Kardeşlerim oyuncuları

Kardeşlerim oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında bilgi edineceksiniz.

Yapımcılığını NGM Medya’nın ve yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı dizi ATV kanalında yayınlanıyor. Kardeşlerim dizisinin senaryosunu Gül Abus Semerci yazmıştır. Kardeşlerim dizisi ilk bölümünü 20 Şubat 2021 günü yayınlayarak büyük ses getirmiştir. Bu dizide anne ve babası öldükten sonra tek başlarına hayata tutunmaya çalışan yaşları küçük 4 kardeşin öyküsü anlatılmaktadır.

ATV kanalında Cumartesi akşamları saat 20:00’de yayınlanan dizi, dram yüklü öyküsü ile beni şimdiden kendisine bağlamayı başardı. Annesi babası öldükten sonra ortada kalan çocuklar, amcasının yardımıyla bahçedeki derme çatma bir yerde kalmaya başlarlar. Genç yaşta kardeşlerine bakmak zorunda kalan bir abinin başından geçecek duygu yüklü bir dizi bizleri beklemektedir.


Oyuncular

Kadir Eren

Kardeşlerim Kadir Eren

Kadir Eren, hayatını kardeşlerine adamış 19 yaşında bir delikanlıdır. Kardeşlerinin iyiliği için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Tek bir amacı vardır oda kardeşlerini okutmak ve geleceğe hazırlamak. Tüm bunların yanında onların herhangi bir sorununda kendini siper ederek onları korumak. Kardeşlerim Kadir gerçek adı Halit Özgür Sarı ve yaşı 27’dir.

Berk Özkaya

Kardeşlerim Berk

Berk, Doruk’un en yakın arkadaşı ve Aybike’nin içten içe sevdiği çocuktur. Kardeşlerim dizisinin kötü karakterlerinden biri olarak karşımıza çıksa da şu anda en sevilen oyuncular arasındadır. Çünkü Aybike’ye olan duyguları onu değiştirmiş ve iyi biri olmasını sağlamıştır. Kardeşlerim Berk gerçek adı Recep Usta ve yaşı 24’dür.

Akif Atakul

Kardeşlerim Akif

Akif Atakul, ortağının karısıyla kendi karısını aldatan, kaşı gözü ayrı oynayan bir adam. Ölümlerde ve yaralanmalarda birinci derecede parmağı bulunan kişi. Etrafındaki insanları tatlı dili ile kandıran ve çıkarları için kullanan kötü adam rolündeki kişidir. Kardeşlerim Akif gerçek adı Celil Nalçakan ve yaşı 43’dür.

Suzan Manyaslı

Kardeşlerim Suzan

Suzan Manyaslı, Akif’in ortağının eşidir. 2 Çocuk annesi olan Suzan, kocasını Akif ile aldatmaktadır. Giyimine özen gösteren ve oldukça alımlı bir bayan. Eşinden göremediği ilgiyi başkalarında arayan ve kocasının ortağında bulan kişidir. Yaşadığı ilişkileri şimdiye kadar eşini kandırarak üstünü örtmeyi başarmış biri. Kardeşlerim Suzan gerçek adı Ahu Yağtu ve 43 yaşındadır.

Doruk Atakul

Kardeşlerim Doruk

Doruk, Akif’in oğludur. Dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneden şımarık zengin çocuğudur. Kadir’in kardeşi ve amcasının çocuğuna kafayı takmış biridir. Bütün amacı onları ezmek, insanlar içinde küçük düşürmektir. Babası Akif’in ortağının kızı Harika ile ilişki yaşamaktadır. Kardeşlerim Doruk gerçek adı Onur Seyit Yaran ve yaşı 26’dır.

Ömer Eren

Kardeşlerim Ömer

Ömer, Kadir’in kendinden küçük 17 yaşındaki erkek kardeşidir. Her ne kadar okumak istese de abisinin sorumluluklarını hafifletmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Bir işe girerek eve maddi olarak yardımda bulunmak istemektedir. Kardeşlerim Ömer gerçek adı Bilal Yiğit Koçak ve yaşı 26’dır.

Asiye Eren

Kardeşlerim Asiye

Asiye, tıpkı abisi Kadir gibi kardeşlerine bakmaya kendini adamış 17 yaşında bir kızdır. Zor şartlarda kümes gibi bir yeri ev yapmaya, en küçük kardeşi Emel’e annesinin yokluğunu unutturmaya çalışmaktadır. Tüm bunların yanında derslerinde oldukça başarılı olan bir kızdır. Kardeşlerim Asiye gerçek adı Su Burcu Yazgı Coşkun ve yaşı 18’dir.

Şengül Eren

Kardeşlerim Şengül

Şengül, Kadir’in amcası Orhan’ın 37 yaşındaki karısıdır. Tüm bu kadro içerisinde en uyanık görünen ve para için her şeyi yapmaya hazır biridir. Her ne kadar kocasının yeğenlerini sahipleniyor gibi görünse de onları çıkarları için kullanmaya hazırdır. Kardeşlerim Şengül gerçek adı Fadik Sevin Atasoy ve yaşı 46’dır.

Orhan Eren

Kardeşlerim Orhan

Orhan, Kadir’in 37 yaşında olan amcasıdır. Akif’in sahibi olduğu özel okulda hizmetli olarak çalışmaktadır. Yaşanan sorunlardan dolayı okuldaki işinden olmuş ve yeğenlerine bakmak için elinden geleni yapmaya hazır biridir. Çalışkan, kendini ailesine adamış saf ve iyi bir adam rolündedir. Kardeşlerim Orhan gerçek adı Cüneyt Mete ve yaşı 52’dir.

Emel Eren

Kardeşlerim Emel

Emel, ailenin 6 yaşındaki en küçük kızıdır. Anne ve babasının öldüğünden habersiz, onların iş için başka şehirde olduğunu sanmaktadır. Aile içerisindeki en neşeli ve etrafındaki olan bitenlerden habersiz olan daha oyun çağındaki çocuktur. Kardeşlerim Emel gerçek adı Aylin Akpınar ve yaşı 10’dur.

Harika Manyaslı

Kardeşlerim Harika

Harika, Doruk ile aynı lisede okuyan sevgilisidir. Oda aynı Doruk gibi şımarık, her istediği olsun isteyen ve şimdiye kadar her istediğini elde etmiş zengin çocuğudur. Kardeşlerim Harika gerçek adı Gözde Türker ve yaşı 27’dir.


Diğer oyuncu kadrosu

  • Nebahat (Gerçek adı: Simge Selçuk)
  • Oğulcan (Gerçek adı: Cihan Şimşek)
  • Melisa (Gerçek adı: Damlasu İkizoğlu)
  • Mazlum (Gerçek adı: Kaan Sevi)
  • Aybike (Gerçek adı: Melis Minkari)
  • Talya (Gerçek adı: İrem Salman)
  • Süsen (Gerçek adı: Lizge Cömert)
  • Cemile (Gerçek adı: Nilsu Yılmaz)

Konusu

Kardeşlerim dizisi, 4 kişiden oluşan ve birbirilerini çok seven kardeşlerin hikayesini anlatmaktadır. Beklemedikleri bir anda daha çocuk yaşta anne ve babalarını kaybeden bu kardeşler için hayat yeni başlamaktadır. Aslında bu dizi, kardeşleri için yapamayacağı bir şeyi olmayan Kadir’in hayatıdır. Zenginler tarafından ezilen ve hor görülen bu kardeşlerin birbirlerinden başka tutunacakları dalları yoktur. Tüm bunların yanında Kadir, kardeşleri için elinden ne geliyorsa yapacak ve gelecek kötülüklere karşı kendini siper edecektir.


Nerede Çekiliyor?

Kardeşlerim dizisi İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisi olan Fatih’te çekilmektedir. Oturdukları ev İstanbul’un Balat semtinde yer almaktadır. Tüm bu isimlerini söylediğimiz yerlerin dışında İstanbul’un farklı yerlerinde de dizi çekimleri devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir