Kısmetse Olur Yarışması Gerçek Değil Mi?

Öyle dedikodular öyle haberler okudum ki bu konuda cidden benimde kafam karıştı. 3 hafta geriden yayınlanan bir programda neden izleyenlerden sms atmalarını istiyorlar onu anlamıyorum bir türlü. Sms atacak kişiler 3 hafta önce izlediği kişiye atacak ama belkide o sırada oy attığı kişi çoktan elenmiştir haberi olmayacak. Bütün hepsi bir yana beni en çok sinirlendiren ve milletle alay mı ediyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz dedirten şey bu. Diğer konuları zaten az çok herkes biliyor onları anlatalım şimdide. Yazımızdaki videoyu mutlaka izleyin ve izleyenler ile dalgamı geçiliyor yoksa hepsi gerçek mi siz karar verin. İşte kısmetse olur gerçekleri

kısmetse olur gerçekleriSERHAN ÇELİKER
Maço erkek rolü kesen Serhan Çeliker’in mankenlik yaptığı ve yarışmadan yarışmaya zıpladığı belgelendi. Bu Tarz Benim programına katıldığı belgelenen Serhan Çeliker, kıyafetler için de mankenlik yapıyor. 2 klipte oynayan Serhan Çeliker en son Arto’nun klibinde boy göstermiş.

Kısmetse Olur evinde kimsenin birbiriyle tanışmadığı öne sürülüyordu. Ancak resimler ortaya çıktı ki Serhan Çeliker ve Emre tanışıyor. Üstelik ikisi de modellik yapıyor ve yakın arkadaşlar.

AYÇA BEĞEN
Kısmetse Olur yarışmacılarından Ayça Beğen ise evli çıktı. Ayça Beğen 5 yıl önce evlenip boşandığını söylemişti. Gerçekte ise 31 Temmuz 2015 tarihinde evlenmiş.

Üstelik bir kaç ay öncesine kadar da eşiyle olan boy boy aşk resimleri bulunuyor. Yani iddia ettiği gibi bekar değil hala evli. Ayça’nın kocası Küçük Ağa dizisinde rol almış o da bir oyuncu.

EMRE UBEYLİ
Sadece Ayça ve Serhan değil. Yarışmacıların tamamı bir aldatmaca ürünü. Emre Ubeyli gerçekte bir manken. Serhan Çeliker ile yakın arkadaşlar.

MELİS BUSE BETYAKAN
Melis Buse Betyakan ise gerçekte cast ajansı üyelerinden biri. Melis Buse daha önce ekrana gelen yarışmalarda boy göstermiş. Bana Herşey Yakışır ve Vay Arkadaş programlarına katılmış.

ADNAN VE MELEK ÇELEBİ
Adnan Kısmetse Olur yarışmasıyla birlikte Kim Milyoner Olmak ister yarışmasına katılmış. Gelin adaylarından Melek ile de yakın arkadaş oldukları belgeli. Hem Adnan hem de Melek oyunculuk ve mankenlik yapıyorlar.

CANSEL ÇÖRDÜK
Kısmetse Olur evinin bir diğer gelin adayı olduğu söylenen Cansel Çördük de oyuncu çıktı. Cansel Çördük, Çılgın dersane filminde rol almış.

DANIELLA
Kısmetse Olur gelin adaylarından Daniella da sahte çıktı. TRT’deki Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde oynayan Daniella, bir Arap klibinde de boy göstermiş.

CEYDA KIRICI
Ceyda Kırıcı da dümenin içinde. Kısmetse Olur gelin adayı damat adaylarından Adnan ile hayli yakınmış. Ceyda ve Adnan’ın tanışıyor olmaları bir yana elele fotoğrafları var.

MEHTAP TAŞKIRAN
Kısmetse Olur evinde ‘kötü kız’ rolü kesen Mehtap Taşkıran da gerçekte bir oyuncu ve model. Mankenlik fotoğrafları da bunun kanıtı oldu. O da cast ajansına üye.

TANKUR DENKER
Tankut Denker, Amerika’dan geldiği iddia ediyor ancak Türkiye’deki programların müdavimi çıktı. Daha önce bir yemek yarışmasına (Şeflerin Düellosu) katılmış ve o yarışmada birinci ilan edilmiş.

Etiketler

Bir Yorum

 1. EVET TÜM NURCULAR RTÜKÜ ARIYORUS BEN BASLADIM BILE YETER ARTIK BIZLERI APTAL YERINE KOYDUKLARI YA BIZLERIN SESLERINI DUYACAKLAR YA DUYUCAKLAR VE DÜRÜST TARAFSIZ YAYINCILIK YAPICAKLAR BIZLER HALKIZ NE BU YA MELIS SEMIH EMRE SEDA HANIM BIZLERI YÖNETEMEZLER BIZLER VARSAK ONLARDA VARLAR ANLAMAK ISTEMIYORLARSA ANLIYACAKLARI DILDEN KONUSUP ANLATIRIZ BEN 24 SAAT RTÜKÜ ARIYORUM ARICAMDA SIZLERDE KANAL D KAPATIN IZLEMEYIN VE RTÜKÜ ARAYIN ARTIK DUR DIYELIM YETER CEYDAYI HARCADILAR NURU HARCATMAYALIM
  SEMIH ODUNUYLA MELIS SEYTANI ÖNCE ELENSIN RTÜK NOSU 4441178 KANAL D IZLEYICI TEMSILCISI 0212 478 00 88 YA BIZLERI ANLICAKSINIZ SEMIH MELIS EMRE ELENICEK NURA ADALETLI DAVRANACAKSINIZ YADA KANAL KAPANACAK YAYIN KALKACAKYURT DISINDAN ARANACAK NOLAR EMIL DARESI Kurum Adı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu
  İnternet Sitesi: http://www.rtuk.org.tr/
  Telefon: +90 3122975000
  E-Posta: rtuk@rtuk.gov.tr
  Adres: Bilkent Plaza B2 Blok 06530 TÜRKİYE …KISMETSE OLUR BIZ HALKIZ YA SESIMIZI DUYCAKSANIZ DÜRÜST TARAFSIZ YAYIN YAPICAKSINIZ YADA DEFOLUP GIDICEKSINIZ YETER BUNA DUR DIYORUZ BIZLERI SEMIH MELIS EMRE SEDA HANIM YÖNETEMEZ BIZLER IZLERSEK SIZLER VARSINIZ BIZ BU YAYINA DUR DIYORUZ VE HER GÜN SIKAYET EDICEZ BIZLERI DAHA FAZLA APTAL YERINE KOYAMASSINIZ YETER ISTEDIYINIZ KISILERI HAKSIZ YERE BIRINCI YAPAMASSINIZ BIZ HALKA SAYGINIZ YOKSA BIZLERINDE SIZLERIN HILLELI YAYINCILIGINIZA TAMÜLÜMÜZ YOK KALMADI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı