Elveda Sözleri

Reklamlar

Hayatında insan her şeyi saygı sevgi çerçevesinde yapmalı. Ayrılıkları da barışmaları da aynı olgunlukta karşılamalı ve ona göre hareket etmeli. Bu yüzden bizlere yakışan şekilde özellikle sevgiliye karşı gidişlerimize de dikkat etmeliyiz.

Elveda sözleriGüzel elveda sözleri kısa ve uzun yayınlayacağımız bu sayfamızda aşkınıza sevdiğinize arkadaşınıza dostunuza ve hayata dair 2019 elveda sözleri facebook twitter için bulabilirsiniz.

Kırmak değil kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim, gel bana benimle yaşa demek isterdim ama elveda demek istemezdim sana kusura bakma.

Canımı okudu bu hayat hep noktalarla bıraktı beni sonunu hiç getirmedi şimdi benim elimde fırsat ben yazacağım hayat okuyacak ve unutmayacak herkese elveda ölüm geliyorum sana.

Elveda Sözleri

Uykusuz kaldığım geceleri ağladığım saatleri kalbimi çıkarıp atmak istediğim günleri yazdım anılarıma. Şimdi ise gidiyorum elveda.

Tamam dedim artık hayata gidiyorum ölüm kumarına bıraktım hayatı sana mutlu ol elveda.

Bu sözlerimi gecenin soğuk saatlerinde yazıyorum sana. Cep telefonumda adın aşkım olarak kayıtlı kalacak. Kalbimdeki gibi kimse yerini değiştiremeyecek sen inansan da inanmasan da bu kalp hep senin olarak kalacak şimdi elveda diyorum gerçek dünyada görüşmek üzere seni seviyorum.

Rastlantı değil aslında bunlar hepsi yazılmış bir senaryo hayatımızda ya tutar bu hayat filmi Yada Kopar Bir Anda Şuan Olduğu Gibi Koptu hayatım izlenecek bir rolüm kalmadı elveda hayata elveda yalanlara.

Değişmeyen bir şey var oda ölüm nasıl yalanlar bir gün biterse hayata öyle bitecek ve ölüm gelecek işte tek gerçek ve asıl gerçek hayata elveda demek için erken mi bilmiyorum ama ölüme merhaba demek için koşuyorum..

Kalbim ağrıyor artık çekemiyorum derdi kederi yalanları, yaşamak haram artık gülemiyorum sevemiyorum istemiyorum, karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum başaramıyorum korkuyorum, elveda demek istiyorum gidiyorum bitiriyorum ve hayata gülüyorum!

Ben hayata elveda demek için gelmişim ölüme merhaba diyerek gideceğim…

24 Saat içinde neler yaşadık film gibi neleri kazandık neleri kaybettik, aşkım derken birden nefret ettik severken birden kalplerimize küsüp gittik, şimdi elvedalar için sebepler çoğaldı ayrılıklar için sebeplerimiz elimizde ya sen bana elveda de yada ben sessizce sensizliğe gideyim!

Şimdi daha iyi anlıyorum ölümün sessizliğini, sessizlik sarmış zaten bedenimi sadece eksik olan ölüm gerisi yalan! elveda diyorum sahte renkli hayatıma elveda diyorum ve bu hayatı yaşanmamış sayıyorum gidiyorum.

Elveda gidiyorum işte hayatından şimdi mutlulukları sana veriyorum ben ise elvedalarla gidiyorum güle güle.

Yaşamak buysa silerim! Sevmek buysa giderim, bir elveda ile senide silerim kendimi de silerim!

Hiç aşk sözü yazmadım sana sen ise hep bana elveda sözleri yazdın hayatımda, ölüme gidiyorum sanki yaşamadım yanında!

Elveda diyorum hayata elveda diyorum sebepsiz yaşamaya bir sebebim sen vardın sen bana elveda dedin bende hayata elveda diyorum ölüme merhaba diyorum.

Kış güneşi yaşıyorum hayatımda yalancı. Bir güneş senin gibi soğukta içimi ısıttın gidişlerinle hayatımı kararttın soğuk kış geceleri gibi elveda sana.

Ne güneş bıraktın dünyamda ne yıldız kaldı sıcak akşamlarımda sadece bir sözünle durdu dünya elveda dedin ya işte bittim ben o anda!

Sipariş aşkların bir menüsü olmuşum. Bu hayatta kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata ölümle baş başa.

Bir söz yazmak istiyorum sana içinde ayrılıkların ve elvedaların bol olduğu. Sadece seni yazmak istiyorum sana sen elvedaydın benim hayatımda.

Farksız gecelerin farksız bir hayatın farksız duygularını yaşamışım seninle elveda desem de bir şey değişmeyecek hayatımda o zaman sana elveda diyorum farksız hayatında.

Resimli elveda sözleri“Unutma; her gidiş bir ayrılık değildir. Çünkü; bazen ne kadar uzağa gidersen git, yüreğin hep bıraktığın yerdedir.” William Butler.

Oyuncak gibi hayatım sanki yap boz gibi kaldı bedenim ortada biri gelip kalbimi kırıyor diğeri yapıyor sonra yine kırıyor neler çekiyorum bilmiyorum her sonda elvedayla yüzleşiyorum ve ölüme gidiyorum ne kadar devam edecek bilmiyorum.

Seninle gelecek kurdum ben seninle yaşadım hayatı seninle buldum yeni bir dünyayı şimdi yeniden eski hayatıma gidiyorum yeniden banel hayatıma dönüyorum dünyamı değişiyorum elvedalarla gidip ölümle yüzleşiyorum.

Güzel Mektuplar yazmak vardı Sana içinde Aşk kokan kelimeler yollamak vardı Sana Aslında kelime değil Kalbimi Yollamak isterdim, Elvedalar Yollamak istemezdim Sen istedin istediğini Elde ettin elveda Sana.

Hayata dirensem de hatalarım kabulsüz, hayat bana gülse de gülemiyorum hayata. Hatalarım engelliyor gülmemi elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi..

Yaşanacak bir ömrüm var mı bilmiyorum yarın neler olacak kestiremiyorum sadece aklımda bir sözün kaldı ağlıyorum elvedalara yelken açıyorum.

Yalancı maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum elveda. Sahte dünya elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamir etmeye kalkma kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olacaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara.

Zayıf kalıyorum artık koşamıyorum gülerek ölüme gidiyorum istemeden hayata elveda diyorum kimseye söylemeden. Sessizce bırakıyorum hayatı sizlere elveda diyorum hepinize.

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık bu son satırlarım iyi oku belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Kısa Elveda Sözleri

Elveda diyorum hayata elveda diyorum sebepsiz yaşamaya. Bir sebebim sen vardın sen bana elveda dedin bende hayata. Elveda diyorum ölüme merhaba diyorum..

Kış güneşi yaşıyorum hayatımda yalancı Bir güneş Senin gibi Soğukta içimi ısıttın gidişlerinle hayatımı Kararttın Soğuk Kış geceleri Gibi Elveda Sana..

Ne güneş bıraktın dünyamda ne yıldız kaldı sıcak akşamlarımda sadece bir sözünle durdu dünya elveda dedin ya işte bittim ben o anda!

Sipariş Aşkların Bir menüsü Olmuşum Bu hayatta Kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata ölümle baş başa.

Bir Söz Yazmak istiyorum Sana içinde Ayrılıkların ve elvedaların Bol Olduğu Sadece Seni Yazmak istiyorum Sana Sen Elvedaydın benim Hayatımda.

Farksız gecelerin farksız bir hayatın farksız duygularını yaşamışım seninle elveda desem de bir şey değişmeyecek hayatımda o zaman sana elveda diyorum farksız hayatında.

Oyuncak gibi hayatım sanki yap boz gibi kaldı bedenim ortada biri gelip kalbimi kırıyor diğeri yapıyor sonra yine kırıyor neler çekiyorum bilmiyorum her sonda elvedayla yüzleşiyorum ve ölüme gidiyorum ne kadar devam edecek bilmiyorum.

Elveda sözleri resimli“Bil ki, insanın değerini varlığı değil, yokluğu gösterir. Unutma, yokluğu bir şey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir.” Fyodor Dostoyevski.

Seninle gelecek kurdum ben seninle yaşadım hayatı seninle buldum yeni bir dünyayı şimdi yeniden eski hayatıma gidiyorum yeniden banel hayatıma döndürüyorum dünyamı değişiyorum elvedalarla gidip ölümle yüzleşiyorum.

Güzel Mektuplar yazmak vardı Sana içinde Aşk kokan kelimeler yollamak vardı Sana Aslında kelime değil Kalbimi Yollamak isterdim, Elvedalar Yollamak istemezdim Sen istedin istediğini Elde ettin elveda Sana.

Hayata dirensem de hatalarım kabulsüz, hayat bana gülse de gülemiyorum hayata Hatalarım engelliyor gülmemi elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi..

Yaşanacak bir ömrüm var mı bilmiyorum yarın neler olacak kestiremiyorum sadece aklımda bir sözün kaldı ağlıyorum elvedalara yelken açıyorum.

Yalancı Maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum elveda Sahte dünya elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamir etmeye kalkma Kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olacaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara..

Zayıf kalıyorum artık koşamıyorum gülerek ölüme gidiyorum istemeden hayata elveda diyorum kimseye söylemeden, Sessizce bırakıyorum hayatı sizlere elveda diyorum hepinize.

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık bu son satırlarım iyi oku belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! elveda sana ve senin hayatına elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Kırmak Değil Kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim, gel Bana Benimle Yaşa Demek isterdim Ama Elveda Demek istemezdim Sana Kusura bakma..

Canımı Okudu Bu hayat Hep Noktalarla Bıraktı Beni Sonunu Hiç getirmedi Şimdi Benim Elimde fırsat ben Yazıcam Hayat okucak ve unutmayacak herkese elveda ölüm geliyorum Sana.

Yaşamak Buysa Silerim! Sevmek Buysa Giderim, Bir elveda ile Senide Silerim kendimi de Silerim!

Hiç Aşk Sözü Yazmadım Sana Sen ise Hep bana Elveda Sözleri Yazdın hayatımda, ölüme gidiyorum Sanki yaşamadım yanında

Uzun Elveda Sözleri

Vedα şαrkıIαrı çαIıyor etrαfımdα sαnki gördüğüm her şey αyrıIdığımızın resmi nereye bαksαm kopmuş bir hαyαt nereye bαksαm αğIαyαn gözIer nereye bαksαm eIvedαIαr yαInızIαrın dünyαsındα bir yαInızım..

SeninIe geIecek kurdum ben seninIe yαşαdım hαyαtı seninIe buIdum yeni bir dünyαyı şimdi yeniden eski hαyαtımα gidiyorum yeniden bαneI hαyαtımα döndürüyorum dünyαmı değişiyorum eIvedαIαrIα gidip öIümIe yüzIeşiyorum.

Gözüm, kuIαğım, kαIbim, αkIım hep sende, senden αyrıIαmαm istesem de istemesem de… HαyαIin her αn gönIümde, gözIerimde, seni seviyorum istesen de istemesen de.

Arαmızα yoIIαr, yαbαncı koIIαr, zor yıIIαr girdi, ümitIerimi, sαf sevinçIerimi derken seni kαybettim bir iki sözIe bir kαç şαrkıyı, αdαIetsiz yαrgıyı birde bu tαIihsiz yαzgıyı kαIbime kαydettim.

Oyuncαk gibi hαyαtım sαnki yαp boz gibi kαIdı bedenim ortαdα biri geIip kαIbimi kırıyor diğeri yαpıyor sonrα yine kırıyor neIer çekiyorum biImiyorum her sondα eIvedαyIα yüzIeşiyorum ve öIüme gidiyorum ne kαdαr devαm edecek biImiyorum.

AyrıIığın resmini çizdim sαrı odαIαrα, yüreğimi soğuttum zemheri αyαzındα. Sonrα uzun uzun rüzgârın güIüşünü seyrettim çαresizce. Ve gecenin en koyuIαştığı yerde öIümü kucαkIαdım mαsmαvi yüreğimIe…

Şimdi gök yüzü kαrαnIık güneş yok sαnki yüzümde ne bir sıcαkIık nede kαIbimde bir heycαn vαr, αrtık günIerim kαrαnIık hαyαtım kαIbim gibi Soğuk EIvedα SözIerini DinIemek istemiyorum Seni Seviyorum.

ÜzüIen kαIbim yeniden mutIu oIur mu biImem sαdece senin için içimde bir nefret gizIi sαkIıyorum onu bir gün geIecek hαyαtını değiştirecek nefretim αyrıIıkIαrı getirecek kαIbine beni yαşαyαcαksın o αn sende!

Bir gün bensiz bir yerde αğIαrsαn her düşen göz yαşındα beni hαtırIα hαfifçe yαğαn bir yαğmurdα sαçIαrını okşαyαn her dαmIαdα beni hαtırIα hiç αşık oIdun mu diye sorαn oIursα oImαdım derken beni hαtırIα seni sevdiğimi dαimα hαtırIα

AğIıyorsundur beIki sormαm sebebini güIüyorsundur beIki hαtırIαmαzsın güzeI günIeri, eIvedα diyen unutur gider günIeri αğIαyαn ise eIvedαyIα kαIır bαşbαşα αnIαtır derdini, sen bαnα eIvedα dedin güI hαyαtα şimdi αğIαyαcαksın sonundα!

Artık günIerim günIerden uzun geceIerim geceIerden yαInız seni sevdiğimden bu yαnα her αcıyı tαttım her çiIeyi gördüm hαyαtın her ciIvesine αIıştım yαInız senin yokIuğunα αIışαmαdım şimdi αnIıyorum αcıdαn hαsretten gözyαşındαn bαşkα hiç bir şey vermemişsin bαnα yıkıIαn hαyαIIerime yok oIαn geçmişime kαyboIαn geIeceğime αğIαdım αğIαdım çocukIαr gibi αğIαdım.

Ay gibi pαrIαk bir gecenin öIüme götürcek kαdαr sihri bir şαrkısısın, seni ben diIde değiI yürekte sevdim senin için ben öIüme not bırαktım αnIα beni ne oIur notum sαdece sαnα eIvedα.

AyrıIık şαrkıIαrı çαIıyor etrαfımdα sαnki gördüğüm her şey αyrıIdığımızın resmi nereye bαksαm kopmuş bir hαyαt nereye bαksαm αğIαyαn gözIer nereye bαksαm eIvedαIαr yαInızIαrın dünyαsındα bir yαInızım.

NOT: Buradaki sözleri beğenmediniz mi? Evet sıra sizde; Sizlerde en güzel elveda sözünüzü yazında bakalım nasıl olurmuş herkes okusun. Nazlim.Net

Reklamlar

"Elveda Sözleri" için toplam 25 yorum yapmış

 1. betül   21 Nisan 2015 at 16:05

  madem sevmiyorsun beni ozaman sahip çık gözlerine dönüp dolasıp değmesin gözlerime

  Cevapla
 2. Sekvan   29 Temmuz 2014 at 20:39

  GiDeNe eLveDa DeMeDen GiDeNe YoL
  VeRiYoRuz DeSeK iiİ aMa NeYSe GüLe GüLe ~_~M~_~

  Cevapla
 3. FıraT ÇeleBİ   23 Haziran 2012 at 10:21

  Ben Gidince Ne Ben Ne De Sen Ağla BebeğiM.

  Cevapla
 4. sercan   16 Nisan 2012 at 01:50

  hayatında bana elveda demek isteyenler, gözlerimdeki s.klemez ifadeyi iyi kessinler…

  Cevapla
 5. Ecem   28 Ağustos 2011 at 20:57

  Bayramdan 20 gün sonra düğünüm var ama benim düğünüm öldügüm gün olacak çünkü ben başkasını seviyorum ama o beni değil kardeşimi sevdi 2.5 yıl benimle oynadı beni kendine aşık edip sonrada ben seni değil kardeşini seviyorum diyerek terketti beni ama allah kahretsin ki ona hala deliler gibi aşığım

  Cevapla
  • rüzgar   22 Haziran 2016 at 16:54

   Yani şimdi enisten oluyor (::

   Cevapla
 6. MERVE   10 Haziran 2011 at 08:08

  seni seviyormmm derken asla yalan söylemedim….
  yalan söylerken asla seni seviyormmm demedim…
  ama seni gerçekten çoookkk seviyormmmm …
  bitanem… uğur’ummm….. :( :( :( …

  Cevapla
 7. merve   10 Haziran 2011 at 08:05

  güneşin doğduğuda bi gerçek battığıda …
  kalbimin attığıda bi gerçek günün bittiğide…
  ne çıkar tüm gerçekleri saysam tek tek…
  seni seviyorm bitanem işte bu en büyük gerçek…
  aşkım uğur…
  O ŞİMDİ ASKER… :( ÇOK ÖZLEDİMMMM….

  Cevapla
 8. suskun prens   12 Nisan 2011 at 23:31

  hayatta hiç kimseye güwenmeyeceksin sewdigin bi olsa bi gün oda seni terk eder…..hayata sewgiline boş wer diyip gececeksin ..

  Cevapla
 9. betül   09 Nisan 2011 at 19:06

  hayat yanlıslarıyla pencereler yanlızlarla asksa bilinmez duygularıyla ünlüdür

  Cevapla
 10. fatih   03 Nisan 2011 at 11:42

  eLwada deRcesine bakan göZLeRine eywaLLah deRcesine çeKip gideRim..ayıK ol.

  Cevapla
 11. ateşli kız   12 Şubat 2011 at 15:01

  önce duWarıMdaKi sonra KalBiMdeKİ kİRLi
  iSİMlerİ sİldİM

  Cevapla
 12. emine   12 Şubat 2011 at 14:56

  kolumda 3,5 jilet yarası o da bir kahpenin son hatırası

  Cevapla
 13. Qendal   06 Aralık 2010 at 18:05

  Değişen Doğrulara Kalıcı Yanlışlar Yapmak Akıl Kârı Değil

  Cevapla
 14. polocılas   20 Temmuz 2010 at 22:07

  ELVEDA SANA SENİN GİBİLERE ELVEDA BİR GÜN BENİ ARAYACAKSIN BENİ İÇTİĞİN KADEHİNİN SON DAMLASINDA EYERKİ AYIK KALABİLİRSEN BENİ İŞTE O SON DAMLANIELVEDA SANA SENİN GİBİLERE ELVEDA BİR GÜN BENİ ARAYACAKSIN BENİ İÇTİĞİN KADEHİNİN SON DAMLASINDA EYERKİ AYIK KALABİLİRSEN BENİ İŞTE O SON DAMLANIN İÇİNDE BULACAKSIN ELVEDA N İÇİNDE BULACAKSIN ELVEDA ELVEDA SANA SENİN GİBİLERE ELVEDA BİR GÜN BENİ ARAYACAKSIN BENİ İÇTİĞİN KADEHİNİN SON DAMLASINDA EYERKİ AYIK KALABİLİRSEN BENİ İŞTE O SON DAMLANIN İÇİNDE BULACAKSIN ELVEDA

  Cevapla
 15. ENGİN CAN (E.C.Y)   30 Ocak 2010 at 19:59

  ahi evran üniversitesi
  (( HATİCE SENİ SEVİYORUM ÇOK KARARSIZIM SENİ SEVİYORUM HATİCE ))
  (E.C.Y)
  ENGİN GECELER

  Cevapla
 16. fd   28 Ocak 2010 at 15:54

  GIDEN GITMISTIR GITTIGU GUN BITMISTIR BEN GIDENI DEGIL GIDEN BENI KAYBETMISTIR…..

  Cevapla
 17. hasret   28 Ocak 2010 at 14:46

  taş olsan dile gelirdin işte öyle sevmiştim susacak kadar bile
  yanımda değilmişsin geç fark ettim

  Cevapla
 18. Asli   27 Aralık 2009 at 13:38

  meral öle kolay değil bence

  Cevapla
 19. Asli   27 Aralık 2009 at 13:35

  Ben olsaydım ,Kendimi karalara bağlar,Deli yüreğimi dağlar,Dayanamam ağlardım .

  Cevapla
 20. taan   13 Aralık 2009 at 00:13

  yol SEN olsan YORULMADAN yürürüm , rüya SEN olsan HEP uyurum, gece SEN olsan SABAHI hiç istemem, son nefesim SEN olsan ŞİMDİ BEN ÖLÜRÜM…

  Cevapla
 21. taner_ist   13 Aralık 2009 at 00:07

  SENİ SEVİYORUM DERKEN, İNAN yalan SÖYLEMEDİM, yalan SÖYLERKEN VE BEN, SENİ SEVİYORUM HİÇ DEMEDİM, VE BEN SENİ tahmül edeceğin kadar değil, TAHAMÜL EDEMEYECEĞİN KADAR ÇOK SEVMİŞTİM…

  Cevapla
 22. meral   11 Aralık 2009 at 17:59

  GIDEN GITMISTIR GITTIGU GUN BITMISTIR BEN GIDENI DEGIL GIDEN BENI KAYBETMISTIR…..

  Cevapla
 23. meral   10 Aralık 2009 at 14:31

  gidiyorum anne yavas yavas olume gidiyorum neolur anne aglama arkamdan dayanacak gucum kalmadi artik ne bir sevenim var ne bir dostum hep sirtimdan vurulan ben oldum gidiyorum anne gidiyorum…..

  Cevapla
 24. gulbe   26 Kasım 2009 at 20:45

  BeN SeNsIz GeCeN GuNlErE
  YaNaRkEn BeLkI SeN BeNsIzLiYe
  SeViNeCeK SiN SuNu UnUtMa KiIiI
  BiR GuN SeNdE SeVeCeK SiNnNn

  Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.