Onu Tavlamanın Yolları

Son Güncelleme: 15.09.2020 22:17

Onu Tavlamanın Yolları bir erkegi tavlamanın yolları erkek tavlama yolları

Erkekleri tavlamak aslında o kadar da zor değil arkadaşlar. Sadece nerede nasıl ve ne şekilde davranacağınızı bilmeniz yeterlidir.

İlgili olun

Her erkek kendini bulunmaz hint kumaşı sanır. Ama sizin davranışlarınızdan bunu anlaması çok daha büyük keyif verir. İlgiyi ondan asla esirgememelisiniz.

Olduğunuz gibi görünün

Bir erkeğin sizin beğenmesi için değişmenize ve kendiniz dğeilmiş gibi davranmanıza hiç ama hiç gerek yok. İçinizden geldiği gibi hareket edin. Olduğunuz gibi görünmek sizin en doğal hakkınız…

Peşinizden koşturun

Erkekler her ne kadar ilk adımı atan kadınlardan hoşlandıklarını söyleseler de “kaçan kovalanır” sözünden de hiç çıkmazlar. Aşkınızdan eriseniz bile bırakın o gelsin.

Bakımlı olun

Görünüşe önem veren insan da seksidir. Pürüzsüz cilt, bakımlı eller, temiz saçlar erkeğin ilgisini çeker. Zaten öyle olunca sizin de kendinize güveniniz artar.

1- Espri yap: Elbette kötü esprilerden söz etmiyoruz. Yerinde ve zekanı belil eden espriler, her zaman işe yarar.

2- Doğal ol: Çoğu erkek gerçek hayatta doğal kızlardan hoşlanır. Zorlama makyaj, üzerine oturmayan kıyafetler ve sahte gülüşlerle onu etkilemezsin. Her zaman doğal güzelliğin ön planda olmalı.

3- Cool ol: Eğer fazlasıyla telaşlı biriysen bunu nasıl başarırsın bilmiyoruz ama buluşma öncesi içeceğin sakinleştirici bir çay işe yarayabilir.

4- Vücut kremi kullan: Vücudunda dokunma hissi uyandıracak hafif pırıltı nemlendiriciler her zaman işe yarar.

5- Fazla makyaj yapma: Yüzünün çekici bölgelerini ön plana çıkartan bir makyajla harikalar yaratabilirsin. Birçok erkek, fazla makyajı güzel değil, itici buluyor.

6- Rahat kıyafetler giy: Mini etek giymek seni olduğundan çekici gösterebilir ama eğer oturup kalkarken rahatsız oluyorsan boş ver gitsin!

7- Dekolteni abartma: Bütün erkekler dekolteden hoşlansa da, konu kız arkadaşları olduğunda durum değişiyor. Eğer planlarında onu uzun süreliğine etkin altına almak varsa, dekoltenin dozunu iyi ayarla.

8- Seksi görünmeye çalışma: Bu gerçekten yerinde olmadığı zaman itici olabilir. Bunun zaten farkında olduğundan emin ol!

9- Tarzını konuştur: Özgün biri olduğunu düşünüyor olabilirsin ama unu sence de kıyafetlerine yansıtman gerekmez mi? Kimsenin kullanmaya cesaret edemediği aksesuvarlar iyi bir başlangıç olabilir.

10- Mat ruj yerine lip-gloss kullan: Erkeklerin çoğu koyu mat rujların ancak gece bir davete gidilirken sürülmesini doğru buluyor. Gündüz için her zaman renksiz veya şeftali tonlarında lip-gloss’ları tercih et.

11- Parfümünü saç ve bileklerine sık: Böylece hareket ettikçe, parfümünün kokusu dalga dalga yayılacak.

12- Konuşurken gözlerine bak: Saklayacak bir şeyin olmadığını ve kendisinden de aynı şeyi beklediğini anlatmanın en iyi yolu bu.

13- Gizemli takıl: Açık olmakla gevezeliği karıştırma. Bırak, seni çözmek için biraz zaman harcasın.

14- Dinle: O konuşunca, başka şeylerle ilgilenmeyi unut ve arada bir gülümseyerek ve başını sallayarak, konuştuklarının senin için ne kadar önemli olduğunu hissettir.

15- Fazla esprili ya da melankolik olma: ıkisinin de fazlası işe yaramaz, hatta ters teper.

16- Kendine her zaman güven: Erkekler, kendine güvenen kızlara bayılırlar. Ama bunu sakın abartma, komik duruma düşebilirsin.

17- ıltifat et ama abartma: Gözlerinin ne kadar etkileyici olduğunu söyleyebilirsin ama bunu sürekli tekrarlarsan, samimi olmadığını düşünebilir.

18- Maça gitmeyi teklif et: Bir erkeği bundan daha iyi gaza getirecek bir şey olamaz. Ama sakın maç sırasında sıkıldığını belli etme.

19- Manikürünü ihmal etme: Erkeklerin çoğu, bir kızın önce ellerine bakar. Bakımsız eller, ne kadar cool olduğunun değil, tembel olduğunun göstergesidir.

20-Hesabı paylaşmayı teklif et: Bunu ikinci ve daha sonraki buluşmalarda teklif etmen, ne kadar düşünceli olduğunu gösterir.

21- Onu okul çıkışı çay içmeye davet et: Bunun için illa bir bahanen olsun istiyorsan, eve gitmek istemediğini söyleyebilirsin

22- Başarısız olduğu ders için ona yardım et: Biraz haince olabilir ama onunla daha yakın olmak için mükemmel bir fırsat.

23- ılgini belli et, ama üzerine düşme: Böylece seni merak etmesini ve düşünmesini sağlayacaksın.

24- Tutarlı ol: Birbiriyle çelişen ifadeler kullanmaktan kaçın. Ne istediğini bilen kızlar, her zaman tercih sebebidir.

25- Ona en sevdiği otomobilin maketini hediye et: Unutma, onun sevdiği bir şeyi almış olman, en pahalı hediyeden bile daha makbuldür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir