Balık Burcu Erkeğinin Özellikleri 2024

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

İnsanlara olan aşırı güveni istemediği olayların başına gelmesine sebep olur. Çok romantik olmaları ve devamlı hayal kurmaları Balık burcu erkeğinin aşk hayatının güzel geçmesini sağlar. Cinsellik onlar için utanılacak bir şey olmadığı gibi sevgiyi ifade etmenin yollarından birisidir. Sadakatsiz olmaları ise olumsuz özellikleri arasında gösterilebilir.

Aşk hayatında ise inanılmaz birisi olan Balık erkekleri, en son birlikte olduğu kadının hayatının aşkı olduğunu düşünür. Romantikliğin sınırları yoktur ve bir kadınla bunu yaşayacak her zaman bir yol bulur. Sevdiği kişiye tamamen bağlı olması, hayranlık duyacağı başka birisini bulana kadardır. İşte burada Balık burcu erkeğinin özellikleri 2024 yılı baz alınarak yazılmıştır. Ayrıca zaafları ve balık burcu erkeği cinsellik konuları da yine bu sayfamızda işlenmiştir.

Balık burcu erkeğinin özellikleri


İşte Balık burcu erkeğinin özellikleri:

 • En romantik burçlardan birisi olan Balık’ın asıl tutkusu hayal kurmak ve hayalleri için yaşamaktır.
 • Balık burcu erkeği nazik, uyumlu, iyimser ve hayalperest yapısıyla dikkati çeker.
 • Aşk onun hayal gücünü tetikler. Bu yüzden aşık olmaya hep hazırdır.
 • Umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur.
 • Düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz.
 • Başına buyruk yaşamaktan keyif alır.
 • Balık burcu erkeği iş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur.
 • Art niyetli değildir. İnsanlara kolayca güvenir.
 • Balık burcu erkeği hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur.
 • Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.
 • Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına baş vuracaktır.
 • Sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir.
 • Aşk onun için çok önemlidir.
 • Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur, yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir.
 • Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur.
 • Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli olacaktır.
 • Balık burcu erkeğinin anlaştığı burçlar arasında en iyi Yengeç, Terazi ve Akrep gelir. Normal anlaştıkları ise Oğlak, Kova, Koç ve Boğa burçlarıdır. Anlaşamadığı burçlar ise İkizler ve Başak gösterilebilir. Arasının ne iyi nede kötü olduğu burçlar ise Aslan ve Terazidir.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Aşk konusunda kendilerini ifade etmekte zorlanan Balık burcu erkekleri, sevdiği kadına açılmakta zorluk çekerler. Onun için hayatının aşkı bu kişidir ve bundan öncekilerin önemi yoktur. Daha önce yaşadığı ilişkilerde almadığı hazzı son sevdiği kişiden alacağını düşünür. Ayakları yerden kesilecek kadar romantizm dolu dakikalar yaşamayı sever. Sevgili olarak çok iyidir ama başka birisini aradığını anladığı anda hareketlerinde değişiklik olabilir.

Balık burcu erkeğinin özellikleri

Balık Burcu Erkeği Cinsellikte Nelerden Hoşlanır?

Balık erkeği cinsellik konusunda romantizm kadar etkili değildir. Onun cinsel hayatını yönetmek istiyorsanız mutlaka kalbini kazanmalısınız. Ondan sonrası ise sizin istediğiniz şekilde gelişecektir. Yatak odasında sizi şaşırtacağından ve beklemediğiniz güzel sonuçlarla karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. O tutucu birisi değildir ve her şeyi açık olarak yaşamayı sever. Kuralları yoktur ve kalıpların dışına çıkmak ister. Tek gecelik ilişki yaşamayı sevmedikleri için tutkulu olurlar. Cinsellik yaşayacağı kişiye aşık olmak onlar için olmazsa olmazlar arasındadır.

Balık burcu erkeğinin özellikleri

SSS

Balık burcu erkekleri çok değişken yapıya sahip oldukları için diğer burçlarla çok benzerlikler gösterebilir. Bu nedenle her konuda ince eleyip sık dokumak gerekir. İşte bu başlık içerisinde aklınıza takılan soruların cevaplarını yazacağız.

1. Balık burcu erkeği kıskanç mıdır?

Balık burcu erkekleri için aşk ve romantizm vazgeçilmezler arasındadır. Tutku dolu bir aşk yaşadıkları için sevdiği kişiyi başkasıyla paylaşmaktan nefret ederler. Kısaca çok kıskanç olurlar. Fakat nadiren de olsa bunu belli etmemeye çalışırlar. Kıskandıklarını size karşı davranışlarındaki farklılıktan anlamak zor olmayacaktır.

2. Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Her erkek gibi Balık burcu erkekleri de annelerine benzeyen kadınlarla evlenmek isterler. Annelerine çok bağlı oldukları için sevdiği kadında da onun özelliklerini ararlar. Onlar için bir kadın duygusal olmalıdır. Ev işlerinde ve yemek yapma konusunda becerikli olan kadınlara ise bayılırlar.

3. Balık burcu erkeği nelerden hoşlanır?

Bütün ilgiyi kendi üzerlerinde toplamayı seven Balık erkekleri, sevgi beklentisi içindedirler. Kendilerine iltifat yapılmasına bayılırlar. Şık ve lüks yerlerde yaşamak en büyük hayalleridir. Hediye almaktan aşırı mutlu olurlar.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir