O Ses Türkiye Yeni Jüri Üyesi Kim Olacak

Reklamlar

O Ses Türkiye yarışmasında her sene yapılan değişiklik bu senede yapılıyor ve bu sefer yarışmanın jüri üyeliğinden ayrılan kişi Murat Boz oldu. Peki yerine kim geldi derseniz işte haberimiz.

o-ses-turkiye-yeni-jurisiO Ses Türkiye’nin daimi jüri üyesi Murat Boz yeni sezonda Acun Medya’nın başka bir yarışmasına transfer oluyor.

Magazin basınındaki son yorumlara göre Acun Ilıcalı yeni sezonda kendi kanalı tv8 ekranını renklendirecek olan Yetenek Sizsiniz Türkiye”de Murat Boz’a görev verecek.

Boz’un boşalttığı koltuğa ise kimin geleceği merak konusuydu.. Güneş’in haberine göre Murat Dalkılıç’ın adı Acun ılıcalı’nın programı ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri koltuğu için geçiyor. Bir ikinci iddia da MFÖ grubu..

Önce ilk iddia… Yetenek Sizsiniz’e transfer olan Murat Boz’un yerine Hadise’yle O Ses’te olacağı konuşulan Dalkılıç, önceki gece Ilıcalı’nın Levent’te bulunan ofisinden çıkarken görüntülendi.

Öte yandan Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği Yetenek Sizsiniz’in jüri üyelerinde son durum ise şu şekilde..

Geçtiğimiz sezon Sergen Yalçın’ın yer aldığı yarışmaya yeni sezonda Eser Yenenler dahil olmuştu. Ilıcalı Hülya Avşar’ın ise demirbaşı olduğunu söylemişti. Boz yarışmanın yeni jüri üyesi olacak.

Yetenek Sizsiniz’in en eski jüri üyesi olan Hülya Avşar ise kanalda şov programına başlıyor. Avşar’ın yerine jüriye kimin dahil olacağı ise merak konusu.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.