Üzüntülü Sözler

Son Güncelleme: 21.12.2020 23:06

Üzüntülü sözlerSevgiliye üzüntülü sözler uzun ve kısa 2020

Çok zor biliyorum bir iyi bir kötü zamanlar peş peşe geldiyse birde inanın dayanmak zor oluyor. Hayat böyle ne yaparsınız yinede dayanmak katlanmak zorundayız. Burada üzüntünüzü anlatacağınız karşınızdakinin bilmesini sağlayacak sözleri bulacaksınız.

Hüzünler Buldum kendimi, Sensizliğin içinde Tarumar Oldum gezerim Sokaklarda Serseri, Beni Bıraktın Ya Hüzünlerimin Sözleri Sana Be güzelim.

Bu gece Hüzün Bastı odama üzüntülerim dert ortağım oldu masamda, bir silah bir sözlerin yanımda, ya çekip vurucam kendimi, yada üzüntü dolu sözlerimle ölürüm Sensiz Gecemde.

Ne Hüzün Bitirdi Beni Nede üzüntün bitirdi içimdeki sevgiyi, Aldatılmak varmış kaderimde Olmayan Aşkmış Sahtekarlıklarla Süslemişsin Sen hayatını.

SENİ SENLE SEVERKEN ANİDEN GİTTİN KALA KALDIM ORTADA YAPAYALNIZ ACI VERSE DE YOKLUĞUN ALIŞTIM HER ŞEYE ZALİM OLAN SEN DEĞİLMİŞSİN MEĞERSE KAYBOLAN SENİ BU HALE GETİREN YILLARMIŞ BİRBİRİMİZİ UNUTAMASAKTA,YAŞIYORUZ YOLLARA İNAT BENİM ELA GÖZLÜM,YAZIM KIŞIM HER ŞEYİM UNUTTUM SENİ UNUTTUM YA KENDİMİ YA SENİ.

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini fark ettim. Yeni bir filiz veremiycek kadar derindi kesip attıkların. Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım.

Hiç kimse görmesin tanımasın beni bu gece çekemem boş muhabbetleri dokunmayın bırakın kendi halime rüzgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece.

Ay değil mevsim değil bir ömür geçti sensiz,keşke böyle sevmeseydim ağlıyorum çaresiz.

Gözlerimden akan her damla yaş kalbimden akan bir damla kan gibi ölmemi istiyorsan durma ağla bu canım sana feda…

İnsan sandım seni yüreğimi verdim yetmedi duygularımı hayallerimi sevdamı verdim ama ne yaptın sen anlamadın var olan her şeyi kirlettin adam sanmıştım seni bitti sana itimadım kayboldu duygularım çıkma karşıma bir tekmede ben atarım kurtuluş sana bu sözler.

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum.

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın olum olduğunu göstereyim.

Bilir misin ne zor ıslak gözlerle uyumak, dokununca kanayan bir kalp taşımak, hasret dolu gözlerle etrafa bakmak ve bilir misin ne zor bu hayatı sensiz yaşamak.

Neyi erken yaşadıysam, ona biraz geç kaldım. Neye en çok çalıştıysam, ondan düşük not aldım. Sen’in kapın açıkken, ben olunmaz çaldım.

Hani sevdamızla yeneriz diyorduk her şeyi aşkım! Hani aşarız sorunları diyorduk. Maalesef sen bir gururunu yenemedin bana geri dönemedin.

Bazen bu yüreğe bu kadar acı fazla deriz kendi kendimize. Ama hata bizde; küçücük yürekle kocaman sevmişiz, ne haddimize.

Hangisine ağlamalıyım? Hayatımı mahvedip beni bir çırpıda sildiğine mi? Onca yaptığına rağmen seni silemediğime mi?

Gelir gibi yapıp köşeden ‘U’ dönüşü yapıyordu mutluluk. Bir türlü mutlu olamadık bizde, ama hala ‘U’mutluyuz.

Sevgiliye üzüntülü sözler resimliÖldün mü, kaldın mı? diye sorma bana. Sen giderken ölende bendim, kalanda!

Bazen keşke tanışmamış olsaydık diyorum çünkü tanışmasaydık, geceleri dünyada senin gibi biri olduğunu bilmeden uyuyabilirdim.

Artık başka biri alacak yerimi. Ve biliyorum zamanla unutacaksın beni, ama son kez düşün sevebilir mi seni, benim sevdiğim gibi.

Yağmur ıslatmak için yağıyorsa aldırmıyorum eğer maksat beni ağlatmaksa, ben seni düşündüğüm her zaman ağlıyorum!

Ben sana verdiğim değeri kendi aileme vermedim. Bütün gücümle seni sevdim sen ise bana 1 gr değer vermedin öss bahane oyalama şahane sana tek sözüm benim tatlı belam Allah(c.c)’ından bul ne istedin benden be.

Bir gün hüzünlenirsen beni ara belki seni güldüremem ama seninle ağlarım. Bir gün ölmek istersen yine beni ara seni vazgeçiremem ama seninle ölürüm bunu asla unutma.

Herkes meleksin diyor! Bilmezler ki melek olmak ne zor. İyisin, güler yüzlüsün diyor! Bilmiyorlar kalbim ağlıyor. Acılara gam vursa da yüzüm. Kalbim gamsız olamıyor! Kedere inat yüzüm gülüyor.

Gözyaşım damarımda dolaşıyor! Ne desen nafile. Felek inat etmiş bir kere. Beni hep acılara boğuyor!

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini far kettim. Yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi kesip attıkların. Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım…

Hiç kimse görmesin tanımasın beni. Bu gece çekemem boş muhabbetleri. Dokunmayın bırakın kendi halime. Rüzgâr nerden eserse hesap kitap yok bu gece.

Ay değil mevsim değil bir ömür geçti sensiz, keşke böyle sevmeseydim ağlıyorum çaresiz.

Geçirdiğimiz günlerde güldüğümüz yerlerde şimdi hazan rüzgârları esiyor gidiyorum rüzgârın estiği yere.

Uykusuz gecelerimde gözyaşlarımla yazdım adını kalbime güneşsiz günlerimde kanımla suladım resimlerimizi yeniden gelirsin diye!

Hadi git durma eller anlar belki değerini benden ayrılınca bendeki değerin yok artık bunu unutma eller değerini bulsun belki mutlu olursun!

Ağlayan kalbime yoktur derman sensiz kaldım dinlemiyor gönül ferman adını aldığımda ağzıma sözlerim ağlar o anda seviyorum seni bunu unutma!

Eski anılarla değil yeni nefretlerimle seviyorum seni sanma ki unutmadım seni kalbimdeki nefret unutmuyor seni!

Bir gün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini fark ettim. Yeni bir filiz veremeyecek kadar derindi kesip attıkların.

Sensizlikle oluşmuş hastalığıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım.

Hiç kimse görmesin tanımasın beni. Bu gece çekemem boş muhabbetleri. Dokunmayın bırakın kendi halime. Rüzgar nereden eserse www.nazlim.net hesap kitap yok bu gece.

Üzüntülü sözler resimliOyalan gönlüm, sahte dünyada çocuklar gibi oyalan. Belki bu gerçektir diye yaklaştığın her insan koskoca bir yalan.

Gözlerimden akan her damla yaş kalbimden akan bir damla kan gibi ölmemi istiyorsan durma ağla bu canım sana feda…

İnsan sandım seni yüreğimi verdim yetmedi duygularımı hayallerimi sevdamı verdim. Ama ne yaptın sen anlamadın. Var olan her şeyi kirlettin adam sanmıştım seni. Bitti sana itimadım kayboldu
duygularım çıkma karşıma bir tekmede ben atarım kurtuluş sana bu sözler.

Hüzünler buldum kendimi, sensizliğin içinde tarumar oldum gezerim sokaklarda serseri, beni bıraktın ya hüzünlerimin sözleri sana be güzelim.

Bu gece hüzün bastı odama üzüntülerim dert ortağım oldu masamda, bir silah bir sözlerin yanımda, ya çekip vuracağım kendimi, ya da üzüntü dolu sözlerimle ölürüm sensiz gecemde.

Ne hüzün bitirdi beni nede üzüntün bitirdi içimdeki sevgiyi, aldatılmak varmış kaderimde olmayan aşkmış sahtekârlıklarla süslemişsin sen hayatını.

Yıllar geçer o benim hep yanımda olur derdim hiç gitmez ellerimi bırakmaz derdim beni unutsa da adımı ve gözlerimi asla derdim meğer varlığımı bile hiçe saymış.

Bilir misin ne zor ıslak gözlerle uyumak, dokununca kanayan bir kalp taşımak, hasret dolu gözlerle etrafa bakmak ve bilir misin ne zor bu hayatı sensiz yaşamak.

Her sabah doğan güneş bir sabah doğmaz oldu. Elleri ellerimden kayıp giden yıldız oldu. Giderken bıraktığın tüm renkler siyah oldu.

Ben yıllarımı kaybettim anılarımı değil. Ben mutluluğu terk ettim. Acıları değil. Ben sevgimi yitirdim. Nefretimi değil. Ben yaşamayı unuttum. Seni değil.

Yokluğun var sen yoktun ölüm geldi ölmedim aşkından hatıra diye gözyaşımı silmedim ben bir sana bir bu şehre gül dedim belki de can ben bu şehri güller için çok sevdim.

İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksın. Gerek yol cellada çıkarıldığında darağacına tabureye sen vuracaksın.

Gözlerine baktıkça ağlasa da gözlerim ağlamak içinde olsa gözlerini özledim ecele sözlü , ölüme nişanlıyız , tesadüfen geldik , mecburi yaşıyoruz.

Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin.

Ömrümün her gününde, asırlık elem saklı… Adın kalbime mühür artık, dilde yasaklı!

Resimli üzüntülü sözlerÇalar saat gibiydi hayallerim, ben kurdum onlar çaldı!

Yalnızlığımda çoğalıp, kalabalıkta eksiliyorum. Ve öylesine kalabalık ki yalnızlığım; ne yana dönsem sana çarpıyorum.

Her yürek sevebilseydi zaten adı yürek olmazdı ve her seven yürekli olsaydı aşk bu kadar basit olmazdı.

Hiçbir zaman garantisi olmayan bir mutluluk için, hayatınızda kalıcı olan şeyleri yok etmeyin. Çünkü tek üzülen siz olursunuz.

Belki kimse olmayacak senin gibi; ama sende olmayacaksın eskisi gibi. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/uzuntulu-sozler.html

Çok sahiplenmeden seveceksin mesela. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, hem de hep senin kalacakmış gibi.

Bestesiz bir şarkının ağlayan mısralarında buldum seni. Ağlama sevgilim bu devran döndükçe seveceğim ben seni.

Ağlayan gözlerim bir gün mutlu olacak o zaman sen ağlayacaksın benim mutlu olduğumu görünce kahrolacaksın!

Ağlıyorsam sebebi vardır geceleri resmine bakıp içiyorsam bir sebebi vardır her şeyin bir sebebi vardır sebep aşksa her şey vardır!

Ağlıyorsa gözlerim kurumuş aşkımızın yeşermesi içindir bebeğim sen anlamazsın ben anlatıyorum gözyaşlarıma seni…

Kime desem adını çıkmazlara giriyorum ağlamak geliyor içimden zor tutuyorum kendimi seni severken ağlıyor incinmiş yüreğim.

Şimdi resmin elimde içiyorum sakince bana dediğin sözler aklıma gelince çıldırıyorum yerimde bu nefreti bana verdin ya lanetim senin olsun.

Ağlayan gecelerimin melodisi oldun mu hiç? Ağlayan gözlerimi sildin mi hiç? Ağlatmak için mi buldun beni insafsız!

Bir sonraki sessizliğim senin için güzelim zamansız gelen ayrılıklar kalbimi yaralar ağlayan gözlerim elbet bir gün aşk acısı için değil hayat acısı için ağlar.

Resimli üzüntülü sözler facebookBen sana kalbimi değil hayatımı verdim ben sana yarınımı değil umutlarımı verdim ben sana adımı değil sevgimi verdim insafsız!

Gül şimdi ağlayan gözlerime bakarak gül! Yarınların için gül çektiğim acılar için gül sen hep gül beni düşünme gülüm…

Ben hayata adınla başladım sevginle gözlerimi açtım, şimdi sevginle ağlıyorum adından nefret duyuyorum.

Bir gün ölürsem haberim sana gelirse mezarımın başına sakın gelme sadece elini kalbine koy ve özür dile belki o zaman mutlu olurum.

Sıkıyor içimi bir parçan nefes alamıyorum o an! Ağlayan gözlerim oldu duman beni kendi halime bırak oldun artık yalan!

Yagmur Islatmak ıcın Yagıyorsa Aldırmıyorum Eger Maksat Beni Aglatmaksa Ben Seni Düşündüğüm Her Zaman AĞLIYORUMM !!

Sensiz Yaşamak Yanmaktan da Beter be gülüm

Yokluğunda varlığını özlemem gerekirken; varlığında yokluğuna hasret bıraktın!

Yorgunum!! Çünkü yorgunluğumun seni sevmek gibi bir anlamı var Yinede seni sevmekten duyduğum mutluluğun tadına düşmanlarım ulaşamazlar

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köselerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim

Yüreğime saklan hep orada kal, her solukta duymalıyım seni Umudum da kal, sensiz anlamsızım bir tanem

aşk bir eşkıyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkıyayım ve sana aşığım

benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde ilik bir yaz gecesi katran karası yüzün kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin(Hüzün evine döndü)

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün

ölsen bile benden kurtulamazsın Kefen olur bedenini sararım Yağmur olur üzerine yağarım Çiçek olur mezarında açarım ölsen bile benden kurtulamazsın

ölümsüzlük seni tekrarlamaktır bir bakıma Bir açıdan seni görmektir zamansızlık, bir başka açıdan senden uzaklaşmaktır Ve tarifi olmayan tek şey sensizliktir

ölürsem şaşırma, ölebilirim ölürsem ağlama, yine gelirim ölürsem üzülme, yaşılacağım ölürsem bekleme, geri dönemem ölürsem ölme sensiz edemem!

önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acııy sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terk edilip beklemeyi sayende unutulmayı da öğrendim herseyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim

öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin Sevgililer günün kutlu olsun!

öyle Sözler Vardır ki Her şeyi Anlatan, öyle Anlar Vardır ki Her zaman Anımsanan, Aldığım Nefes Değil Seni Bana Hatırlatan, Yüreğimde Sen Her zaman Yaşayan, Yaşanan, Yaşanılan

öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi

öyle inançlı yaz ki onu, ne silmek mümkün olsun ne saklamak gün ışığından yıksalar bile yazdığın duvarı gene de okunsun boşlukta Geçsin başlıklardan ellere Ellerden duvarında bütün sokakların

Üzüntülü sözler facebookPişmanlık nedir bilir misin? Merak etme öğreticem.

öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek, öyle zor ki gece uyumadan hep seni düşünmek, öyle zor ki gözlerine bakıp ta seni seviyorum diyememek

özgürlük uçsuz bucaksız bir ülke, sevgin ışık tutmazsa yolumu bulamam ki Sevgi, uzansam dokunacak kadar yakın dostlarım olmazsa neye yarar ki Sen uyuşturucuya benzersin İkinizde bağımlılık yaparsınız ama aranızdaki tek fark o damara girer sen ise benim kalbime girersin ve bir daha da çıkmazsın

İki kişi birbirini severse; sevgi olur Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur

İki kıyı gibiyiz Bizi ayıran deniz aslında tek bağımız Senin üstünden geçen bulut, benim yağmurum İki kıııyyz hep, biraz uzak ama sonsuza dek bir arada

İnsan Güzel Bulduğunu Değil; Sevdiğini Güzel Bulur

İpek böceği örerde kozayı İçine hapseder kendini bilir misin? Suçun yok bunda senin Yokta bilmez misin, ipekler hep senin için

İsteyişte sahip olamadığım her şeyin yerine seni koyduğum zaman anladım ki, ben her şeye sahipmişim çünkü sen her şeyden ve herkesten değerlisin!!!!

İçim o kadar senle doldu ki İnsanlar seni gözbebeklerin de görürler diye bakmaya korkar oldum

İçimdeki kıvılcım yakarsa bir gün beni mezar taşına kazırlarsa ismimi ruhum teselli edemezse seni bu sözü okuyup ta hatırla beni!

Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki bir inci tanesi kadar özelsin

Şimdi Yoksun Seni Dilediğim Gibi Düşünebilirim Tutar Ellerini öpebilirim Uzun Uzun Kimseler Ayıplamaz Beni Yokluğunda Seni

Sevdiğimi Anlayamazlar Bütün Işıkları Kaldırıp Attım Bir Kenara !!! Anlıyor musun?Gökyüzü Güneş Olsa ,Sensiz Karanlıktayım

Şimdi biz neyiz biliyor musun? Akıp giden zamana göz kırpan, birbirine uzanamayan yorgun yıldızlar

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak

Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var: Yaşadın mı büyük yaşayacaksın, ırmaklara, göğe, bütün çevrene karışırcasına Çünkü ömür dediğimiz şey, hayata sunulmuş bir armağandırVe hayat, sunulmuş bir armağandır insana

Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, Buğulu bir cama güneşi çizebilmektir. YAŞAMAK DİRENMEKTİR !

Yaşamak özlemsiz özlem Sevgisiz Sevgi Sensiz Olmaz Unutma Ki Sevmek Her zaman Beraber Olmak Değil Sensizken Bile Seninle Olabilmektir Sen Seviliyorsun

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz

Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yasamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yasadım senle sevdim.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. T ESELLİMDİ HEP
  E LİNİ TUTUP
  S ARILMAK
  L AYIK DEGİLİM
  İ Yİ BİLİORUM
  …M ECBURUM BEN BU
  E MBESİL HAYATA…

 2. sana bu son sozlerım senden ayrıldıgımı sanma sakın sadece bu ıgrenc dunyada senın olamıcam bunu anladım sewgılım ben gokyuzune meleklerın yanına gıdıyorum ordan sewıcem seni artık her gece yanında olucam sewgılım sakın aglama sarıl yenı askıns aglamak yakısmıyor sana..! nilaydan cagdasa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir