Balık Burcu Kadını Özellikleri 2022

Bu sayfada

Maddeler Halinde Balık Burcu Kadını Özellikleri

Güzelliği ile ön plana çıkan Balık kadınları, tehlikeli oluşlarıyla da diğer burçlardan ayrılırlar. Ailesine ve evine bağlı oluşları olumlu özellikleri iken, sevdiği için her şeyi yapacak oluşları ise olumsuz yönleri arasındadır. Belki de en fedakar burçlardan biri olan Balık kadınlarının en önemli özelliği ise aşırı duygusal ve romantik oluşlarıdır.

Balık burcu kadını için saf oldukları söylense de durum aslında hiçte böyle değildir. Aksine çok uyanıktırlar ve her an tetikte olurlar. Özellikle aşk konusunda, sevdiğini kıskançlıktan bunaltacak kadar aşırıya gidebilirler. İşte bu yazımız içerisinde Balık burcu kadınının cinsellik, güzellik ve daha bir çok ilginç özellikleri 2022 yılına göre açıklanarak sizlerin kullanımına sunduk.

Balık burcu kadını özellikleri
Balık burcu kadını özellikleri 2022;

1. Balık burcu kadını hırslı, tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker.

2. Duygusal ve romantiktir.

3. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini evinde huzurlu ve rahat hisseder.

4. Balık burcu kadınının sezgileri kuvvetlidir.

5. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür.

6. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar.

7. İnce ruhludur ve sanata düşkündür. Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister.

8. İstediği her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir.

9. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker.

10. Giyime ve kuşama, bakımlı olmaya önem verir.

11. Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla beğenilen bir kadın tipi çizer.

12. Güzel ve zariftir.

13. Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir.

14. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister.

15. Sevip, sevildiğine inandığı takdirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır.

16. Aşk onun için her şeydir.

17. İlişkisinde fazlasıyla fedakârdır.

18. Balık burcu kadını sevdiği erkeği fazlasıyla sahiplenir ve kıskanır.

19. Evliliğe yatkındır. Çocuklarına ve eşine bağlı olur.

Balık Burcu Kadını Güzelliği

Burçlar içerisinde kendine has özellikleri ile dikkat çeken balık kadınları, güzelliği ile de karşısındakini büyülerler. Erkeklerin gözünden bakarak diyebiliriz ki, en seksi kadınlar Balık burcundan çıkarlar. Çok bakımlı oluşları ve giyimlerine aşırı dikkat etmeleri bunun sebepleri arasında gösterilebilir. Kadınsı ve çekici davranışları ile her girdiği ortamda ön plana çıkmayı bilirler. Güzellik, onlar bir şey yapmasa da üzerlerine giydikleri elbise gibidir ve Balık burcu kadınlarına çok yakışır.

Balık burcu kadını özellikleri

Balık Burcu Kadını Cinsellik

Balık kadınları cinsellik konusunu aşık oldukları erkekle beraber yaşamak isterler. Balık burcu kadını cinselliğe aşırı önem verir ve o günü kutsal olarak kabul eder. Yatakta yaratıcı oluşları ve isteklerinizi önceden bilişleri ile cinselliği doyasıya yaşamanızı sağlarlar. Onun için öncelikli amaç sizin mutlu olmanızdır. Bunun için elinden ne gelirse yapmaya çalışır. Size hayallerinizin ötesinde bir zevk sunmaya çalışır ve bu konuda da çok beceriklidir. Balık burcu kadını tutkulu bir gece yaşamak için erkeğini fazlasıyla memnun eder.

Balık burcu kadını özellikleri

Balık Burcu Kadını Aşk

Balık kadınlarının aşk hayatı çok hareketli ve renklidir. Aşırı duygusal ve romantik olmaları aşk yaşamlarına da yansır. İlişkilerinde fedakarlık yapan taraf genelde kendileri olurlar. Balık burcu kadını aşk hayatında aşırı kıskanç ve sahiplenicidir. Sevdiği erkekle evlilik hayalleri kurar ve ona bağlı kalmaya çalışır. Sevdiği erkek ona ilgi gösterdiği takdirde dünyanın en mutlu insanına dönüşürler. İlişkisinde sevdiği kişinin sorunlarıyla yakından ilgilenip çözüm yolları geliştirmeye çalışır.

Balık burcu kadını özellikleri

SSS

1. Balık burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Balık burcu kadınlarının anlaşamadığı burçlar olduğu gibi en iyi anlaştığı burçlarda vardır. Evlilik konusunu her aşık oldukları erkekle düşünseler de onlar için en uygun olanları Yengeç ve Akrep burcu insanlarıdır. Sorunsuz bir aşk yaşayacağı burçlar ise Akrep, Yengeç, Koç ve Balık burcu erkekleridir.

İlgili Makaleler

2. Balık kadını hangi burçla anlaşamaz?

Disipline ve katı kurallara gelemeyen Balık kadınları, oğlak burçları ile anlaşamazlar. Onlar için özgürlüğünü kısıtlayan her şey uzaklaşma sebebidir. Bunun yanında Balık burcu kadınları, Aslan ve Kova burçları ile asla anlaşamaz. Çünkü Aslan burcunda olanlar liderliği ile ön plana çıktıkları için onların önünü kesebilirler. Kova burçlarıyla ise fazla açık sözlü oluşları yüzünden sevmezler.

3. Balık burcu kadını neleri sevmez?

Hemen herkesle uyum içerisinde geçinseler de Balık burcu kadınları anlaşmazlık yaşadıklarında kendilerini geri çekerler. Kurallara bağlı kalmak istememeleri ve özgürlüğünü kısıtlayan şeylerden ise nefret ederler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir