Acı Acılı Mesajlar

Son Güncelleme: 22.12.2020 01:14

Acı mesajlar, acılı mesajlarSevgiliye Acı Mesajlar, Acılı Mesajlar

Bir günümüz bir güne tutmamaya başladı son zamanlarda ve işlerimiz hayatımız kısaca yaşadıklarımız belli bir olgunluğa erişenler için iyi olmamaya başladı.

Acı Sözler Söyleme Bana Pişman Olacağın davranışlarda bulunma Bana Nefretim Hayatında Bunu unutma..

Seven insanın acı çekmesi yaşarken ölmesi gibi bir duygu, beni sözlerinle öldürdün gözlerinle yaşama döndürmüştün 1 gün..

Yalnızlığın içinde acı çeken kalbime bak ve söyle neler hissettiğini, bu Kal seni unutamadı..

Gözlerimde hayalin kulaklarımda acı sözlerin sayfalarımda sana ait şiirler önümde koca bir tabut işte benim hayatım.

Al canım senin olsun sevgilim acılar içinde sevmesini öğrendim hayatın acısı sanada bulaştı sende karart dünyamı artık koymaz bana.

Öylesine bıktım ki hayattan acılar içinde varlığını süreceksem yokluklar içinde ölmeyi yeğlerim..

Hadi gel yanıma bitir bu acıyı sonsuza kadar ben sende kaldım acılar içinde kaldım aşkım..

Ayrılan ellerimiz artık hangi hayatta buluşur bilemem bildiğim tek şey acılar içinde hazinli sonum..

Bu can seni unutmaz acılar içinde kalsa da bu ruh yine senin bedenimdeki acılardan arınıp tertemiz ruhumla bulucam seni bir gün..

Yok oluşlarını sevmedim asla acılar içinde gidişlerini unutmadım hala!

Bir akşamın ufkunda acılarımla hatırlıyorum sözlerini hayatımın bittiği son nokta arkana bakmadan gittiğin gündü..

Şimdi gelsen elimi tutsan çeksen acıların içinden beni seviyorum desen çok mu hayal Kurmuş Olurum?

Bir mesajınla hayat bulan duygularım bir mesajınla hüzünlere bulandı sevdiğim…

Hep hayattan beklentilerim oldu seni görünce beklentilerim sen oldun hayatta şimdi acılar içinde bırakıp gidiyorsun beni eyvallah sana da.

Üzüntülerimi yeniliyorum resimlerine bakıp of çekiyorum dertlerimle gidiyorum hayatından..

Bir gün karşıma çıkınca sana acılarımı vereceğim anla bendeki hayatı sensizliği..

Seni unutmak istese de acılı yüreğim beynim engelliyor kalbim yeniden seni seviyor..

Zehir olan gecelerimde acı biber oldun hayatıma..

Uzak durma yüreğim yanı başında acılarla bırakma beni yarı yolda..

Mutluluklar senin olsun acılar benim sevinçlerin her gün çoğalsın sana gelen sevinçler bana dert olsun!

Yüreğimle sevdim seni geleceğim de hasretini çizdim. Acılar içinde kalsa da bu gönlüm geleceğe bakıyorum seninle her gün..

Yolları mutlu yürümek varken birlikte, acıyla emekliyorum sayende..

En değerli şey sen oldun ve birden en değersiz. İkisini de sen istedin geldin ve gittin sadece izlemekle yetindim.

En güzel yarınlar senin olsun, ömrün mutlulukla dolsun çünkü sen buna layıksın. Eğer gün gelirde beni unutursan inan ki gülüm canın sağ olsun.

En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/aci-acili-mesajlar.html

En sevdiğim seni özlemekti, en sevdiğim kendimi özletmekti, en sevdiğim ellerim arasındaki parmaklarını sımsıkı tutmak, bir yaprak dökümü gibi hafif ürkek üşüyerek seninle orada yürümek.

Gözlerim seni rahatsız ediyorsa kapatırım bir daha açmam, sözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım bir daha konuşmam , varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm bir daha karşına çıkmam, sevgim seni rahatsız ediyorsa üzgünüm çünkü ona engel olamam.

Gözlerim yollarda bekletme ne olur, bu aşka bir hüzün ekletme ne olur, bana sensizliği öğretme ne olur, yokluğun cehennem, cennetim sensin…

Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun, her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun, isterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla, hep ağla, bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun..

Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya, başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde, kağıdı, kalemi elime alıp, seninle dertleşmek, yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geçiyor içimden. Sana yazmak. “Sana Seni Yazmak”.

Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum. Bu hayatı anlamsız, sensiz yaşıyorum. Her gün sanki ölümü bekliyorum. Çünkü ben sensiz yapamıyorum..

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileye tek bahanesin. Melek mi şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur. Ben seni seviyorum ya sen beni sevmesen de olur.

Acıya dayanmak mı zor yoksa sana mı katlanmak zor olan anlayamadım ama bildiğim bir şey var acı senin sevginle daha güzel yaşatıyor hayatı!

Bir hayatı acısıyla tatlısıyla yaşamak isterdim seninle. Bıraktım hayallerimi artık mazilerime, acıyla arkadaş oldum bakıyorum nefretimle geleceğe.

Benim hayatımda gülücükler olmadı sevgilim, acıyla bütünleşti kalbim nasır tuttu sevgilerim, şimdi gözyaşlarımla nasır tutan duygularımı yumuşatıyorum sen bana bakma güzelim.

Acıdan zevk almasını bildi bedenim, acıyla bütünleşti ellerim kimse ayıramaz acıdan ellerimi ben acıyla yaşamaya alışmışım sevgilim.

Acılı sözlerim vardır benim sen dayanamazsın sevgilim acı hükmetmiş bana bebeğim. Seninle mutlu günleri görmez bu kalbim acıya esirim.

Her ağladığımda acıyla bakıyorum hayata mutluluk gözyaşları düşmedi hiç bir zaman gözlerimden hep acıyla başladım hayata acıyla son buldu günlerim her defasında.

Aşkıma ne acı dayanacak nede acılara boyun eğip gidecek hayat ne kadar acı olursa olsun bu gözler ne kadar acıyla dolarsa dolsun senden başkasına ne sevgiyle nede acıyla bakacak bebeğim.

Kalbimde bir yara aşk acısı çekiyor bedenim sözlerimde imalı kelimeler saklı her bir cümlesinde acı saklı sen bana aldırma isyanım hayata.

Terk edip gidişler var her anımda, acıya yakınlaşan kalbim ağlıyor her adımda, seninle geçirdiğim günleri saklıyorum beyaz sayfalarda şimdi acı sözlerimi yazıyorum geceleri duvarlarıma.

Unutmadım seni unutamam sevgilim, acı hayatımda tatlı bir anıydın, şimdi tatlı olan anılarımda zamanla birlikte yok oldu sadece acıya bağımlı kaldı hayatım acısını çekiyorum yalnız hayatımın.

Beklediğim acı geldi vurdu sonunda ellerimiz ayrıldı tesellileri aradım her defasında, çıkış bulamadım kaçışlarımda acıya bağlı kaldım çırpınsam da kaçamıyorum aşk acısından.

Yüzümde ne gülücükler açtı nede hayata sevdalı kaldım! Sadece acıyla ağladım mutluluğa hasret kaldım hayatta unutuldum acılara tutundum.

Senden vazgeçemem sevgilim acıyla yansa da yüreğim senden vazgeçemem anla beni sevgilim acıyla yontulmuş kalbim sensin benim tek geleceğim bırakma beni acılarla baş başa sevgilim.

Gecelerin soğukluğuna aldırmaz kalbim buz tutmuş acılara katlandı yüreğim sen ne dersen de acımaz bedenim acıya tutukluyum ben güzelim.

Yarınlarıma Güneş Doğmaz Benim Dünyamda Acıya Mahkum Ellerim Gözlerimdeki yaşların Sebebi Acının Sevdasıdır Güzelim

Heveslerimin Son Bulduğu Nokta Kalbindir Sevgilim Bıraktım Acıları Arkamda Seninleyim Bırakma Beni geri Acılara Heveslerimi Aşka çevir Seninle Bağlanayım Hayata Bebeğim

Yüreğim Acılı yanıyor, Hayat beni Bir Adım Daha Uzaklaştırıyor, ne için Yaşadım Bilmiyorum Sadece Acıları Sevdi Kalbim Gözlerim Ben Aslında yaşamıyorum Sadece Acıları Sahipleniyorum

Sevgiyi Sana Acıyı Hayata Borçluyum Sakın üzülme Bebeğim ben Acıyı Seninle Unuturum hayatı Acıyı bna Verdiğin Sevgiyle Avuturum Bebeğim

Hayat mı Zor Yaşamak mı Zor Yoksa Bırakıp Giden Aşklarmı Kor insana, Ne hayat Ne Yaşamak Aşk yeter Bütün Acıları Anlatmaya

Sen Hiç Aşık Oldun mu? Aşık olupda kalbin Acı Şarkılara Mahkum Oldu mu? işte Bilmiyorsun Sevenin halini Anlamıyorsun Acıların nedenini Hain Sevgili!!!

İster vur ister hiç bir şey söylemeden git, Zaten Acılara katlanmışım Senin Gidişlerin Koymaz Bana hayat Bir kere Vurmuş Suratıma Ne Yaparsan Yap Acılar Unutulmaz Hayatımda

Yetinmek acıları sevmek benim hayattaki tek tesellim, kalbim nasır tutmuş gözlerim bakarken görmez olmuş hayatı sadece acıyı ve acıları görüyorum resim olmuş hayatımda sevgilim

Kimseye Göre Değil Kendime Göre Yaşarım hayatımı! Acılara Mahkum OLmayı Değil Özgürce Yaşamayı Severim, Sensizliği Değil Seninleyken Acıları da Sevmeyi öğrendim Sevgilim

Kolay mı Ayrılıklar Kolay mı Gidişler? Her Gittiğin Adımda Kalbimin Atışı Eksiliyor hayatımında her Gidişlerinde Acılara Bırakıyorsun Sana Aşık Olan bedenimi

Seven Acı Çekmeseydi Adına Sevgi Denmezdi, Aşk Acısı Olmasaydı Gençler Böyle Nedensizce ölmezdi Şaun benim Gibi!!! Aşk Acısı Çekti Yüreğim Artık Katlanamaz Buna bedenim..

4 Yorum

 1. ihtiraslarımı al
  gülüşlerimi al
  sonrada duyulan
  pısmanlıgını al
  kolaysa gelde benı senden al
  belkı acırda gıtmezsın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir