Karadayı Nilay Kimdir Gerçek Adı Nedir

Karadayı Nilay Kimdir Gerçek Adı Nedir

Karadayı dizisine geçenlerde yeni bir karakter eklendi ve son yayınlanan Pazartesi günkü bölümde Nilay Mahir’in kardeşi Orhan’dan etkilenen Yılan Berdan’ın kapatması olarak karşımıza çıktı. Oyunculuğu ve güzelliği ile oldukça dikkat çeken Nilay gerçek ismi nedir ? ve Nilay kimdir hep beraber bakalım.

karadayi-nilayAtv’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Karadayı’nın oyuncu kadrosuna yeni bir isim eklendi. Perihan Erener, geçtiğimiz hafta diziye ‘Nilay’ karakteriyle katıldı.

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un paylaştığı ‘Karadayı’ dizisinin kadrosuna; güzel oyuncu Perihan Erener, ‘Nilay’ karakteri ile dahil oldu. Erener, oyunculuğuyla izleyiciden tam not aldı.

‘ORHAN’DAN ETKİLENDİ
Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde; ‘Karadayı’nın kötü adamı ‘Yılan Berdan’ın kapatması olarak izleyici karşısına çıkan ‘Nilay’ karakteri, yaşadığı eve getirilen ‘Orhan’dan ilk görüşte etkilenmişti. ‘Nilay’ ve ‘Orhan’ın kuracağı arkadaşlık, dizinin ilerleyen bölümlerinde tansiyonun daha da yükseleceğinin sinyalini verdi.

TWITTER’A DAMGA VURDU
‘Karadayı’, pazartesi akşamı Twitter’daki iki etiketle birden Twitter Dünya ve Türkiye trending topics listesine girmeyi başardı. Dizinin yeni bölümü için açılan ‘severkenayrıysan’ etiketi kısa sürede Twitter Dünya trending topics listesinde birinci sıraya yükselirken, ‘Karadayı’ etiketi de Twitter Türkiye trending topics listesine ilk sıradan girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir