Erkeklerin Kadınlarda Dikkatini Çeken Şeyler

Araştırmalar, erkeklerin aşık olacakları kadını seçerken hislerine kulak verdiklerini gösteriyor. Eğer siz de erkeklerin kadınlarda dikkat ettikleri şeyleri merak ediyorsanız mutlaka bu yazıyı dikkatlice okumalısınız.

Bilinenin aksine erkeklerin bir kadınla tanıştıkları zaman, ilk dikkat ettikleri şeyler o kadarda fazla değilmiş arkadaşlar. Saçlarına, arkadaşlarına, cilt tipine, ses tonuna, kalça yapısına, gözlerine ve doğal olup olmadığına gibi çeşitli şeyleri dayanılmaz buluyor. Erkeğin bir kadından etkilenmesi ve onunla ilgili geleceğe yönelik düşünceler içerisine girmesi için bunlar yetiyor.

Erkeklerin Kadınlarda Dikkatini Çeken Şeyler

Erkeklerin Kadınlarda İlk Dikkat Ettiği Şeyler

Bir erkeğin dikkatini çekmek onu kendinize hayran bırakmak istiyorsanız dışarı çıkarken yapmanız gereken şeyleri değiştirmelisiniz. Tavırlarınız ve hareketlerinizin onu etkilediği kadar doğal olmanızda onun için çok önemlidir. Aşırı makyaj yapan ve yüzüyle bambaşka bir insana dönüşen bayanlara erkekler bakmazlar.

1- Dolgun saçlar erkeği her zaman etkiler

Bir kadının dolgun saçlı olması onun ne kadar sağlıklı ve ilerde evlenirse doğurgan olduğunu gösterir. Her zaman bu böyledir ve değişmemiştir. Erkekler tarihin ilk zamanlarından beri ilk tanışma anlarında kadınların saçlarına bakmışlardır. Bu yüzden evden çıkarken saçlarınızı dolgun göstermeye, yada dolgun gösterecek şekilde bakım yaparak çıkmaya dikkat etmelisiniz.

2- Arkadaş grubunuzun sayısı erkek için önemlidir

Bir erkek kendisinden daha fazla arkadaş grubu olan bayanlara, ilk başlarda ses etmese bile ihtiyatlı yaklaşır. Arkadaş grubunuzu ikiden az üçden fazla olmamak koşuluyla belirleyiniz ve dışarı o şekilde çıkınız. Arkadaşlarınızın geceye siz olmadan devam edebileceğini bilmek çevrenizdeki erkekleri rahatlatır.

3- Cildinizin parlak olması

Erkekler, ışıl ışıl bir cildi, akıl sağlığının yerinde olmasıyla bağdaştırıyorlar. Sivilcelerin; stres ve endişe sonucunda oluşup, cildi solgunlaştırması bunun en büyük sebebi. Bu da demek oluyor ki, yanaklarınıza sürdüğünüz allık ve yüzünüze uyguladığınız bronzlaştırıcılar kesinlikle işe yarıyor. Bu yolda ilerlemeye devam edin.

4- Sesinizin tonu

Araştırmalar erkeklerin yüksek perdeden çıkan seslerden belirgin bir şekilde hoşlandıklarını gösteriyor. Bunun sebebi, hem genetik hem de duygusal şartlanmalardır. Çünkü tiz ve canlı bir ses tonu, gençliğin ve yüksek yaşam enerjisinin göstergesidir.

5- Bel ve kalçanız arasındaki orantı

Belinizin kalçanızdan fark edilir derecede ince olması doğurganlığınızın göstergesi olarak hanenize puan eklenmesini sağlıyor. Bu yüzden bol elbisenizle geniş bir kemer takarak vücudunuzun sahip olduğu kum saati görünümünü daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

6- Gözleriniz

Gözler, vücudunuzdaki diğer yerlere kıyasla en çok dikkat çeken yerlerdir. Gözlerinize yaptığınız yoğun ve koyu bir makyaj ile hoşlandığınız erkeğin daha çok ilgisini çekebilirsiniz.

7- Neyin sahte olduğu

Burada karakter özelliklerinden değil, fiziksel sunilikten bahsediyoruz. Erkekler, takma kirpik veya tırnakların sadece dikkat çekme çabası içinde olan kadınlar tarafından tercih edildiğini düşünüyorlar.

Özetle, ne kadar doğal olursanız, o kadar kazançlı çıkarsınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir