Yalı Çapkını

Bu sayfada

Genel Bakış

Yalı Çapkını, yapım şirketi OGM Pictures ve yönetmeni Burcu Alptekin olup Star TV kanalında yayınlanan dram ve romantik türündeki dizidir. Senaryosu Mehmet Barış Günger, Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay tarafından yazılan dizinin ilk bölümü 23 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmıştır. Yalı Çapkını dizisi başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor gibi isimlerden oluşmaktadır.

Yalı Çapkını Dizisi
TürDram, Romantik, Gençlik, Aşk
KanalStar TV
İlk bölüm yayın tarihi23 Eylül 2022 (Türkiye)
Sezon sayısı2
Bölüm sayısı40
BaşrolAfra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor
Çekim yeriİstanbul
YönetmenBurcu Alptekin, Alptekin Bozkurt
SenaristMehmet Barış Günger, Leyla Uslu Oter, Ekin Akçay
Yapım şirketiOGM Pictures
YapımcıNazlı Heptürk, Uğur Türkmen

Konusu

Star TV kanalında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi, bölgenin önemli isimlerinden Halis Ağa’nın torununu evlendirmek istemesiyle başlayan olayları konu ediniyor. Herkesin saygı duyduğu Halis Ağa (Çetin Tekindor), çok sevdiği ve el bebek gül bebek büyüttüğü torununu kendi istediği bir kızla evlendirmek ister. Başına buyruk hareket eden torunu ise Pelin (Buçe Buse Kahraman) ile aşk yaşamaktadır.

Yayın Bilgisi

Televizyon izleyicileri Yalı Çapkını dizisi hangi gün hangi kanalda oynuyor sorusunun cevabını arıyor. Başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor olan Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamları saat 20:00’de Star TV kanalında oynuyor.

Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları »

 OyuncuKarakter
Afra SaraçoğluAfra SaraçoğluSeyran Şanlı
Mert Ramazan DemirMert Ramazan DemirFerit Korhan
Çetin TekindorÇetin TekindorHalis Ağa
Emre AltuğEmre AltuğOrhan Korhan
Gözde KansuGözde KansuGülgün Korhan
Beril PozamBeril PozamSuna Şanlı

Tüm oyuncular için bkz. Yalı Çapkını oyuncuları

Çekim Yeri

Televizyon izleyicileri Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor merak ediyor. Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor gibi oyuncuların paylaştığı Yalı Çapkını dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin ilk iki bölümünün bazı sahneleri ise Gaziantep’te çekilmiştir.

Bölümleri

Aşağıda, Yalı Çapkını dizisi 2. sezon bölümlerinin yayın tarihleri ve bölüm özetleri yazılmıştır.

2. Sezon

BölümYayın tarihiÖzet
37. Bölüm15 Eylül 2023Ferit hastaneye kaldırılır. Onun vurulmasına çok üzülen aile üyeleri hastaneye akın ederler. Bu sırada Seyran ve annesi, babası ile ablası da hastanededir. Aralarındaki kavga Ferit’in dedesine rest çekmesi son bulur. Tekrar evlenen Seyran ve Ferit, yalıdaki sabah kahvaltısında Halis Ağa’nın kızı ve oğlunu görünce çok geçirirler.
38. Bölüm22 Eylül 2023Nükhet ve Kaya’nın gelişi yalıda hem rekabeti hem de tartışmaları artırır. Nükhet, Halis’e beklenmedik bir açıklama yaparken; Ferit de Nükhet ve Kaya’dan kurtulmak için çareyi Kazım’da arar. Seyran ise ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Yalıda Nükhet kontrolü kolaylıkla ele almış gibidir.
39. Bölüm29 Eylül 2023Ferit, yalıda olanlardan sonra Seyran’la Kazımlara gider ve orada kalmaya karar verir. Kazımlarda olmanın keyfini çıkaran Ferit, Seyran’a istediklerini yaptırmanın da yolunu bulmuştur. Seyran ise Ferit’in Kazım’a uymasından endişelenir. Nükhet, yaşananlardan sonra Kaya’yla konuşur ve onu da alıp Kazımlara gider. Ferit’in Talih’le ilk seansı beklenmedik bir gelişmeye sahne olur. Ferit, bundan sonra kuracağı hayatı düşünerek Halis ile konuşmaya yalıya gider. Halis’in net tavrı karşısında Ferit de tüm yalıyı şaşırtan başka bir hamlede bulunur.
40. Bölüm6 Ekim 2023Marmaris’te yeni bir mağaza açmak isteyen Halis Ağa, Nükhet’in de isteğiyle bu iş için Ferit ve Kaya’yı görevlendirir. Seyran, Suna, Asuman ve Abidin’in de plana dahil olmasıyla birlikte ekip soluğu Marmaris’te alır. Yalıda ise Nükhet, Kazım Ağa’yı idare etmeye çalışır ancak Kazım’ın talepleri gitgide artmaktadır. Orhan her şeyi boşvermişken ona tek iyi gelen Dicle ile geçirdiği zaman olur. Marmaris’te gönlünce eğlenen Seyran’ın hareketlerinden rahatsız olan Ferit; onu dizginlemeye çalışır. Suna, Abidin’e içindekileri döker. Kaya’nın yaptığı sürpriz Seyran ve Ferit’i bir anlaşmazlığa sürükler.
2. Sezon bölümleri

Fotoğrafları

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir