Kirli Sepeti

Bu sayfada

Kirli Sepeti (TV Dizisi 2023– )

Kirli Sepeti, yapım şirketi Medyapım ve yönetmeni Ece Erdek Koçoğlu olup ilk bölümü 24 Eylül 2023 tarihinde FOX kanalında yayınlanan dram türündeki dizidir. Dizinin senaryosu Merve Girgin tarafından yazılıyor. Kirli Sepeti dizisi başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan, Ayça Bingöl, Cansu Tosun ve Ceren Moray gibi isimlerden oluşmaktadır.

Kirli Sepeti
TürDram
KanalFOX
İlk bölüm yayın tarihi24 Eylül 2023
GünüPazar
Yayın saati20:00
Sezon sayısı1
Bölüm sayısı2
BaşrolHalil İbrahim Ceyhan, Ayça Bingöl, Cansu Tosun, Ceren Moray
Mekanİstanbul
YönetmenEce Erdek Koçoğlu
SenaristMerve Girgin
Yapım şirketiMedyapım
YapımcıFatih Aksoy

Konusu

Songül (Ayça Bingöl) Hayriye (Ceren Moray) ve Medine (Cansu Tosun) Krizantem Evleri’nde bakıcı olarak çalışmaktadır. Bu üç kafadar, ev sahiplerinin sırları, ihanetleri ve ihtirasları arasında hayatlarına devam etmektedir. Fakirler ve zenginler arasındaki uçurumu gözler önüne seren dizi, bazen güldüren bazen ise ağlatan hikayesi ile bu üç kadının hayatına odaklanacaktır.

Oyuncuları

 OyuncuKarakter
Halil İbrahim CeyhanHalil İbrahim CeyhanMurat
Şeyda Merve KölükŞeyda Merve KölükMeryem
Melisa DöngelMelisa DöngelAylin
Aleyna ÖzgeçenAleyna Özgeçenİlkgül
Ayça BingölAyça BingölSongül
Ceren MorayCeren MorayHayriye

Tüm oyuncular için bkz. Kirli Sepeti oyuncuları

Nerede çekiliyor?

Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan, Ayça Bingöl, Cansu Tosun ve Ceren Moray gibi oyuncuların paylaştığı Kirli Sepeti dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin bölümleri İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi semtlerinde çekilmiştir.

Hangi gün, hangi kanalda oynuyor?

Başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan, Ayça Bingöl, Cansu Tosun ve Ceren Moray olan Kirli Sepeti dizisi Pazar akşamları saat 20:00’de FOX kanalında oynuyor.

Bölümleri

Aşağıda, Kirli Sepeti dizisi 1. sezon bölümlerinin yayın tarihleri ve bölüm özetleri yazılmıştır.

1. Sezon

BölümYayın tarihiÖzet
1. Bölüm24 Eylül 2023Krizantem Evleri’nde bakıcı olarak çalışan Meryem’in ölümü, site sakinlerinin yalnızca yarısına gölge düşürür. Ev sahipleri hayatlarına olduğu gibi devam ederken çalıştığı evde yılların emektarı olan Songül, hem kendini hem de arkadaşını kaybeden genç kızı İlkgül’ü ayakta tutmaya gayret eder. Çalıştığı evde beklemediği bir ana tanık olan Medine hayatında ilk kez yalan söylemek zorunda kalırken, arkadaşına yardım etmek isteyen Hayriye ise onun başına çok daha büyük dert açar.
2. Bölüm1 Ekim 2023

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir