Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık Sözleri
İçeriğimiz yalnızlık sözleri kısa, yalnızlık sözleri sevgiliye, yalnızlık ile ilgili sözler ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Burada yazılanların çoğu aslında sevdiğiniz kişiye söylenenlerden oluşmakta ama arada da normal kendine olan yalnızlığı anlatan şeylerde yok değil. Belki de dünyanın en kötü şeylerinden birisi hakkında sizlere yazılar yazacağız.

YALNIZLIK SÖZLERİ

Konuşacak kimsesi olmayınca daha bir garip oluyor insan ve git gide içine kapanmaya kendi kendine konuşmaya dertleşmeye başlıyor. İşte o yüzden sevgilisi olmayanlar için yada kimsesi olmayanlar için bu sözler kendilerini daha ağır yalnız hissetmelerini sağlayabilir. O yüzden okurken moraliniz belki biraz daha bozulacaktır. İşte başlayalım:

Hastalığı yalnızlık olanın tedavisi aşktır.

Aşkın bir adım sonrası yalnızlıktır.

Yalnızlık filminin en inandırıcı sahnesini yaşıyoruz. Sen bırakıyorsun ben ise ağlıyorum…

Bıraktığın sadece ellerim değil bıraktığın aslında benim umut bağladığım hayallerimdi…

Karanlık bir dünyada yaşıyorum. Sessiz sakin bir hayatın yalnız kalmış şiiriyim.

Sesini özlemişken suskun kalbim, hala git diyorsun bana bırak diyorsun beni hayatımla baş başa. Peki sen böyle istiyorsun ya ben ne yapayım ölümün soğuk kucağında?

Yalnızlığım seni unutmayla bitecekse seni unutmak için kalbimi sökerdim ama benim kaderimde yazılı yalnızlık…

Boş odamda yine ben ve sana bestelediğim şarkılarla baş başa kaldım ben yine sensiz ve yine yalnızım sevgilim…

Alışamadım sensizliğe alışamadım senin çekip gitmelerine ve maalesef alışamadım gülmeye özür dilerim hayat yine yalnızım!

Aslında ben seni değil sen beni kaybettin, gidene 3 gün ağlarım sonra yalnızlığıma sarılır unutmaya çalışırım vefasızdı gitti derim…

Seninle bir çekirdek ailenin yapı taşlarını oluşturmak isterken, sen ne çekirdek bıraktın ne taş bıraktın deprem gibi geldin ve gittin…

Asla unutmadım ve unutmayacağım. Bu kalp seni unutmak için sevmedi yalnız kalsam da hayalinle avunmasınıda öğrendim ve şarkılara da yalnızlığımı Öğrettim!

Son kez duydum sesini titrek ve ürkekdi sakladığın bir şey vardı belli, adı yalnızlıktı cümlelerde gizli..

Yalnızlığımın başladığı yerde, korkularım bitmiş demektir.

Ben yalnızlığı seçtim, aşk acısını terk ettim!

Issız bası boş deryada geziyorum. Yalnızlığın adını senin adının yanına yazıyorum, yazıyorum durmaksızın, haykırıyorum dünyaya biçaresizligimi!

Gece yorulmuş oturur baş ucumda, yalnızlıksa uyuya kalmış yatağımda, göz yaşlarım bir arkadaştan ödünç, ağlayıp geri vereceğim…

Anlatsam derdimi kimse anlamaz, perişan halime gölgem acımaz, ölsem de ardımdan bir kul ağlamaz, bir dost arıyorum bulamıyorum!

Gecenin karanlığı odama vuruyor, yaşadıkça yalnızlığımı hissediyorum, öyle acı veriyor ki bana, acımı kadehlerle paylaşıyorum.

Dayanmak zor yalnızlığına akşamların, unutmak mümkün değil seni bir şarkı gibi ağır ağır ilerleyen bu zaman icinde, her an bir sarhoşluktur sensizliğin verdiği.

Şu anda hiç bir şey mümkün değil. Şu anda her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnızlık ve kahır.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı .

Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!

Hayatta üç şeyi sevdim Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi Seni sevdim, sensin diye Kalbimi sevdim, seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

Yalnızlık Sözleri
Yalnızlık diş ağrısına benzer sancısı gece başlar.

Kaderim sensizlikse, kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa, kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.

Korkum Sevmek Değil; Korkum Sevipte Ayrılmak Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Arkadan Vurulmak Korkum Ölüm Değil, UNUTULMAK!

Gecenin Issız Karanlığında Ümitlerimin Tükendiği Anda Tek Kişi İstiyorum Yalnızlığıma!

Benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin.

Her aya baktığında beni hatırla, yıldızlar gözlerine takılırsa gözlerine baktığımı sakın unutma, avuçlarına bir yaprak düşerse sakın bırakma akşam olup gün battığında ışıklar yanıp, ay çıktığında gözlerine uyku dolup taştığında benim de seni sevdiğimi ve özlediğimi sakın unutma.

En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin

Yalnızlığım Kendime Güzelim Senin Aşkınla Hitap Düşmüş Bedenim, Geleceğe Umutsuz Bakıyor Gülüm..

Geceleri Başlar Sözlerim Sabaha Kadar Yalnızlığım Beni Derinden Yaralar. Sitemim Sana Değil Sevgilim Sitemim Hayata!

Yaşamak Buysa Yaşıyoruz Hepimiz. Bir Gün Yalnız Kalacağız. Bu Yüzden Yalnız Kalana Kadar Seninle Yaşamak İstiyorum Aşkım!

1 Günü Nasıl Anlatayım Sana. Sen Yokken Geçen Saatleri Nasıl Söylerim Sana. Yalnızlık Koymuş Adını Artık Ayrılık…

Ne gurbet ne hasret nede özlem bu ayrılıklara gölge düşürecek. Aşkım bekle geliyorum yarınlarımız için..

Sen bensizliğe alışmışsın ama ben beni sensiz düşleyemiyorum!

Bir insan en olmadık şeylere dahi gülebiliyorsa yalnızdır.

Hatırla sevgili; beni nasılda bırakıp gitmiştin! Sen yokken ben yalnızlıkla tanıştım.

Beyazlar içinde seni beklerken bu ayrılık niye? Siyahın matemine bürünmüş bu duygular niye? Ayrılık için çırpınışlar niye? Her sevmek ayrılık mı demek?

Yalnız Kalan Aşıklar Geceleri Ağlar Her Ne Kadar Erkekler Ağlamaz Deselerde Her Erkeği Ağlatan Bir Bayan Vardır, Başrolü İse Yalnızlık İle Ayrılıktır!

Yalnızlığımla Savaşırken Kendi Dünyamdam Beni Bırakıp Gittin Umarsızca! Son Sözlerim Bunlar Sana Lanet Olsun Bu Sevdaya!

Oyuncak Gibi Oynattın beni, DeLi Divaneye Çevirip Erittin Hevesimi, Ayrılıklar Senin Eserin oLmuş BuDa bana Ders Oldu, ihanetinin Ayrılığının ödüLü benim için Yalnızlık Oldu Gülüm

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unuttun diye

Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bi ağrı. Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik.

Yalnızlık Sözleri
Belki de adam gibi sevenlerin aldığı bir ödüldür yalnızlık.

Yalnızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde.. Sen beni unuttun çoktan belkide… Ben hala yaşarım eski günlerde… Her şeyde sen varsın UNUTAMADIM

Yalnızlık sis gibi yalnızlık sızı yalnızlık buz gibi yalnızlık ayaz yalnızlık kaygan zemin tutunmadan durulmaz yalnızlık sensizliktir sensiz de hiç yaşanmaz.

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan hüzünlü mutsuz ve yalnız.

Yanında olmamasında daha kötü şeyler vardır bu hayatta. Mesela başkasının yanındadır. Tek bir şey istersin o zaman; yanımda olmasın ama yanında biri de olmasın.

Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar.

Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!

Yalnız kalan aşıklar geceleri ağlar her ne kadar erkekler ağlamaz deseler de her erkeği ağlatan bir bayan vardır başrolü ise yalnızlık ile ayrılıktır!

Gecenin karanlığı odama vuruyor yaşadıkça yalnızlığımı hissediyorum öyle acı veriyor ki bana acımı kadehlerle paylaşıyorum.

Susuyorum aslında söyleyecek o kadar çok sözüm var ki ama anlatamıyorum kimseye korkuyorum işte daha çok yalnız kalırım diye.

Sen yalnızlık nedir bilir misin? Bilseydin beni terk etmezdin! Sen ölüm nedir bilir misin? Şimdi ölümü senden daha çok sevdim!

Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm…

Hep korkarız yalnızlıktan ama bil ki yalnızsan yalancı arkadaşların ikiyüzlü dostların ve çekip gidecek bir sevgilin olmaz.

Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek senden giderken yollarda ömrümü bitirmektir.

Yalnız olmak zayıf olmak demek değildir, hak ettiğiniz kişiyi bekleyecek kadar güçlüsünüz demektir.

Kaderim sensizlikse kaderim yalnızlıksa kaderim unutulmaksa kaderim kalleşçe vurulmaksa ben kaderimin arkasındayım.

İçimde yangın yanar, hava soğuk beden donar, hain şeytan halime güler yetiş şahı merdanım yetiş.

Yalnızsan eğer dermansız dizin şu fani dünyada kaybolur izin gözyaşı dinmeyen o kimsesizin sığınacak evi yurdu yalnızlık.

Dilin söylediği kötü söz aklın yalnızlığı mıdır? Gözlerin akmadığı bir hüzün, yanakların yalnızlığı mıdır?

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı

Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!

Hayatta üç şeyi sevdim Seni, Kalbimi, Ümit Etmeyi Seni sevdim, sensin diye Kalbimi sevdim, seni sevdi diye Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye

Karanlık odada otururum, dilimde türkü söylerim, elimde kâğıt yazarım yalnız kalmışım gurbette.

Yalnızlığım seni unutmayla bitecekse seni unutmak için kalbimi sökerdim ama benim kaderimde yazılı yalnızlık.

Sensizliğimde dinlediğim ve tekrar tekrar başa sarıp ezberlediğim şarkıların tek sebebisin yalnızlık.

Dünde bugünde yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım.

İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüpte kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar

Nice insanlar gördüm kalpleri bomboş ama mutlu, çok az insanlar gördüm kalpleri sevgiyle dolu ama aşk ateşiyle yanıp kavrulan, hüzünlü ve mutsuz!

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin

Ne zaman mutlu olmaya kalksam otur diyor yalnızlığım otur.

Yalnızlık meşakkatli iş. Kendi kendine konuşmak neyse de, cevap vermek bir hayli zor oluyor.

Sen bana gelsen ben de herkese ve her şeye hoşça kal desem.

O kadar yalnızım ki sıradaki şarkı bir sonraki şarkıya gelsin.

Beni ısıtan, beni sarıp sarmalayan, benim acılarıma ortak olan tek bir şey var SİGARAM.

Mutsuz bir birliktelikten mutlu bir yalnızlık her zaman iyidir.

Utanırım, söyleyemem yaşadığımı, yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bir ağrı. Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik.

Yalnızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde.. Sen beni unuttun çoktan belkide… Ben hala yaşarım eski günlerde… Her şeyde sen varsın UNUTAMADIM…

Belki de adam gibi sevenlerin aldığı bir ödüldür, yalnızlık.

Ey yalnızlık! Herkesin koynuna girip çıkarsın da bir tek benimle mi düzenli ilişkin var.

Biriyle mutsuz olmaktansa yalnız başına mutlu olmak iyidir.

Gecenin ıssız karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma.

Yalnızlık diye bir şey buldum, yaşa yaşa bitmiyor.

İnsanları tanıdıkça yalnızlık güzelleşiyor.

Baktım sevecek kimse yok ben de yalnızlığı sevdim.

Düş önüme yalnızlığım yolumuz çok uzun.

Buradaki sözleri beğenmediniz mi hadi o zaman sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve kısa yalnızlık sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

"Yalnızlık Sözleri" için toplam 34 yorum yapmış

  1. yusuf   05 Aralık 2017 at 17:49

    İki kuraI vardır sakın unutma! Zehirden şifa, karaktersizden vefa bekIenmez!

    Cevapla
  2. Ahmet Ruhat   19 Ekim 2017 at 22:24

    Yanlızlığımı hafife almayın onda çok kişinin emeği var.

    Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.