Yalnızlık Sözleri

Son Güncelleme: 14.09.2020 05:03

Yalnızlık sözleri 2020, yalnızlık mesajları, yalnızlık ile ilgili sözler sayfamızda, sizin için çok önemli olan sevgiliye yollayacağınız yazıları bulabilirsiniz.

Burada yazılanların çoğu aslında sevdiğiniz kişiye söylenenlerden oluşmakta ama arada da normal kendine olan yalnızlığı anlatan şeylerde yok değil. Belki de dünyanın en kötü şeylerinden birisi hakkında sizlere yazılar yazacağız.

Hastalığı yalnızlık olanın tedavisi aşktır.

Aşkın bir adım sonrası yalnızlıktır.

Yalnızlık filminin en inandırıcı sahnesini yaşıyoruz. Sen bırakıyorsun ben ise ağlıyorum…

Bıraktığın sadece ellerim değil bıraktığın aslında benim umut bağladığım hayallerimdi…

Karanlık bir dünyada yaşıyorum. Sessiz sakin bir hayatın yalnız kalmış şiiriyim.

Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git diyorsun bana bırak diyorsun beni hayatımla baş başa. Peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?

Yalnızlığım seni unutmayla bitecekse seni unutmak için kalbimi sökerdim ama benim kaderimde yazılı yalnızlık…

Yalnızlık Sözleri

Konuşacak kimsesi olmayınca daha bir garip oluyor insan ve git gide içine kapanmaya kendi kendine konuşmaya dertleşmeye başlıyor. İşte o yüzden sevgilisi olmayanlar için yada kimsesi olmayanlar için bu sözler kendilerini daha ağır yalnız hissetmelerini sağlayabilir. O yüzden okurken moraliniz belki biraz daha bozulacaktır. İşte başlayalım:

Boş odamda yine ben ve sana bestelediğim şarkılarla baş başa kaldım ben yine sensiz ve yine yalnızım sevgilim…

Alışamadım sensizliğe alışamadım senin çekip gitmelerine ve maalesef alışamadım gülmeye özür dilerim hayat yine yalnızım!

Aslında ben seni değil sen beni kaybettin, gidene 3 gün ağlarım sonra yalnızlığıma sarılır unutmaya çalışırım vefasızdı gitti derim…

Seninle bir çekirdek ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen ne çekirdek bıraktın ne taş bıraktın deprem gibi geldin ve gittin…

Asla unutmadım ve unutmayacağım. Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsam da hayalinle avunmasınıda öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı Öğrettim!

Son kez duydum sesini titrek ve ürkekdi sakladığın bir şey vardı belli, adı yalnızlıktı cümlelerde gizli..

Yalnızlığımın başladığı yerde, korkularım bitmiş demektir.

Ben yalnızlığı seçtim, aşk acısını terk ettim!

Issız bası boş deryada geziyorum. Yalnızlığın adını senin adının yanına yazıyorum, yazıyorum durmaksızın, haykırıyorum dünyaya biçaresizligimi!

Gece yorulmuş oturur baş ucumda, yalnızlıksa uyuya kalmış yatağımda, göz yaşlarım bir arkadaştan ödünç, ağlayıp geri vereceğim…

Anlatsam derdimi kimse anlamaz, perişan halime gölgem acımaz, ölsem de ardımdan bir kul ağlamaz, bir dost arıyorum bulamıyorum!

Gecenin karanlığı odama vuruyor, yaşadıkça yalnızlığımı hissediyorum, öyle acı veriyor ki bana, acımı kadehlerle paylaşıyorum.

Dayanmak zor yalnızlığına akşamların, unutmak mümkün değil seni bir şarkı gibi ağır ağır ilerleyen bu zaman icinde, her an bir sarhoşluktur sensizliğin verdiği.

Şu anda hiç bir şey mümkün değil. Şu anda her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnızlık ve kahır.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı .

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Hayatta üç şeyi sevdim Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi Seni sevdim, sensin diye Kalbimi sevdim, seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

Yalnızlık Sözleri
Yalnızlık diş ağrısına benzer sancısı gece başlar.

Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Arkadan Vurulmak Korkum Ölüm Değil, UNUTULMAK!

Gecenin Issız Karanlığında Ümitlerimin Tükendiği Anda Tek Kişi İstiyorum Yalnızlığıma!

Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin.

Her aya baktığında beni hatırla, yıldızlar gözlerine takılırsa gözlerine baktığımı sakın unutma, avuçlarına bir yaprak düşerse sakın bırakma akşam olup gün battığında ışıklar yanıp, ay çıktığında gözlerine uyku dolup taştığında benim de seni sevdiğimi ve özlediğimi sakın unutma.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin

Ey yalnızlık! Herkesin koynuna girip çıkarsın da bir tek benimle mi düzenli ilişkin var.

Yalnızlığım Kendime Güzelim Senin Aşkınla Hitap Düşmüş Bedenim, Geleceğe Umutsuz Bakıyor Gülüm..

Geceleri Başlar Sözlerim Sabaha Kadar Yalnızlığım Beni Derinden Yaralar. Sitemim Sana Değil Sevgilim Sitemim Hayata!

Yaşamak Buysa Yaşıyoruz Hepimiz. Bir Gün Yalnız Kalacağız. Bu Yüzden Yalnız Kalana Kadar Seninle Yaşamak İstiyorum Aşkım!

1 Günü Nasıl Anlatayım Sana. Sen Yokken Geçen Saatleri Nasıl Söylerim Sana. Yalnızlık Koymuş Adını Artık Ayrılık…

Ne gurbet ne hasret nede özlem bu ayrılıklara gölge düşürecek. Aşkım bekle geliyorum yarınlarımız için..

Sen bensizliğe alışmışsın ama ben beni sensiz düşleyemiyorum!

Bir insan en olmadık şeylere dahi gülebiliyorsa yalnızdır.

Hatırla sevgili; beni nasılda bırakıp gitmiştin! Sen yokken ben yalnızlıkla tanıştım.

Beyazlar içinde seni beklerken bu ayrılık niye? Siyahın matemine bürünmüş bu duygular niye? Ayrılık için çırpınışlar niye? Her sevmek ayrılık mı demek?

Yalnız Kalan Aşıklar Geceleri Ağlar Her Ne Kadar Erkekler Ağlamaz Deselerde Her Erkeği Ağlatan Bir Bayan Vardır, Başrolü İse Yalnızlık İle Ayrılıktır!

Yalnızlığımla Savaşırken Kendi Dünyamdam Beni Bırakıp Gittin Umarsızca! Son Sözlerim Bunlar Sana Lanet Olsun Bu Sevdaya!

Oyuncak Gibi Oynattın beni, DeLi Divaneye Çevirip Erittin Hevesimi, Ayrılıklar Senin Eserin oLmuş BuDa bana Ders Oldu, ihanetinin Ayrılığının ödüLü benim için Yalnızlık Oldu Gülüm

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unuttun diye

Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bi ağrı. Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik.

Yalnızlık Sözleri
Belki de adam gibi sevenlerin aldığı bir ödüldür yalnızlık.

Yalnızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde.. Sen beni unuttun çoktan belkide… Ben hala yaşarım eski günlerde… Her şeyde sen varsın UNUTAMADIM

Yalnızlık sis gibi yalnızlık sızı yalnızlık buz gibi yalnızlık ayaz yalnızlık kaygan zemin tutunmadan durulmaz yalnızlık sensizliktir sensiz de hiç yaşanmaz.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan hüzünlü mutsuz ve yalnız.

Yanında olmamasında daha kötü şeyler vardır bu hayatta. Mesela başkasının yanındadır. Tek bir şey istersin o zaman; yanımda olmasın ama yanında biri de olmasın.

Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar.

Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!

Yalnız kalan aşıklar geceleri ağlar her ne kadar erkekler ağlamaz deseler de her erkeği ağlatan bir bayan vardır başrolü ise yalnızlık ile ayrılıktır!

Gecenin karanlığı odama vuruyor yaşadıkça yalnızlığımı hissediyorum öyle acı veriyor ki bana acımı kadehlerle paylaşıyorum.

Susuyorum aslında söyleyecek o kadar çok sözüm var ki ama anlatamıyorum kimseye korkuyorum işte daha çok yalnız kalırım diye.

Sen yalnızlık nedir bilir misin? Bilseydin beni terk etmezdin! Sen ölüm nedir bilir misin? Şimdi ölümü senden daha çok sevdim!

Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm…

Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan yalancı arkadaşların ikiyüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.

Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek senden giderken yollarda ömrümü bitirmektir.

Yalnız olmak zayıf olmak demek değildir, hak ettiğiniz kişiyi bekleyecek kadar güçlüsünüz demektir.

Kaderim sensizlikse kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.

İçimde yangın yanar, hava soğuk beden donar, hain şeytan halime güler yetiş şahı merdanım yetiş.

Yalnızsan eğer dermansız dizin şu fani dünyada kaybolur izin gözyaşı dinmeyen o kimsesizin sığınacak evi yurdu yalnızlık.

Dilin söylediği kötü söz aklın yalnızlığı mıdır? Gözlerin akmadığı bir hüzün, yanakların yalnızlığı mıdır?

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!

Hayatta üç şeyi sevdim Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi Seni sevdim, sensin diye Kalbimi sevdim, seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

Karanlık odada otururum, dilimde türkü söylerim, elimde kağıt yazarım yalnız kalmışım gurbette.

Yalnızlığım seni unutmayla bitecekse seni unutmak için kalbimi sökerdim ama benim kaderimde yazılı yalnızlık.

Sensizliğimde dinlediğim ve tekrar tekrar başa sarıp ezberlediğim şarkıların tek sebebisin yalnızlık.

Dünde bugünde yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Hayatı yalnız kalarak bitirsem de, mutlaka bir yerde benim yanımda olacak yoldaşlarım bulunacaktır hikayemde..

Yalnızlık Mesajları
Hikayemi baştan sona kadar okudum adını yalnızlık koydum..

Yalnızlık ALLAH(c.c)’a mahsustur ben sadece diğer yarımı bekliyorum.

Zindan olmuş gecelerim, gözyaşı dolu hecelerim, bütün şiirlerim sadece sanadır. Yalnızlığım benim her şeyim..

Bırakıp giden ellere değil, yalan söyleyen sözlere isyanım, odamdaki gözyaşlarıma değil yalnızlıklaradır feryadım.

Sessiz bir film olmuş hayatım ne duyuyorum ne duyuluyorum, yalnızlık olmuş benim adım sadece gecelerin gölgesinde yaşarım.

İhanetinin bedeli gözyaşlarım olsa da, yalnızlığım bile senden daha gururludur, sen bir hiçsin benim için..

Gidiyorsun ya uzaklara hiç bilmezdim benden böyle kaçacağını yavaşça, şimdi bakıyorum da maziye 3 sene hayatımızda sadece yaşanan kısa bir film olmuş 3 saatlik…

Kalbimde bıraktığın acının eseri nasır tuttu artık atmaz oldu kalbim, bakmaz oldu gözlerim en kötüsü de yalnızlık oldu dertlerim..

Yalnız kaldıysam sebebi ben değil, dünyadaki oyunculardır…

Sonunda yalnız kalacağımı bilseydim seni değil, hayallerle yaşamayı tercih Ederdim.

Yalnızlığım tek dostudur sigaram, gözyaşlarımın tek sebebidir ayrılığın şarkısı benden sana gelsin belki sende bir gün yalnızlığı seversin bana bıraktığın gibi..

Uyku uzak kaldı bana ne gülmek ne koşmak istiyorum artık hatta ayakta duramaz hale geldim tek tutunduğum dalım var oda YALNIZLIK!

Asla unutmadım ve unutmayacağım! Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsam da hayalinle avunmasını da öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı öğrettim…

Gözlerimin rengi soldu, hayatımın baharını yağmurlar aldı, şimdi hayatımda bir gözyaşı bir yalnızlık kaldı..

Bir umut olmak isterdim umutsuzlara güç olmak için, bir nefes olmak isterdim hayattan kopmamak için şimdi yalnızlık sarmış hayatımı yaşarım yalnızlığımı.

Acının ıstıraba, dertlerin göz yaşına, umutsuzlukların kırıldığı noktadayım Adı YALNIZLIK…

İnsanoğlu yalnızlık çekmeden ne acıyı bilir ne sancıyı, bir gerçek var ki oda yalnızlık içinde öğrenirsin doğruları.

Virane hayatımda, kaybolmuş umutlarımı arayan bir dilenciyim hayat yolunda, tek sevgilim var oda beni bırakmayan yalnızlık oldu avuçlarımda.

Yalnızlık kaderimse, hayat sebebidir, dertlerim isyanımsa, gözyaşımda imzasıdır..

Yaşanmamış yalnızlığımın, yaşanacak günleri sensin.

Hasretin yalnızlıkla buluştuğu noktada, sadece ağlıyorum hayata ve terk edilmiş anılarıma.

Yalnızlığım hayata bir hediye, bir gözlerin var yalnızlığımı yok eden bir düşlerin var soğuk gecelerime derman veren.

Özledim sesini tatlı nefesini, yalnızlık zor çekilmez sensiz bu hayatın çilesi, özledim seni gel hadi bir tanesi..

Sensizlik içimde yanardağ gibi yakarken bedenimi, ne tutunabiliyorum hayata, nede gülebiliyorum sensiz anlarımda sevgilim yalnızım, yalnızlık benim adım..

Karalıklar içinde güneşiz kalmış bir yaşamın son vedasıyım hayata, yalnızlıklar yazılmış yoluma yürüyorum suskunluklara..

Dolu hayata boş gözlerle bakıyorum, hayat dolu dolu yaşanırken ben sadece izliyorum..

Acılar değil, çileler değil, sadece yalnızlık beni bitirir sadece yalnızlık benim derdime dert ortağı olur..

Ne Sevenim var hayatımda ne sevilenim var yanımda, yalnızlık madalyasını taktım boynuma, şampiyon benim kendi hayatımda..

Yalnızlık adım olmuş, kimse sormaz halin nedir diye, bıraktım hayatı kendine, yaşıyorum acıları içimde..

Neden diye sorma yalnızlık vurmuş anılarıma, geçmişimden kurtulmak istersen yalnızlıkları buldum dünyamda.

Yalnızlığımla yürürken boş sokaklar da bir dala tutunmak istedim. Dal mı çürük çıktı yoksa ben mi tutunmasını bilemedim…

Dünyada tek başıma kaldım dost mu hayır yok hiç kimsem yok yalnızım anlaşılan.

Günü güneşiyle geceyi yıldızlarıyla yaşıyorum ama bir şey var seni sensiz hayalinle yaşıyorum.

Dudaklarımdan düşürmediğim bir sigara gibisin. Üstelik öyle bir illetsin ki, bir sara gibi her daim uykularımda beni nöbet nöbet yoklarsın öyle uslanmaz öyle utanmaz nöbetlerine alışamadım. Her acıyı taşıdım da yüreğimde bir sensizliği taşıyamadım.

Görmeseydim yüzünü, dolaşmasaydım seninle aynı sokakta kol kola şimdi yalnızım burda bu dört duvar arasında hapislik tutsaklık bir yana dayanamıyorum yokluğuna

Yine yalnız bıraktın yine tek başıma düşüyorum kar tanesiyim ama sen yoksun üşüyorum.

Vakit gece yarısı ben hala seni düşünüyorum içimde tarif edilemez hüzün gelecek mi diye ben düşünmeye devam ediyorum sensiz boş geceler de yalnız başıma gelirsin diye.

Sonsuzluğum beni tanımadı yalnızlığım fırtınalı.

Bir yürek nelere yeterse, bir can ne kadar severse, bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam bir ömre ne kadar değerse sende benim için o kadar değerlisin. Seni hep seveceğim sen beni sevmesen de bunu unutma. Hep kalbimdesin.

Seni sensizlikle hatırlayıp seni düşünüyorum, bu hayatta sensiz kaldım, yalnızım üşüyorum.

Bir gece kapını çalarsa yalnızlık açma bırak dışarıda kalsın hayat ne kadar zor ve acımasız olsa da HAYATI öyle MUTLU yaşa ki kapıdaki yalnızlık yalnızlığından utansın

Yenildim. Aç kapını yalnızlığım, ben geri geldim…

Bir yürek vardır hep kırılan bir sevgi vardır hep mahvolan bir kişi vardır hep sevipte kalbi kırılan bide yalnızlık vardır her zaman yanında olan.

Gecenin karanlığında bir sokak lambasının yağan yağmurun altında gene ben yalnızlığımla tek başıma.

O sessiz ve yağmurlu sokaklarda ıslanarak yalnızlığıma ağlıyorum.

Yalnızlığa esir gecelerin, idama mahkum bir yalnızı olarak müebbet yalnızlığımı yaşıyorum.

Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın, keşke paylaştığım yalnızlık sen olsaydın, keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım.

Yalnızlık ne uçsuz bucaksız mavi denizde olmak ne de bir çöl ortasında tek başına kalmaktır. Yalnızlık bu şehirde bu insan kalabalığında seni arayıpta bulamamaktır.

Bu yalnızlık ölümden beter, acıların sonu değil midir dertler, ölüm gelmiş kapıma, can bu sözleri neyler.

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin

Ne zaman mutlu olmaya kalksam otur diyor yalnızlığım otur.

Yalnızlık meşakkatli iş. Kendi kendine konuşmak neyse de, cevap vermek bir hayli zor oluyor.

Sen bana gelsen ben de herkese ve her şeye hoşça kal desem.

O kadar yalnızım ki sıradaki şarkı bir sonraki şarkıya gelsin.

Beni ısıtan, beni sarıp sarmalayan, benim acılarıma ortak olan tek bir şey var SİGARAM.

Mutsuz bir birliktelikten mutlu bir yalnızlık her zaman iyidir.

Utanırım, söyleyemem yaşadığımı, yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bir ağrı. Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik.

Yalnızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde.. Sen beni unuttun çoktan belkide… Ben hala yaşarım eski günlerde… Her şeyde sen varsın UNUTAMADIM…

Biriyle mutsuz olmaktansa yalnız başına mutlu olmak iyidir.

Gecenin ıssız karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma.

Yalnızlık diye bir şey buldum, yaşa yaşa bitmiyor.

İnsanları tanıdıkça yalnızlık güzelleşiyor.

Baktım sevecek kimse yok ben de yalnızlığı sevdim.

Düş önüme yalnızlığım yolumuz çok uzun.

34 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir