Kızılcık Şerbeti Oyuncuları

Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncuları kimler? Kızılcık Şerbeti oyuncularının isimleri neler? Kızılcık Şerbeti dizisinde kimler oynuyor?

Bu sayfada

Oyuncular

Aşağıda, Kızılcık Şerbeti dizisinde oynayan oyuncuların gerçek adı, canlandırdıkları rolleri ve şimdiki yaşları yazılmıştır. İşte Kızılcık Şerbeti oyuncu kadrosu.

ResimOyuncuKarakterYaş
Evrim AlasyaEvrim AlasyaKıvılcım Arslan44
Barış KılıçBarış KılıçÖmer Ünal46
Sıla TürkoğluSıla TürkoğluDoğa Korkmaz25
Doğukan GüngörDoğukan GüngörFatih Ünal27
Müjde UzmanMüjde UzmanAlev Arslan39
Sibel TaşçıoğluSibel TaşçıoğluPembe Ünal47
Settar TanrıöğenSettar TanrıöğenAbdullah Ünal63
Ceren Yalazoğlu KarakoçCeren Yalazoğlu KarakoçNursema Ünal39
Feyza CivelekFeyza CivelekNilay Ünal29
Selin TürkmenSelin TürkmenÇimen Arslan23
Emrah AltıntoprakEmrah AltıntoprakMustafa Ünal39
User AvatarAliye UzunatağanSönmez Arslan72
Feray DarıcıFeray DarıcıFatma42
Gizem YanıkGizem YanıkMihri24
Bahtiyar MemiliBahtiyar MemiliZülfikar49
Kayra ŞenocakKayra ŞenocakErtuğrul48
Sevim ErdoğanSevim ErdoğanLeman37
Yiğit KirazcıYiğit KirazcıRüzgâr40
Murat TavlıMurat Tavlıİhsan36
Soydan SoydaşSoydan SoydaşKayhan Korkmaz50
Özlem ÇakarÖzlem ÇakarSevilay55
Serkan TınmazSerkan TınmazUmut Kıraç37
Rahimcan KapkapRahimcan KapkapMetehan Ünal25
Yiğit DikmenYiğit DikmenSerdar36
İlkay Akdağlıİlkay AkdağlıHamdi50
User AvatarAslı ÖbekçiBuket28
User AvatarOral ÖzerCan39
User AvatarTuana Gizem UzunlarYeliz25
Alara BozbeyAlara BozbeyEcem37

Karakterler

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım kim?

Kıvılcım Arslan

Kızılcık Şerbeti Kıvılcım Arslan kimdir? Kıvılcım, Kızılcık Şerbeti dizisinde Evrim Alasya tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Doğa ve Çimen’in annesi, Sönmez’in kızı, Kayhan’ın eski karısıdır. Ayrıca Abdullah ve Pembe’nin dünürüdür.

Evrim Alasya hangi dizilerde oynadı? Kıvılcım daha önce Akrep, Kırmızı Oda, Koca Koca Yalanlar, Güneşin Kızları, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl, Gönülçelen, Gece Sesleri ve Ihlamurlar Altında dizilerinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Ömer kimdir?

Ömer Ünal

Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal kimdir? Ömer, Kızılcık Şerbeti dizisinde Barış Kılıç tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Mustafa, Nursema ve Fatih’in amcası, Abdullah’ın kardeşi, Bekir’in ikiz kardeşidir. Metehan’ın babası olarak bildiği amcasıdır.

Barış Kılıç hangi dizilerde oynadı? Ömer daha önce Evlilik Hakkında Her Şey, Gülperi, Uzak Şehrin Masalı, Yasak Elma, Evlat Kokusu, Güllerin Savaşı, Adını Feriha Koydum, Sakarya Fırat ve Aynadaki Düşman dizilerinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Doğa kimdir?

Doğa Korkmaz

Kızılcık Şerbeti Doğa Korkmaz kimdir? Doğa, Kızılcık Şerbeti dizisinde Sıla Türkoğlu tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Fatih’in karısı, Çimen’in ablası, Sönmez’in torunu, Kıvılcım ve Kayhan’ın kızıdır. Ayrıca Alev’in yeğeni, Abdullah ve Pembe’nin gelinidir.

Sıla Türkoğlu hangi dizilerde oynadı? Doğa daha önce Emanet, Yemin ve Ağlama Anne dizilerinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Fatih kim?

Fatih Ünal

Kızılcık Şerbeti Fatih Ünal kimdir? Fatih, Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğukan Güngör tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Doğa’nın kocası, Abdullah ve Pembe’nin oğlu, Ömer’in yeğenidir. Ayrıca Kıvılcım ve Kayhan’ın damadı, Mustafa ve Nursema’nın kardeşidir.

Doğukan Güngör hangi dizilerde oynadı? Fatih daha önce Meryem, Zümrüdüanka, Hakim ve Her Şeye Rağmen dizilerinde oynadı.

İlgili Makaleler
Kızılcık Şerbeti Alev kim?

Alev Arslan

Kızılcık Şerbeti Alev Arslan kimdir? Alev, Kızılcık Şerbeti dizisinde Müjde Uzman tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Kıvılcım’ın kardeşi, Sönmez’in kızı, Doğa ve Çimen’in teyzesidir.

Müjde Uzman hangi dizilerde oynadı? Alev daha önce Evlilik Hakkında Her Şey, Savaşçı, Kiralık Aşk, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 20 Dakika, Muhteşem Yüzyıl, Bir Çocuk Sevdim, Kapalıçarşı ve Akasya Durağı dizilerinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Pembe kim?

Pembe Ünal

Kızılcık Şerbeti Pembe Ünal kimdir? Pembe, Kızılcık Şerbeti dizisinde Sibel Taşçıoğlu tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Mustafa, Nursema ve Fatih’in annesi, Abdullah’ın karısıdır. Ayrıca Doğa ve Nilay’ın kayınvalidesidir.

Sibel Taşçıoğlu hangi dizilerde oynadı? Pembe daha önce Bir Zamanlar Çukurova, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kehribar, Medcezir, Yasemince, Pulsar, Gönül Salıncağı ve Çiçek Taksi dizilerinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Abdullah kimdir?

Abdullah Ünal

Kızılcık Şerbeti Abdullah Ünal kimdir? Abdullah, Kızılcık Şerbeti dizisinde Settar Tanrıöğen tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Mustafa, Nursema ve Fatih’in babası, Pembe’nin kocasıdır. Ayrıca Doğa ve Nilay’ın kayınbabası, Kıvılcım’ın dünürüdür.

Settar Tanrıöğen hangi dizilerde oynadı? Abdullah daha önce Doğduğun Ev Kaderindir, Kuzgun, Baba Candır, Urfalıyım Ezelden, Sultan, Gece Gündüz ve İkinci Bahar dizilerinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Nursema kim?

Nursema Ünal

Kızılcık Şerbeti Nursema Ünal kimdir? Nursema, Kızılcık Şerbeti dizisinde Ceren Yalazoğlu Karakoç tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Fatih’in ablası, Mustafa’nın kardeşidir. Ayrıca Abdullah ve Pembe’nin kızı, Ömer’in yeğenidir.

Ceren Yalazoğlu Karakoç hangi dizilerde oynadı? Nursema daha önce İçimizden Biri, Akıncı, Maria ile Mustafa ve Beni Affet dizilerinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Nilay kim?

Nilay Ünal

Kızılcık Şerbeti Nilay Ünal kimdir? Nilay, Kızılcık Şerbeti dizisinde Feyza Civelek tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Mustafa’nın eşi, Fatih ve Nursema’nın yengesidir. Ayrıca Abdullah ve Pembe’nin gelinidir.

Feyza Civelek hangi dizilerde oynadı? Nilay daha önce Sol Yanım, Bir Umut Yeter, Güllerin Savaşı, Adını Feriha Koydum, Kavak Yelleri ve Acemi Cadı dizilerinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Çimen kim?

Çimen Arslan

Kızılcık Şerbeti Çimen Arslan kimdir? Çimen, Kızılcık Şerbeti dizisinde Selin Türkmen tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Doğa’nın kardeşi, Kıvılcım ve Kayhan’ın kızıdır. Ayrıca Sönmez’in torunudur.

Selin Türkmen hangi dizilerde oynadı? Çimen daha önce Hekimoğlu dizisinde oynadı.

Kızılcık Şerbeti Metehan

Metehan Ünal

  • Gerçek adı: Rahimcan Kapkap
  • Yaş: 26
Kızılcık Şerbeti Mustafa

Mustafa Ünal

  • Gerçek adı: Emrah Altıntoprak
  • Yaş: 39

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir