Ankaranın Dikmeni Oyuncuları

Ankara’nın Dikmeni Oyuncuları İsimleri

Kanal D kanalında yayınlanan dizinin oyuncularının tanıtılacağı bu sayfamızda aradığınız oyuncuların oynadığı rolleri ve kimler olduklarını öğrenmiş olacaksınız.

Rolleri resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Ankara’nın Dikmeni dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacaksınız.

Ankara'nın dikmeni dikmen
Dikmen / Bülent Emrah Parlak
Müzisyen. Düz, naif, haksızlığa karşı, zayıfın, güçsüzün, ezilenin yanında, kırsal ve bundan rahatsızlık duymayan, kendine güveni olan, başarı inancı olan, bacıya kardeşe saygılı, harama karşı, insancıl, fazlasıyla iyi niyetli.

Beste’yi uzaktan seviyor, etrafına “yengeniz olur” diyor, ama kıza asla açılamıyor. İlişkileri “o da bana hasta ama daha farkında değil” tadında.

Ankara'nın dikmeni latifLatif / Burak Kut
Dikmen’i kırsallığına rağmen seven, eşi tarafından ezilen ve bundan rahatsızlık duymayan, eşine aşık, büyük hedefleri olmayan, halinden durumundan yaşamından memnun, karısı tarafından yönetilen, hala oğluyla eşi arasında kalan, durumu idare etmeye çalışan; Dikmen’e karşı her zaman Tilbe’yle arayı bulan, hala oğlu. Büyük bir senfoni orkestrasında zil çalıyor.

Ankara'nın dikmeni tilbeTilbe / Gözde Kansu
Her an sanatçı olmasının altını çizen, hedefleri, hayalleri büyük olan, statüsünü hep yükseltmeyi hedefleyen, oğlunu proje çocuk şeklinde yetiştirmeye özen gösteren, Dikmen’in kırsallığından rahatsızlık duyan, onunla girdiği ortamlarda utanan, sıkılan, Dikmen’den kurtulmak için mesai harcayan bir kentli karakter. Tuttuğunu koparan bir eş, disiplinli bir anne aynı zamanda.

Bunların dışında Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyas ve Tan Güngör oynuyor.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir