Candan Sözler

Sevgiliye candan sözler 2023 kısa sayfamızda, samimi kısa güzel sözleri bulabilirsiniz. Bunun yanında duygusal candan aşk sözleri de yine bu sayfamızda sizlerle dostlar.

Seni düşünür, seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Bu dünyaya sevmek sevilmek ve ekmek için geldik ekmeği bulduk. Ama sevmek sevilmek bizi ekmeğimizden etti.

Güzel maziler yaşandı bitti, nostalji gibi esti geçti. Şimdi sağ elimde ilk mektubun var sevgilim, sol elimde ise intihar sebebim.

Ziyan olan zamana bakıp ağlıyorum. Canımı zaten aldın şimdi sadece kendime ağlıyorum.

Sen, bende heves değilsin. Heves olsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin. Ancak ben ölünce bitersin.

Candan Sözler 2023, Kısa Samimi Sözler

Sana derdimi anlatsam kabusların olur. Sana sevgimi anlatsam içine dert olur. Bu yüzden suskunluğum, bu yüzden sevgiliye susuzluğum.

Harikalar içinde yaşamak vardı, seninle anıları paylaşmak vardı. Şimdi bir şişe biraya mahkum ettin beni vicdansız.

Alkoliksin dediler, sebebini sormadılar. İçiyorsun dediler, neden demediler. Bunlar aslında gerçek aşkı görmemişler.

Uyumak haram oldu, sözlerin bedenime dolandı. Soğuk gecelerin sabahında sigaramla paylaşırım anılarımı.

Vefasız sevgili sana feryatlarım. Sen sevmek nedir bilir misin? Gerçek sevgiyi içinde bulabilir misin? Sen sadece kendini düşünen adi birisin.

Aşk acısını da öğrendik. Bu saatten sonra sevmek mi kaldı hayatımızda? Canımızı aldılar sonunda sevmek yok bir daha.

Gül gibi kokan tenine aldandım. Güzel gülüşlerine yakalandım. Sahte sözlerine inandım. Şimdi acılarla savaşıyorum, anılarımla beni bıraktın.

Sana aşk değil, dert lazım. Sana sevgi değil, acı lazım. Sana seven değil, seni harcayacak biri lazım. O zaman akıllanırsın sen.

Ne dostuma güvenir oldum bu hayatta, nede sevgilime. Günün birinde hepsi vuruyor arkandan. Lanet olsun hepsine.

Bu dünyada akılda kalıcı tek şey anılarımız olmuş. Yalandan kullandığımız sevgi sözleri olmuş. Gerçek ise yerin altında bekliyor bizi.

Yalanda olsa seviyorum seni. Bu hayat yalan ama gerçek aşkı bulurum sonunda bu dünyada. Gerçek sandığım aşklar yalan olsa da, yalan dünyada gerçek aşkı yaşayacağım inanıyorum buna.

Gözyaşlarına aldanacağımı sanıyorsan, boşuna ağlama. Sözlerinle güleceğimi sanıyorsan, boşuna konuşma. Bitti artık her kez kendi yoluna.

Nefesim tükendi sayende, inancım kalmadı hiç bir sevgiye. Sende yalan rüzgarı oldun kalbimin önünde, sana da güle güle.

Sen sözlerimde değil yanımda hiç değil. Sen sözlerimde değil dünyamda yoksun artık, kapat git anıları.

Azrail’e meydan okuduğum bu hayatta canımı aldın, Azrail’e bırakmadın. Şimdi canımı istiyorum, yarınlarımı geri ver bana.

Sana güvenerek çıktım acı hayatın yoluna. Sana inanarak başladım hayata inanmaya. Yine benim canımı aldın hayatın ortasında.

Canımı yakan gidişlerin değildi. Zaten canımı alan o zifiri sözlerindi.

Sevgiye koşarak umutları bir bir yakalayarak gittiğim hayatımı, gidişlerinle bitirdin. Sadece canımı değil, beni de benden aldın.

Seni sonbahar rüzgarlarına bırakıyorum. Yaktığın canımı yeniden hayata hazırlıyorum. Sensiz yaşamak hayata yeniden başlamak istiyorum.

Hayatım sessiz bir film gibi. Oyuncular var, ses yok. Hepsinin sesini kıstım. Kendim yaşayacağım hayatımı artık, kimseye ne el nede bel bağlayacağım.

Sayende kirlenmiş dünyam ile bıraktın beni. Şimdi yeniden kuruyorum düzenimi. Canımı yaktığın anılara gülüyorum ve sana lanet ediyorum.

Bir gecenin kör kuyusunda kalbimi elime aldım. Sadece sana feryadım. Sadece sana beddualarım. Canımı aldın, kalbimi parçaladın.

Hayata gülecek mecalim kalmadı. Zaten hayat tokat atmıştı seneler önce. Şimdi yine sayende hayat beni tokatladı.

Sevmişim bir kere gönül söz dinlemez. Ne çare seni sevdim işte, ben o gün bittim.

Ey aşıklara mekan olan koca dünya! Sen döndükçe ben ağlayacağım, insanlara aşıklara uzaktan bakacağım.

Musalla taşıma yine de adını yazdıracağım. Seni ne kadar sevdiğimi gör ve kendinden utan.

Seni düşünüyorum içime esen soğuk iklimlerde. Seni düşündükçe içime güneş doğuyor ısınıyorum hayalinle.

Sensizliği hiç sevmedim. Sensiz geçen her saatte kalbime hançer saplanır gibi oluyor ve sensizlik benim içimi kemiriyor bebeğim.

Gözlerini gördüğümde anladım hayatın değerini. Aslında benim için tek değer sendin, bunu seni görünce öğrendim.

Nefes aldığım gibi sana muhtacım. Nasıl nefessiz yaşayamıyorsan, bende sensiz yaşayamam. Tek ilacım sensin sevgilim.

Gecenin ve yalnızlıkların arasında kaybolurken, beni tek teselli eden hayalin olur. Hayalini kurunca anlarım ki bir umut var ve o umut sensin.

Benim tek uğurum sensin. Seninle başlarım hayata sevdiğim. Her sözünde bir anlam saklıdır bilirim. O anlamları seninle yaşamak isterim biriciğim.

Saçlarının bir teline kurban olurum düşünmeden sevgilim. Bir damla gözyaşına canımı feda ederim yollarına, bir gülüşün için yaşıyor bu can bunu unutma.

Hayatıma girdiğinden beri nefes alıyorum huzurun kucağında. Seni düşününce anlıyorum huzur sensin hayatımda.

Yalan olmayan tek gerçek sensin sevdiğim. Gözlerin gelince aklıma anlarım ki bir tek senin için varım bu hayatta her şeyim.

Zehir olsun sensizlik bana, nefes almayayım yaşadığım her dakika. Bir senin için varım ben bu hayatta, sen yoksan ben olmam bunu unutma..

Tek bildiğim gözlerinde saklı cennetim, senden başkasını kalbime yar bellemedim. Bir seni sevdim ve hep seni seveceğim sevgilim..

Kurduğum düş izleri gibisin. Seni yanımda bile hayal ediyorum sevgilim. Sana öyle bağlıyım ki kandıramam kendimi. Ben senin için yaşamaya yeminliyim biricik bebeğim.

Aşkın denizi çağlıyor kalbimde, okyanusların derinliklerindeki gizem gibi gözlerin bayılıyorum her hareketine, benim içimde bir dünyasın sen yaşıyorum bundan kime ne, sadece sen varsın benim hayatımda bağlanmışım sana bir kere.

Kimse dolduramaz kalbimdeki yerini, kıskanır güneş o cenneti anımsatan gözlerini. Gecenin yaşanmamış nefesi gibi sözlerin, aşığım sana ben sadece seni bilirim.

Çıkıp gelsen şu an karşıma, şaşırtsan beni. Bana verdiğin o anki heyecanla, hiç gitmeni istemem. Huzurum senin yanında, sensizlik dert gibi çöker dünyama bir tanem.

Güzel gözlerinde yaşarım yaşanmamış hayatı. Her bana bakışında anlarım gerçek olan aşkını. O gözlerine kurban olurum veririm bu hayatımı. Benden başkasını görmesin o gözler sürdürmem bu hayatı.

Bekliyorum seni bir gün mutlak döneceksin. Geldiğinde bulacağım mutluluğu, huzuru ve yeniden hayatı seveceğim. Kimse kıramaz seninle olan düşlerimi. Sen benim için teksin, kimse alamaz yerini.

Her gecenin ayazında sana yazarım sözlerimi. Her sözümde adın var adını yazdığım her sözde ise seni anlatan duygularım var, ve o duygularım adınla güzel adın yanında olunca anlam kazanır duygularım kâğıtlarda özel.

Bayram olur seninle geçirdiğim günler. Seninle olan her günümde çocuk gibi mutlu olurum ve benim hediyemin sen olduğunu anlarım sevgilim.

Duygularımın sel olup aktığı yerde, adınla yüzüyorum gönül denizinde, aşkın simgesi saklıdır gözlerinde, bir sözün yeter giderim ölüme seve seve.

Her şeyin bir anlamı vardır hayatta. Benimde anlamım sen oldun yaşadığım her dakika. Bir gerçek varsa hayatımda buda senindir sakın unutma.

Giderim senin hayalinle yaşanmamış diyarlara. Seninle güzel gelir bana acıların içindeki bu dünya. Nereye baksam adın vardır hayatımda, bir sen varsın benim için yaşamaya değer bu hayatta.

Seni sevdim bir kere kopamam senden. Kanser gibi içime işledin ve hücrelerim seninle mutlu. Sensiz yaşayamaz senin için çırpınan yüreğim.

Yediremem sensizliği kendime, yediremem çaresizliği yüreğime. Sensizlik www.nazlim.net bana zulüm gelir, sen olmazsan ölüm nefesten önce gelir sevdiğim.

Adını yazarım açılmamış sayfalara. Söylediğin her söz duyulmamıştır bu dünyada. Seni benimsin bende seninim bunu sakın unutma. Ben kalbimi mühürledim atmaz senden başkasına.

Ölüm olur sensiz yaşamak. Ölüm olur sensiz bu dünyada yol almaya çalışmak. Sensizlik benim sonumdur, sen benim hayat meleğimsin tek onurumsun.

Bahar benim için sensiz anlamı yok güneşin. Her iklimde bana baharı yaşatan sensin. İlk baharım oldun sonbahar olmana izin vermez kalbim.

İçimde bir dünya var sana ait. Bu dünyadaki tek canlı sensin ve içimdeki dünyada tek sen olarak kalacaksın.

Gözlerinde yaş olmak isterdim. Sözlerinde nefes olup içine dolmak isterdim. Ve kalbinde bir aşk olmak isterim sadece benim için atmasını isterdim o güzel kalbinin.

Boş sözler yazmam sana. Yazıyorsam bir şey vardır aşkım bunu unutma! Sen bu hayatın tek gülüsün, bu hayat seninle yaşar bunu anlamalısın.

Şuan yanımda olmasan da düşünürüm seni, seni düşündüğümde huzur bulur senin için atan yüreğim ve seninle bir can olmuşum sevdiğim bu can senin

Akıllı olup da dünyanın kahrını çekeceğine; deli olurum dünya benim kahrımı çeker.

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

Sen sen ol bir insana haddinden fazla değer verme. Eğer haddinden fazla değer verirsen o insanı çok çabuk kaybedersin.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yanı, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Bakma bana öyle! Nefretle doluyum.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin. Ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi.

Kah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi. Kah inerim yeryüzüne seyreder alem beni.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm. Seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Kalana git, gidene kal demem.

Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim. Kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim. Belki göremeden öleceğim fakat yine de seni seveceğim.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara, benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Eğer birini özlüyorsan, bunu ona söyle. Eğer birini seviyorsan bunu da ona söyle. Erteleme! Ne kadar daha zamanının kaldığını bilemezsin.

Hayatım sessiz bir film gibi oyuncular var ses yok hepsinin sesini kıstım kendim yaşayacağım hayatımı artık kimseye ne el nede bel bağlayacağım.

İnsan illa birlikte bir şeyler yapacak ise! Güzel ve sonradan tebessüm ederek hatırlayacağı şeyler yapmalı. Yoksa eksik olsun.

Sayende kirlenmiş dünyam ile bıraktın beni şimdi yeniden kuruyorum düzenimi canımı yaktığın anılara gülüyorum ve sana lanet ediyorum.

Seni koşulsuz seven, mutluluğun için elinden geleni yapan, ilgi gösteren, seni günü için değil, ömrü için isteyen bir adamı sevmeli.

Seni sonbahar rüzgarlarına bırakıyorum yaktığım canımı yeniden hayata hazırlıyorum sensiz yaşamak hayata yeniden başlamak istiyorum.

Eski zamanlardaki gibi olsa aşklar. Kız sevdiği erkeğin elini tutmaya utansa, erkek sevdiği kızın gözlerine bakmaya kıyamasa.

Hayata gülecek mecalim kalmadı zaten hayat tokat atmıştı seneler önce şimdi yine sayende hayat beni tokatladı.

Bir gecenin kör kuyusunda kalbimi elime aldım, sadece sana feryadım sadece sana beddualarım canımı aldın kalbimi parçaladın.

Sevdan yüreğimde! Hasretin canıma, vuslatın ömrüme bedel olsa da, sen benim sabrımın sonu, kalbimin yolusun.

Yıkmakla kurmak arasında tebessüm vardır. Bir bakışla yıkılır, bir tebessümle kurulur yüreğimiz.

Ağzıyla kuş tutsa da sevemediğim insanlar var benim, bir de canıma okusa bile sevmekten vazgeçemediklerim…

Nefes aldığım gibi sana muhtacım nasıl nefessiz yaşayamıyorsan bende sensiz yaşayamam tek ilacım sensin sevgilim.

İçinden geleni yap, çünkü içinden gelen şey, seni en çok mutlu eden şey olacak.

Aşk bazen acıyla tanışmanın adıdır. Ve aşk, uçmaya kanat aramak değil, uçuruma kanatsız atlamaktır.

Düştüğümüz kuyular sandığımız kadar dipsiz değil aslında, tutunmaya çalıştığımız ipler çok kısa.

Mutluluk yarına ait değil. O bir varsayım da değil. Mutluluk burada ve şimdi başlar.

Ey dost! Kul hakkı nedir bilir misin? Allah(c.c) yarına bırakır ama yanına bırakmaz.

Hiçbir şeyin ortasını tutturamam. Ya aşırı olur ya da hiç olmaz. O yüzden hiçbir şey olmuyor.

Sadakat, onur ve istekli bir yürek! Bundan daha fazlasını istemedim senden.

Ölmek ikimizin arasında pay edilecek olsa, çalardım payından.

Ben seni hiç unutmadım ki! Sadece sen yokken seni sevmeye alıştım, o kadar!

Mesafeler uzak olsa da, dualarda birleşen yürekler var. Elhamdülillah.

Yeminimsin, ben yaşadıkça yüreğimdeki sen olacaksın!

O farkında bile değil belki ama onunla konuşurken bile mutlu oluyorum.

Sen beni sev, geri kalan her şeyi ben hallederim!

Aslında insanın korktuğu, adım atmak değil, adımının boşa düşmesidir.

Eğer ikiyüzlü olacaksan en azından birisi sevimli olsun.

Yapmacık olup sevilmektense, kendim olup nefret edilmeyi tercih ederim.

Kızgınlık çok gürültülüdür, oysa kırgınlık ne kadar da sessiz.

Gönül yorgun düştüğünde yürek sessiz kalır.

Belirsizliklerin peşinde koşmayın, sonunda istediğiniz şey olmaz.

Ben sevmeye başladım, inşallah sen de yetişirsin.

Yüreğimdesin; tükenmiş, tüketilmiş sevdalara inat canımdasın.

Ben sana yanarken şimdi… Sen kim bilir nerede üşüyorsun!

Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.

Bakma kızınca sana gurur yaptığıma, aşk dolanır seni görünce ayaklarıma.

Her seven adsız bir kahramandır, unutma ki; insan sevebildiği kadar insandır.

Yıkılmadım, ayaktayım, dikine gömün beni.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni candan sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.NET

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir