Cilt Lekelerinden Kurtulma Yolları

Reklamlar

Cilt lekelerinden kurtulma yolları anlatacağımız bu yazımızda sizlerde bilgilerinizi ve önerilerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz arkadaşlar.

Kara kara düşünenler için ciltteki lekelerden kurtulmak için yapılması gereken önce uzmana sonra gerekirse buradakileri uygulamaktır. Buyurun ne yapmamız gerektiğine bakalım :

cilt-lekelerinden-kurtulma-yollariLekeler için;

Malzemeler
1 çay kaşığı üzüm sirkesi
1 çay kaşığı limon suyu
1 çay kaşığı su
Malzemeler karıştırılır sabah akşam cilde kompres yapılır.

Malzemeler
2 çay kaşığı sirke
1 çay kaşığı limon suyu
1 çay kaşığı su
Malzemeler karıştırılır cilt her gece pamukla silinir. Sabah yıkanır.

Lekeler İçin
Buzdolabında kalmaktan dolayı sararmış olan bir salatalığı ikiye bölüp lekeler ovulur lekelerin ne kadar açıldığını göreceksiniz. Bunu her gün ya da haftada 3 gün yapabilirsiniz.

Yaz aylarında oluşan çil ve lekeler için
Bir çorba kaşığı pirinci bir su bardağı light sütte pişirip tülbentten geçirin. Her akşam yüzünüze kompres yaparak uygulayınız. Buna kür halinde devam edin.

Porselen Gibi Bir Cilt İçin

Bir tatlı kaşığı kil, bir tatlı kaşığı mısır unu, bir çay kaşığı kadar el kremi biraz ılık su boza kıvamına getirilir.. Temiz cilde www.nazlim.net sürülür, kuruyana kadar beklenir.. Kuruduktan sonra artan maskeden elinize alıp yüzünüzdeki maskeyi onunla ovarak çıkarıyorsunuz.. Yalnız cildinizi çok hırpalamadan..

Yumurta Akı Maskesi

1 yumurtanın akına bir limonun kabuğunu ince rendeleyin ve krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın.Gerekli olursa biraz daha limon kabuğu rendesi koyabilirsiniz. Hazırladığınız karışımı banyodan bir saat önce cildinize masaj yaparak iyice yedirerek sürün.

Domates Maskesi

1 adet doğranmış domates, 1 çay kaşığı limon suyu, 1 yemek kaşığ yulaf ezmesi .Tüm malzemeleri karıştırıp, blendır’dan geçirin. Sonra yüzünüzdeki lekelerin üzerine, ince bir tabaka halinde sürün. 10 dakika beklettikten sonra ılık suyla durulayarak temizleyin.

Reklamlar

"Cilt Lekelerinden Kurtulma Yolları" için yapılan yorumlar

  1. seher   19 Temmuz 2013 at 15:41

    merhaba buzdolabında kalan sararmış salata ile ovun demişsiniz acaba bu gecici bi renk acıcı mı yoksa ömürlükmü bu uygulamayı kac ay yada kac yıl hada ömür boyumu uygulayacaz 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published.