Erkekleri Kaybetmemenin Yolları

Erkekleri Kaybetmemenin Yolları – Yada erkeklerin kadınlardan soğutan özellikler desek yeridir. Erkeğinizi soğutmak istiyorsanız kadınlar bunları yapmalısınız;

• Buluşmaya geç gelmek ya da arabasıyla sizi evinizin önünde bekletmeniz. Erkekler dakikliğe önem veren varlıklardır. Geç kaldığınızda sıkılabilirler ve tekrarlamaya devam ettiğinizde beraber geçirilen zaman daralacağından erkeklerin hevesini kaçırabilir.

erkekleri kaybetmemenin yolları• Çoğu erkek bir buluşma sırasında kendi tarzlarında iltifat etmeyi seçer. Eğer bu iltifatları anlamazsanız ya da hoşunuza gitmediğini gösterirseniz çabucak bir soğukluk yaşanacaktır. Basit bir “teşekkür ederim” ile hem onları gönüllerini kazanabilir hem de gereksiz sohbetlerden kaçınmış olursunuz.

• Kim ne derse desin herkes gibi erkekler de dış görünüşe ve kişisel bakıma özen gösterir. Ancak yapaylık ise hiç sevmedikleri bir durumdur. Aşırı makyaj ve ağır parfümler erkeklerin başını çekicilikten değil rahatsızlıktan dolayı döndürür. doğal makyaj tonları tercih edin ve hafif çiçeksi kokular kullanın.

• Eğer ilişkinin geleceğini tehlikeye atmak istemiyorsanız asla eski erkek arkadaşınızdan bahsetmeyin. Size sormuş dahi olsa bunun eskide kaldığını belirterek konuyu kapatın. Eski sevgilinizden konuşmaya başladığınız takdirde bu onun gözünde hala onu düşündüğünüz anlamına gelecektir.

• Olduğunuz gibi davranmak erkeklerin en çok hoşuna giden tavır olacaktır. Kendinizi sıkarak ve kişiliğinizi belli etmeyecek şekilde davranmanız samimiyetsizlik yaratacak ve erkeklerin de sıkılmasına neden olacaktır.

• Erkeklerin beyni her şeyi basite indirgeyerek saklar. Fazla ayrıntılar, gereksiz dallandırıp budaklandırmalar sizi dinlerken dikkatinin dağılmasını sağlar. Bir sorun ya da konu hakkında konuşulurken anlaşılır ve açık olmaya gayret gösterin.

• El ve tırnak bakımı erkeklerinin gözüne çarpan bir başka özelliktir. Elleriniz her daim bakımlı ve yumuşak olmalıdır.

• Dekolte giymek herkese yakışabilir. Ancak ilk buluşmada dekoltenizi fazla açmamaya özen gösterin. Uzun süreli ve sağlam bir ilişki yaşamak istiyorsanız onu fazla aşırıya kaçmadan baştan çıkarmaya özen gösterin.

• Israr ve kararsızlık erkekleri kadınlardan soğutan başka bir özelliktir. Kendinize güveniniz olsun ve gereksiz yere fazla ısrarcı olmayın. Yoksa beyaz atlı prensinizi elinizden kaçırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir