Hüzünlü Sözler

Reklamlar

Hüzünlü sözlerSevgiliye Anlamlı ve Kısa Hüzünlü Sözler 2019

Ne diyeyim bilemiyorum çünkü hayat istediğimiz şeyleri bizlere sunmuyor her zaman. Maalesef en sevindiğimiz en mutlu olduğumuz anlarda olmadık işler başımıza geliyor. Bu yüzden burada yazdıklarımızı hüzünlü sözler resimli olanları da dahil, sizin eğer başka sayfanız varsa ki bunlar arasında hüzünlü sözler facebook twitter hesaplarınıza da eklemeler yapabilirsiniz.

Keşke hiç büyümeseydik dizlerimiz kanasaydı da kalbimiz hiç kanamasaydı.

O yaşanmış Anıları sil gitsin,Beni nasıl sildiğin gibi, o verdiğin izi, Bırak Unut Beni…

çok çalıştım bu kalpsiz dünyayı sevebilmek için ama sevemedim.

UMUDU Bİ UMUTLA BEKLEDİĞİN OLDU MU HİÇ?

SENİ ÖLESİYE SEVDİM SÖYLEME FIRSATINI DA BULDUM AMA SÖYLEYEMEDİM BU YÜZDEN SENİ KAYBETTİM.

Anlamlı SEN BENİ ÖYLE BİR DURUMA GETİRDİN Kİ DOSTUM BİLE BANA GÜLDÜ BEN SENİ ÖYLE BİR DURUMA GETİRCEM Kİ DÜŞMANIN BİLE SANA AĞLAYACAK.

ANILARLA DOLDU TAŞTI BOŞ ODAM,ANDIKÇA KANADI İÇİMDE YARAM,BİR HAYALİM VARDI BİRDE SİGARAM ,SENİ ANDIM DURDUM SABAHA KADAR.

Yalnızlık ve üzüntü bir araya gelmişse eğer söylenecek bir şey kalmamıştır. hüzünlü sözler facebook twitter

Her yüreğin içinde gizli bir yara vardır benim kinde bir değil bin yara var ama kimse bilmez…

Sevgi güzellik ister gülüm güzellik emek ister güzellik tende değil gülüm yürekte ATEŞ ister

Düşen her yaprakta beni hatırla demiştim. Biliyorsun seni ben ağustosta sevmiştim. Bir görüşte aşık oldum. Adını can tanesi koydum.

Duvarlar da konuşmuyor. Dertlerimi bölüşmüyor. Zalim kullar gülüşüyor. Ölüm Ölüm Öldüm burada canım.

BU RUH BU BEDENDE OLSA DA OLMASA DA TEK SENİNLE ŞAD OLACAK! İÇİMDEKİ ÖLÜMSÜZLÜĞÜN VE TÜKENEN GENÇLİĞİMİN BAŞ HARFLERİNDE SEN VARSIN HER ŞEYİM… İHANETİNİ HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKÜ İHANETİNİN İÇİNDE DE KAHRETSİN Kİ HALA SEVİYORUM SENİ SEN BENİM CANIM, CANIMDAN ÖTE HER ŞEYİMSİN.

Hayalin gözümden bir an gider mi açtığın yarayı yıllar sile rmi adını anmadan günler geçer mi unutmak mümkün mü sevdiğim seni?

SENİ O YALANCI HAYATINLA BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM, BENİ SENSİZ BIRAKTIĞIN GİBİ. SENİ KALBİME GÖMÜYORUM, BENİ TOPRAĞA GÖMDÜĞÜN GİBİ.

Hüzünlü sözler resimli
Hüzünlü sözler resimli nazlim.net
Sükutun da bir sesi var ama onu anlayacak yürek lazım.

Öylesine Sevmiştim ki Seni Kopamazdım Senden, Her Nefesimde Sen Vardın Her Adımda Seninle Yürürdüm, Gözlerimi Seninle Açardım, Sensiz kalınca Anladım Seni Şimdi Daha iyi Anlıyorum Sensizliği..

Yarınlarımı Senin için Büyütürken içimde, Sensiz geçecek. Her Gün için Kapatırdım Odaya kendimi, Şimdi Yoksun yanımda Hüzünlerimle Bıraktın beni..

Bana Koymaz Senin Gidişlerin Bana Koymaz Senin İhanetlerin Bana Koymaz Senin Sözlerin, Çünkü O Sensin Buda Benim…

Hasta Ettin beni Bu yaşımda, Derman Arar Oldum Kapı Kapı Yollarda, Vurdun Gittin Beni Arkamdan, Helal Olsun sana Sende Bıraktın Beni Ardına Bakmadan..

Öylesine Seninle Doluydum ki Öylesine Seni Seviyordum ki Sensiz Bir günüm geçmezken Şimdi Sensiz Bir ömür Boyu Yaşamaya Mahkumum…

Resimlerinde Arar Oldum Mutluluğu, Seni hayal Edip yaşar Oldum içimde, Sensiz Kaldım Bu Alemde, Senin için Vaz Geçtim Kendimden…

Acıya Katlanmaktan Zor Ayrılığı kabullenmek, Aslında Ayrılığı Kabullenmek Acıyı Tatmak Oldu Benim için…

Hüzüm Dolu Yüreğimin Dert Sahibi Bedenimin İhanete Uğrayan Kalbimin, Ölümle Tanıştığı Ruhumsun benim için…

Ne Yaz olsun isterim hayatımda Ne Kış Olsun isterim Sensizliğim de, Sensiz Yaşamak Zaten Yazı Kışa Çevirmekti Yaşadığım Bu hayatta..

Ölümü Tatmak için intihar etmeye gerek yok sensizlik zaten ölüm benim için gülüm…

Yarınsız Kaldım Sebepsiz Kaldım Nefessiz Kaldım En Kötüsü de Sensiz Kaldım Sensiz Gülüm…

Hayatla Bağlarımı Kopardım Artık, Yaşamak istemiyorum Sensizlik Bükdü Belimi Kelimelerim Nefesimde Kaldı Hüzün Çiçeğim..

Seni ilk gördüğüm an huzurun doruklarındaydım sevincin en mükemmelini yaşıyordum, senden ayrıldığım gün ölümün acısını yaşadım sensizliği anladım..

Dert nedir Çeken bilir, Hüzün nedir Ağlayan Bilir, Aşk Nedir Seven Bilir, Ölmek Nedir Terk Edilen Bilir Benim Gibi..

Sensizken yaşayan Bir ölü Gibiyim Sensizlik beni Vurdukça Bu Basit Hayatımda, Adını Anıp Ağlıyorum Sessizce Bir Başıma..

Nasıl Bitti Bu Aşk Bilmiyorum, imkansız Gibiydi Biliyorum, Şimdi Yoksun yanımda Ağlıyorum, Ben Bu hayatı Sensiz istemiyorum!!!

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini farkettim. Yeni bir filiz veremiycek kadar derindi kesip attıkların.Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım…

Resimli hüzünlü sözlerÜzmeyin beni vallahi halim kalmadı.

Hiç kimse görmesin tanımasın beni.. Bu gece çekemem boş muhabbetleri.. Dokunmayın bırakın kendi halime .. Rüzgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece.

Ay değil mevsim değil bir ömür geçti sensiz, keşke böyle sevmeseydim ağlıyorum çaresiz.

Gözlerimden akan her damla yaş kalbimden akan bir damla kan gibi ölmemi istiyorsan durma ağla bu canım sana feda…

İnsan sandım seni yüreğimi verdim yetmedi duygularımı hayallerimi sevdamı verdim. Ama ne yaptın sen anlamadın. Var olan her şeyi kirlettin adam sanmıştım seni. Bitti sana itimadım kayboldu duygularım çıkma karşıma bir tekmede ben atarım kurtuluş sana bu sözler.

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini fark ettim. Yeni bir filiz veremiycek kadar derindi kesip attıkların. Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım…

İnsanların umudunu kırma. Belkide tek sahip oldukları şey odur.

ANSIZIN GELDİN İÇİMİ TİTRETTİN SEN BENİ SEVMEDİN GİT DEDİN GİTTİM!!!

Yağmur Islatmak için Yağıyorsa Aldırmıyorum. Eğer Maksat Beni Ağlatmaksa Ben Seni Düşündüğüm Her Zaman AĞLIYORUM!

Sensiz Yaşamak Yanmaktan da Beter be gülüm….

Hüzünler Buldum kendimi, Sensizliğin içinde Tarumar Oldum gezerim Sokaklarda Serseri, Beni Bıraktın Ya Hüzünlerimin Sözleri Sana Be güzelim..

Bu gece Hüzün Bastı odama üzüntülerim dert ortağım oldu masamda, bir silah bir sözlerin yanımda, ya çekip vurucam kendimi, yada üzütü dolu sözlerimle ölürüm Sensiz Gecemde..

Hüzünlü sözler facebookHadi yalnızlığını idam et bakalım, son arzusunu yerine getirebilecek misin?

Ne Hüzün Bitirdi Beni Nede üzüntün bitirdi içimdeki sevgiyi, Aldatılmak varmış kaderimde Olmayan Aşkmış Sahtêkârlıklarla Süslemişsin Sen hayatını.

Yıllar geçer o benim hep yanımda olur derdim hiç gitmez ellerimi bırakmaz derdim beni unutsa da adımı ve gözlerimi asla derdim meğer varlığımı bile hiçe saymış.

Bilir misin ne zor ıslak gözlerle uyumak,dokununca kanayan bir kalp taşımak,hasret dolu gözlerle etrafa bakmak ve bilir misin ne zor bu hayatı sensiz yaşamak.

Gerçekten inanıp sevseydin beni böyle sabahları beklermiydim hiç? Çoktan yanımda olurdun çoktan… Gece 3-5 nöbetlerine dikmezdin beni.. Sensiz kaldığım ilk günden beri içimde bir umut vuslata dair.. Akşamları imzaladım gözyaşlarımla… Seni aramıyor seni sormuyorsam bu senden vazgeçtim demek değil… Bir daha böyle sevecek olursam bir kalemde silerdim seni…

BENİM SEVDİKLERİM BENİ HİÇ SEVMEMİŞLER ÇOK ÜZGÜNÜM

Her sabah doğan güneş bir sabah doğmaz oldu… Elleri ellerimden kayıp giden yıldız oldu… Giderken bıraktığın tüm renkler siyah oldu…

hani sevdamızla yeneriz diyorduk herşeyi aşkım….!hani aşarız sorunları diyorduk…!malesef sen bi gururunu yenemedin bana geri dönemedin…..!

gülen gözlerim sanmaki bahtiyar,,attığım kahkahalarda binlerce gözyaşı var.. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/huzunlu-sozler.html

Ben yıllarımı kaybettim anılarımı değil.Ben mutluluğu terkettim. Acıları değil.Ben sevgimi yitirdim.Nefretimi değil. Ben yaşamayı unuttum.SENİ değil

Yokluğun var sen yoktun ölüm geldi ölmedim aşkından hatıra diye göz yaşımı silmedim ben bir sana bir bu şehire gül dedim BELKİDE CAN BEN BU ŞEHRİ GÜLLER İÇİN COK SEVDİM >>

İnanıyorsan savunduklarına,arkasında duracaksın…gerek yol cellada çıkarıldığında darağacına tabureye sen vuracaksın…!

Hayat yasandığı kadardır. Ötesi ya hatıralarda bir iz, ya da hayallerde bir umuttur.

Bu kez anladım hüzünlerden bozma mutluluklar yaşıyorum

Hüzünlü sözler hüzünlü mesajlarSıkıntılar gecedir. Dinlen kederlenme, sabah elbet olacaktır. Mevlana

Hatırlamaktan korktuğum tüm anılarımı çöpe attım var mı daha iyisi.

HAYAT YALNIZLIKSA VE SEN YOKSAN NEDEN YAŞAYAYIM Kİ

Sevdiğim ne sensin ne başkası sadece beni kendimden daha çok seven bana hissetmeden seni seviyorum demeyecek biri…

FELEK DERDE ARA VERMEZ DERT KATAR DERDİM ÜSTÜNE KAR GÜNEŞE SIRA VERMEZ YAĞAR ÜSTÜME ÜSTÜME SENİN GİTTİĞİN GÜNDEN BELLİ

Sensiz Yaşamak Yanmaktan da Beter be gülüm….

Hüzünler Buldum kendimi, Sensizliğin içinde Tarumar Oldum gezerim Sokaklarda Serseri, Beni Bıraktın Ya Hüzünlerimin Sözleri Sana Be güzelim..

Bu gece Hüzün Bastı odama üzüntülerim dert ortağım oldu masamda, bir silah bir sözlerin yanımda, ya çekip vurucam kendimi, yada üzütü dolu sözlerimle ölürüm Sensiz Gecemde..

Ne Hüzün Bitirdi Beni Nede üzüntün bitirdi içimdeki sevgiyi, Aldatılmak varmış kaderimde OLmayan Aşkmış SahtêkârlıklarLa Süslemişsin Sen hayatını.

Senden ayrıldığım gün hüzünlü oldu gözlerime yaş yerine hep kanlar doldu

Artık tüm şarkılar hüzün makamında, sensiz bu yüreğimde

Yokluğun gönlümde bir iç savaştır.

Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

Hüzünlü sözler kısaZor insan diyorlar bana, Henüz hayatın o acımasız tarafıyla yüzleşmemiş olanlar.

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!.

Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

Fırtına Ne Kadar Sert Eserse Essin Kayadan Alıp Götüreceği Sadece Tozudur !

KENDIMIZE UZAK BIR RUZGARIZ BIZ, UZERINE KUS KONMAYAN AGACLAR GIBI DURDUGUMUZ YERDE OLUR GIDERIZ. BIR BASKA ALEMDE KENDIMIZ OLMADAN ESERIZ.

”Bazen üzüntüler, gözyaşlarının uzanamayacağı kadar derindedirler.”

”Ne garip bir yol bu dünya. Huzura yürümek isterken hüzüne takılmış gidiyoruz.”

”Hüzün değil bu gözlerimdeki buğu. Sadece anılara daldım da, biraz acıttı işte…”

”Sen gidiyordun ben kalıyordum. Ve birden bir yağmur başladı. Her şeyin susması için.”

”Aşk, karın doyurmaz biliyorum. Kimse bilmez ki; karnımı değil, kalbimi doyurmak için yazıyorum.”

”Seninle paylaşmak istediğim çok şey vardı, en çok mutluluktan yana.”

”Sahip olduğum ama hep başkasınınmış gibi hissettiğim kalp sancımdın sen.”

”Uçurumun kenarında tutunduğum son dal sen olsan bile seni kırmaktansa kendimi uçurumdan aşağı bırakmayı tercih ederim…”

Hüzünlü sözler resimli facebookTekrarı yoktur bazı şeylerin; hayat gibi, aşk gibi, ömür gibi.

”Neyi erken yaşadıysam, ona biraz geç kaldım. Neye en çok çalıştıysam, ondan düşük not aldım. Sen’in kapın açıkken, ben olunmazı çaldım.”

”Günlerdir neden susuyorsun? dedim. Seni rahatsız etmek istemedim dedi. Sustuğu her gün rahatsızdım o bilmedi!”

”Hayat yaşandığı kadardır. Ötesi ya hatıralarda bir iz, ya da hayallerde bir umuttur.”

”Çok solcu tanıdım ama, hiçbiri senin ki kadar kalıcı devrim yapmadı gönlümde!”

”Şu an üzerimde sadece ince bir hüzün var… Ve ben üşüyorum…”

”Gelir gibi yapıp köşeden ‘U’ dönüşü yapıyor mutluluk. Bir türlü mutlu olamadık bizde, ama hala ‘U’mutluyuz.”

”Sen giderken nasıl mı çaresizdim? Anlatayım. Koskoca orman yanıyordu ve benim gözlerimden başka yerde su yoktu!”

”Hüzün, yağmur, yalnızlık… Tüm malzeme hazır. Yaz bir şiir; Harcını da sağlam karıştır ki, tutsun ayrılık!”

”Evet, hüzünlü bir filme ağlarım ama duygulandığım için değil aynı şeyleri yaşamaktan korktuğum için.”

”Sen bakma benim bu kadar hüzünlü şeyler yazdığıma, ben çok gülerim. Ve gülerken hiç kimse yalan olduğunu anlayamaz.”

”Bir mutluluk fotoğrafı bile çektirmedi bu hayat. Kaybolmuş bir anahtar kadar sahipsizim anne.”

Yağmur yağıp nehirlerim taşarsa, bahar gelip çiceklerim açmazsa ya birde yüreğimde yaram azarsa yaramı sarmaya tabibmi gelir?

Gönlümde özlemler, arzular yarım kederler geçiyor şimdi her anım boşlukta çaresiz kaldı kollarım senden ayrılıpta gittigim o gün..

Cehennem yokluğunun, inan diyer adıdır.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni hüzünlü sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. www.Nazlim.Net

Reklamlar

"Hüzünlü Sözler" için toplam 8 yorum yapmış

 1. anonim   16 Kasım 2017 at 16:02

  en iyisi hic kimseyi hayatiniza almayin, yoksa terk edilirsiniz

 2. ramazan   19 Mayıs 2017 at 00:03

  bu hayatta adalet yoktur
  kağıtta yazar gerçekte olmaz…!!!

 3. hüzünlü-gece   01 Kasım 2012 at 14:46

  “”BeN TüM KaLBiMLe GeLmişKeN SaNa
  SeN HaNÇeR SaPLaDıN DuYGuLaRıMa”

 4. aleyna   02 Ocak 2012 at 19:56

  artık farklı sözler zamanı; seni sevmek kaderimse unutmak ecelim olsun …

 5. cemRe   04 Nisan 2010 at 15:24

  süpr sözler Sen Uzaktaysan ßen Yanındayım Sen AteSteysen ßen Kordayım ßirGün ßu Dünyadan Göçersen ßilki Senden Önce Ordayım Sonsuz aSkım..!

  bu sözede bayıldm.. =(( hayata İnş sewenler ayrılmazz

 6. cansu   24 Mart 2010 at 22:31

  bence cok klasıkler.her sayfada aynı sozler artık degıstırmenızın zamanı geldı bence
  daha farklı seyler bulunabılır

 7. cansu   24 Mart 2010 at 22:29

  hiçkimse sevdama senın kadar yakısmadı ve sevdam hıckımseyı senın kadar yasatmadı

 8. melek   04 Aralık 2009 at 23:21

  süper tebrikler

Leave a Reply

Your email address will not be published.