Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir Erkekleri etkilemenin püf noktaları Erkeler nasıl etkilenir

Erkekleri etkilemek aslında kadınlar için çok kolaydır ama bazı erkekler üzerinde her zaman bu taktikler işe yaramayabilir. O yüzden sizlere biraz değişik biraz da yapılan araştırmalara dayanan özelliklerden bahsedeceğiz.

Yapılan araştırmalar erkeklerin çekici bir kadın gördüklerinde aptallaştıklarını ortaya koyuyor. İşte erkeklerin sizden etkilendiğinde farklılaştığını gösteren örnekler…

Bazı şeyleri unutuyor
Amerika’da yapılan bir araştırma erkeklerin, kadın sunucu provakatif giyindiği takdirde haberleri çok daha dikkatli izlediğini ortaya çıkarmış. Bir diğer detay ise, buna rağmen sunucunun ne söylediğini hatırlamıyor olamları. Erkekler, kadınlara kıyasla daha çok görselliğe odaklanıyor. Dolayısıyla seksi bir görüntüyle karşı karşıya kaldıklarında beyinleri yeni bir bilgiyi algılamak konusunda oldukça zorlanıyor.

Daha cesur oluyor
Araştırmacılar, erkek akykaycıların seksi bir kadın izleyicinin varlığında daha zorlu numaralar denediklerini ortaya çıkarmış. Bunun sebebi, seksi kadınların varlığında erkeklerin testosteron seviyelerinde artış olması. Bu da, onlara kendilerini yenilmez olduklarını hissettiriyor ve her türlü zorluğun üstesinden geleceklerini düşünmeye başlıyorlar.

Anlık memnuniyet bekliyor
Yeni yapılan bir araştırmada, erkeklerin bir kısmından bikinili kadın fotoğraflarına, diğer kısmının ise manzara fotoğraflarına bakmaları istenmiş. Sonra her iki gruba şu soru yöneltilmiş: “Hemen mi para kazanmak istersiniz yoksa daha büyük bir miktar için beklemeyi mi tercih edersiniz?” Seksi fotoğrafları görenler hemen ödeme isterken, manzaraya bakanlar beklemeyi tercih etmiş.

Erkekleri etkilemek için,bazı küçük ipuçları vardır. Aşağıdaki önerilerle istediğiniz erkeği etkilemek artık daha çok kolay.

Erkekler birlikte olacakları bayanın nasıl özelliklere sahip olmasını ister?
Onlar için güzellik mi, yoksa zeka mı önemlidir?

İşte hoşlandığınız erkeği etkilemek için bazı ipuçları;

1) Kişilikli, karakter sahibi bir kadın..Kimin itirazı olabilir ki? Espri anlayışlarını kaybetmeden, kişiliklerini koruyabilen kadınlar erkekleri her zaman cezbeder.

2) Erkekler gülmekten çok hoşlanır. Hele onları güldüren espriyi bir kadın yapıyorsa, erkekler o kadına asla hayır diyemez. Ayrıca kendilerinin yaptığı esprilere gülen sevgililer de erkekler için idealdir.

3) Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu evinize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir özen göstermelisiniz.

4) Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kurallarına pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu evinize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir özen göstermelisiniz.

5) Hiç bir konuda takıntılı olmamaya özen gösterin. Ya da beğendiğiniz erkeğin yanında bazı konularda takıntılı olduğunuzu belli etmeyin. Yeterince zayıf olduğu halde sürekli kilolarından şikayet eden, sürekli saçlarını düzeltme endişesi taşıyan bir kadın erkeklere çok itici gelir.

6) Erkeklerin, kadınların yalnızca vücut ölçüleriyle ve yüz güzellikleriyle ilgilendikleri doğru değildir. Birlikte olacakları kadınların zekaları da erkekler için önemlidir. Erkeklerin çoğu, politika, ekonomi ya da bilim gibi konularda tartışabilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir sevgili hayali kurar.

7) Şimdiki erkekler spor yapan, kendine daha iyi bakan kadınları daha çok tercih ediyor. Eğer spor yapmıyorsanız en azından hoşlandığınız erkeğin tuttuğu takım hakkında biraz bilgi edinmenizde fayda var.

8) Erkekleri etkilemek için abartılı kahkalardan, yapmacık gülümsemelerden uzak durmanız gerekiyor. Bunun yerine tamamiyle doğa, içten, sıcacık bir gülüş hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmek için yeterli olacaktır.

9) Dişilik, kibarlık, sevecen olmak, çekicilik, bakımlı olmak ve kendi güzelliğiyle başaçıkabilecek olmak erkeklerin kadınlarda aradığı olmazsa olmaz özelliklerdendir. Yani bir erkeği etkilemek istiyorsanız, ona mahalle arkadanışızmış gibi davranmak yerine kadınlara özgü tavırlarla yaklaşın.

10) Bazı konularda fazla sorun çıkarmadan onunla uyum içerisinde davranan kadınlar, erkekleri elde etmekte daha başarılı olur. Örneğin tuttuğu takımın bazı önemli maçlarını yakınmadan, eğlendiğinizi ona gisterek birlikte izlemeyi ya da yaptığı diğer aktivelerde ona uyumlu bir şekilde eşlik etmeyi deneyin.

İlgili Makaleler

17 Yorum

 1. ya ben birisini çokkkk seviyorum ama o beni seviyomu bilmiyorum

 2. ben birini deli gibi sevdim gelip bunu bile bile başkasıyla sevgili oldu şimdide peşimden koşuyor çok bekler dimi kızlar :D

 3. serdar çok tatlı ve yakışıklı oda beni güzel ve çekici buluyor

 4. ben bunları yapmadanda çekiciyim çünkü istediğim her erkeyi eldettim ben şanslıyım galiba serdarıda elde ettim ve onu çok seviyorum

 5. Öncelikle hepinize merhaba.Çoğunuzun derdine deva olabileceğimi düşünüyorum.Öncelikle onu tanımaya çalışın:mesela hangi takımlısın diyebilirsin ama eğer zaten biliyorsan ve o da senin bildiğini biliyorsa kesinlikle sormayın çünkü erkekler unutkan kadınları sevmez mesela tag sorularına bakın mesela çocukken hangi çizgi film kahramanını sevdiğini veya telefonunun markası gibi şeyleri sorabilirsiniz onu iyice tanıdıktan sonra şair konumuna girin yani aşk hariç sevgi hariç mutluluk hariç diğer konular hakkında yazın zaten diğer konular hakkında yazdığınız şiirler 12-13 olduğu zaman yasakladığımız konuları da ekleyebilirsiniz ilk 12-13 ü okuduktan sonra kendinize bir çeki düzen vererek okumaya devam edin ama sakın ses tonunuzda titreklik olmasın UMARIM YARARLI OLMUŞUMDUR TEŞEKKÜRLER :)

 6. fırat seni çook sewiyorum sen yürüyen bir meteorsun :D :D :D

 7. bn üç yıldır birini sewiyorum ama beni sewmiyor bana yardım edin adı fırat aslan burcu 25 ağustos 1996 doğumlu :D

 8. Ben şu anda hoşlandığım çocukla daha önce çıktım ama o benden ayrıldı şu anda kankayız ismi Yamaç burcu Balık 26 şubatta doğmuş en sevdiği sanatçı Avril Lavigne bunlar belki yardımcı olur bana bi kaç taktik verseniz?

 9. Ben yan siniftaki cocuga asik oldum onceden pek bi konusmuslumuz yok ama beni taniyo.benden hoslaniyomu nasil anlicam?

 10. EMİRHAN seni çok seviyorum ana sınıfından beri anlamıyorsun aşığım diyorum başkasını en yakın arkadaşımı seviyorum diyosun bu nasıl bir centilmenliktir emirhan lütfen sende beni sev <3 .

 11. Canlar erkekleri etkilemek böyle sitelere dökülecek,gözlerde büyütülecek kadar zor bir şey değildir.Erkekler nerede ne yapması gerektiğini bilen,kendine özgüvenli ,konuşabileceği ortak noktalarının olduğu bayanlardan hoşlanırlar.Her ne kadar’benim için dış görünüş değil iç önemlidir vs.’ şeyler saçmalasalar da hiçbiri tek kaş kilolu tırnaklarını yiyen pis kokan biriyle birlikte olmak istemez.Erkeklerin kızları sex objesi olarak gördüğü de bir gerçek.Ama onu seçmek size kalmış bir şey.Öyle bir erkek hemen kendini belli eder zaten.Biraz alımlı olmalısınız bayanlar! nazik olmalısınız onlara ve çevrenize karşı.Aslında burda benim anlattıklarımı sadece erkekleri etkilemek için göz önünde bulundurulması gereken şeyler değil asla. Her ortamda herkesin yanında böyle olunursa herkesi etkiler. :) Ayrıca erkekler doğal kadınlardan hoşlanırlar.Onların yanında yapmacık davranırsanız,sürekli küfrederseniz,aşırı makyaj yaparsanız baştan kaybedersiniz çünkü onların gözünde çok itici görünmeye başlarsınız. Ha bide bunu yeni öğrendim : erkekler sigara içen kızlardan tiksiniyormuş. Çoğu öyle yani..Hatta bi arkadaşım onlara ‘leş kargası’ diyordu.Söyleyeyim dedim. neyse kalın sağlıcakla eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D :*

 12. Hoşlanıyorum ya ondan mesaj atsam mi bilmiyorum ya benden rahatsız olursa of bilmiyorum:(

 13. seni seviyorum askimmmmmmmmmmm diyemiyorum ona cunku benden habersiz acaba o da beni seviyormu?

 14. ben sinifarkadasima asik oldum onun benden hoslanip hoslanmadigini bilmiyorum ama cok asigim qaliba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir