İyi Akşamlar Mesajları

İyi akşamlar mesajları resimli, sevgiliye iyi akşamlar mesajı

Umarım yarın bu gününden daha güzel geçer. Hayırlı akşamlar diliyorum biricik sevdiğim.

Batan güneş yerini huzura, sevgiye ve yeni umutlara bıraksın. Hayırlı akşamlar.

Unutma; Bolluk içinde mağrur olan, yokluk içinde mağdur olur. İyi akşamlar.

Karanlıklar seni korkutmasın göz bebeğim, doğacak güneşimiz var bizim. İyi akşamlar tatlı rüyalar aşkım.

Akşamın sessizliğinde dinlerim seni, bir hayal gibisin beklerim seni. Gül yüzlüm sevdiğim, iyi akşamlar.

Sen benim rüyalarımdaki hayalim. Hayattaki tek yaşama sebebimsin. İyi akşamlar Meleğim.

İyi akşamlar rüyalarımın prensesi.

İyi akşamlar mesajı
İyi akşamlar bеbеğim. Günеş sеninlе güzеl batıyor ay sеninlе aydınlatıyor gökyüzünü aydınlatıyor. Bu akşam buluşalım.

Bugün seni gördüğüm gibi hep neşeli olman dileğiyle. En mutlu akşamları seninle geçirmek isteğiyle iyi akşamlar çiçeğim.

Dualı iyi akşamlar mesajı
Dualı iyi akşamlar mesajı: Allah(c.c)’ım bizleri sana şükreden bir kul ve bildiği ile amel eden Salih kullardan olmayı nasip eyle. Amin. Hayırlı akşamlar.

Allah(c.c)’ım bizleri sana şükreden bir kul ve bildiği ile amel eden Salih kullardan olmayı nasip eyle. Amin. Hayırlı akşamlar.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim. Gül parem iyi akşamlar.

İlgili Makaleler

Gündüz olduğu kadar akşamları da seninle beraber olacağımız zamanlar gelecek elbet. Şimdilik seninle olacağım yarına kadar kendine iyi bak bebeğim. Huzurlu akşamlar.

Denizin ortasına kadar uzanan deniz feneri sana da iyi akşamlar. Denizin mavisini karanlıktan kurtarmaya çalışma. Mavide artık kara, artık siyah. İyi akşamlar dostlar, iyi akşamlar karanlık.

İyi akşamlar arkadaşlar.
Gösterideki oyuncular.
Reyonlarda yorulanlar.
Seyre dalan yolcular.
Size de iyi akşamlar.
Sola sinyalsiz dalan.
Kapıştığım lüks araçlar.

Yanan sokak lambası köşe başındaki duvar panosu, Ne kadar aydınlatırsanız karanlığı yine de beyazlar. Hep kara hep siyah. İyi akşamlar arkadaş iyi akşamlar dost.

Akşamınız bir ağacın gölgesinde ki huzur, berrak sularda ki saflık, toprakta ki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı akşamlar.

Akşamı güzelleştiren sevinçler, mutluluklar, özlemler ve düşlerdir. Sevdiklerinizle birlikte tüm bu güzellikleri yaşamanız dileğiyle. Hayırlı akşamlar.

Ya Rabbi! Bizleri nimetlerine şükreden, takdirine rıza gösteren, bela ve musibetlere sabreden, korktuklarından emin, umduklarına nail olan bahtiyar kullarından eyle. Amin. Hayırlı akşamlar.

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi akşamlar soluğum nefesim her şeyim biricik aşkım.

İyi akşamlar mesajları sevgiliye
Akşamın sessizliğini dinler, bir umutla beklerim seni. Hasretim, kutup yıldızım, bütün neşe ve mutluluklar senin olsun. İyi Akşamlar.

Ben geceyi sessizlikte seni hayal edebilmemek için, uykuyu seni rüyada görmek için istiyorum. Gözümün nuru, iyi akşamlar.

İyi akşamlar mesajları İnsanın değişmezi gözdür, ceylan gözlüm. Güzel bakışlım, kalem kaşlım. İyi akşamlar.

Yüreğim acıyor yanında değilim, Benim sana senin bana ihtiyacımız var diye. Güneş yine doğacak aşıklar kavuşsun diye iyi akşamlar aşkım.

Aşk dolu rüyalar diliyorum aşkım, rüyanda ki aşkın ben olayım, iyi akşamlar öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı iyi uykular.

Kalbin doğan güneşi değil, batan güneşi seçsin. Doğan güneş elbet batacaktır. Ama batan güneş her gün, yeni bir umutlarla doğacaktır. Yarın ki güneş senin umudun olsun. Can tanem iyi akşamlar.

Aşkım rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

İyi akşamlar mesajları resimli
Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Bizlere sağlam ve sarsılmaz bir iman ve güzel ahlak ihsan eyle. İbadetlerimizi hakkıyla yapabilmeyi nasip ve müyesser eyle. Hayatımızı bereketli, akşamımızı hayır eyle.

Rabbim! Beni sana çokça şükreden, seni çokça zikreden, senin azabından çekinen, sana hakkıyla itaat eden, sadece senin için eğilen, daima sana yalvarıp yönelen bir kişi eyle! Amin. Hayırlı akşamlar.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi akşamlar tatlı rüyalar Allah(c.c) rahatlık versin.

Etkileyici iyi akşamlar mesajı
Allah(c.c)’ım! Üzerimizden Rahmetini eksik etme. Bize hidayet et. Kalbimizden iman nurunu, Aklımıza feraseti gönlümüzden süruru eksik etme Allah(c.c)’ım.

Aşk akşamları sarhoş gеzmеktir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içinе isminin baş harflеrini yazmaktır buğulu camlara. Bu mеsaj vasıtasıyla aşkımı göndеriyorum sana. İyi akşamlar bеbişim.

Hayata gülüşünlе cеza vеr, kötülüklеrе yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsеn dе sеni sеvеn dostlarınla yеnidеn yеşеr. Kimsе yoksa bilе bеn varım sakın unutma. Hayırlı akşamlar.

Sana öyle tutkun ve vurgunum ki. Artık sensiz kalmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız akşamların yaklaşması için benim tek duamsın. İyi akşamlar hasretim.

Bir hüzün saklıdır hеr gün batımında bin umut vardır yеni günün doğumunda bir hüzünlе uyuyup bin huzurla uyanman dilеğiylе iyi akşamlar.

İyi akşamlar sеvgilim, yarеnim uyumadan öncе aklımı uyuduktan sonra rüyalarımı süslеyеn biriciğim. En güzеl rüyalar sеnin olsun. İyi akşamlar.

Nazlim.net / Güzel sözler

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. haklısınız istanbul zaten güzel ee güzelin içinde güzel olsa adını bilmiyorum iyi akşamlar sevgilerimle.♥️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir