Efkarlı Sözler

Efkarlı sözler kısa içeriğimizde, efkarınızı karşınızdakine anlatmak için kullanacağınız duygusal ve bir o kadarda efkarlı aşk sözleri hazırladık.

Son Güncelleme: 25.11.2021 02:32

Efkarlı sözler kısa içeriğimizde, efkarınızı karşınızdakine yada sevgiliye anlatmak için kullanacağınız duygusal ve bir o kadarda efkarlı aşk sözleri hazırladık.

Her insanın güldüğü eğlendiği zamanlar olduğu gibi bazı nedenlerle efkara kapıldığı günlerde olabilir. Efkarlı olmak, sıkıntılı ve üzüntülü olmanın yansıması olarak karşımıza çıkar. Haliyle kişide durumunu karşısındakine anlatmak için efkarlı sözleri kullanır.

Efkarlı sözlerin en ağır olan yanlarından birisi de sevdiğiniz kişilere yazılanlarıdır. Eğer sizi anlayan ve kalbinde kötülük olmayan birisi ise bu ona dokunacaktır. Kısaca ifade etmek gerekirse burada efkarlı sözler sevgiliye olacak şekilde de eklenmiştir. Ayrıca herkese yollayacağınız duygusal efkarlı sözler de yine bu yazımızda olacaktır.

O zaman hiç vakit kaybetmeden efkarımızı en güzel şekilde anlatacak bilinmeyen efkarlı sözleri resimli olarak yazmaya başlayalım. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Efkarlı Sözler

Efkarlı sözler

Nazlim.net yazarlarının aralarından en anlamlı olanlarını seçerek hazırladığı 11 efkarlı söz:

1. Ah benim canım sevdiğim. Şu efkarlı halimi bir bilsen yokluğundan utanırsın.

2. Sen bana aldırma. Bunalım modundayım efkarım hat safhada.

3. Gitsem ayrılıklara düşeceğim kalsam efkarlı halime döneceğim.

4. Bitiyor benim için bu gece hayat. Son kez gözlerine bakıp ağlamak isterdim sevdiğim.

5. Denize kıyısı var sanki yüreğimin, hep serin, hep rutubetli.

6. Tamam sevdik acı çektik ağladık bitti. Nokta koymayı bileceksin.

7. Hakim bile sordu. Bu gülüşü neye borçlusun diye? Bende bir daha güldüm. Hayata dedim hayata.

8. Dışımda kahkahalardan bir suret, içimde kan ağlayan bir çocuk var.

9. Gülerseniz, dünya da güler. Ağlarsanız, yalnız ağlarsınız.

10. Oysa ben; Ondan sana hayır gelmez diyenlere inat sevmiştim seni.

11. Gözlerim bir kuyu, dilim kördüğüm, bir görünmez alem olsa gördüğüm.

Duygusal Efkarlı Sözler

Duygusal Efkarlı Sözler

Çıldıracakmış gibiyim içimde yığınla dert kalbimde sana karşı bir nefret. Efkarlıyım bu gece beni benden aldı felek.

Duygularım darmadağın anlayamazsın, bendeki kalp sende olsa taşıyamazsın.

Denizi mavi gösteren gökyüzüdür ya hani beni de mutlu gösteren sendin.

İçimde acıdan ırmaklar çağlar. Gözlerim yaş dolu, gönlüm kan ağlar. Tatlı hatıralar, sıcak sevdalar. Hakikatsiz rüya oldu, duydun mu?

Efkarın demir attığı liman yürektir.

İlgili Makaleler

Paranla şeref kazanma, şerefinle para kazan ki; paran bittiğinde, şerefin de bitmesin.

Ne sen serserini unutabilirsin nede ben güzel gözlümü. Ömrümü unutabilirim ya sen ya kara toprak.

Hangi mevsimin rüzgarıdır aşk? Ne yana dönsem yüzüme hüzün eser.

Gitsem ayrılık kalsam yalnızlık.

Bu işler böyledir azizim. Menfaati bitenin muhabbeti de biter.

İnsanlık öldüğü zaman çakallara gün doğar.

Hüznün başkenti gibisin yüreğim, özür dilerim seni bu hale getirdiğim için!

Sen olmayınca yanımda neler düşünüyorum bilmiyorum. Sen yokken yanımda hayat dar geliyor bana daralıyorum.

Sana hayatımı adadım sana gençliğimi düşünmeden verdim ama sen beni sadece kullandın zamanımı bitirdin.

Birileri sana “Yalnız değilsin; biz varız” demeye başlamışsa, gerçek yalnızlığın başlamış demektir.

Hayata karşı duramıyorum. Artık dik başım eğildi düşünme yeteneğim kalmadı. Hayat beni bir köşeye attı, adıma da aşk acısı yazdı.

Ne ilktin nede son. Yaşadığım hayat içinde küçücük bir oyundun. Sevgiyle doğdun. Nefretle yok oldun. Üzgünüm canım unutuldun.

Efkarlı Aşk Sözleri

Efkarlı Aşk Sözleri

Efkarlıyım kalbim dertler içinde. Sen yoksun yanımda ağlıyorum. Yalnızca bekliyorum seni bebeğim efkarlıyım yalnızlığa.

İsmini güneşe yazdım her şafak vakti doğsun diye. Yüreğine yüreğimi yazdım, için yandığında benimde yansın diye. Adını can koydum sen öldüğünde bende öleyim diye.

Cam kırıkları gibidir bazen kelimeler, ağzına dolar insanın. Sussan; acıtır. Konuşsan; kanatır.

Kimseye güvenip yola çıkmayacaksın sonun benim gibi ağlatıcı ve acındırıcı olur. Kimseye gönül bağlamayacaksın hayatın benimki gibi zehir olur.

Uyumak iyiydi çünkü bir nevi ölüm gibiydi uyku. Dünyayla irtibatı kesmekti, unutmaktı, rüyalara sığınmaktı.

Sevdiğim sendin kime gidebilirdim? Bir senin için bu hayatta kendimden geçerim ya şimdi? Beni dertlerimle bir odaya mahkum ettin. Bir haber yaşıyorum hayatı sessiz ve sensiz.

Sakın vazgeçme! Eğer sen vazgeçersen, hak etmeyen biri kazanacak.

Sen ağaç baltaya ne demiş bilir misin kardeş? Ben senin beni kestiğine değil, sapının benden olduğuna üzülüyorum!

Yavaş yürüyor olabilirim ama hiç bir zaman geriye doğru yürümedim kardeş!

Çok zalimsin çok, beni bıraktın dertlerimle elimde şimdi koskoca bir boş kalp ve yarınları olmayan hayaller.

Çok düşündüm seni silmeyi, çok düşündüm efkarlı gecelerimde senin adını silmeyi ama olmuyor gülüm bu kalp senin için atıyor olmuyor.

Geceleyin bir ses böler uykumu, içim ürpermeyle dolar. -Neredesin? Arıyorum yıllar var ki ben onu, aşığıyım beni çağıran bu sesin.

Kaybolan neşemi şarkıda, sazda, bulmayı denedim, sensiz olmadı. Felekten bir gece çalıp biraz da, gülmeyi denedim, sensiz olmadı.

Bana bir ben lazım, bir de beni anlayan. Beni bir ben anlarım, bir de beni yaradan..

Seni kaybettim galiba. İki taşın arasında kaldım. Bu, benim hatam değildi. Seni ben çok geç tanıdım.

Uzak kaldım senden uzak, yaklaşamıyorum yanına her yer tuzak kalbine inanmıyorum artık yalan gözlerine bakamıyorum eskisi gibi her şeyin bir tuzak olmuş hayat benim için oyun olmuş sayende bunu da öğrendim.

Değişir yönü rüzgarın. Solar ansızın yapraklar, şaşırır yolunu denizde gemi. Boşuna bir liman arar. Gülüşü bir yabancının, çalmıştır senden sevdiğini. İçinde biriken zehir. Sadece kendini öldürecektir; Ölümdür yaşanan tek başına, aşk iki kişiliktir.

Efkarlı Damar Sözler

Efkarlı Damar Sözler

Öyle yalnızım ki sensiz. Yaşanmış anılarımı da istiyorum seninle. İçinde umutlarımın olduğu ve gönlüme sığdıramadığım mutlulukları.

Seni dağladılar, değil mi kalbim? Her yanın, içi su dolu kabarcık. Bulunmaz bu halden anlar bir ilim; Akıl yırtık çuval, sökük dağarcık.

Elbet yaptığım her işin sebebi var. Kısmen doğru cismen yanlış pozisyondasın. İsmen hafızamda fakat listemde en son sıradasın.

Bırak güneş doğsun bırak dünya haine kalsın bırak yalancının değirmeni dönsün ama yaşamayı bırakma sen yaşa ki dünya insan görsün.

Kimseye güvenip yola çıkmayacaksın sonun benim gibi ağlatıcı ve acındırıcı olur, kimseye gönül bağlamayacaksın hayatın benimki gibi zehir olur.

Ne zaman sordun derdimi neler çektiğimi? Efkarlı sevdam deli sevdam hayata tutunmaya çalışıyorum bir yandan, bırakma beni deli sevdam.

Yoluma dizildi anılarım. Nereye baksam senin adın var, geçirdiğimiz güzel anıları hatırlarım, üzülürüm, efkarlanırım.

Yıprandım bittim kalmadı yaşamak için dermanım, gözlerine bakıp ağladım ama beni hiç anlamadın.

Bu sözlerim sevenden sevmeyene gelsin! Ben seni severken gecenin karanlığında ağlarken sen sıcacık duygularınla benden habersizce yaşamayı sevdin sana olan sevgimi hep görmemezlikten geldin!

Sonunda ayrıldık beni dertler içinde bıraktın. İstediğin oldu sonunda beni Efkarlarımla baş başa bırakıp dertlerimle ağlamaya mahkûm ettin tebrik ediyorum seni.

Seni sevdiğim kadar ölümü sevmedim, senden önce bir ölümü severdim şimdi ölümü daha çok sevmeye başladım senden sonra!

Artık savaşacak gücük kalmadı dertli içim efkarlı kalbim, artık yaşama hevesim kalmadı sana bu sözlerim sana sevgiden anlamayan zalim insana.

Bu dünyada insanı iki şey yıkar yeğen! Dostundan gelen ihanet. Düşmanından gelen merhamet.

Affedemeyeceğim insanlar var bundan sonra! Ne olursa olsun görmek istemediklerim hayatımda! Ve baş başa kalması gerekenler; unutamadığım hatalarıyla! Affetmek erdemse de önemli değil bundan sonra! Bir erdem de eksik oluversin hayatımda.

Yalan bir dünyada beni bu derde sokan sevgili suçum nedir bilmem isyankar halimle sitem ederim tüm dünyaya.

Sevgimi unutmak için seyrederim bir tabloyu, bir mermeri ki ne kadar dalsa ruhum yeniden döner geriye. Okurum düşüne düşüne okuduğun şiirleri, senin düşüncen geçerken üzerlerinde bir sıcaklık kalmıştır diye.

Nazlim.net / Efkarlı sözler

15 Yorum

 1. Hani odamızda Solomüş bir Gül varya işte bende o Gül gibi solmusum Gül güneşi görmüyor bende seni

 2. 24/12/2012 içim yanıyor anne, yüreğimi jiletledim gün geçtikçe, yarama tuz bastılar ben sevdikçe, acılarımı duymuyor hiç kimse, oda artık anlamıyor anne,oda bıraktı sevmiyor anne, çıkıklarım haykırışlarım hüzün olup dönüyor sesizce, tek suçum sevmekti dürüstçe, ben sevdikçe acılarım büyüyor zalimce, bu gün bir kez daha yaktı canımı, unut sende sevme diyor, ama onun benım kanımdan olduğundan haberi yok anne, jilet attım yüreğime kanım aksın gitsın mutlu olsun diye bu kez kalbim yanıyor bu soğuk kış gününde anlasana anne, içimi acıtıyor sevdiğim benim anne evladını öldürüyorlar anne bir değil her gün öldürüyorlar anne öldürdükçe seviyorum be anne elde değil……….

 3. Gül bahçesinde bir gül gördüm. Uzaktan sana benzer gibiydi. Yanına geldim baktım sen misin diye . Evet sen din sen din o gül çok mutluydn bensiz beni düşünmediğin şüphesiz . Kıya madım sana kopara ma dim dalından geri döndüm çaresiz :((

 4. cıktım yıne senınle sıgaraya basladıgım yere sızın ewe dogru baltım neden yaktım bı sıgara seni düşünüyorum fitrukamm senii peşinden cok kostum cvp alamadıgın o soruları cvplamak ıcın ama olmadı…. eqer bir qün dönersen o sorularını cevaplamaya her zaman hazırım

 5. ßen Kimmiyim? DuymaSını ßiLene Ses.. ÇekmeSini ßiLene NefeS.. Gitmesini ßiLene Hedefim.. Deqerimi ßiLene Sedef.. Ya$amaSını ßiLene Hayat.. SevmeSini ßiLene Yürek.. SuLamaSını ßiLene ÇiÇek.. Yüreqini SunmaSını ßiLene Kıymet.. Sava$maSını ßiLene Zaferim.. ßen YürekLiyim, Yüreqimin Kar$ıLıqınDa YürekLi iSterim…!!

 6. “Birgün Bana O Seni Çok Sevmişti Derlerse Onunki Sevgi Değil Zannetmeydi Derim, Y…ıkıldınmı Derlerse Beni Kimse Yıkamaz Yıkılan Ben Değil Hayallerimdi Derim, Birgün Üzüntün Biter Derlerse Sevenin Üzüntüsü Ölünce Biter Derim Sen Bu Hallere Düşmezdin Derlerse Düşmez Kalkmaz Bir Allah` Tır Derim… Neden Sen Ona Aynısını Yapmadın Derlerse Benim Kitabımda İhanet Yazmaz Derim…

 7. _(TeK TAbaNCa)_ yaşarım hayatı, takmam Derdi Kederi, Hep Severim Güzelleri Sallamam Bu dünyada TesBihten Başka Kimseyi…

 8. Yasattığın Acılardan Bir Yol Çizdim Yüreğime..
  Artık Dönsende Olur Dönmesende..
  Birgün Bu yürek Bu Bedene Ağır Geldiğinde Senide Unuturum Sevginide..
  Alacaklarm Kaldı Sende Biraz Sevgi,Biraz Gurur..
  …Gün Gelir Oda Kurur..
  Sana İhanetin Adını Sordugumda Adı Yok Demiştin.
  Şimdi Ben Son Sözümü Söylüyorum..
  UNUTMA! İhanetin Adı Yoksa AFFIDA YOKTUR….

 9. “Er meydanından kaçan “KAHPE”lerin Sevginin Divan-ı harbinde “ÖLÜM”dür cezası !!…

 10. oturdum yine gizli gizli agladım elimde sigaram derinden çektim,çektim başımı yere egdim agladım, agaldım neden ben diye sorularım cevapsız kaldı bana koyan gitmen olmadı giderken sordugum sorlara vermedigin bi türlü cevaplar oldu şimdi de iiçiyorum o cevapsiz sorulara:( arkadaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir