Yalı Çapkını

Yalı Çapkını konusu nedir? Hangi kanalda yayınlanıyor? Yalı Çapkını başrol oyuncuları kimler? Nerede çekiliyor? İşte bunun gibi Yalı Çapkını dizisi hakkında merak edilenler burada hazırlandı.

Star TV kanalı yeni sezon dizisi Yalı Çapkını ile karşımızda. Başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Buçe Buse Kahraman gibi isimlerden oluşuyor. Yapımcısı OGM Pictures olan Yalı Çapkını dizisinin yönetmeni Burcu Alptekin iken senaristi Mehmet Barış Günger’dir. Dizi uyarlama olmayıp hikayesi orijinal olarak hazırlandı. Türü gençlik, aşk ve dram olan dizide ilk bölüm 23 Eylül 2022 Cuma günü saat 20:00’de yayınlandı. Dizinin çekildiği mekanlar arasında Gaziantep ve İstanbul’un çeşitli semtleri bulunuyor.

Yalı Çapkını

Yalı ÇapkınıYalı Çapkını dizisi afiş resmi.
TürlerGençlik, Aşk, Dram
İlk bölüm yayın tarihi23 Eylül 2022
Sezon sayısı1
Bölüm sayısı15
BaşrolAfra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Buçe Buse Kahraman
KanalStar TV
GünüÇarşamba
Saat20:00
MekanGaziantep, İstanbul
SenaristMehmet Barış Günger

Yapım

YapımcıOGM Pictures
YönetmenBurcu Alptekin
HikayeOrijinal

Yalı Çapkını Dizisi Hakkında Merak Edilenler

Bu senenin en fazla konuşulan dizilerinden biri olacak Yalı Çapkını, merak edilen diziler arasında bulunuyor. İşte Yalı Çapkını dizisi hakkında merak edilen tüm sorular ve yanıtları.

Yalı Çapkını konusu nedir?

Star TV kanalında yayınlanacak olan Yalı Çapkını dizisi, bölgenin önemli isimlerinden Halis Ağa’nın torununu evlendirmek istemesiyle başlayan olayları konu ediniyor. Herkesin saygı duyduğu Halis Ağa, çok sevdiği ve el bebek gül bebek büyüttüğü torununu kendi istediği bir kızla evlendirmek ister. Başına buyruk hareket eden torunun ise karşısına hiç beklemediği anda başka bir kız çıkar. İşte bu şekilde birbirine aşık olan bu ikili ve sonrasında gelişecek olaylar dizinin konusunu oluşturuyor.

Yalı Çapkını hangi kanalda yayınlanıyor?

Yapımcısı OGM Pictures, yönetmeni Burcu Alptekin olan Yalı Çapkını dizisi, Star TV kanalında yayınlanıyor.

Yalı Çapkını hangi gün yayınlanıyor?

Başrolleri Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor gibi oyunculardan oluşan Yalı Çapkını dizisi, Star TV kanalında Cuma günü yayınlanır.

Yalı Çapkını saat kaçta başlıyor?

Star TV kanalında Çarşamba akşamları yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, saat 20:00’de başlıyor.

Yalı Çapkını nerede çekiliyor?

İlgili Makaleler

Yeni sezonun en sevilen yapımlarından birisi olan Yalı Çapkını dizisinin ilk bölümleri Gaziantep’te çekildi. Dizinin diğer bölümleri ise İstanbul’da çekiliyor.

Yalı Çapkını OyuncularıGenel Bilgiler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir