Acı Sözler Acılı Sözler

Son Güncelleme: 21.12.2019 15:23

Acı SözlerAcı Sözler Kısa, Acılı Sözler 2020

Her zaman insanın yüzü gülmüyor ve bazen öyle anlar geliyor ki yada bazıları sizleri öyle hale getiriyor ki ne yapacağınızı ne edeceğinizi bilemiyorsunuz.

Acısı acımdan derin. Tutsam ellerinden, üşür ellerin!

Benim derin acılarım üfleyince değil, üzmeyince geçer.

Kırdım Artık hayatımı bakamam geriye gururum ayaklarının önünde bir kağıt parçası oldu acıyla bıraktığın kalbim ise artık acıyı temizleyen bir paspas oldu hayatım sadece senin acılarını temizlemekle geçiyor lanet olsun!

Öyle zor geliyor ki bazen anıları hatırlamak kalbim daralıyor gözlerimden yaş akıyor ama yinede anıları hatırlıyorum ne olursa olsun bu acıyı çekmek zorundayım ben severek ayrıldım!

Yabancı bir şarkı gibiyim, dinleyenim çok anlayanım az.

Siyahın en derin karanlıklarına kapattın beni elime bir acılı kalp verdin terk ettin yaşamayı aldın elimden hayatın güzelliklerini aldın kötülükleriyle bıraktın beni..

ACI SÖZLER

Ucuz bir sevginin kurbanı olmuşum, geç fark ettim fark ettiğimde kalbimi vermiştim sana insafsız! Şimdi acılar içinde bıraktın beni yapayalnız Vicdansız!

Kim derse “geçer” diye. Ona geçsin bu acı.

Bıraktım kendimi artık bakmıyorum hayata, kapandım odama yaşamıyorum Sanki Bu hayatta ne şarkılar ne şiirler teselli etmek harabe gönlümü ben acılara gömülmüşüm Kimse Alamaz Gönlümü..

Gerçekten yaşanan sözlerim bunlar kimse kaldıramaz içimdeki acıları bir gencin çığlıkları bunlar anlamaz sevmeyen anlamaz çekmeyen acıyla bir dünya var hayatımda nereye baksam onu görüyorum karşımda.

Buruk bir hayatın buruk bir acı hatırasıyım hayatta ne yalnızlığıma ağlarım nede acıyan kalbime sadece sana ağlarım akıp giden zamanıma üzülürüm..

Nefretimi sana yazsam ne olacak sonunda yine acı çekecek seven kalbim seni seven kalbim acılar içinde kaybolacak sonunda senin hayatımda kaybolduğun gibi.

İçimde yalnızlıklar içimde ayrılıklar ve içimde bunların tüm acısı sen bakma bana gül oyna yaşa kendi hayatında ben acılarımla terk edilmişim bu dünyada mutsuz etmek istemem kimseyi acılarımla..

Yanlış zamanlara kapıldım seninle yanlış bir aşkı yaşadım seninle acıyı yazdın kalbime gittin sebepsizce lanet ediyorum sana!

Sen sadece kalbimin değil acılarımı da kalbime yazansın sen beni benden alıp bir boşluğa atansın nefret ediyorum senden nefret ediyorum seni sevdiğim için acılı kalbimden.

Başka bir hayat yok artık sevdim sevildim ağlattın güldüm ah aldım beddua ettim ama ben sadece anladım ki bu dünyada yalanları yaşamışım şimdi acılarla gidiyorum elveda size acılarımla mutluyum başka mutluluk istemem dünyamda.

Acılı SözlerMutluluğun resmini çizemem ama acının heykelini bile dikerim.

Acı çeken yüreğimi atıyorsun karanlıklara sevgimden anlamıyorsun hep beni yok görüyorsun bu hayatta şimdi gidiyorum hayatından acılı duygularımla elveda sevgilim elveda.

Bir yalnızlık şarkısı olmuşum değersiz hayatımda bir seni sevmiştim bir enin için acıya göğüs germiştim sende bırakıp gittin beni hayat gibi acıyorum kalbime acıyorum bu sevgilere.

Zaman bitmiş hayatımızda sadece yaşamaya çalışıyorum renksiz dünyamda. Zaten renklerimi aldın götürdün benden. Acı ile bıraktın kalbimi sadece kalbimi değil acı ile bıraktın bedenimi karanlık dünyamda.

Bırakıp gitsem de zamanı unutsam da sevgini hatırlamak istemesem de güzel günleri terk etmiyor sevdan beni acı ile yanıyor içim bitmiyor ateşin içimde yanıyorum sessizce ve sensizce.

Gururumu bıraktım artık acı ile kaynaştım hayatımı acı ile paylaşıyorum sen ise gururumu çiğniyorsun büyük bir mutlulukla helal olsun sana.

Yalnızlık çeksem de içimde acılar bırakmaz beni ağlatır her gece. Sen bırakıp gittin ya acılar kaldı yüreğimde, bir acılar bırakmadı kalbimdeki terk edilmiş sevdayı..

Seni sevdim diye sanma kalbim yetimdir ölürüm de yalvarmam aşkım asaletimdir.

Dağ dağa erişir de seven erişmez adaleti zalim zalimle bölüşür süremedim sefasını gençliğim ziyan sefir alemlerin vefasızı beni mahvetti.. Zalimlerin cezasını mevlam versin

Acı sözler resimliBeni yarım bırakma, başkasına can olur. Beni yarına da bırakma, can bu belli mi olur.

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Bense seni senden habersiz seven biriydim…

En uzun gecen yasımı tuttuğun gün olacak sabahlara kadar ağlayacaksın pişman olacaksın ama elinde sana verdiğim kırmızı gulden başka hiç bir şeyin olmayacak.

Her ne kadar bu hayatta hep yalnız kalmış olsak da, sevdiğimiz bizi sırtımızdan vursa da, yıkılmayız ve hep ayaktayız. Her darbede yıkılmak değil zorluklar karsısında ayakta kalabilmektir yaşamak. Unutmayın ki ağaçlar ayakta ölür!

Acılı sözler resimliBen küçücük bir bebektim sen kocaman bir sevda… Ben senin ellerinde büyüdüm sen benim yüreğimde…

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin. Aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!!

Gönüller birdir vücutlar ayrı olsa da yaşananlar güzeldir mazide kalsa da umurumda değil dünyalar yıkılsa da biz sevdiğimizi unutmayız o bizi unutsa da.

Dünü düşünüyorum dün geçti yarına umut var mı? Gençliğe de güvenmem ölenler hep ihtiyar mı?

İsterdim ki benimle mutlu olalım acı hayatın içinde isterdim ki acılarla boğuşalım hayata meydan okuyalım seninle.

Sen beni mutluluklarımı başlattın bir süre sonra acılarımı çoğalttın. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/aci-sozler-acili-sozler.html

Hala bilmiyordun sevgilim ben sende bütün aşklarımı temize çektim. Anladığında yapacak tek şey kalmıştı sana, bütün kazananlar gibi terk ettin.

Resimli acı sözlerGözün arkada kalmasın, bende senden vazgeçtim.

Acı olan Kaderimde mutlu Olmak istedim Sevgisiz yüreğimde bir ışık olursun diye bekledim.

Sen ne kadar zalim olursan Olur Acıtsan da Yüreğimi Seviyorum Seni.

O gitti bir daha dönmez artık. Bilmez acı çektiğimi, bilmez onsuz hayallerde yaşadığımı, bilmez yüzümdeki gülücüklerin sahte olduğunu.

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne. “O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü.

Ağacın yaprakları gibi döküldük seninle ayrı yerlere. Oysa ne hayaller kurmuştuk aynı dalın üzerinde.

Bilir misin en sevdiğinin nefes aldığı bir şehre en sevilmeyen olarak uyanmanın verdiği acıyı?

Bıraktım kendimi artık bakmıyorum hayata, kapandım odama yaşamıyorum sanki. Bu hayatta ne şarkılar ne şiirler teselli etmek harabe gönlümü ben acılara gömülmüşüm kimse alamaz gönlümü..

ACILI SÖZLER

Gerçekten yaşanan sözlerim bunlar kimse kaldıramaz içimdeki acıları bir gencin çığlıkları bunlar anlamaz sevmeyen anlamaz çekmeyen acıyla bir dünya var hayatımda nereye baksam onu görüyorum karşımda…

Buruk bir hayatın buruk bir acı hatırasıyım hayatta ne yalnızlığıma ağlarım nede acıyan kalbime sadece sana ağlarım akıp giden zamanıma üzülürüm..

Resimli acılı sözlerBir de giderken hakkını helal et derler. Haram ettikleri hayattan helallik isterler!

Ve bazıları yokken bile vardır. Fazlasıyla.

Özür dilerim gözlerim. Ben sevdim sen ağladın.

Bazı insanlar yağmuru hisseder. Diğerleri ise sadece ıslanır.

Hatırlayıp da üzüleceğine, unut da yüzün gülsün.

Şimdi söndü ışık sustu dudağımdaki sen çalan ıslık. Dünya ahiret acımsın artık.

Belki yağmura gerek kalmazdı insanlar bu kadar kirli olmasaydı.

En sağır edici ses, acı çeken bir kadının suskunluğudur.

Sanki tüm hayatım boyunca yanlış melodiyle dans etmiş gibiyim.

Toprak, sevdiklerimizi aldığı için mi böyle güzel kokar?

Anlatamıyorum ki ben derdimi, gözlerine bakıp konuşamıyorum ki.

Mendil satan çocuğun burnunu koluyla silmesi kadar acımasız bu hayat…

En çok güvendiklerimiz öğretiyor bize, kimseye güvenmememiz gerektiğini.

Yalan dünyanın ipine takılmışız, kurtulalım derken hep dolanmışız!

Sevmek; saatlerce öpüşmek değil. Öpmek için saatlerce düşünmektir.

Sevdiklerinizi incitmeyin. Çünkü onları bir gün incitmek için bile bulamayabilirsiniz.

Hiç kimseye acınızı göstermeyin. Çünkü ateşinize odun atacak kişi var.

Ne çok isterdim bir atkı olmayı üşüdüğünde boynuna sarılmayı benimki de hayal işte.

Eski yaralarımızın acılarını dindirecek şefkatli bir el beklerken, yeni yaralar sahibi olduk.

Seni affedecek kadar olgunum ama tekrar güvenecek kadar aptal değilim.

O nasıl? diye soruyorlar. Öldü galiba diyorum, çünkü ömrü yettiği kadar yanımda olacaktı.

Mutluluğu herkesle paylaşabilirsin ama acıyı paylaştığın insanlar özeldir.

Acıtıyor değil mi? En çok önemsendiğin insan tarafından göz ardı edilmek.

Bir göz bir göze neler anlatır bilmem ama bir söz bir gözü yıllarca ağlatır.

Ne zor değil mi yüreğinde aşk diye taşıdığına yabancı olmak. Alaattin Çağıl

Sanmayın ki mutluyum. Attığım her adımda eceli bekliyorum, konuştuğum her kelimede ölümü sayıklıyorum.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni acı ve acılı sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

45 Yorum

  1. Sen tatlı bir liseli ben ise hayatı olmayan bir serseri hor görme be liseli hor gördüğün o serseri bir lisenin eseri memo kisak

  2. Annem yaşı ilerledikçe elim kolum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün sol yanım ağrıyor..

  3. sevdiğime bir ceza verebilseydim onun da benim onu sevdiğim gibi beni sevmesini isterdim

  4. dipsiz karanlık kuyu benim mekanım dokunmayın alışkınım aralamayın karanlığımla barışığım bukader ben kaderime boyun eydim ışıktan korkuyorum aralamayın görünce günün ışıltısını yenıden o karanlığa dönemem işte ben ozaman yaşayamam ben kapattıkca karanlık olsun dedik ce aıkdı herkapanış canımdan can aldı nefesiz kaldım belkıde içimceki yanlızlık yorgun ben bitkin hani yaşamak isterya insan yasamak sanırım açılan ışık yaşama hevesimi artırıyorki baktıkca biran ohbe nekadar güzel dunya var diyip hiç ummadığım anda itikleniyorum yine o karanlığa işte ozaman ben bir kac sene birden ölüyorumm dokunmayın ben karanlığımda mutluyum ..

  5. sahte aşklar bilmedin kadar uzakta gercek aşklar ise bilmedein kadar yakındadır ama dogru secime baglı(ya ben yazar olmak istiyorum yazdıgım onda söz vrki hiçbirini anlamıyorlar

  6. KADERDE YÜZÜNÜDE GÖRMEDEN AYRILMAK VARMIŞ DEMEK PARAMPARÇA KALBİMİ SOKAKLARA SERPTİM KUM TOZ HALİNDE ŞİMDİ UZAKLARDAYIM RAHAT AL NEFESİNİ KORKMA ÇIKMAM BİDAHA KARŞINA AMA UNUTMA NEFES ALIRKEN RÜZGARA KARŞI DURMA DAYANAMAM BELKİ ALEVLENİR YÜREĞİMDEKİ KIVILCIM ALDIĞIN NEFESE DOĞRU İTERSE RÜZGAR BENİ DURAMAM TEKRAR KALBİNİN DERİNLİKLERİNE (SATI MEHMET DİLEK )

  7. arkadaşlar size tek bir cümle söyleyeceğim AŞK YALANDIR AMA SEVMEK DEĞİLDİR !!!! bunu unutmayın arkadaslar

  8. aşkın yalan sevdanın dolan olduğu yerdeyim…!Tek aşkım AnaM tek dostum ise GölGem bundan sonra …

  9. sevipte sevilmeyenlere gelsin.. Aslında bu şehir mahsum günahsız içindeki kullar kalpsiz vefasız kimi ümit verir terk edip gider kimi can yakmakla olmuş VİCDANSIZ..!!!!

  10. trabzon merkez ,akıllı olsun herkez, çatılır kaşlar kesilir başlar en büyük aşklar trabzonda başlar.farkımız tarzımız trabzonlu olmamız , ya tam sustururuz, yada kan kustururuz, bu alemde ne kral ne de kural tanırız, çünkü biz sapına kadar”TRABZONLUYUZ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir