Kiralık Aşk Ömer Kimdir Gerçek Adı Kaç Yaşında

Kiralık Aşk Ömer Kimdir

Star tv kanalının yaz döneminin en sevilen dizisinin en sevilen karakteri başrol oyuncusu Ömer acaba gerçekte kim kaç yaşında başka hangi dizilerde oynadı hepsini bu yazımız içerisinde bulacaksınız.

Kiralık Aşk Ömer gerçek adı Barış Arduç ve 2015 yılı itibari ile 28 yaşında. Gösterdiği performans ile şimdiden genç kızların sevgilisi haline gelen Barış Arduç hayat hikayesinin daha detaylarına inelim.

baris-arduc
Yine burada Kiralık Aşk Ömer kaç yaşında, nereli, boyu kaç, kilosu gibi bilgileri öğrenme imkanına sahip olacaksınız. Son olarak ise Kiralık Aşk Ömer fotoğrafları resimleri sizlerle olacaktır.

İşte Kiralık Aşk Ömer Biyografi Hayatı
Kiralık Aşk Ömer Yaşı: 28 yaşında.
Kiralık Aşk Ömer Boyu: 1.82 cm boyundadır.
Kiralık Aşk Ömer Kilosu Kaç Kilo: 82 kg ağırlığa sahiptir.
Kiralık Aşk Ömer Göz Rengi: Kahverengi göz rengine sahiptir.
Kiralık Aşk Ömer Saç Rengi: Siyah
Kiralık Aşk Ömer Nereli: 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Kiralık Aşk Ömer Hangi Burç: Terazi

1987 tarihinde doğan Arduç yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşmış, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Arduç, Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Barış Arduç Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir.

2015 Mart ayında vizyona giren Racon: Ailem İçin adlı dizide Tekin karakterini canlandırmaya başlamış, ancak dizi başarılı olamadığı için yayından kaldırılmıştır.

Deliha adlı ilk sinema filminde rol almış olup senarist ve başrol oyuncusu Gupse Özay ile birliktedir. Şimdilerde ise Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle başrol oyuncusudur.

Kiralık Aşk Ömer Resimleri Fotoğrafları

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir