İyi Geceler Mesajları

Hayatımızın her yerine girmiş olan telefonlarla gece yatarken bile haşir neşir oluyoruz. İşte yatağın içerisinde henüz uykuya dalmadan önce önem verdiğiniz kişilere yada sevgiliye en güzel iyi geceler mesajı 2020 yollamanız için hazırladık burayı.

İyi Geceler Mesajları
İçeriğimiz iyi geceler mesajları 2020, sevgiliye iyi geceler sözleri ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

İnsan yatmadan önce henüz uyumamış yatmakta olan sevdiklerine kendini hatırlatmak ve onları unutmadığınızı yada ne bileyim kendisi için karşısındakinin ne kadar değerli olduğunu anlatmak için etkileyici ve anlamlı olanlarından ona bir şeyler yazmak ister. İşte onlardan derlemeler burada.

Yine sensiz bir güne daha gözlerimi kapatıyorum. Rüyalarında beni görmeni ve ertesi gününün mutlulukla geçmesini dilerim. İyi geceler.

Şükür bir günümüz daha bitti ve yataktayız. Umarım yarın bugünden daha huzurlu kazançlı ve güleceğimiz bir gün olur arkadaşım. Hadi iyi geceler.

Şimdi yatıyoruz ama eminim rüyalarımızda buluşacağız. Ben seni rüyamda görmeden geçirdiğim bir geceyi uyumuş saymıyorum.

Bu soğuk kış gecesinde sana sarılarak uyumak vardı. İnan bana bu ayrı geçen zamanlarımızı telafi edeceğiz. Şimdi mışıl mışıl uyu biriciğim. O güzel alnından öpüyorum iyi geceler.

Sen benim rüyalarıma aldığım tek helalim, çekilmez bu hayattaki tek yaşama sebebimsin. İyi geceler meleğim.

Bir şair derki; Aşk, akıllının aklını başından alır, akılsıza verirmiş. Sende benim aklımı işte böyle başımdan aldın biricik sevdiğim. İyi geceler aşkım.

İlgili Makaleler

Aşktan kurtulmak, ona yakalanmak kadar kolay değildir. Bende sensiz geçen günlerden bir türlü kurtulamıyorum sevdiğim. Yine yatağımda ben ve aklımda tek şey var oda sen. İyi geceler sevdiğim.

Aşk, iki kişinin birbirine bakması değil, iki kişinin birlikte aynı yöne bakmasıdır. Rüyalarımızda bu gece buluşacağımızı umarak yatıyorum bebeğim. İyi geceler.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi iyi geceler.

İyi Geceler Mesajları

Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim. Yastığımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çok ama çok seviyorum.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gül parem iyi geceler.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar. İyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Seni çok seviyorum bir tanem iyi uykular.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler seni seviyorum.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim. Seni çok seviyorum ve hep seveceğim. İyi geceler.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

İyi Geceler Mesajı
Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim. Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu. Bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin. Tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah(c.c) rahatlık versin.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın. Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler!

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır. Yarın ki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum, herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum, onlar uykuya ben sana doyamıyorum. Bir tanem iyi geceler.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler .

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki? İyi geceler can tanem.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana aşkım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım….

İyi Geceler Aşkım. Ne kadar da sıcak ellerini ellerim de yüzümde hissedemezsem de yastığımın verdiği rahatlığı senin kucağın yorganın ısıtmasına sen sarılıyor muşsun gibi farz edeceğim. Sen uyurken ben hep seni düşüneceğim. İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geleceğim. İyi geceler aşkım.

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek… Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum en tatlı yerinden.

Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini.

Bir dua gönderiyorum Allah(c.c)’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru. Konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk çiçeğim.

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi geceler sana.

Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkım.

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım….

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım…

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek… Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum en tatlı yerinden.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. İyi geceler biriciğim. Seni çok seviyorum.

İyi Geceler Mesajı Uzun
İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gök yüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor. Sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler benim için doğan mehtabım.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne. Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle. Düşüncelerimdeki tek güzele iyi geceler.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye. İyi geceler canıma.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam sen tek tek düşen damlalarım ile yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup aksam üstüne. Sen rahat uyu bir tanem, İyi geceler sevgilim .

Her gecenin karanlığında dualarımla düşünüyorum seni bir tanem. Dualarım yalnızca sana. İyi geceler bir tanem.

İyi geceler her şeyim.

iyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…

iyi geceler kakaolu sıcak sütüm….

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bir tanem tatlı uykular.

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan ekstra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

*Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan…

Sevgiliye İyi Geceler Sözleri

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın. Bir tanem!..

*Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım…

*Geceler karanlık, geceler ıssız çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bir tanem, gel de sevindir seni seven sevgiliyi..

İyi Geceler Mesajı 2019

*Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

*Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma. İyi uykular.

*Ne varsa aradığım bil ki sende bulmuşum.. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum.. Sende bütün umutlar sende bütün duygular.. Beni sende arama ben artık senin olmuşum.

*Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

*Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

*Aşkım rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

*Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım. İYİ UYKULAR TATLI RÜYALAR.

*Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

*En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

*Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş..

*Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler

*Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı benli rüyalar.

*Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

*Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

*Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler

*Her şeyin bir zamanı var yaşamında, sevmenin de,ölmenin de ama şimdi uyuma zamanı. İYİ GECELER

*İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler.

Seni çok seviyorum gülüm Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca İyi geceler aşkım.

Allah(c.c)’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

• En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

• Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

• Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş..

İyi Geceler Mesajları Kısa

Elimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Bir tanem iyi geceler.

Sen Yokken Yanımda, gecelerin tadı, tuzu hayalin olur sevgilim iyi geceler.

Rüyaların içinde Seninle Yaşanmamış Anları yaşamak Dileğiyle iyi Geceler Sevgilim

Senin Kadar Tatlı Bir Rüya Görmek için bütün gün uyumak isterdim aşkım. İyi geceler.

Seninle Yaşadığım Hayat Gördüğüm veya göreceğim en güzel rüyalara bedel Sevgilim iyi Geceler.

Yalan Hayatta Yaşadığım tek Gerçek Rüyasın Sevgilim Bu Rüyadan Asla Uyanmak istemiyorum.

Huzur Dolu gecelerimin, Tatlı Rüyalarındaki Rüyaları tatlandıran Ten varlıksın, iyi geceler Sevgilim..

Seninle Başladığım Bugüne Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu Sevinçle, Devam Etmek için Senin kadar tatlı Bir rüya görmenin hevesi içindeyim rüyalarımın en tatlı sahibi seviyorum seni iyi geceler.

Bugün de Başımı Yastığa Bana Vermiş Olduğun Mutlulukla Koyuyorum, Yarın ise Hayata Bana Verdiğin Huzurla Uyanacağım Seni çok Seviyorum Canım Benim iyi Geceler Her şeyim.

Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın iyi Geceler Sevgilim

Gecenin Çekilmez Soğukluğu Seninle Vız Gelir bana Her Başımı yastığa Koyduğumda Dualarım Sadece Sana Bir tanem Seviyorum Seni iyi geceler.

Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günü’de Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Rüyalar Görmen için dua ediyorum Sevgilim iyi geceler.

Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım.

Rüyalarda hayal Ettiğim Hayallerimi Gerçekleştirmek için Sevdiğim Yaşama Sebebim İyi Geceler

Hayatı Seviyorsam Anlamı Sen Olduğun için Seviyorum geceleri uyuyorsam Sabaha Adınla Başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana her şeyim iyi Geceler.

Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş, Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar Seni Seviyorum Bir tanem iyi Geceler

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan ekstra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma cevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler…

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım.

Lakin biz samimi siyahları severiz, samimiyetsiz gök kuşaklarını değil. İyi geceler.

Evet sıra sizde: Sizde iyi geceler mesajınızı yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

33 Yorum

 1. seni seviyorum aşkım bekliyorum geceler sabahsız ömrüm baharsız gitme

 2. Ismini kagida yazmiyorum gun gelir yerlere atilir die ellerim tutmuyor cizemiyorum resmini gorenler tutulur diye askim

 3. GECE OLMASI SORUN DEYIL YATAR YATMAZ SABAH OLUR ONA SINIR OLYYORUMMMM

 4. Askim tatLi ruyaLar bizi g0r ruyamizda se3x yapirkan .. sLm miLet Nbr KankiLeer :*

 5. geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı dünya gûneşe hasret kalırdı iyi geceler birtanem

 6. Ben Seni Severdim İki Gün Önce Sense Beni Sevmezdin Bu Günden Önce Şimdi Ben Seni Sevmiyorum Sense Seviyorsun Söyledim ßitti Bu Aşk Sense İnanmıyorsun.
  Yanlız Genç…

 7. Hani Gidip Gelmedihin
  Sevgimi Delip Geçtihin
  Beni Param Parça Ettihin
  O Güne Nalet Olsun

  Hani Beni Severdin
  Beni Hiç Terk Etmezdin
  Bende Bu Sözleri Duyarken
  İnanıpta Dinlerdim

  Meher Sen Yalanmıssın
  Aşkınla Yakarmıssın
  Para Bitince
  Toz Olup Kaçarmıssın
  Yanlız Genç.

 8. ve bir gün daha bitti sensiz özlemime bir tane daha eklendi seni çok özledim ben sensizken uyuyamam ama sen uyu sana kıyamam iyi uykular sevdiğim…

 9. Tek Aşk, Aşkı Yaradan ,Seveni Ve Sevileni Yoktan Var Eden Allah Azze Ve Celle

 10. Seninle beraber dah a nice mutlu güzel ve beraber geçireceğiniz günlerdileğiyle. İYİ GECELER PAŞAM!!!

 11. Yat yat kalkma. Şuna bak ya sözde uykusu yok. Utanmaz, hiç yakışıyo mu sana? İşine gelince bayanlar önden gelmedi mi sız kal.Senin adalet anlayışına ya. Yakışıyo mu he sana? Ayıp ya. sen bana mı aşıksın uykuya mı? söylesene?!! Tıtıtıtıtı olmuyo böyle ya, oluyo mu he? Uyuma ne olacak sanki. çok ayıp ya çok. İyi geceler. bari rüyanda beni görsen. nerde ah nerde. mübarek kış uykusuna mı yattın bilmiyorum ki? çıt yok. işte hayvan. öküz. maymun. domuz. seni seviyorum. tatlı rüyalar. :):)

 12. Seninle güzel bir ggünü bitirdik,gecenin bütün güzellikleri senin olsun sevdiyim…

 13. keske senı dusundugum kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı askım ıyı gecerler kuzum yavrum naıme

 14. Allah Allah bu ney ya arkadaş.. bir arkadaşıma iyi geceler sözü gönderecem nereye baksamm sevigilim,aşkım,bir tanem ulan valla canıma tak etti bir tek bu site için değil diğer siteler de böyle insan bir tek sevgilisine mesaj göndermiyorki……….

 15. yıldızlar gokyuzunu kaplamıs sana onların hepsını verıcem
  eline birer birer tassaklarım yanın da hedıye olucak
  biz ne kadar fakır olursakta olalım 4 tane yumurtamız var
  2sı sende 2 sı bende pısırırır pısırır yerız

 16. seni cokk sevdgimiii hep yannda oldgmu untma sevgilimmm tatlı rüylarrr :):)seni seven tatlı belan… rüynda benii gör askımmmmmmmmmmmm…

 17. bu gece’de uyuyamadim, aklimdasin çünki.. seviyorumda seni, senin haberin yok.. her gece gözlerim o güzel, tatli resimlerine bakiyor.. sana asigim be imkansizim.. sen o derin uykuya dalinca, ben ise hep agliyorum // anlayan yok! aci çekiyorum :(

 18. İyi geceler aşkım seni çok seviyorum rüyanda beni gör emi.

  Rüyanda beni gör ve rahatça uyu :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir