Karadayı Dizisi Oyuncuları

Karadayı oyuncuları gerçek isimleri ile birlikte yayınlanacak olan bu sayfamızda, Karadayı oyuncu kadrosu karakterleri ile sizlerle birlikte olacak.

Karadayı dizisi oyuncuları isimleri sayfasında, dizide oynadıkları karakterleri yanında gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Karadayı oyuncu kadrosunu daha yakından tanıyacaksınız.

Karadayı, ilk başladığı 2012 yılından itibaren farklı konusuyla, final yaptığı 2015 yılına kadar büyük küçük herkesi ekran başına toplamayı başarmıştır. Kadronun iyi oyunculardan seçilmesi de bunda etkili olmuştur. Babasının suçsuz yere idam edilmesine göz yummak istemeyen Mahir hileyle kendini avukat gibi göstererek babasının davasına bakan hakimin yanında stajyer olarak çalışmaya başlamıştır. Bunun etrafında gelişen olayların sonucunda hakime aşık olan Mahir’in etrafında gelişen olaylar seyirciye çok güzel şekilde anlatılmıştır.

Tüm bu anlattıklarımızın yanında diziyi farklı kılan bir diğer etkende seçilen oyunculardır. Karadayı oyuncu kadrosu ile farkını ortaya koymuş rakipsiz olduğunu kanıtlamıştır. Şimdi bu oyuncuların hepsi tam kadro olarak burada yayınlanacaktır.

Karadayı Oyuncu Kadrosu

Karadayı Nazif Kara (Gerçek adı: Çetin Tekindor)

Karadayı Nazif Kara

Hayatın acı sınavlarından büyük dersler çıkararak yaşamayı ilke edinmiş bir baba. Sade kundura ustası değil yaşam ustası. Hayat görgüsünü evlatlarına aktarmaya çalışan erdemli bir insan. Hayatının son sınavını verirken, kader ona onulmaz acılar biçerken gene de dimdik ayakta durmasını bilen güçlü bir kişilik.

Karadayı Mahir Kara (Gerçek adı: Kenan İmirzalıoğlu)

Karadayı Mahir Kara

Sevdikleri için gözünü kırpmadan kendini feda edebilecek biri. Gözü kara, yürekli. Hem hayatı hem de mesleği babasının hayat okulunda öğrenmiş bir evlat. İnandığı doğrularını savunmaktan hiçbir koşulda vazgeçmeyecek kadar cesaretli. Gönül gözüyle hayatı okuyabilen bir insan sarrafı.

Karadayı Feride Şadoğlu (Gerçek adı: Bergüzar Korel)

Karadayı Feride Şadoğlu

Ağır Ceza Mahkeme Başkanı. Narin kalbini, duygularını kuralların zırhlarıyla çevrelemiş bir idealist hakim. Mantığının esiri. Aşkın kapısında geçmeyecek edemeyecek kadar ürkek, kalem kıracak kadar cesaretli. Tek emeli temsil ettiği kurumun düzgün ve dürüst işlemesi. Adaletin yerine gelmesi.

Karadayı Turgut Akın (Gerçek adı: Yurdaer Okur)

Karadayı Turgut Akın

Cumhuriyet savcısı. Asker bir babanın sevilmemiş oğlu. Kalbinin karanlığını, Adliye koridorlarını inleten, hırslı, dürüst savcı kimliğinin arkasına saklamayı başaran bir sahtekar. Feride’ye duyduğu saplantılı aşkın esiri.

İlgili Makaleler

Karadayı Kibrit Yasin (Gerçek adı: Rıza Kocaoğlu)

Karadayı Kibrit Yasin

Karadayı Çetin (Gerçek adı: Civan Canova)

Karadayı Çetin

Karadayı Barut Necdet Güney (Gerçek adı: Erkan Avcı)

Karadayı Ayten (Gerçek adı: Melike İpek Yalova)

Karadayı Belgin Türe (Gerçek adı: Funda Eryiğit)

Karadayı Küçük Nazif (Gerçek adı: Ataberk Mutlu)

Karadayı Dizisi Konusu

Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır.

Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir