İyi Akşamlar Mesajları

Son Güncelleme: 25.12.2019 04:08

İyi Akşamlar Mesajıİyi Akşamlar Mesajları 2020, Sevgiliye İyi Akşamlar Mesajı

Umarım yarın bu gününden daha güzel geçer. Hayırlı akşamlar diliyorum biricik sevdiğim.

Gündüz olduğu kadar akşamları da seninle beraber olacağımız zamanlar gelecek elbet. Şimdilik seninle olacağım yarına kadar kendine iyi bak bebeğim. Huzurlu akşamlar.

Bugün seni gördüğüm gibi hep neşeli olman dileğiyle. En mutlu akşamları seninle geçirmek isteğiyle iyi akşamlar çiçeğim.

Denizin ortasına kadar uzanan deniz feneri sanada iyi akşamlar. Denizin mavisini karanlıktan kurtarmaya calışma. Mavide artık kara, artık siyah. İyi akşamlar dostlar, iyi akşamlar karanlık.

Yanan sokak lambası köşebaşındaki duvar panosu, Ne kadar aydınlatırsanız karanlığı yinede beyazlar. Hep kara hep siyah. İyi akşamlar arkadaş iyi akşamlar dost.

İyi akşamlar arkadaşlar,
Gösterideki oyuncular,
Reyonlarda yorulanlar,
Seyre dalan yolcular,
Size de iyi akşamlar;
Sola sinyalsiz dalan
Kapıştığım lüks araçlar.

Allah(c.c)’ım bizleri sana şükreden bir kul ve bildiği ile amel eden salih kullardan olmayı nasip eyle. Amin. Hayırlı Akşamlar.

Akşamınız bir ağacın gölgesinde ki huzur, berrak sularda ki saflık, toprakta ki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı akşamlar.

Batan güneş yerini huzura, sevgiye ve yeni umutlara bıraksın. Hayırlı Akşamlar.

Akşamı Güzelleştiren Sevinçler, Mutluluklar, Özlemler Ve Düşlerdir. Sevdiklerinizle Birlikte Tüm Bu Güzellikleri Yaşamanız Dileğiyle.. Hayırlı Akşamlar

Ya Rabbi! Bizleri nimetlerine şükreden, takdirine rıza gösteren, bela ve musibetlere sabreden, korktuklarından emin, umduklarına nail olan bahtiyar kullarından eyle. Amin Hayırlı Akşamlar.

Unutma; Bolluk içinde mağrur olan, yokluk içinde mağdur olur. İYİ AKŞAMLAR.

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi akşamlar soluğum nefesim her şeyim biricik aşkım.

Akşamın sessizliğini dinler, bir umutla beklerim seni. Hasretim, kutup yıldızım, bütün neşe ve mutluluklar senin olsun. İyi Akşamlar.

Karanlıklar seni korkutmasın göz bebeğim, doğacak güneşimiz var bizim… İyi akşamlar tatlı rüyalar Aşkım…!

Ben geceyi sessizlikte seni hayal edebilmemek için, uykuyu seni rüyada görmek için istiyorum. Gözümün nuru, iyi akşamlar.

Yüreğim acıyor yanında değilim, Benim sana senin bana ihtiyacımız var diye. Güneş yine doğacak aşıklar kavuşsun diye iyi akşamlar aşkım..

İnsanın değişmezi gözdür, ceylan gözlüm. Güzel bakışlım, kalem kaşlım iyi Akşamlar. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/iyi-aksamlar-mesajlari.html

Aşk dolu rüyalar diliyorum aşkım, rüyanda ki aşkın ben olayım, iyi akşamlar öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı iyi uykular.

Kalbin doğan güneşi değil, batan güneşi seçsin. Doğan güneş elbet batacaktır. Ama batan güneş her gün, yeni bir umutlarla doğacaktır. Yarın ki güneş senin umudun olsun. Can Tanem İYİ AKŞAMLAR.

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya deil kabus oluyo.

Akşamın sessizliğinde dinlerim seni, bir hayal gibisin beklerim seni. Gül yüzlüm sevdiğim, İYİ AKŞAMLAR.

iyi akşamlar mesajlarıRüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

Bizlere sağlam ve sarsılmaz bir iman ve güzel ahlak ihsan eyle. İbadetlerimizi hakkıyla yapabilmeyi nasip ve müyesser eyle. Hayatımızı bereketli, akşamımızı hayr eyle.

Allah(c.c)’ım bizleri sana şükreden bir kul ve bildiği ile amel eden salih kullardan olmayı nasip eyle. Amin. Hayırlı Akşamlar.

Sen benim rüyalarımdaki hayalim. Hayattaki tek yaşama sebebimsin. İyi Akşamlar Meleğim.

İyi akşamlar rüyalarımın prensesi.

Rabbim! Beni sana çokça şükreden, seni çokça zikreden, senin azabından çekinen, sana hakkıyla itaat eden, sadece senin için eğilen, daima sana yalvarıp yönelen bir kişi eyle! Amin. Hayırlı Akşamlar…

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi akşamlar tatlı rüyalar Allah(c.c) rahatlık versin..

Allah(c.c)’ım! Üzerimizden Rahmetini eksik etme. Bize hidayet et. Kalbimizden iman nurunu, Aklımıza feraseti gönlümüzden süruru eksik etme Allah(c.c)’ım.

İyi akşamlar bеbеğim. Günеş sеninlе güzеl batıyor ay sеninlе aydınlatıyor gökyüzünü aydınlatıyor. Bu akşam buluşalım.

Aşk akşamları sarhoş gеzmеktir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içinе isminin baş harflеrini yazmaktır buğulu camlara. Bu mеsaj vasıtasıyla aşkımı göndеriyorum sana. İyi akşamlar bеbişim.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim gülparem iyi akşamlar.

Hayata gülüşünlе cеza vеr, kötülüklеrе yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsеn dе sеni sеvеn dostlarınla yеnidеn yеşеr. Kimsе yoksa bilе bеn varım sakın unutma. Hayırlı akşamlar.

Sana öyle tutkun ve vurgunum ki. Artık sensiz kalmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız akşamların yaklaşması için benim tek duamsın. İyi akşamlar hasretim.

Bir hüzün saklıdır hеr gün batımında bin umut vardır yеni günün doğumunda bir hüzünlе uyuyup bin huzurla uyanman dilеğiylе iyi akşamlar.

İyi akşamlar sеvgilim, yarеnim uyumadan öncе aklımı uyuduktan sonra rüyalarımı süslеyеn biriciğim. En güzеl rüyalar sеnin olsun. İyi akşamlar.

Bir Yorum

  1. haklısınız istanbul zaten güzel ee güzelin içinde güzel olsa adını bilmiyorum iyi akşamlar sevgilerimle.♥️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı