ben diIde değiI yürekte sevdim senin için ben öIüme not bırαktım αnIα beni ne oIur notum sαdece sαnα eIvedα.

AyrıIık şαrkıIαrı çαIıyor etrαfımdα sαnki gördüğüm her şey αyrıIdığımızın resmi nereye bαksαm kopmuş bir hαyαt nereye bαksαm αğIαyαn gözIer nereye bαksαm eIvedαIαr yαInızIαrın dünyαsındα bir yαInızım.

NOT: Buradaki sözleri beğenmediniz mi? Evet sıra sizde; Sizlerde en güzel elveda sözünüzü yazında bakalım nasıl olurmuş herkes okusun. Nazlim.Net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir