Kızıl Goncalar Oyuncuları

Kızıl Goncalar dizisinin oyuncuları kimler? Kızıl Goncalar oyuncularının isimleri neler? Kızıl Goncalar dizisinde kimler oynuyor?

Kızıl Goncalar oyuncuları isimleri sayfasında, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgiler yer alır.

Oyuncular

Aşağıda, Kızıl Goncalar dizisinde oynayan oyuncuların gerçek adı, canlandırdıkları rolleri ve şimdiki yaşlarını okuyacaksınız. İşte Kızıl Goncalar 1. sezon oyuncuları.

ResimOyuncuKarakterYaş
Mert YazıcıoğluMert YazıcıoğluCüneyd Güneş30
Mina DemirtaşMina DemirtaşZeynep Tezel19
Özcan DenizÖzcan DenizLevent Alkanlı51
Özgü NamalÖzgü NamalMeryem Tezel45
Erkan AvcıErkan AvcıSadi Hüdayi Güneş41
Esma YılmazEsma YılmazMira Alkanlı19
Zehra KelleciZehra KelleciFeyza Güneş24
Mert TurakMert TurakNaim Tezel44
Hazal TüresanHazal TüresanBeste Alkanlı38
Tuğrul TülekTuğrul TülekSeçkin Özarslan47
Duygu SarışınDuygu SarışınHande Alkanlı36
Sitare AkbaşSitare AkbaşBirgül Tezel35
Selen ÖztürkSelen ÖztürkHasna Güneş43
User AvatarŞerif ErolSuavi Alkanlı60
Kızıl Goncalar dizisi oyuncuları

Karakterler

Aşağıda Kızıl Goncalar dizisinde oynayan kurgusal karakterler ve canlandıran oyuncular hakkında bilgiler yazılmıştır.

Kızıl Goncalar Cüneyd Güneş

Cüneyd, Kızıl Goncalar dizisinde Mert Yazıcıoğlu tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Sadi Hüdayi Güneş’in akrabası ve Meryem’in kızı Zeynep ile evlendirmek istedikleri kişi. Tarikat tarafından hikmet sahibi, veli bir şahsiyet gibi görülürken, Psikiyatrist Levent için ise tedaviye muhtaç birisi.

Kızıl Goncalar oyuncusu Mert Yazıcıoğlu, günümüzde 30 yaşında olup daha önce Darmaduman, Bir Annenin Günahı, Bir Litre Gözyaşı, Mehmed: Bir Cihan Fatihi, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Karagül gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Zeynep Tezel

Zeynep, Kızıl Goncalar dizisinde Mina Demirtaş tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Naim ve Meryem’in kızı, Cüneyd ile evlendirmek istedikleri kişi. İleri zekalı olan Zeynep, matematik hayranı 14 yaşında bir kızdır. İstanbul’a ilk defa gelmiş ve amacı İmam Hatip’e yada normal okula gitmektir.

Kızıl Goncalar oyuncusu Mina Demirtaş, günümüzde 19 yaşında olup daha önce Akif, Kabahat ve Beraber gibi filmlerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Levent Alkanlı

Levent, Kızıl Goncalar dizisinde Özcan Deniz tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Suavi’nin oğlu, Beste’nin kocası, Mira’nın babası ve Hande’nin abisidir. Devlet hastanesinde psikiyatrdır. Evlerinde işe başlayan Meryem sayesinde hayatı ve düşünceleri tamamen değişecektir.

Kızıl Goncalar oyuncusu Özcan Deniz, günümüzde 51 yaşında olup daha önce Seni Çok Bekledim, İstanbullu Gelin, Kaderimin Yazıldığı Gün, Karagül, Aşk Yakar, Haziran Gecesi ve Asmalı Konak gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Meryem Tezel

Meryem, Kızıl Goncalar dizisinde Özgü Namal tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Naim’in karısı, Zeynep’in annesidir. Tek amacı kızının okumasıdır. Levent’in evinde işe başlamasıyla hayatı tamamen değişecektir. Hem karşısındaki insanların hayatını değiştirecek hem de kendi hayatı değişecektir.

Kızıl Goncalar oyuncusu Özgü Namal, günümüzde 45 yaşında olup daha önce Merhamet, Koyu Kırmızı, Hanımın Çiftliği, Benim Annem Bir Melek, Anlat İstanbul, Hayat Bilgisi ve Kurtlar Vadisi gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Sadi Hüdayi Güneş

Sadi Hüdayi, Kızıl Goncalar dizisinde Erkan Avcı tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Hasna’nın kocası, Feyza’nın babasıdır. Tarikatın sözcüsü olan Sadi Hüdayi, yeğeni Cüneyt’e ayrı bir önem göstermektedir. Efendi Hazretleri dedikleri tarikatın başındaki kişi ile Cüneyt ile Meryem’in kızı Zeynep’i evlendirmek istemektedir.

Kızıl Goncalar oyuncusu Erkan Avcı, günümüzde 41 yaşında olup daha önce Hayatımın Şansı, Kuruluş Osman, Çukur, Cesur ve Güzel, Karadayı, Sakarya Fırat ve Kurtlar Vadisi gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Mira Alkanlı

Mira, Kızıl Goncalar dizisinde Esma Yılmaz tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Levent ve Beste’nin kızı, Suavi’nin torunudur. Annesi Beste’ye çok düşkün olan Mira, babası Levent’e karşı ise tavırlıdır. İkiz kardeşi Zeynep’in evlerine gelmesiyle hayatı tamamen değişecek ve bambaşka biri haline gelecektir.

Kızıl Goncalar oyuncusu Esma Yılmaz, günümüzde 19 yaşında olup daha önce Kırgın Çiçekler, Bizim Hikaye ve Evlilik Hakkında Her Şey gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Feyza Güneş

Feyza, Kızıl Goncalar dizisinde Zehra Kelleci tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Sadi Hüdayi ve Hasna’nın kızıdır. Çocuklara Kuran dersi veren hocadır. Cüneyt’e aşk besleyen Feyza’nın tek amacı onunla evlenmektir.

Kızıl Goncalar oyuncusu Zehra Kelleci, günümüzde 24 yaşında olup daha önce Yüzyıllık Mucize dizisinde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Naim Tezel

Naim, Kızıl Goncalar dizisinde Mert Turak tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Meryem’in kocası, Zeynep’in babasıdır. Eşi ve kızına karşı baskıcı birisi olan Naim, depremden dolayı şehrini bırakıp ailesi ile birlikte İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’a gelmekteki gerçek amacı, tarikatın başındaki kişinin isteği doğrultusunda kızı Zeynep ile Cüneyt’i evlendirmektir.

Kızıl Goncalar oyuncusu Mert Turak, günümüzde 44 yaşında olup daha önce Kuruluş Osman, Yeşil Deniz, Beni Böyle Sev, Babalar ve Evlatlar, Başrolde Aşk ve Avrupa Yakası gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Beste Alkanlı

Beste, Kızıl Goncalar dizisinde Hazal Türesan tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Levent’in karısı, Mira’nın annesi ve Suavi’nin gelinidir. Yıllarca bir çocuk sahibi olmak istemiştir. Hastanede öldü diye bırakılan bir kız çocuğunu evlatlık olarak almış ama bir türlü sevememiştir. Geçmişi sırlarla dolu, esrarengiz bir karakter olan Beste, Meryem’in İstanbul’a gelmesiyle geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Kızıl Goncalar oyuncusu Hazal Türesan, günümüzde 38 yaşında olup daha önce Baba, Yalancı, Mucize Doktor, Ufak Tefek Cinayetler, Fazilet Hanım ve Kızları, Tatlı İntikam ve Kara Para Aşk gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Seçkin Özarslan

Seçkin, Kızıl Goncalar dizisinde Tuğrul Tülek tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Levent’in en iyi arkadaşı, ailenin yakın dostudur. Hayatı günü gününe yaşayan, başına buyruk birisidir. Onun bazıları gibi manevi değerleri pek yoktur. Tek değer verdiği şey paradır.

Kızıl Goncalar oyuncusu Tuğrul Tülek, günümüzde 47 yaşında olup daha önce Ruhun Duymaz, Camdaki Kız, Vatanım Sensin, Keşanlı Ali Destanı, Karakol, Kalp Ağrısı ve Sınıf gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Hande Alkanlı

Hande, Kızıl Goncalar dizisinde Duygu Sarışın tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Levent’in kız kardeşi, Mira’nın halası, Beste’nin görümcesi ve Suavi’nin kızıdır. Babası ile anlaşamayan, abisine ise saygılı biridir. Bir medya organında gazetecilik yapmaktadır. Meryem ve Zeynep’in abisinin evinde kalmasıyla merak ettiği bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

Kızıl Goncalar oyuncusu Duygu Sarışın, günümüzde 36 yaşında olup daha önce Cennetin Sırları, Ufak Tefek Cinayetler ve İçerde gibi dizilerde oynamıştır.

Kızıl Goncalar Birgül Tezel

Birgül, Kızıl Goncalar dizisinde Sitare Akbaş tarafından canlandırılan kurgusal karakterdir. Meryem’in görümcesi, Naim’in kız kardeşi ve Zeynep’in halasıdır. Ailesinden kaçarak İstanbul’a gelmiş ve Hızırlar İmam Hatip Lisesinde öğretmendir. Beste’nin yardımları sayesinde okuyan Birgül, ileri zekalı yeğeni Zeynep’in de okumasını istemektedir.

Kızıl Goncalar oyuncusu Sitare Akbaş, günümüzde 35 yaşında olup daha önce Kırmızı Oda, Ramo, Sen Çal Kapımı, İstanbul Sokakları, Urfalıyam Ezelden, Dila Hanım, Akasya Durağı, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Hakkını Helal Et gibi dizilerde oynamıştır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir