Kardeşlerim Oyuncuları

Kardeşlerim oyuncuları isimleri sayfamızda, resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

ATV kanalında Cumartesi akşamları saat 20:00’de yayınlanan dizi, dram yüklü öyküsü ile beni şimdiden kendisine bağlamayı başardı. Annesi babası öldükten sonra ortada kalan çocuklar, amcasının yardımıyla bahçedeki derme çatma bir yerde kalmaya başlarlar. Genç yaşta kardeşlerine bakmak zorunda kalan bir abinin başından geçecek duygu yüklü bir dizi macera bizleri beklemektedir.

Hangi kanalda oynuyor?: Kardeşlerim dizisi ATV kanalında oynuyor.
Hangi gün çıkıyor?: Cumartesi akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelmektedir.
Saat kaçta başlıyor?: Kardeşlerim dizisi saat 20:00 gibi yayınlanıyor.
Başrol oyuncuları kimler?: Dizinin başrollerinde Halit Özgür Sarı, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun, Melis Minkari gibi kişiler oynamaktadır.
Yönetmeni: Serkan Birinci
Senaristi: Gül Abus Semerci


Kardeşlerim Oyuncu Kadrosu

Kadir Eren (Gerçek adı: Halit Özgür Sarı)

Kardeşlerim Kadir Eren

Kadir Eren, hayatını kardeşlerine adamış 19 yaşında bir delikanlıdır. Kardeşlerinin iyiliği için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Tek bir amacı vardır oda kardeşlerini okutmak ve geleceğe hazırlamak. Tüm bunların yanında onların herhangi bir sorununda kendini siper ederek onları korumak.

Akif Atakul (Gerçek adı: Celil Nalçakan)

Kardeşlerim Akif

Akif Atakul, ortağının karısıyla kendi karısını aldatan, kaşı gözü ayrı oynayan bir adam. Ölümlerde ve yaralanmalarda birinci derecede parmağı bulunan kişi. Etrafındaki insanları tatlı dili ile kandıran ve çıkarları için kullanan kötü adam rolündeki kişidir.

Suzan Manyaslı (Gerçek adı: Ahu Yağtu)

Kardeşlerim Suzan

Suzan Manyaslı, Akif’in ortağının eşidir. 2 Çocuk annesi olan Suzan, kocasını Akif ile aldatmaktadır. Giyimine özen gösteren ve oldukça alımlı bir bayan. Eşinden göremediği ilgiyi başkalarında arayan ve kocasının ortağında bulan kişidir. Yaşadığı ilişkileri şimdiye kadar eşini kandırarak üstünü örtmeyi başarmış biri.

Doruk (Gerçek adı: Onur Seyit Yaran)

Kardeşlerim Doruk

Doruk, Akif’in oğludur. Dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneden şımarık zengin çocuğudur. Kadir’in kardeşi ve amcasının çocuğuna kafayı takmış biridir. Bütün amacı onları ezmek, insanlar içinde küçük düşürmektir. Babası Akif’in ortağının kızı Harika ile ilişki yaşamaktadır.

Ömer Eren (Gerçek adı: Bilal Yiğit Koçak)

Kardeşlerim Ömer

Ömer, Kadir’in kendinden küçük 17 yaşındaki erkek kardeşidir. Her ne kadar okumak istese de abisinin sorumluluklarını hafifletmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Bir işe girerek eve maddi olarak yardımda bulunmak istemektedir.

Asiye Eren (Gerçek adı: Su Burcu Yazgı Coşkun)

Kardeşlerim Asiye

Asiye, tıpkı abisi Kadir gibi kardeşlerine bakmaya kendini adamış 17 yaşında bir kızdır. Zor şartlarda kümes gibi bir yeri ev yapmaya, en küçük kardeşi Emel’e annesinin yokluğunu unutturmaya çalışmaktadır. Tüm bunların yanında derslerinde oldukça başarılı olan bir kızdır.

Şengül Eren (Gerçek adı: Fadik Sevin Atasoy)

Kardeşlerim Şengül

Şengül, Kadir’in amcası Orhan’ın 37 yaşındaki karısıdır. Tüm bu kadro içerisinde en uyanık görünen ve para için her şeyi yapmaya hazır biridir. Her ne kadar kocasının yeğenlerini sahipleniyor gibi görünse de onları çıkarları için kullanmaya hazırdır.

Orhan Eren (Gerçek adı: Cüneyt Mete)

Kardeşlerim Orhan

Orhan, Kadir’in 37 yaşında olan amcasıdır. Akif’in sahibi olduğu özel okulda hizmetli olarak çalışmaktadır. Yaşanan sorunlardan dolayı okuldaki işinden olmuş ve yeğenlerine bakmak için elinden geleni yapmaya hazır biridir. Çalışkan, kendini ailesine adamış saf ve iyi bir adam rolündedir.

Emel Eren (Gerçek adı: Aylin Akpınar)

Kardeşlerim Emel

Emel, ailenin 6 yaşındaki en küçük kızıdır. Anne ve babasının öldüğünden habersiz, onların iş için başka şehirde olduğunu sanmaktadır. Aile içerisindeki en neşeli ve etrafındaki olan bitenlerden habersiz olan daha oyun çağındaki çocuktur.

Harika (Gerçek adı: Gözde Türker)

Kardeşlerim Harika

Harika, Doruk ile aynı lisede okuyan sevgilisidir. Oda aynı Doruk gibi şımarık, her istediği olsun isteyen ve şimdiye kadar her istediğini elde etmiş zengin çocuğudur.


Kardeşlerim Dizisi Diğer Oyuncuları

  • Nebahat (Gerçek adı: Simge Selçuk)
  • Oğulcan (Gerçek adı: Cihan Şimşek)
  • Melisa (Gerçek adı: Damlasu İkizoğlu)
  • Mazlum (Gerçek adı: Kaan Sevi)
  • Aybike (Gerçek adı: Melis Minkari)
  • Talya (Gerçek adı: İrem Salman)
  • Süsen (Gerçek adı: Lizge Cömert)
  • Berk (Gerçek adı: Recep Usta)

Kardeşlerim Dizisi Konusu

Kardeşlerim dizisi, 4 kişiden oluşan ve birbirilerini çok seven kardeşlerin hikayesini anlatmaktadır. Beklemedikleri bir anda daha çocuk yaşta anne ve babalarını kaybeden bu kardeşler için hayat yeni başlamaktadır. Aslında bu dizi, kardeşleri için yapamayacağı bir şeyi olmayan Kadir’in hayatıdır. Zenginler tarafından ezilen ve hor görülen bu kardeşlerin birbirlerinden başka tutunacakları dalları yoktur. Tüm bunların yanında Kadir, kardeşleri için elinden ne geliyorsa yapacak ve gelecek kötülüklere karşı kendini siper edecektir.


Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kardeşlerim dizisi İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisi olan Fatih’te çekilmektedir. Oturdukları ev İstanbul’un Balat semtinde yer almaktadır. Tüm bu isimlerini söylediğimiz yerlerin dışında İstanbul’un farklı yerlerinde de dizi çekimleri devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir