Yalı Çapkını Oyuncuları

Yalı Çapkını oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında bilgi edineceksiniz.

Yapım şirketi “OGM Pictures” ve yönetmeni Burcu Alptekin olan “Yalı Çapkını” dizisi Star TV kanalında yayınlanıyor. Dizinin senaryosu Mehmet Barış Günger tarafından yazıldı. “Yalı Çapkını” dizisi başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor gibi isimlerden oluşmaktadır.

Yalı Çapkını oyuncuları isimleri

Yalı Çapkını Oyuncu Kadrosu

Yalı Çapkını dizisinde oynayan oyuncuların gerçek ismi, yaşları ve karakterleri dahil olmak üzere çeşitli bilgileri bu başlık içerisinde bulacaksınız.

ResimOyuncuKarakterYaş
Afra SaraçoğluAfra SaraçoğluSeyran Şanlı 26
 Mert Ramazan DemirMert Ramazan DemirFerit Korhan 25
Çetin TekindorÇetin TekindorHalis Ağa78
Emre AltuğEmre AltuğOrhan Korhan54
Gözde KansuGözde KansuGülgün Korhan43
Beril PozamBeril PozamSuna Şanlı29
Gülçin SantırcıoğluGülçin Santırcıoğluİfakat Korhan46
Diren PolatoğullarıDiren PolatoğullarıKazım Şanlı44
Ersin ArıcıErsin ArıcıAbidin33
Selen ÖzbayrakSelen ÖzbayrakDicle22
Umut GezerUmut GezerYusuf22
Buçe Buse KahramanBuçe Buse KahramanPelin Yılmaz28
Şerif SezerŞerif SezerHattuç Şanlı77
İrem Altuğİrem AltuğSultan43
 Öznur SerçelerÖznur SerçelerAsuman Korhan 37
Hülya DuyarHülya DuyarŞefika53
Sezin BozacıSezin BozacıEsme Şanlı46
Yiğit TuncayYiğit TuncayLatif54
Taro Emir TekinTaro Emir TekinKaya26
Binnur KayaBinnur KayaNükhet52
Cemre GümeliCemre GümeliTalih Özgün30
Toprak SağlamToprak SağlamZerrin Yılmaz38
Büşra AlnıtemizBüşra AlnıtemizPırıl30
Turgut TunçalpTurgut TunçalpŞehmuz47
Sevcan YaşarSevcan YaşarSinem34
Betül AktelBetül AktelNevra22
Yalı Çapkını oyuncuları

Yalı Çapkını Dizisi Karakterleri

Aşağıda Yalı Çapkını dizisinde oynayan oyuncuların canlandırdıkları kurgusal karakterler hakkında bilgiler yazılmıştır.

Yalı Çapkını Seyran Şanlı

Seyran, Yalı Çapkını dizisinde Afra Saraçoğlu tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Halis Ağa’nın gelini, Ferit Korhan’ın karısı, Kazım ve Esme Şanlı çiftinin en küçük kızı, Suna’nın ise kız kardeşidir. Ailesi tarafından zorla Ferit Korhan ile evlendirilmiş fakat daha sonra kocasına büyük bir aşkla bağlanmıştır.

Yalı Çapkını oyuncusu Afra Saraçoğlu, günümüzde 26 yaşında olup daha önce Öğretmen, Kardeş Çocukları ve Fazilet Hanım ve Kızları dizilerinde oynamıştır.

Yalı Çapkını Ferit Korhan

Ferit, Yalı Çapkını dizisinde Mert Ramazan Demir tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Halis Ağa’nın torunu, Orhan ve Gülgün Korhan çiftinin oğlu, Seyran Şanlı’nın kocası, Fuat’ın ise kardeşidir. Dedesi Halis Korhan tarafından hiç görmediği ve tanımadığı Seyran Şanlı ile evlendirilmiştir. Zamanla eşi ile aralarında aşk başlamış ve birbirlerini çok sevmişlerdir.

Yalı Çapkını oyuncusu Mert Ramazan Demir, günümüzde 25 yaşında olup daha önce Şahmaran, Ölüm Zamanı, Öğretmen, Kardeş Çocukları, Fazilet Hanım ve Kızları, Arka Sokaklar ve Hayat Bazen Tatlıdır dizilerinde oynamıştır.

Yalı Çapkını Halis Ağa

Halis Ağa, Yalı Çapkını dizisinde Çetin Tekindor tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Orhan Korhan’ın babası, Ferit’in dedesi, Hattuç Şanlı’nın ise eski sevgilisidir. Korhan Holding yönetim kurulu başkanıdır. İşlerine evden devam etmekte ve yemek saatleri dışında, vaktinin çoğunu odasında geçirmektedir. Herkesten gizlediği Nükhet adında kızı ve Kaya isminde de bir torunu vardır.

Günümüzde 32 yaşında olan Çetin Tekindor, daha önce İçerde, Karadayı, Asi, Bir İstanbul Masalı, Yılan Hikayesi ve Küçük Ağa dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını Orhan Korhan

Orhan, Yalı Çapkını dizisinde Emre Altuğ tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Halis Ağa’nın oğlu, Gülgün’ün kocası, Ferit’in babası, Seyran’ın kayınbabası ve İfakat’ın sevgilisidir. Abisinin hanımı İfakat ile gizli ilişki yaşayan Orhan, babası Halis Korhan yerine holdingin işlerini yürütmektedir. Çapkın olduğu kadar çocuklarına düşkün bir babadır.

Günümüzde 54 yaşında olan Emre Altuğ, daha önce Sihirli Annem, Güldür Güldür Show, Mert ile Gert, Avrupa Yakası, Hayat Bilgisi ve Tatlı Hayat dizilerinde oynadı.

İlgili Makaleler

Yalı Çapkını Gülgün Korhan

Gülgün, Yalı Çapkını dizisinde Gözde Kansu tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Halis Ağa’nın gelini, Orhan’ın karısı, Ferit’in annesi, Seyran’ın kayınvalidesi ve İfakat’ın eltisidir. Çocuklarına çok düşkün bir anne olan Gülgün, kocasının eltisi İfakat ile yaşadığı ilişkiyi bildiği halde sesini çıkarmamaktadır. Her zaman gelini Seyran’ın yanında olmuş, diğer aile üyelerine karşı onu korumuştur.

Günümüzde 43 yaşında olan Gözde Kansu, daha önce Sen Anlat Karadeniz, İçerde, Gecenin Kraliçesi, Medcezir, Ankara’nın Dikmen’i ve Hanımın Çiftliği dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını Suna Şanlı

Suna, Yalı Çapkını dizisinde Beril Pozam tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Kazım ile Esme Şanlı çiftinin büyük kızı, Seyran’ın ablası, Abidin’in sevgilisi ve Ferit’in baldızıdır. Kız kardeşi Seyran’a çok düşkün olan Suna, onun iyiliği için her şeyi yapmaya hazır bir abladır. Ferit’in şoförü Abidin ile gizli aşk yaşamaktadır.

Günümüzde 29 yaşında olan Beril Pozam, daha önce Baba, Ada Masalı, Olağan Şüpheliler, Akrep, Afili Aşk ve AVM Sakini dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını İfakat Korhan

İfakat, Yalı Çapkını dizisinde Gülçin Santırcıoğlu tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Halis Ağa’nın gelini, Gülgün’ün eltisi, Orhan’ın yengesi ve sevgilisidir. Halis Korhan tarafından yalının bütün işlerinin kendisine verildiği İfakat, sert ve diktatör mizaçlı bir yapıya sahiptir. Ailenin sırlarla dolu üyesidir.

Günümüzde 46 yaşında olan Gülçin Santırcıoğlu, daha önce Hercai, Nefes Nefese, Diriliş Ertuğrul, Kara Ekmek, Doktorlar ve Elveda Rumeli dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını Kazım Şanlı

Kazım, Yalı Çapkını dizisinde Diren Polatoğulları tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Esme’nin kocası, Suna ile Seyran’ın babası, Ferit’in kayınbabası ve Hattuç Halanın yeğenidir. Karısına ve çocuklarına karşı eli sopalı biridir. Şanlı ailesinin en korkulan üyesidir.

Günümüzde 44 yaşında olan Diren Polatoğulları, daha önce Üç Kuruş, Kırmızı Oda, Arıza, Kuruluş Osman, Karadayı, Üsküdar’a Giderken ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını Abidin

Abidin, Yalı Çapkını dizisinde Ersin Arıcı tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Suna’nın sevgilisi, Ferit’in şoförü, Halis Ağa’nın yalısındaki çalışanlardan biridir. Seyran’ın ablası Suna’ya karşı sonsuz aşkla bağlıdır.

Günümüzde 33 yaşında olan Ersin Arıcı, daha önce Yakamoz S-245, Avlu, 25 Litre, Keşke Hiç Büyümeseydik, İnsanlık Suçu, Ufak Tefek Cinayetler ve Hangimiz Sevmedik dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını Dicle

Dicle, Yalı Çapkını dizisinde Selen Özbayrak tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Sultan’ın kızı, Yusuf’un sevgilisi, Korhan yalısı çalışanlarından biridir.

Günümüzde 22 yaşında olan Selen Özbayrak, daha önce Yakamoz S-245, Avlu, 25 Litre, Keşke Hiç Büyümeseydik, İnsanlık Suçu, Ufak Tefek Cinayetler ve Hangimiz Sevmedik dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını Kaya

Kaya, Yalı Çapkını dizisinde Taro Emir Tekin tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Halis Ağa’nın torunu, Nükhet’in oğludur. Yıllardır başka ülkede yaşadıktan sonra dedesinin isteği ile Türkiye’ye dönmüştür.

Günümüzde 26 yaşında olan Taro Emir Tekin, daha önce Bir Peri Masalı ve Sadakatsiz dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını Nükhet

Nükhet, Yalı Çapkını dizisinde Binnur Kaya tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Halis Ağa’nın kızı, Kaya’nın annesidir. Oğlu ile yıllardır başka ülkede yaşadıktan sonra babasının isteği ile Türkiye’ye dönmüştür.

Günümüzde 52 yaşında olan Binnur Kaya, daha önce Güzel Günler, Masumlar Apartmanı, Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda, Muhteşem Yüzyıl, Türk Malı, Avrupa Yakası ve Karayılan dizilerinde oynadı.

Yalı Çapkını oyuncuları
Yalı Çapkını oyuncuları
Yalı Çapkını oyuncuları
Yalı Çapkını oyuncuları
Yalı Çapkını oyuncuları
Yalı Çapkını oyuncuları
Yalı Çapkını oyuncuları
Yalı Çapkını oyuncuları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir